Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Нахлистові вудилища

Прути, шнури, підліски, бекінги, інструменти та матеріали, мухобудування

Re: Нахлистові вудилища

» 13.04.2013 09:39 am

Макс написав:Кожен др.че як хоче.

У Орвіса є подібні конфігуряції: прут один, а комелі два для УЛ і для нахлисту..
Тут не зимова сплячка, а просто не великий інтерес.
Якщо щось цікавить. Пиши, питай.

Дякую :hi Хто той ОРВІС :?: Яка думка про це :?: Зазделегіть вдячний :beer

ru6ak

Повідомлення: 38

» 15.04.2013 10:17 am

www.orvis.com - це сатй, а от таких комбо не знайшов.
Думка моя про це - можна, але не мені. Я не хочу поєднувати нахлист і спінінг і психологічно не можу. Таскати із собою декілька коробок мух і воблерів не для мене. Треба триматися одного принципу, а не розпилюватися на два фронти, якщо говорити про рибалку. Навіть був у мене живий приклад - ловив із приятелем. У нього нахлист не йшов. В мене так само, але умови були складні і терба було пару годин щоб зрозуміти що хоче риба.. Він впав духом і пішов за УЛ. Поки ходив до машини, міняв, потім повернувся, покидав воблери і безрезультатно - в результаті втратив золоті 2 години зранку.. А я в цей час найшов підхід і це була одна з моїх найрезультативніших рибалок у житті...

Макс

Повідомлення: 179

» 15.04.2013 10:52 am

http://www.orvis.com/store/product.aspx?pf_id=8157 це точна ссилка на той комбо, із словами Максима повністю погоджуюсь, тай все універсальне є не досконалим.

nazaruch
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 260

» 02.12.2016 09:48 pm

Освіжу трохи тему :) Отож, захотілося "гострих відчутів" і щось нового. Хочу вибрати якийсь нахлистовий комплект для ловлі головня на Дністрі і Стрию переважно на жуки і сухі мухи, і, мабуть, захочеться спробувати німфи, але думаю, що не часто. Попередньо перечитавши тему двічі, припустив, що це мав би бути #4 клас в довжині 8-9 футів.,але це тільки припущення :) Тому прошу поради. Бюджет, чим менше, тим краще. Але орієнтовно за комплект готовий дати до 4000 грн (звісно, бажано дешевше, оскільки на нахлист "кидав" загалом 5 хвилин за все життя :D ). Дякую.

Андрій Стравінський

Повідомлення: 338

» 04.12.2016 10:55 am

Вибір правильний (клас і довжина), якщо основна ловля буде сухими і жуками. Разом з тим, якщо припускаєш використання стрімерів, то можна зразу зміститись у 5 клас, а якщо більше до вподоби делікатніші снасті, то у 3. Але все вірно, 4 буде найуніверсальніший. Конкретного комплекту не пораджу, бо поняття не маю, що зараз пропонується у магазинах. Напевне, туго з вибором. Думаю, вдаліша покупка вийде, якщо хтось з наших запропонує щось зі свого арсеналу. Я точно знаю що маю якісь патики 4 класу, які пилюкою припадають )). Пориюсь і напишу в ПП.

hudz

Повідомлення: 37

» 04.12.2016 07:53 pm

hudz написав:Вибір правильний (клас і довжина), якщо основна ловля буде сухими і жуками. Разом з тим, якщо припускаєш використання стрімерів, то можна зразу зміститись у 5 клас, а якщо більше до вподоби делікатніші снасті, то у 3. Але все вірно, 4 буде найуніверсальніший. Конкретного комплекту не пораджу, бо поняття не маю, що зараз пропонується у магазинах. Напевне, туго з вибором. Думаю, вдаліша покупка вийде, якщо хтось з наших запропонує щось зі свого арсеналу. Я точно знаю що маю якісь патики 4 класу, які пилюкою припадають )). Пориюсь і напишу в ПП.

Буду вдячний. Бо бачу форум не дуже активний :cry: І з б\у на барахолках теж дуже скудно. З нового дивився на Аірфло Дельта Класік 4-5 клас, Greys GR 30 і на Флай Фішингу є Кола Салмон СМ2. В Аірфло і Грейса трохи не по душі велика вага +- 100 грам. Натомість, Кола відносно легка. Чи це не дуже впливає на роботу вудлищ? Бо я, як заядлий спіннінгуй, на вагу дивлюся в першу чергу :D
Найбільша проблема в мене виникла з вибором катушки і шнура. Хотів запитатися на форумі Флай Центр ком.юа(він досить живий), але там щось незрозуміле з реєстрацією твориться. На цьому ж форумі(Флай центр) продають шнури 4 класу б\у в хорошому стані: SA MASTERY TROUT WF4F і INTOUCH RIO GOLD WF4F. Чи підійдуть вони для моїх умов? Бо шнури ніби дорогі, а ціна за б/в за перший 600 грн і за другий 800 грн. Чи краще купити щось дешеве нове для початку? Наприклад, Аірфло Велосіті.(660 грн) Загалом, питань поки що дуже багато, а відповідей немає, тому за будь-яку допомогу вдячний :)

Андрій Стравінський

Повідомлення: 338

» 05.12.2016 12:52 pm

Шнур і вудилище - основне у нахлисті, тому на жодному з них не вартує економити. Маю Мастері Траут 5 класу, хороший шнур. Але якби стояв перед вибором - однозначно брав би РІО.
Катушку в такому класі можа брати будь-яку, аби алюмінієву та таку, щоб балансувала палку. Буде залегка - рука відпаде через півдня рибалки оверхедом, якщо затяжка - виникатимуть паразитні коливання на "стоп"-ах верхньої частини вудилища, що в свою чергу спотворить петлю при закиді.
Так що десь так :)

alex_fisher
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 141

Поперед.

Повернутись в Нахлист

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей