Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Лід - де і який: Сезон 2021 - 2022
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Бочаниця

Озера та ставки Рівненщини де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Бочаниця

» 20.05.2014 07:21 pm

Компаньйони: Ігор Падалко, Саша Чернюк і його брат Вова.
Погода: зранку трохи прохолодно, потім потепліло до +20. Всю рибалку дув вітер, переважно південно-східний, а після обіду південний. Небо було то чисте, то хмарне, якесь неспокійно. Тиск 739 мм. рт. ст..
Рівень води: вищий норми сантиметрів на 15.
Час ловлі: 05:00-15:00.
Місце: пірс №7, Ігор був на №8, а Сашко з Вовою на №25.
Зловлено: 26 карасів, 17 плотвичок і 1 окунь. Загальна вага 5,5 кілограм.
Наживка: опариш, хробак, великий пелетс за запахом часника.
Прикормка: на фідері traper turbo feeder + варений горох ароматизатор trper big fish. На методі використовував traper kapriowate wody stojace + заморожена ще з того року солодка кукурудза.
Снасті: пікер, фідер, тяжкий фідер. На вудку майже нічого не клювало.

Виїхали ми дуже рано, будильник на 02:30 :)
Приїхали затемна, було достатньо часу на приготування прикормки та збирання всіх снастей. Як я вже написав вище, ми з Ігорем сіли на порівняно глибокому місці, а Сашко з Вовою на мілкішому.
До сходу сонця спостерігалась така картина: якісь монстри плавали в метрах 30-50 від берегу на самій поверхні води. Час від часу вони хлюпались і робили голосні сплески. Я спочатку думав, що то нереститься карась, але розмір рибин був дуже здоровим для цієї риби. Я витягував годівничку під час прикорплювання дальньої точки, вона всплила і я зечепив рибину ту рибину. Ну що я можу сказати, протягнув я того танка метрів 5 і він зійшов. Вага не менше 5-ти кілограм точно. Думаю, що то були все-таки карпи. Риба гуляла дуже гарно, а зі сходом сонця все заспокоїлось.

Спочатку в мене клювала виключно плотва, а в Ігора почали брати карасі. Прикормка в нього була Megamix червоний карп, а кидав він не перед собою а трохи правіша, в сторони де швартується човни господаоів ставка. Я трохи йому заздрив спочатку, навіть встиг серед тієї всієї плотви зловити доволі гарного окуня, а ж тут в мене спрацював мій тяжкий фідер Датч Мастер і я витягнув дуже гарного карася. Флет годівничка і в якості насадки велика бочечка пелетсу зі запахом часнику прикріплена звичайною ніпельною резинкою до гачка.

Зображення

Тобто лише з восьмої години почав брати карась. Самий кльов припав на проміжок часу з 9 до 11. І що цікаво, в мене він клював лише на дальній дистанції і наживка часниковий пелетс. А от в Ігора вони йшли на звичайний фідер і наживку опариш. Ось моя снасть зблизька готова до закидання:
Зображення

В цей же час наші сусіди на пірсах з нульового по шостий постійно плавали човнами туди-сюди і завозили снасті далеко від берега. Ловили вони коропів на горох, як пізніше мені розповів охоронець успіх був лише в хлопців з пірсів №0, №1 та №15. Всі вони відзначились коропами.

А ми з Ігорем продовжували тягати карасів. З години десятоїв мене почали клювати ці красені і на фідер з опаришима і на пікер з хробаком. При чому, у мене склалося таке враження, що чим далі закинута була снасть, то тим більша риба клювала.

Зображення

Я сходив до наших хлопців на 25-тий пірс. Ситуація у них була гірша, а ніж у нас. Карасів зовсім не багато, лише один великого розміру. Плотва клювала рідко. На моїх очах у Вови клюнув судак десь на півкілограма, спокусився на опариші. Його майже було дотягнуто до підсака, але в самий останній момент він зірвався. Карпові снасті у хлопців кілька разів спрацьовували, але все в холосту — риба не засікалася. А от поряд в комишах сиділи хлопчаками з вудками, ловили лише на горох, то в них вчепився карп, але все порвав. Наші компаньйони вирішили залишатись тут ще й на ніч. Як потім з'ясувалось на наступний день кльов взагалі пропав. Ну я сподіваюсь, що Сашко ще окремо сам напише нам про свою рибалку в Бочаниці :)

Зображення

З години дванадцятої кльов почав затухати і радували нас лише поодинокі покльовки, і вже почала знову влітати плотва. Крім того вже почав доволі сильно дути вітер, хоча прогноз обіцяв лише 2 метри в секунду. Ми трохи покуняли над своїми вудками та й помаленьку почали збиратися додому.

Зображення

Загалом рибалка вдалась, славетний бочаницький карась порадував нас своїм кльовом. З дня на день піде на нерест, так що будьте обережні :)
Відео з уловом:
https://www.youtube.com/watch?v=dwQLIBvoU3Y

Підведу риску:
  • Карась клював на все: опариш, хробак, кукурудза, пелетс(риболовні гранули);
  • На пікер в мене брав карась на долоню, на фідер то такого ж розміру, то більший, а на тяжкий фідер лише здорові карасі. Тобто чим далі була закинута снасть, тим більша риба клювала;
  • Жодної покльовки карпа чи амура. Цей день без бонусів;
  • Надокучала мошка в кількості мільйон штук, залізала за потилицюі в рота. Довелось сидіти мені в балаклаві;
  • Вудка пробула без толку закинутою всю рибалку. Кілька разів плотва волочила кукурудзу туди-сюди. В Ігора те саме;
  • На глибині кльов був кращий ніж на мілині.
Зображення

Всі фото з рибалки в мене на бложику, зі всіма фотографіями: Карась перед нерестом. Бочаниця, 17.05.2014

Аватар користувача
stal1n
 
Повідомлення: 155
З нами з: 06.11.2008 11:34 pm
Звідки: м. Рівне

Re: Бочаниця

» 26.06.2014 02:43 pm

Перемогти плотву. Бочаниця, 17-18.06.2014

Компаньйони: Ярослав Грабар.
Погода: мінливе небо: то багато хмар, то чисто, то хмари на фоні інших хмар, а під кінець рибалки чисті білі хмаринки. Вітер першого дня був здебільшого східним, а наступного дня північно-західним 6 м/с. Температура +18, а от вночі холодно. Тиск 741 мм.рт.ст..
Рівень води: дуже високий.
Час ловлі: з 19:00 до 13:30. Вночі не ловив.
Місце: пірс №5, а в Ярослава №4.
Вартість рибалки: 80 гривень.
Зловлено: мною більше семи кілограм карасів та плотви, два окуні і два невеликих карпа.
Наживка: опариші, венгерське тісто cucc pufi, мастирка на спутніках. Пробував також і кукурудзу і горох і хробаки і риболовні гранули. Але найкраще карасі клювали все-таки на опариша.
Прикормка: на методі Sonubaits “Super carp method mix”, на фідері Traper "Kapriowate wody stojace", на пікері прикормка з цієї рибалки.
Снасті: пікер, фідер, тяжкий фідер, вудки, спутніки. Коротше, дуже багато снастей шукали ключик до водойми і вподобання риби цього дня. Карасі ловились майже виключно на фідер. Лише пару невеличких витягнуто на спутінки.

Мали ми на роботі цілим колективом поїхати на відпочинок типу "рибалка". Всі думали, планували, щось вирішували. Але в кінці кінців поїхали аж двоє людей: я і Ярослав :)

Приїхали, зайняли попередньо замовленні місця і "швиденько" почали розгортати всі свої снасті. Вибрали ми ці місця через вітер, який саме тут не буде створювати нам великих хвиль.
"Поплавчане" місце я прикормлював лише горохом та пшеницею. Ближню дистанцію складною прикормкою з солодко-мясною ароматикою. Середню дистанцію траперівською прикормкою для стоячих водойм і коропових риб з додаванням смаженої меленої коноплі і бананового гелевого атрактанту. Дальню ж дистанцію кормив суто спеціальною методною прикормкою від іменитого виробнику Sonubaits з запахом котячого корму.

Зображення

Як завжди на всіх моїх рибалках в Бочаниці цілий вечір клювала виключно плотва. Ну чому, чому коли ми приїжджаємо з нічівлею в перший день не клюють карасі чи карпи? Куди вони всі від нас діваються?! Який сенс тоді їхати з вечора, якщо на карасів можна розраховувати лише зранку? Нерозумію. Але якби там не було ввечері клювала лише плотвичка. Розмір був до долоньки.
Лише один вийняток, ось цей карасик :)

Зображення

Хоча минулого свого разу Ярослав дуже успішно рибалив вночі, цієї ночі всі снасті стояли дубом. Я чекав-чекав на кльов, але все дарма. З настанням темноти кльов плотви відрізало, а кльов карасів так і не розпочався. Хоча було одне виключення. Десь в районі одинадцятої вечора, після того як ми повечеряли я знайшов свою поплавчанку (з наживкою типу варений горох) затягнутою в комиші. Довелось поплавати :) Але далі скільки я не сидів над снастями, так нічого й не клювало. Закон підлості в дії.
Зображення

Добряче змерзнувши сидячи на пірсі я поліз мерзнути в спальний мішок. Натягнув на себе все, що тільки мав, але все одно було трохи холоднувати. Кілька разів я просинався від холоду. Ну, але якось перебув я ту зимну червневу ніч.

Зранку виявив всі свої наживки з'їденими, але ніде риба не засіклась. Сів за фідери і перенаживив всі спутніки. Почав клювати карась, але не дуже то й інтенсивно. Кльов я б оцінив би на "так собі". Лише на поплавчанку плотва клювала просто відмінно і на убій. Тому я начепив на поплавок горох з розрахунком на більшу рибу, і плотва (більша) клювала на той горох. Жодного карпа чи карася на поплавок.


Карасики на фідері поклювали десь до восьмої ранку, а потім була перерва в кльові до години десятої. Що я помітив, на фідер клювало набагато краще ніж на пікер. На метод майже не клювало взагалі. За всю рибалку аж три покльовки, реалізована мною була лише одна — карпик десь з півклограма. А ось на фідер попадались справжні бочаницькі красені-карасені. Дуже радували своєю поведінкою при виважуванні, аж серце йохкало.
Зображення

Коли була оця перерва в кльові, що тривала десь години дві-три я вже й не знав, що робити. Перезакиди і підгодовування місця ніяк не допомагали. Зміна повідків, гачків на менші теж. Тому я вирішив задіяти старий-добрий перевірений поколіннями метод покращення кльву на рибалці — пішов в туалет зробити чорну справу, благо господарі ставка набудували тут кілька кабінок. І о чудо, ви не повірите, але реально допомогло! З десятої години карась проклюнувся, а плотва майже не діставала мене.

Зображення

Карась клював хоча й рідко, але стабільно. Час від часу влітали особини грам по 350, але в основному була грам на 200.
В цей же час у мого напарника кльову на фідер не було, він не став паритись і просто відвів душу на маховій вудці по плотві. Я не знаю скільки штук він її наловив на кукурудзу, мабуть 100500 :)

Ну ось власне і все. Рибалка видалась дуже трудовою й тяжкою. Я постійно щось змінював, бігав, вставав й сідав. Переоснащував снасті, змінював якісь підходи. Намучився коротше. Тепер на наступний день мені ой як болять ноги.
Спутніки нічого хорошого не принесли. На них клювало слабенько, хоча я використовував 4 різних види наживки й різні-різні насадки там. Найкраще себе проявила мастирка з часником — саме на неї було найбільше покльовок карася.
Зображення

Коли ми вже почали збиратись, то я застосував безвідмовну тактику тут: наживляв на гачок по 5-10 опаришів. Покльовку доводилось чекати довго, але клював 100% великий риб і з величезною жадібністю, що аж фідер гнуло дугою до води. Це дуже радувало :)

Відео з уловом:
https://www.youtube.com/watch?v=2Z1-opFAQyY

Трохи не забув написати: того дня ніхто з рибалок на острові нічого толком крім плотви й не наловив. Лише декому пощастило взявти пару карпиків, й не лише тому, що вони завозять снасті човнами за 200 метрів і добряче там все горохом кормлять. Так що в нас був доволі таки не поганий результат.
Коли я вже попаду сюди на рибалку, щоб тягати одним фідерем безтурботно раз за разом карасів? А то не рибалка виходить, а якась сумлінна тяжка праця по пошуку рибі і її перехитренню з відсіканням плотви :)

Цей же запис в мене на бложику зі всіма фотографіями: Перемогти плотву. Бочаниця, 17-18.06.2014
Востаннє редагувалось stal1n в 14.07.2014 02:35 pm, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
stal1n
 
Повідомлення: 155
З нами з: 06.11.2008 11:34 pm
Звідки: м. Рівне

Re: Бочаниця

» 14.07.2014 02:34 pm

Компаньйони: Слава Воронцов і його батько Сергій Павлович.
Погода: ясно, вітер сильний південного напрямку 5-7 м/с. Температура +27. Тиск 740 мм.рт.ст. і по-трішки падав.
Рівень води: дуже високий.
Час ловлі: з 17:15 до 13:30. Вночі не ловив.
Місце: пірс №11, в Слави №12, його тато ловив з берегу перед островом.
Вартість рибалки: 80 гривень з острову, 60 з берегу.
Зловлено: мною 5,5 кг риби. 20 карасів, 4 малесеньких плотвички, 1 судак з півкіло і кілька раків. Слава зловив білше 2 кіло риби, а його батько 5.
Наживка: майже всі карасі зловлені на опариші. Я також застосовував венгерське тісто cucc pufi, риболовні гранули, мастирку на спутніках.
Прикормка: на методі Sonubaits “Super carp method mix”, на фідері Traper "Kapriowate wody stojace" з додаванням вареного гороху атрактанту Tandem Baits "Gel Banan", на пікері Салапінська каша з цієї рибалки.
Снасті: пікер, фідер, тяжкий фідер, ще один фідер на якому робив різні експерименти, спутніки.

Запропонував мені Слава поїхати на вихідних ловити рибу, його тато мав дізнатись інформацію про карпові ставки десь біля Сарн. Але в кінці-кінців все зійшлось на тому (з різних джерел), що найкраще зараз ловити в Бочаниці. Ось сюди ми й поїхали. І хоча спочатку мали виїжджати мало не в 12, але на водойму ми прибули близько 17. Це через те, що ми чекали на машину, далі шукали по місту опариші, бігали по мінералку в магазини "Копійка" і проч. і проч..

Приїхали і зайняли свої місця. Вітер дув трохи з лівої сторони, майже в пику. Мені довелось ставити залізну годівничку вагою в 35 грам, щоб пробивати цей сильний вітер. На пікері вперше в житті поставив найжорсткішу вершинку з тестом в півтори унції. Відразу напишу про ловлю на пікер. Дистанція була десь в 20 метрів, тому я добряче закормив цю точку з руки шарами прикормки. Але це все було дарма, на пікер клювали лише раки. Вся риба стояла далі від берегу.
Приємною несподіванкою було те, що ввечері у мене трішки покльовували карасики на фідер. Зазвичай ввечері клює лише плотва.
Зображення

В цей же час Слава активно годував ракетою місце для ловлі карпів бойлами. За два дні рибалки жоден карп у нього так і не клюнув, лише один здоровий карась взяв кукурудзу на волосяній оснастці в п'ятій ранку.
Я теж цієї рибалки пробував спіймати якусь більшу рибу методом, але нічого так і не клюнуло :( Щось я вже почав сумніватись в спеціалізованій прикормці Sonubaits “Super carp method mix” за 119 гривень. Навіть поставив методну годівничку велику, щоб побільше корму туди помістилось при закиді, все дарма.
Зображення

Поплавчанки я навіть і не закидав в такий сильний вітер, лише на ніч кинув два спутніки, які дубом простояли всю ніч. Також тим же дубом стояли і всі фідери. Вночі нічого не клювало.
Зображення

Підйом о 04:19(я завжди чомусь ставлю не круглі дати, а ось такі хвилинки) і гайда все перевіряти і перенаживляти. Метод виявився десь зачепленим за якусь коряжку далеко не в тому місці де я його закидував. Покинувши всі марні спроби звільнити снасть я перемкнувся на інші палки, на яких не було ні наживки, ні риби. Поки я все оновив і заново закинув, то метод чудов звільнився і я витягнув стандартного карасика, блін. Ні, це звісно добре, що я спас свою таку не дешеву снасть, але ж так хотілось якогось бонусу :(
Зображення

Стався також один курйозний випадок: на пікер я витягнув судака. Можливо він клюнув на хробака, що там був наживлений, а можливо з'їв плотвичку, що клюнула до нього. Якби нам не було, а я вперше в житті впіймав судака на фідер!
Через кілька годин я знову тягнув хижака, але перед самим підсаком він виплюнув плотву з численними ранами на тілі.
Зображення

Рибка клювала не дуже часто, але впевнено. Холостих покльовок майже не було, аби лише карасі по-частіше б клювали. В цей же час у Слава клювало набагато гірше, можливо винна його прикормка, хз. Мої ж карасі таки радували мене.
Зображення

В принципі оце й все про рибалку.
- Спутніки виявились непотрібними, на них клюнув може один якийсь лише карась
- На метод зловлено одного карася і одну плотву. І як вони лишень умудрялися з'їсти таку велику наживку?!
- Також я закинув ще одного додаткового фідера з флет годівничкою і наживкою cucc pufi. Іноді щось там клювало, але я ніяк не міг дістати рибу на цей фідер. Я експериментував з ним, ставив потім різні петлі і годівнички, та все дарма
- На пікер дістав кілька раків і отого судачка
Зображення

А коли вже почали збиратись додому (адже відразу за нами ці пірси були зайняті на другу годину дня) то кльов взагалі відрізали і десь з години 12 не клювало вже нічого.

Ось така рибалка. Звісно не фонтан, але й не погана. Я б її назвав "так собі". Тому що завжди чекаєш чогось більшого, і трофейних карасів, і якихось бонусів карпів-амурів.
Цей же запис в мене на бложику зі всіма фото та відео: Так собі. Звіт з рибалки Бочаниця, 29-30.06.2014

Аватар користувача
stal1n
 
Повідомлення: 155
З нами з: 06.11.2008 11:34 pm
Звідки: м. Рівне

Re: Бочаниця

» 22.09.2014 12:43 pm

Компаньйони: Ярослав Грабар.
Погода: ясно і спекотно +31. Вітер південного напрямку. Тиск 749 мм.рт.ст..
Рівень води: норма.
Час ловлі: з 19:30 до 10:30. Вночі не ловив.
Місце: пірс №14, в Славіка №13.
Вартість рибалки: 80 гривень з острову, 60 з берегу.
Зловлено: мною десь 7 карасиків, кілька плотвичок(всі вони клюнули на вудку) і один окунець. Було в мене ще три сході карасів, всі через мою лінь. А от Ярослав начовп 28 карасів (кожен не менше як 300 грам) і одного карпа на півтора кілограми
Наживка: майже всі карасі зловлені на опариші. Я також застосовував венгерське тісто cucc pufi, риболовні гранули, мастирку на спутніках.
Прикормка: на фідері Traper "Kapriowate wody stojace" з додаванням вареного гороху і атрактанту Tandem Baits "Gel Banan" - всі карасі на нього, на пікері Sensas 3000 karpes - не клювало. Також я ще пробував ловити на метод з прикормкою Трофей "Полуниця метод мікс" - жодного клювання
Снасті: пікер<, фідер, тяжкий фідер, спутніки(на які було аж одне клювання карася).

Розділимо звіт на дві частини, від мене і від Ярослава.

Віктор Малафей:
Звонить мені Ярік і каже: "З жінкою щось не те, чомусь пускає на рибалку. Треба рвати поки можна!". А я якраз був в Тучині. Виїжджати відразу по приїзді. Ну що ж, прикормка готова, опаришів так багато, що хоча можна самому трохи поїсти. Тре їхати!

Ввечері майже нічого не клювало, як завжди. Спіймав лише відразу ж окуня на фідер і потім ще карасика. Добряче закормив місце і закинув спутніки.
Вночі було клювання в 02:25, але через те, що я не мав нормального ліхтарика з собою і втому після рибалки в Тучині, ловити я не став, а ліг спати.

Отак сховалося сонечко
Зображення

З самого ранку в мене клювало дуже слабенько. Сусіди справа на моїх очах човном дістали карпа на десять кілограм. Правда вони завозили свої снасті метрів 200-250 від берегу.
Як стало відомо в цей же час у Ярослава нормально клювало. Тому я вирішив щось змінювати. В годівничку насипав 3-4 опариша, а на гачок ставив лише самих свіжих і нових личинок, а не з холодильника з минулих рибалок. Після цього в мене теж почали відбуватися покльовки.

карасик
Зображення

На поплавчанку клювала виключно плотва, не допомогла ні прикормка, ні варена кукурудза. На пікер не було жодного клювання взагалі. Я вкотре переконався, що дальність закиду на цій водоймі вирішує дуже і дуже багато.

Місце рибалки
Зображення

Мені було доволі незручно закидувати снасті, тому що відразу за моєю спиною нависали гілки дерев. Я навіть втратив при закиді дві оснастки. Саме через це я не міг кидати так далеко, як хотілося :(
На тяжкий фідер теж не було жодної покльовки! Кошмар якийсь. Пізніше вдома я проаналізував ситуацію, що склалась і зрозумів, що сусіди просто перекрили хід риби в мій сектор своїми снастями. Я навіть намалював приблизну схему, на якій видно, що до мого 14-го місця риби просто не потрпаляла. Бо карпятники зліва завезли свої снасті за хмари, а Славік кидав фідером 3.90 на метрів 60-70 від берегу.

Схема ловлі
Зображення

Ось і все. Ще три карасі я втратив, бо був лінивий і неуважний. Один не витягнув без підсака, другий заплутався в лісці під пірсом і ще один випригнув з підсака вже на березі :)

Ярослав Грабар:
Пірс свій я замовив завчасно, за день до рибалки. Взяв номер 13. Ніяких особливих секретів щодо цього пірса у мене нема, вибрав навмання.
Приїхали ми після 19:00. Хотілося трохи раніше, але на роботі була довготривала нарада (в наших термінах - "мітинг").
Почав рибалку я з наступного: дістав і закинув одну вудку на глуху оснастку, на гачку перловчина.
Далі підсак - як ритуал. Садок, відверто кажучи, дістаю лише після першої зловленої рибини.
Далі замісив прикормку. Флагман Макуха - сама дешева, мабуть, але я за це літо так і не переконався в необхідності дорожчої.
Далі ще один ритуал - залізти в воду і прозондувати дно. Зондування показало, що вздовж пірсу на глибині мені до шиї дно в "смітті" - старий очерет, одна велика камінюка, і т.п. Чисте дно я знайшов справа, але там була малесенька "галявинка" - там встановив маркер. Той маркер згодом, коли налетів вітер і піднялася хвиля, віднесло в невідомому напрямку. Хоч місце я запам'ятав, та прикормлювання оного та закидання туди ніяких результатів не принесли.
Далі я спорядив перший фідер - асиметрична петля, повідок O 0,19, гачок №12, годівничка 40 гр. І закинув, згідно порад, якомога далі. Вітя казав, що я кидав на 90 метрів, але я щось скромнішої думки про себе. Але, в загальному, кидав щосили, намагаючить більш-менш тримати напрямок. На другий фідер я, проявивши слабину, поставив "смерть карасю". Мастирка і кульки Cook Puffy.

Результат рибалки більше ніж задовільний. Впіймав одного карпа на 1502 гр, і 28 карасиків вагою від 330 до 504 гр. Точно поміряти весь улов у мене не було необхідності, але приблизна оцінка - біля 10 кг риби.

Весь улов
Зображення
Мабуть, це була найкраща моя рибалка цього літа. І не просто по кількості риби, а швидше по тому, наскільки стабільно і впевнено і рівномірно клював "гарний" карась, даючи можливість як відпочити після чергового "перенаживляння", так і попрацювати, виважуючи карасів по 500 гр.
Відео з уловом:
https://www.youtube.com/watch?v=4exvd4eKW4w

Кінець :)

Цей же запис в мене на бложику, зі всіма фотографіями з рибалки: Бенефіс Ярослава. Звіт з рибалки Бочаниця, 31-01.08.2014

Аватар користувача
stal1n
 
Повідомлення: 155
З нами з: 06.11.2008 11:34 pm
Звідки: м. Рівне


Повернутись в Озера та ставки Рівненської областіХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

cron