Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Точность заброса при большой глубине

Все про донні снасті

Точность заброса при большой глубине

» 02.07.2014 08:00 pm

Всем привет! Прошу помощи у знатоков фидера. Планирую выезд на рыбалку на днестр. Еду на пару дней. Основной закорм буду делать с лодки. Так вот вопрос: к примеру место нашел на расстоянии 30м от берега, поставил там буй. Закормил с лодки это место. Глубина в месте закорма к примеру 10м. На какое расстояние нужно бросить кормушку что бы она упала точно в закормленное место. Можно ли как-то высчитать зависимость дальности заброса от глубины в месте лова?
Заранее спасибо за помощь.

Dred_Maks

Повідомлення: 13

Re: Точность заброса при большой глубине

» 02.07.2014 08:17 pm

Походу излишние заморочки :D
Даже если нашел место с помощью эхолота,стоит побросать грузик и протянуть по днище,аномалии,бровку определишь так.По любому свал предпочтительней.

Ни разу не знаток,кстати :oops:

pavelcn

Повідомлення: 59

» 02.07.2014 11:41 pm

pavelcn написав:Походу излишние заморочки :D
Даже если нашел место с помощью эхолота,стоит побросать грузик и протянуть по днище,аномалии,бровку определишь так.По любому свал предпочтительней.

Думаю ти не зовсім зрозумів в чому суть питання. Мова йде про те, що кормуха завжди тоне по дузі, оскільки вона з'єднана ниткою чи жилкою з нерухомим предметом на березі. Ускладнює ситуацію також і опір нитки в воді. В результаті якщо кинути точно на маркер, то снасть ляже на дно трохи ближче до берега, аніж маркер. І чим більша глибина - тим більшою в результаті буде відстань між маркером та оснасткою. Прості закони геометрії.

Зображення

Я над тим не дуже заморочуюсь при ловлі на глибині до 4-5 метрів. Якщо глибина більша - то просто кидаю да 1-2 м. далі. Але якщо ти хочеш точно зорієнтуватись і вирахувати - то ознайомся з цією статтею.

Як варіант - можна кидати в маркер і не закривати дужку катушки, поки оснастка не впаде на дно.

Mari1yn
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 253

» 03.07.2014 12:55 am

Mari1yn написав:
pavelcn написав:Походу излишние заморочки :D

Думаю ти не зовсім зрозумів в чому суть питання. Мова йде про те, що кормуха завжди тоне по дузі, оскільки вона з'єднана ниткою чи жилкою з нерухомим предметом на березі. Ускладнює ситуацію також і опір нитки в воді. В результаті якщо кинути точно на маркер, то снасть ляже на дно трохи ближче до берега, аніж маркер. І чим більша глибина - тим більшою в результаті буде відстань між маркером та оснасткою. Прості закони геометрії.

Зображення

Я над тим не дуже заморочуюсь при ловлі на глибині до 4-5 метрів. Якщо глибина більша - то просто кидаю да 1-2 м. далі. Але якщо ти хочеш точно зорієнтуватись і вирахувати - то ознайомся з цією статтею.

Як варіант - можна кидати в маркер і не закривати дужку катушки, поки оснастка не впаде на дно.

Це якраз і є ЛИШНЯ "заморочка".Мотивом для виключення настільки незначної похибки є лише намагання покласти кормушку точно в центр прикормленого(з човна) "столу".В заявлених умовах +1.622(Піфагор в допомогу).Хоча прикормка пройшовши 10м навряд чи ляже плямою хоч і у 2 метри.Варіант глина....

pavelcn

» 03.07.2014 01:05 am

Dred_Maks написав:Всем привет! Прошу помощи у знатоков фидера. Планирую выезд на рыбалку на днестр. Еду на пару дней. Основной закорм буду делать с лодки. Так вот вопрос: к примеру место нашел на расстоянии 30м от берега, поставил там буй. Закормил с лодки это место. Глубина в месте закорма к примеру 10м. На какое расстояние нужно бросить кормушку что бы она упала точно в закормленное место. Можно ли как-то высчитать зависимость дальности заброса от глубины в месте лова?
Заранее спасибо за помощь.

Квадрат гипотенузы равен сумме квадратов катетов

100+900=1000-квадратный корень вычисли и отними дистанцию.Примерно 1.7 дальше надо бросать

pavelcn

» 03.07.2014 01:09 am

А ось вам прості закони практики :)
Ти ж маєш лодку. Завозиш на точку з відпушеним фрикціоном. Повертаєшся, маркериш лєску (є маса способів), одним з яких є - закліпсувати, а потім підтягуєш. Все.
Кожен заброс буде на однакову відстань. А потім будеш підтягувати жилку.
Це навіть при течії мало б робити однакову дугу. Головне кидати в одну точку. Течія переважно має ту саму швидкість. Єдине - всерівно завжди треба робити поправку на вітер, бо він не стабільний.
З таким способом навіть не потрібно маркера, головне мати орієнтир.

giorgio

Повідомлення: 1308

» 04.07.2014 11:32 am

Всем спасибо, буду эксперементировать )))
Статья была очень познавательна :f1:

Dred_Maks

Повідомлення: 13

» 05.07.2014 10:29 am

giorgio написав:А ось вам прості закони практики :) .....

Ті прості закони практики звичайно дієві, без питань, але трохи... непрактичні :D Мені наприклад в голову не приходить на фідерну рибалку тягнути ще й човен (тільки цього ще бракувало). І так переважно машина завалена... Думаю що якщо при забросі не закриваючи дужку дочекатись падіння годівниці на дно - результат буде приблизно такий самий. Єдиний момент - треба ловити момент коли нема вітру - бо вітер робить переважно шалену дугу з нитки/волосіні...

Mari1yn

Повідомлення: 253

» 07.07.2014 02:20 pm

Mari1yn написав:
giorgio написав:А ось вам прості закони практики :) .....

Ті прості закони практики звичайно дієві, без питань, але трохи... непрактичні :D Мені наприклад в голову не приходить на фідерну рибалку тягнути ще й човен (тільки цього ще бракувало).

Це відповідь персонально для Dred_Maks, бо він їде з лодкою!!!

giorgio

Повідомлення: 1308

» 17.09.2014 09:47 pm

На течії і значній глибині закормочна пляма завжди розмита. :x

Леонід Олексійович

Повідомлення: 12

Повернутись в Донка, фідер, пікер

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей