Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

"Рыболовная мафия" или помощь друг другу

Інформація про тих з ким ми співпрацюємо, конкурси

"Рыболовная мафия" или помощь друг другу

» 11.06.2014 07:09 pm

В повседневной жизни мы часто сталкиваемся с различными бытовыми проблемами и кто поможет как не брат по увлечению - не надурит, подойдёт к вопросу с душой и пониманием :)
Кто является профессионалом в своём деле и может помочь в предоставлении полезных услуг - регистрируйтесь!

Форма регистрации, которая позже будет разбита по отраслям.

1. Услуга (например - Ремонт стиральных машин всех марок)
2. Фамилия, Имя и контактный телефон.

Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3635

Re: "Рыболовная мафия" или помощь друг другу

» 11.06.2014 08:54 pm

Вова написав:В повседневной жизни мы часто сталкиваемся с различными бытовыми проблемами и кто поможет как не брат по увлечению - не надурит, подойдёт к вопросу с душой ...

Вова, як вчасно!
Хто ж тобі допоможе в першу чергу,як не сам собі родімому :D .Сьогодні я в черговий раз зустрівся з ремонтом побутової техніки :? На днях потік бойлер GORENJE GBF 80 UA.Відкрутив нижню кришку, і побачив, що слозиться з під кріплення одного з тенів. Так як на бойлері красується яскрава наклейка з гарантією на сім років, а користуюсь лише чотири, вирішив звернутись в сервісний центр.По телефону "круті" майстри зразу оприділили причину поломки, і почали складати суми- за виклик, за чистку, за саму роботу,за їх професіоналізм і т. д. Коротше,назбиралась сума така, що я зразу задумався над покупкою нового бойлера. До речі, мало хто з нас після покупки техніки заморчується вивчанням сервісної книжки.А дарма.В моєму випадку гарантія на 7 років була б дійсна, як би бойлер проходив сервісне обслуговування кожних 1.5 роки.І що дальше? А дальше беру інструмент, фотоапарат і до роботи...Як говориться-"Ален ноби, ностра алис! Что означает - если один человек построил, другой завсегда разобрать может!" До речі, фотографував не для форуму, та й теми цієї ще не було, а роблю це завжди коли розбираю щось з електронікою.ЗображенняЗображення
Потім по фото не заморочуєшся з підключенням. Вскрытие показало, що завдяки нашій "якісній" воді прогнив фланець в який вставляються тени. Почистив бак, з якого назбирав десь біля двох кг накипу, каменю і різної нечисті. Може б коли дійсно проводилась профілактика, то ремонт би відтягнувся на довший час, але маємо те що маємо... А далі- світова павутина, і вже за два дні я маю всі необхідні запчастини. До речі, ціни виявились в рази меньші, ніж мені заявляли в сервісному центрі. Сьогодні все акуратно зібав, і вуаля- все працює, все фуричить...Грубо підрахував для себе, що економія склала десь 700-750 грн. Ось такі справи шановні!
Так,що "майстра" по бойлерах вже маєте :D

Ярек133

Повідомлення: 353

» 12.06.2014 01:29 am

Ярек133 написав:
Вова написав:В повседневной жизни мы часто сталкиваемся с различными бытовыми проблемами и кто поможет как не брат по увлечению - не надурит, подойдёт к вопросу с душой ...

Вова, як вчасно!
Хто ж тобі допоможе в першу чергу,як не сам собі родімому :D .Сьогодні я в черговий раз зустрівся з ремонтом побутової техніки :? .....

А от в мене руки до того ніколи не були рівними. Всяка така техніка - не моє. Так що пропоную бартер - все що стосується комп'ютера/смартфона/планшета/фотоапарата - допоможу без проблем (або знайду того, хто зможе допомогти) :D

Mari1yn

Повідомлення: 253

» 12.06.2014 12:25 pm

Вова написав:1. Услуга (например - Ремонт стиральных машин всех марок)
2. Фамилия, Имя и контактный телефон.

Для того чтобы нормально потом распределить помощь по отраслям нужно понятно подать форму. :)
Отредактируйте свои сообщения пожалуйста.

Вова

» 12.06.2014 03:05 pm

Ярек певним чином правий, бо в побуті я (і не тільки) теж в першу чергу підтримую тезу "Хто ж тобі допоможе в першу чергу,як не сам собі родімому". Якщо в цій темі будуть задаватись питання на кшталт "Прошу допомоги..." то думаю, що зможемо разом домогти порадою і ділом!

В професійному напрямку на даний момент разом з форумчанином Nazik та з хлопаками, не байдужими до риболовлі, займаємось продажем автозапчастин для:
Fiat, Citroen, Peugeot, Renault, Nissan (Primastar, Interstar, Kubistar), Opel (Movano, Vivaro).
вул. Кульпарківська 226-234, 2-ий поверх
096-25-50-500
063-716-33-05
243-73-53

питати Петровича або Назара :)
Додатково: на нашій території присутні автосервіс, автомийка, шиномонтаж/рихтовка дисків, магазин "Шини-Диски", пайка бамперів та ін.

п.с. не за ради реклами...В любительсько-риболовному напрямку займаюсь ремонтом, ребілдінгом рибацьких снастей. Багато хто з форумчан вже скористався моєю послугою. :roll:
Востаннє редагувалось Петрович в 06.02.2015 05:03 pm, всього редагувалось 2 разів.

Петрович

Повідомлення: 1032

» 12.06.2014 11:48 pm

Привіт!Багато років займаюсь вкладанням дерев"яних підлог,паркету.ламінату тощо.Реставрую,шліфую,шпатлюю.лакую як нові так і старі підлоги.Вкладаю складні візерунки на паркеті зі вставками екзотичних порід дерева та художньою врізкою.Також оздоблюю деревом сауни,дерев"яні будиночки і т.д.Завжди допоможу порадою,консультацією та допоможу придбати матеріали дешевше .
Пилипчук Павло Аркадійович
0935793186
0974066144

pavlikua100

Повідомлення: 397

» 21.06.2014 05:18 pm

Петрович написав:Ярек певним чином правий, бо в побуті я (і не тільки) теж в першу чергу підтримую тезу "Хто ж тобі допоможе в першу чергу,як не сам собі родімому". Якщо в цій темі будуть задаватись питання на кшталт "Прошу допомоги..." то думаю, що зможемо разом домогти порадою і ділом!

В професійному напрямку на даний момент разом з форумчанином Nazik займаємось продажем автозапчастин для:
Fiat, Citroen, Peugeot, Renault, Nissan (Primastar, Interstar, Kubistar), Opel (Movano, Vivaro).
вул. Кульпарківська 226-234
роб.096-25-50-500, 063-716-33-05, 243-73-53
питати Петровича або Назара :)
Додатково: на нашій території присутні автомийка, шиномонтаж/рихтовка дисків, магазин "Шини-Диски", пайка бамперів та ін.

п.с. не за ради реклами...В любительському напрямку на даний момент займаюсь ремонтом, ребілдінгом рибацьких снастей. Багато хто з форумчан вже скористався моєю послугою. :roll:

Петрович це ті автозапчастини що біля Шиномонтажу Шип Шина але на 2-му поверсі?

MiwaHunter

Повідомлення: 182

» 27.06.2014 08:28 pm

Mari1yn написав:
Ярек133 написав:

Вова, як вчасно!
Хто ж тобі допоможе в першу чергу,як не сам собі родімому :D .Сьогодні я в черговий раз зустрівся з ремонтом побутової техніки :? .....

А от в мене руки до того ніколи не були рівними. Всяка така техніка - не моє. Так що пропоную бартер - все що стосується 'ютера/смартфона/планшета/фотоапарата - допоможу без проблем (або знайду того, хто зможе допомогти) :D

Був би дуже вдячний,якби допомогли не за "космічні" гроші відремонтувати фотік Нікон с4000,який був успішно втоплений в Роздолі :( Якшо цікавить,тато майстер по дереву, я з ним "пошуршу" :D

Андрій Стравінський

Повідомлення: 338

» 07.12.2014 11:12 pm

Дам відповідь ( або правильну наводку ) по питаннях пов,язаних із здоров,ям тварин та проблемами іх утримання.
Володимир, 067-182-182-7, 8)

@doc

Повідомлення: 733

» 07.12.2014 11:20 pm

@doc написав:Дам відповідь ( або правильну наводку ) по питаннях пов,язаних із здоров,ям тварин та проблемами іх утримання.
Володимир, 067-182-182-7, 8)

Сразу дам хороший отзыв. :)
Мой кот жив, сияет здоровьем и передаёт привет! :)

Вова

» 06.02.2015 05:53 pm

якшо когось цікавлять діодні лампи, ламочки,на будь яке авто звертайтесь. також врізні точкові діодні світильники на стелю, і будь яке діодне освітлення під замовлення.
LED авто освітлення: 0979902418 Денис (сказати що від Назара)
LED освітлення: 0679704434 Назар
Востаннє редагувалось dnm1985 в 07.02.2015 02:20 pm, всього редагувалось 1 раз.

dnm1985

Повідомлення: 38

» 06.02.2015 06:20 pm

Продовжимо :wink:

Весь спектр банківських послуг (точніше все що стосується фізичних осіб).
Богдан.

bodja1715

Повідомлення: 135

» 11.04.2015 08:04 pm

Стоматологія! Всі види послуг! Допомогаєм усім без винятку, але для клубників особливі преференції :) Тел 067-674-32-98. Андрій.

AGV

Повідомлення: 146

» 30.05.2015 08:11 am

Всім привіт! Накрився,в мене,електронний регулятор напруги АСН-300,при підключенні мигають літери АUA,тисну на "гудзики"-ніяк не реагує,на виході напруги немає. Питання до знатоків,-чи можна його полагодити,який саме інструмент потрібен? -можу розібрати і скласти як було :D
Зображення

Суканець Роман

Повідомлення: 595

» 02.06.2015 01:14 pm

тре дивитись по паспорту що означае код який висвічуе на дисплеі.можна пошукати в неті.мож запобіжник якщо він там е.

Iyrec05

Повідомлення: 139

Далі

Повернутись в Наші спонсори, партнери і друзі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей