Анонс

Дорогі друзі! Дякуємо що ділитеся на Форумі корисною інформацією!!!

Active Group : Рибальський базар
Пінгвін: Лід - де і який: Сезон 2018 - 2019
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Водойма біля цегельного заводу "КІРПІЧКА"

На рибалку тролейбусом
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Водойма біля цегельного заводу "КІРПІЧКА"

» 17.08.2007 02:58 pm

Зображення

За цегельним заводом є водойма. (напроти автобусного)
сам там ловив рибку.

Карта

giorgio
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 1367

Re: водойма біля Цегельного заводу

» 17.08.2007 05:33 pm

навпроти автобусного? на вулиці В.Великого? там є крснопірка, карась, окунь... колись була і щучка... але там не одне озеро є... наскільки я знаю, кілька - два чи три навіть... я ловив минулого року на біля того ресторану Гуцульська граджа (чи гражда :oops: ) не надто успішно: один матросик (розміром з палець) і карасик на 0,5 см більший))))) цього року бачив багато малька там... синявки і т.д. окунці там є досить непогані... чи може я не про ту саму водойму пишу???

pasha

Повідомлення: 73

» 21.10.2007 09:53 pm

на рибалку не збирався, але кохана відрядила за мясом на південний і щоб даремно не витрачати час поки малий спить, вкинув спін і приманочки в машину, щоб на зворотній дорозі заскочити на ставочок. Спочатку був на куті Стрийська/Наукова, але коли побачив як винищують дрібну щучку на живця(здається бікасік/синька) не витерпів і поїхав на кірпічку :D
Спочатку спрацював тініфрай50СП, чесно кажучи їхав не за рибою а щоб зрозуміти гру деяких нових придбань :D потім подумав що не погано було б замість мяса (якого не купив - великі пробки :) ) вирішив зловити окуня, поставив ММ38 :oops: і 3 окуньця відправилось на кукан, відповідно ММа зняв бо й так знаю що за буратіна, поставив буфетіка43 від текл хауза і за декілька хвилин "засмикав" ще одного полосатого, мяса вистачить :) і знову в бій відправив нові воби, найбільше сподобалась балістіка60 від НортКрафта, думаю що щуці буде капець :D , на падінні вона веде себе як колєбло, а на смиках теж дуже звабливо рискає зі сторони в сторону :) вообщем мені тонучі стіки починають все більше подобатись, думаю приноровившись можна буде і жерешка спробувати спокусити таким опаришом :) це вона http://photofile.ru/users/tosi/3034249/ ... nImageLink
також роздуплився в грі ще одно безлопастного воба, я його лагідно називаю "Альфредік" це він http://photofile.ru/users/tosi/3034249/ ... 3/#breadcr
вообщем думаю що ще 1-2 балістіки прикуплю, інших колорів :)
2 mishka
Артем що цікаво спрацював знову смикінг, чесно цікаво, бо я не сподівався що в таку пору він буде уместєн (ну навіть якщо і буде працювати, то ніжний і лагідний), а працював смикінг дуже строгий, короткий але строгий :D

tosi

Повідомлення: 1423

» 27.05.2008 11:02 pm

Нинька вирішив тутечки прогулятись,з спінінгом звісно:),як результат 3 матросики цілком пристойного розміру:)Озеро почало заростати від берегів,люб"язний охоронець сповістив,що менше озеро приватне,що туди запускали рибу (яку не знає,каже,що не рибак і ніц ся в тому не розуміється:)),і ловити тут і її зась:(А ще в місцевій колибі не добре розливне пиво (назви не пригадаю:(),але добра холостяцька закуска з зимною горілочкою:)

krushak

Повідомлення: 19

вул.В.Великого заді заправки "Укрнафта"

» 04.09.2009 02:11 pm

Був там вчора результат дрібна краснопірка і окунь.На моїх очах мужик витянув на живця щуку на вигляд так півтора кілограма аж сам здивувався шо там така риба плаває.в загальному непогана водойма, тільки дістала музика з колиби :twisted:

Andriynm

Повідомлення: 15

» 05.05.2010 06:30 pm

був там сьогодні, бліснив, взяв щучку грам 200 і окунька спортивного(двоє були відпущені)
було багато рибалок, ловили коропа, але нікому там зловити невдавалося, принаймі поки я там був :)

fragnat

Повідомлення: 40

» 12.05.2010 12:42 am

Очень мне приглянулся водоёмчик, не далеко от дома и совсем не далеко от моего офиса, ещё и официант пиво принесёт прямо на место лова :D
Но дело не в этом, тут основал полигон испытания приманок :)
Сегодня испытывал новых связанных на минифестивале мух и пришёл в восторг, краснопёрка прямо выпрыгивала из глубины нападая на приманку. Сколько поймал сказать трудно, вся рыба с икрой и сразу отпускалась, но насладился и нападением и промахами, всё таки мухи - это весчь :)
На маленький твистерок взял двух окуней.
На водоёме встретил и Тихого, он взял маленькую щучку и когда хотел её сфоткать для форума, щука помахала ему хвостом :D

11.jpg
12.jpg

Вова
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3686

» 17.05.2010 05:59 pm

Вот такой трофейный карась был пойман рыбаками и отпущен обратно в озеро.

013.jpg

Вова

» 17.05.2010 07:11 pm

Отлічно!! Ну і СЛАВА рибакам "Кірпічки", які випускають таких карасів!

Пструг

Повідомлення: 364

» 30.05.2010 10:45 pm

Заїхав глянути в пятницю ввечері. Враження малооптимістичне - в кожній прогалині комишів компанія і 4-5 патиків з дзвіночками. За літо все витовчуть.

Пструг

Повідомлення: 364

» 23.10.2010 04:13 pm

Фото озера КІРПІЧКА.
DSC00222.JPG
DSC00223.JPG
DSC00224.JPG
DSC00225.JPG
DSC00226.JPG
DSC00227.JPG
DSC00228.JPG
DSC06883.JPG

ivanlvov
Львівська поплавочна ліга

Повідомлення: 65

» 30.10.2010 07:55 pm

Решил немного испытать новые самодельные приманки с поплавками "сбирулино" и конечно вспомнил о полигоне - Кирпичка :)
Утром на водоёме встретил ещё пару спиннингистов и одного фидериста, картина отвратительная - у всех 0.
Мои стримера тоже остались без внимания щуки и начинаю перестраивать снасть и подбирать ключик к другим видам рыб.
Последовал лёгкий ударчик окуня по твистеру цвета масла, о...уже интересней, подбираю проводку и паузу. Не хочет, нужно увеличить паузу...увеличиваю за счёт балансировки полной нейтральной плавучести приманки. Последовали поклёвки и ключик к окуню был подобран. на других рыб я уже не отвлекался, а наслаждался рыбалкой. Всего поймал около 40-ка окуней начиная от размера с палец и заканчивая хорошей лодожкой, вся рыба была отпущена.
Кстати, очень мне понравился осенний прозрак воды в водоёме.

7.jpg
8.jpg

Вова

» 22.04.2011 01:31 pm

Сьогодні бачив план застройки території навколо озера кірпічки.Такщо не знати чим це все закінчиться бо з слів знайомого проект погоджено.

шварц

Повідомлення: 113

» 13.05.2011 09:16 pm

По поводу табличек запрещающих купание и рыбалку со стороны ресторанов.

IMG_0632.JPG

Вова

» 17.05.2011 08:40 am

Був на тому озері в квітні цього року,
пробував ловити зі сторони ресторану,але вийшов охоронець і сказав щоб я ловив на протилежній стороні,
нібито той берег де ресторан є приватною властністю.

ALLEX

Повідомлення: 52

Далі

Повернутись в Львівські калабані

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей