Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Нахлистові вудилища

Прути, шнури, підліски, бекінги, інструменти та матеріали, мухобудування

Re: Нахлыстовые удилища

» 23.05.2008 08:34 pm

риба мене давно не хвилює :) а тренуватись все таки хочеться на воді, скажу що мені не подобалось:
1. За 30хв. на поводку завязалось декілька вузликів - недоліки техніки, вірніше її відсутність
2. Постійне чіпляння мухи/шнура за удочку - аналогічна проблема
3. Не вдавалось тримати шнур в повітрі, дуже часто муха шльопала по воді з заду, дуже не подобалось - теж саме, відсутність техніки
це так те що згадалось
З позитиву:
1. все таки я плюс, коли можна пару раз махонути і бачити куди летить приманка, думаю що завдяки цьому голавля можна зловити скільки тобі хочеться
2. подобається коли з шнура на сонці злітає вода :)

tosi

Повідомлення: 1420

» 24.05.2008 01:42 pm

1.
За 30хв. на поводку завязалось декілька вузликів
- це нормально, пройде - це все від того що рука рухається в різних площинах замість однієї
2.
Постійне чіпляння мухи/шнура за удочку - аналогічна проблема
- аналогічна причина, пройде
3.
Не вдавалось тримати шнур в повітрі, дуже часто муха шльопала по воді з заду
- завал вудки в крайньому задньому положенні + не витримана пауза щоб повністю розвернувся шнур. це - найтиповіші помилки, і якщо на них ніхто не вкаже а сам не здогадаєшся то по-перше, нерви, по-друге - обірвані чи відстрілені мухи, по-третє - засвоїш і потім довго позбавлятимешся. знаю по собі :wink: .
зараз присадив на це дєло товариша, постійно на ці дві помилки йому вказую (на роль вчителя в жодному разі не претендую, просто збоку краще видно). Так от, якщо при довжині шнура 5-7 метрів його "сенкрой" (#4, простіша модел ніж в тебе але 8 футовий) ці помилки прощав, і він не дуже реагував на мої зауваження, то коли ми виїхали на Стрий минулі вихідні, і тре було кидати чуть далі, він сам зрозумів що шотонето. Зате як він світився коли зловив свого першого 300гр. кленика (хоча й ловив їх до того спіном) - приємно було дивитись на щасливу людину.

все таки я плюс, коли можна пару раз махонути і бачити куди летить приманка, думаю що завдяки цьому голавля можна зловити скільки тобі хочеться
- недозрозумів, поясни будь-ласка. але ж своїм ультралайтом ти покладеш приманку точніше?
подобається коли з шнура на сонці злітає вода :)
- а це уже з власного експірієнсу чи з того вирішального ю-тубівського роліка? :lol:

З.І. - як твої вейдери, опробував? хоча це в іншу гілку... я свої - один раз на Опорі, незле!

hudz

Повідомлення: 37

» 24.05.2008 03:09 pm

спіном я так прийільно приманку ні в жисть не покладу, а нахлистом можна декілька раз прицілитись і потім покласти саме туди де хочеться :)
з власного досвіду :), вода злітала з шнура коли був порив зустрічного вітру, не знаю як воно виходило :)
я собі брав не вейдерси, а такі як "болотніки" тільки під черевики, але через те що черевики завеликі ще ні разу їх не використав :(
тобто щоб шнур завжди був в повітрі, не можна допускати завалу назад удочки, тобто строго 11-13, так?

tosi

Повідомлення: 1420

» 25.05.2008 09:35 am

десь так. тобто потім можливі варіанти, але спочатку краще опанувати ці 11-13 (ну 10-14 на крайняк :lol: ). Якщо часто мух чіпляє за шнур/вудку, можна змінити площину махання вудкою - з вертикальної на 45 градусів, правда тоді більше шансів що кисть скручуватиметься а це не є гут.

hudz

Повідомлення: 37

Re: Нахлистові вудилища

» 18.03.2010 10:38 pm

Шановні нахлистовики!
Дуже закортіло мені в цьому сезоні почати освоювати нахлист.
Допоможіть з вибором комплекту для початку.
Рівень джексонів, робінзонів, тіки хочеться пропустити і почати з чогось чуть кращого. Бюджет на комплект(прут+катушка+шнур) - 200 долл.
Дайте, будь-ласка, якісь поради, на снасті яких виробників і на які моделі звернути увагу в цьому цін. діапазоні.
Думаю купувати снасть 4 класу.
Поки був в 2-х магазинах - в "Зол. Карасі" і "Світі Рибалки". В СР придивився комплект Vision - прут Vision Attack 4 класу 2.4 м довжиною, по каталогу стрій модерейт, і катушка Vision Koma, шнур 4 класу плаваючий ВФ. В ЗК є комплект від Понтон 21 - Trump, 4 клас, 2.7 довжиною, катушка якийсь банакс. Що скажете про них?
Але знаю по спінінгу, в комплекти для початківців зазвичай "пхають" не зовсім те, що треба. І тому більше схиляюсь снасть купувати по-частинам. В цінах не орієнтуюсь :) , планую в суботу зайти ще в ХР і в Мисливець.
Вдячний за будь-які поради!

Пи.си. Забув додати, ловити буду де прийдеться - і Дністер\Стрий, нечасто в Карпатах, на озерах...

StriDer
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 291

» 19.03.2010 10:55 am

Долго думал и не смог найти отличий Вижн от того же Джексона, моё мнение это всё один и тот же пьяный китаец. За сумму 200уе ты как раз всё это и зацепишь.
Для начала укажи где ты собираешься ловить но считаю что ниже перечисленные удочки универсальны и не отобьют охоту ловить нахлыстом.
Присмотрись к
SAGE 490-2 LAUNCH
или
Kola Salmon S2

Шнур бери SA (WF) очень доволен.
Катушка любая, которая четко сбалансирует твою снасть.

Вроде всё, будут вопросы пиши.

Дима (Львов)

Повідомлення: 147

» 23.05.2010 04:24 am

Привіт StriDer ! Опиши будь-ласка свій кінцевий вибір снасті, тобто клас та виробника прутика та шнура.... Мені, як початківцю, стоящому перед вибором цієї типу снасті, дуже важлива дана інформація....

nazaruch
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 260

» 24.05.2010 10:00 pm

Стою перед вибором першого нахлистового вудилища, приглянувся один прутик Kola Salmon SM2 http://www.kola-salmon.ru/products/singlehanded/sm2-series.htm, а саме SM2-8604/4. Буду вдячний за коментарі щодо даної моделі... Ще питання де в Україні можна придбати Колу...

nazaruch
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 260

» 24.05.2010 11:19 pm

nazaruch
Придбав я собі вудилище Redington CPS довжиною 2.59 м, 4 класу.
Шнур 4-го класу, Scientific Anglers, wf, плаваючий.
Катушка - Lamson Konic 2.0, під 5-6 клас. На хотів 3-4 - бо там менший діаметр шпулі, що гірше для зберігання шнура(имхо), а різниця в вазі буквально кілька грам.
Для початку, думаю, дуже хороший комплект вийшов, правда ще його не обловив, але пяток покльовок вже бачив(рибка просто не набагато більша за мушку брала :) )

StriDer
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 291

» 25.05.2010 12:19 pm

Привіт, nazaruch!
Палки Кола своєрідні. Я тримав їх в руці буквально моделей штуки 3, в тому числі двухрукий. Враження різні. Хоча від палки за 100 баксів не можна чекати чогось суперового.
Купити Колу можна тут, але не знаю чи є там така модель.

Макс

Повідомлення: 179

» 23.07.2012 10:57 pm

Пробежался глазами по этому разделу с целью найти информацию по материалам бланков НАХЛЫСТовых удилищ. Но ничего не увидел. Нахожу это обстоятельство несколько странным, поскольку в СПИНИНГовых темах о прутах не сделаешь ни шагу чтобы не наткнуться на разные LES-ы, GLX-ы, и прочие -ы. Наверное в нахлысте это даже не третий вопрос при выборе прута. Может есть форумчане, которые подскажут где найти инфу по материалам бланков BN SAGE GIISH 4106-LLB и характеристикам удилищ на базе этих бланков. Указывают что эти бланки из очень старых, где то лет двацать им. Заранее спасибо.

Игорь64

Повідомлення: 5

» 25.07.2012 08:16 am

У Львові точно ніхто родбілдінгом нахлистових вудок не займається, тому не обговорюється не то що тут, а на головному сайті львівщини. Особисто для вас можу запитати в товариша москвича про ці бланки. Він уж точно знає.

Макс

» 25.07.2012 05:50 pm

Макс доброго вам дня.
Запитайте якщо не тяжко.
Цікавлять перш за все параметри бланка ( GRAFIT II?, клас, тест, строй, вага ) для порівняння. Дякую.

Игорь64

Повідомлення: 5

» 07.04.2013 05:52 pm

Игорь64 написав:Макс доброго вам дня.
Запитайте якщо не тяжко.
Цікавлять перш за все параметри бланка ( GRAFIT II?, клас, тест, строй, вага ) для порівняння. Дякую.

...таке враження, що всі ще в зимовій сплячці. :?: :? Десь прочитав Що один рибак використовував під нахлист УЛ вудило. В звязку з рухливим стилем життя-йому було довподоби дві функції вудила.Це не було пов"язано з матер.становищем-йому було ТАК зручно.Шановні нахлистовики-Ваша думка про ТАКЕ :?: :?: :?:

ru6ak

Повідомлення: 38

» 07.04.2013 09:20 pm

Кожен др.че як хоче.

У Орвіса є подібні конфігуряції: прут один, а комелі два для УЛ і для нахлисту..
Тут не зимова сплячка, а просто не великий інтерес.
Якщо щось цікавить. Пиши, питай.

Макс

Поперед.Далі

Повернутись в Нахлист

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей