Анонс

Facebook: Рибальський базар
Львівський Рибоохоронний патруль: Нерестова Заборона - 2019
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Водойма біля цегельного заводу "КІРПІЧКА"

На рибалку тролейбусом
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: водойма біля Цегельного заводу

» 22.10.2013 08:32 pm

Сьогодні я з Вовою(_ScOrPioN_)були на водоймі з 4 до 7 години .Результат у мене 2 окуня і 1 шнурок у Вови 2 зрізи(він принципово ловить без поводків :? )Рибку повернули в рідну стихію підростати.Рибаків достатньо на водоймі ,а най обідніше що шнурків по 200 грам вони пхають в кульки і несуть додому(((((((

назар1998
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 287

» 23.10.2013 01:03 pm

Дякую
Ну і фото
Приєднані файли
!!!DSC_0516.jpg

Boo4ooL

Повідомлення: 3

» 10.03.2014 01:11 pm

Всім доброго дня!
В неділю з ранку вирішив щоб дома не сидіти, прокататися там де є вода, попробувати гру різних вобів які прикупились за зиму. По рибалці повний "0" правда я не дуже старався метою було просто подивитись гру приманок, але "0" і у всіх решта, біля мене на спіруліно чоловяга зловив декілька краснопірок мізерно розміру, решта люду полоскали все що в них було, але не бачив щоб в когось що небудь було зловлено.
Висновок - Риба не гуляла, відповідно і не клювало. Можливо хтось з тих рибаків які були мене поправить, (якщо є такий в якого був результат)
Погода була супер, озеро класне, думаю є в нього майбутнє.

Wow@
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 207

» 03.04.2014 02:47 pm

вирішив сьодні на пару годинок зганяти на кірпічку помочити приманки.пів 11 я на озері.розклався і перші заброси.десь на 5 проводці удар-витягнув окунькаякого одразу ж втопив.скажу трохи по снастях чим ловив:фінка корта солідна + рарік з нанофілом 0.04 і поводок з лєски 0.14.по приманкам вся мікрота шо була,в основному нарізки на шарнірі 0.8 грама + овнер мн 12 №12.ловлю дальше.риб досить активний,є і покльовки і виходи.беру ше 2 окунька.потім підходжу до нової точки.заброс на нарізку кейтечу і на паузі сідає шось дуже :huge .Я стою і неможу нічо зробити.риба просто змотує шнур і пливе в озеро з неймовірною швидкістю і дає просто неймовірної сили ривки.По поведінці начебто не щука.ще трохи "боротьби" і мене замахує шо воно просто змотує і я намагаюсь хоч шось зробити,чучуть підкручую фракціон пробую викачувати але в риби на це все свої погляди і вона просто шурує дальше :shock: .я трохи підтримую фракціон і на наступному потужному ривку,шнур провисає :oops: .Я стою руки трясуться,і починаю вимотувати шнур його змотало метрів 50 :shock: ,при тому шо заброс я зробив метрів на 7-8.По відчуттях рибка була явно більше 2 кг.(на цей ж комплект з легкістю брав щук по 1 кг а тут навіть розвернути незміг.).перевязався і дальше в бій.з новиї точки на нідла беру ше 1 окунька.А потім і щучку.Була ще 1 щуча покльовка але нереалізував.Також був схід вже в ногах окуня десь 120-150 грам.Вся риба повернулась в рідну стихію.
також міні висновок:Сьогодні вже вкотре зрозумів що гачки овнер мн 12 рідкісне гавно.їх хіба на окуня по 10-15 грам використовувати.Всі щучки більше 100-150 грам які брали на приманку з цим гачком успішно сходили.

назар1998
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 287

» 09.12.2014 09:40 pm

Сьогодні рішив провірити бур на льоді чи за рік щось з ним не трапилося.І досить задоволений ним,барнаульські ножі досить хороші вже 3 рік і я задоволений що поміняв житомир ножі на барнаульські.На озері лід 8 см.,темний,міцний не слоїться.Спокійно прогулявся по цілому озеру.Балалайки не брав щось ще лень було .Поставив жерлиці,бо взяв на привокзальному живця по 1 грн ((((. І так за 3.5 год. жодного удару.Шкода ,бо рибу я всерівно відпустив би.Просто вперше взяв з собою товариша карпятніка,хотів наставити його на шлях праведний,а то тільки літо ,тепло а я придурок мерзну.Ну нічого сезон відкрито ,треба завезти його на достойну калабаню--балалайку в руку і хай дрочить задоволеня )))) Всім удачі.....

шварц

Повідомлення: 112

Re: Водойма біля цегельного заводу "КІРПІЧКА"

» 01.03.2019 12:26 am

Був сьогодні на цій водоймі картина дуже сумна((

Tetrodotoxin

Повідомлення: 2

» 01.03.2019 01:16 am

Tetrodotoxin написав:Був сьогодні на цій водоймі картина дуже сумна((

сума це як? якось детальніше можна

Molfar

Повідомлення: 56

» 16.03.2019 11:25 am

Вспливли всі товстолоби і амури а також багато окуня .

Tetrodotoxin

Повідомлення: 2

Поперед.

Повернутись в Львівські калабані

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей