Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Ультралайтові приманки

Спінінг ультралайт: прути, катушки, шнури, приманки, тактика та техніка

Re: Ультралайтові приманки

» 18.05.2016 10:59 am

Доброго всім дня, от підкупив пару воблерків і коливалок- з надіею впіймати голавлика. Покі правда ще не мочив, але хотілось би почути вашу думку, що до ціеї покупки, чи зробив я вдалий вибір і чи хтось ловить на даного типу приманкі- голавля.
Приєднані файли
76tUaDPl_uM.jpg
vjeR08PC7P4.jpg
нижні дві прикупив з надіею на форель

андрийкарпинский

Повідомлення: 54

» 18.05.2016 12:45 pm

Пиз...ець голавлям :)
Ти хоч частину впускай, ми також хочем того голавля зловити :wink:
А "форелеві" блешеньки ці - для ставкової форелі.
на струю вони не розраховані... здається :roll:

@doc

Повідомлення: 717

» 18.05.2016 03:38 pm

:D А якщо сирьозно? Підійдуть, чи ні -для голавля. Дякую що пояснили за коливалкі -форельні ,ато чехів питав ,а вони адекватно пояснити немогли, мол пише що на форель, а чи буде струю тримати -чи ні, незнали ,тепер буду знати що лише на ставкову. Доречі, голавля незабираю, ловлю задля спортивного інтересу(на смак він мені неподобаеться) просто уже купа відео передививсь, як на спініг його ловлять, от і самому закортіло.

андрийкарпинский

» 18.05.2016 04:31 pm

андрийкарпинский написав:...сирьозно...

:super1
:yes:

@doc

Повідомлення: 717

» 18.05.2016 04:55 pm

Нижні коливалки - барахло, з такою геометрією вони будуть зриватись в штопор, або будуть шльопатись по поверхні :) тут дійсно хіба варіант ареа фішингу, та й то як на мене вони завеликі, з такою геометрією коливалки бувають, але вони значно менші за ці лопухи :)
По воблерах під голавля, є ряд перевірених часом і рибаками модельок, це звісно якщо хочеш відразу результат :) для прикладу: йо зурі л-міннов 44 ( в тебе 33, має хворобу з зчіпленням гачків між собою), шакаловський чабік, овнеровський баг-ай, цих 3-х цілком вистачить для початку і зними легко вправлятись навіть з посереднім комплектом
Якщо розширити асортимент, то тоді сальмовський тіні, хорнет 3, той же зіпбейтс рідж 35, та бейбі хіккорі

tosi

Повідомлення: 1419

» 18.05.2016 05:18 pm

ОО, дякую за підказку -нарахунок зчіплення гачків, але помоему я десь в інеті бачив як це лікуеться ,нарахунок того, що е певні групи воблерів ,як то кажуть які на 100 процент косять голавлика ,то я в курсі,дивлюсь і читаю про це багато ,так як цікавлюсь.Мене наразі цікавила думка рибалок львівської області, які ловлять по гірськіх річках, іменно про ці моделі -що в мене ,я маю наувазі по кольорах. Недуже люблю брати ті приманкі які на 100 процент уже протестовані по рибі ,хочеться завжди щось нового ,якогось експеременту відхілення від стандарту.

андрийкарпинский

» 19.05.2016 11:43 am

андрийкарпинский написав:Доброго всім дня, от підкупив пару воблерків і коливалок- з надіею впіймати голавлика. Покі правда ще не мочив, але хотілось би почути вашу думку, що до ціеї покупки, чи зробив я вдалий вибір і чи хтось ловить на даного типу приманкі- голавля.

щодо 33 зуріка і зчеплення гачків - берете задній трійник і прокручуєте його на кілька міліметрів в кільце і так залишаєте (захльостів не буде - перевірено)...
на рахунок колебла - на наступний раз подивиись на наші коливалки Дайга - недорогі, всі моделі робочі і головне що "наші" :) користуюсь ними 3 роки і поступово перейшов на них повністю, крім мепсівського циклопа - він незамінний :D

ISK

Повідомлення: 52

» 19.05.2016 12:19 pm

Дякую за пораду, а за циклопа підтримую на всі 100 ,незамінима річ, шкода що минулого року відірва, треба знову купити, а з цих 4 коливалок лише 2 нижні (форельні), купував в празі, а верхні у нас на украіні і як я зрозумів це також нашого виробництва.

андрийкарпинский

» 21.05.2016 04:17 pm

Нещодавно обновив ,гардероб, з окуневими приланками. Деякій силікон уже обкатав
Приєднані файли
xQi2ETM50H4.jpg
qa1EH4o-xLg.jpg
NIIapC6RcJU.jpg
msxuocyCVPQ.jpg
5n6G0MFSutE.jpg

андрийкарпинский

» 18.08.2017 10:51 pm

Недавно придбав собі на голавлика, пару воблерків, ДУЖЕ задоволений, ловлять на ура!
Usami Shikima 35 F-SR Ur09
Usami Shikima 35 SP-SR Ur12, 345.

_Mandarun_

Повідомлення: 29

Поперед.

Повернутись в Ультралайт

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей