Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Верин, Надітичі

Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Верин, Надітичі

» 29.07.2007 02:32 pm

DSC00010.JPG

Олег завёз меня на Верин, были с 6:00 до 11:00- хорошее место! Я хоть не много понимаю в ловле хищника, но насладился ловлей окуней и проверил свою новую снасть(приобретённую по советам гуру Рывака :) )...очень много мелкого окуня отпустил, на что местные непонимающе смотрели. А Олег, как всегда отличился, взял неплохого судачка.
37.jpg
DSC00011.JPG
DSC00009.JPG
DSC00012.JPG

Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3628

Re: Верин

» 03.09.2007 05:49 pm

Були 01.09 - 02.09 в цих місцях біля острова, вода чиста, рівень низький, кльов слабкий але без юшки нелишились отримали море задоволення при спілкуванні на природі. Клен сидів під кущами і час від часу давав про себе знати.
.jpg
 хвоста.jpg
Шось таки зіпсувало Romkovi Fliper
serhiy&romko.jpg
Сергій&Romko і клен вагою за кілограм.
yushka.jpg
Ну і сам обід з вигуляної риби.
2.jpg
Відпочинок на природі це супер!!!!

Paull

Повідомлення: 14

» 06.09.2007 08:10 pm

Все почалось сьогодні зранку 6.35! Мені передали поїздом новенький Люміс 8) поїхав на роботу і весь час він не виходив він мені з голови, я бігав до машини виймав його, складав, роздивлявся трусив ним не міг натішитись :D потім складав і йшов працювати. Десь в 10.00 потрібно мені було у справах в Трускавець я і вирушив.По дорозі теж декілька раз дивився на спін в багажнику. Справи закінчив швиденькодо 12.00 і на зворотньому шляху до Львова машина сама звернула в сторону Дністра :D :D :D ( в Надітичі навпроти Верину).
020_1.jpg

Всі речі в багажнику вони завжди там :wink: , передягання займає лічені хвилини, складаю спін і я на березі. Після дощу в ріці почала йти брудна вода. Чіпаю плаваючий ММ38 і тут прозріваю!!!! Дядько Гаррі- ти мій ІДОЛ!!! Спіном чути кожен рух і гру цього воба!!!(На всіх попередніх моїх спінінгах я його не відчував) Буквально на другій проводці ударчик(як током) і я виймаю окунька грам на 100 і так щодруга, щотретя проводка-окунь, всі грам по 100-150 Коли кількість окуньків перевалило за десяток побачив серію ударів на косі біля острова Жерех!!!. Чіпляю SS Minnow від Yo-zuri Закидаю на середину ріки і даю йому метра три сплавитись по течії, акурат вище місця бою захлопую дужку катухи І тримаю не підмотуючи.Воблер грає під впливом течії перпендикулярно їй, завдяки дузі, яку утворив шнур на воді.Відчуття гри на спіні просто потрясні!!! І в момент, коли шнур майже вирівнявся відчуваю потужний удар підсікаю і спінінг згинається в дугу а фрикціон починає скидати метри шнура. Жерех, а це був саме він, пішов вниз по ріці, вдало скориставшись течією. Стараюсь пригальмувати його і чуть підтягую фрикціон. Спінінг просто прєлєсть-тримає і гасить ривки рибини. Нарешті вдалося змінити напрямок руху рибини і жерех пішов проти течії швидко підмотую відвойований шнур і помаленько підкачую риба до берега. В метрах трьох від урізу води знов потужний ривок в глибину, але спін і фрикціон свою роботу знають туго! І за декілька секунд беру жереха руками УРА!!! жерех близько кілограма на березі! Після фотосеції і вдячного цьомчика, за провєрку боєм мого нового спіна,жерех повертається в рідну стихію. Задоволення повні штани!!! Радості не має меж!!! Метою було попробувати покидати новим спінінгом а тут таке... до Львова я повертався як на крилах і достойно закінчив такий "робочий" день :D
018_1.jpg
А ось цей герой

Romko

Повідомлення: 257

» 07.10.2007 10:30 pm

Привет рыбакам! :D Была сегодня на Днестре. Вода мутная, клев очень слабенький, на перекате видела спинингистов, которые так же были не довольны результатом рыбалки. Подождем до лучших времен... :(
2.JPG

Лиса

Повідомлення: 14

Сезон відкритий !!!

» 31.03.2008 01:46 am

Вибрався нарешті на Дністер в неділю 31.03. Попередню ніч спав мало, та ше ці переводи годинників, коротше на річці був десь коло 15.00. Вода досить чиса і трохи піднятий рівень води, см десь на 40. Спочатку впирався в джиг. Перепробував трохи резини- окунець трхи більший за твістер :D . Вчепив маньячку і ше три окунця грам по 100-150.
30032008578_1.jpg
маньячка рулить

Потім перейшов на воблери. Покупав трохи нових буратін в Дністрі :) . Так непомітно злетів час, почало сутеніти.
30032008581_1.jpg
Вечір

Річка ожила, то тут то там почала хлюпатись велика риба. Переходжу на місце за камяною грядою, там невеликий бурун на поверхні а за ним постійно шось бє малька. На третьому закиді потужний удар.Підсікаю.Є! Хвилин двадцять його мучив, декілька раз вже підводив до берега, щоб узяти рукою і знов ривок і десятка метрів шнура нема, знов виважування....... короче повні штани радості :D :D :D :D . Жерех 2.600. Рідж 56, проводка -смикінг.
30032008588_1.jpg
красавець

УРА ЗАЧЄЛОСІ !!! :D
P.S. Вся рибка жива і поплила клювати іншим. :) За якість фоток сорі, знімав телефоном та й ще в сутінках.

Romko

» 12.05.2008 11:04 am

.
Jpg1.jpg
Jpg2.jpg
Jpg3.jpg
Jpg4.jpg

A_K

Повідомлення: 236

» 14.05.2008 12:41 am

були вчора з mishka і Z_SouL одразу після вечірньої грози. Вода була невисока і достатньо прозора. Результат- 4 ну зовсім маленьких лобастіка, як долоня. А наприкінці рибалки- 2 лобстери нагадали що таке "голавліний удар" :D ці були грам по 600.
1.jpg
2.jpg
3.jpg

A_K

Повідомлення: 236

» 19.05.2008 12:47 am

А я сьогодні відірвався по клену.Найбільший також грам 600.Загалом 4 шт,верховодка в на колебло ТОМАС в рот!! Бичок на твіч забагрився.Зустрів інспекторів.На власні очі перший раз побачив рейд по Дністру... В кінці переката мав вихід жереха під самий берег.Якби він засікся,то хана б мому спіну було б.Таку "бандуру" бачити в поляризаційних :o як він тихенько йшов за вобом (каміончик),як вдарив його хвостом при розвороті-і це все в 5 м.від мене,при чистій воді-ну просто БОМБА!!!
Клен сьогодні брав на "плюх".На течії майже не стояв-все під кущами.З течії на лонг 1 чорний мав 2 удара і 300 грам.На "плюх" працювала Дайва пресо і ТОМАС зелений і чорний( чорний був нагло зрізаний щукою,на той же "плюх").На бебі р2с зійшов окунець.На ММ 48 був серйозний удар.Одним словом рибалкою задоволений.Ще поїду за цим жерехом-вже знаю як його брати в обід!!

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2452

» 01.06.2008 02:53 pm

Два рази набирав звіт і мене вивалювало :evil: . Тому просто фото, субота 31.05 після обіду:
31052008530__1.jpg
31052008545__1.jpg
31052008547__1.jpg
31052008552__1.jpg
31052008556__1.jpg
31052008558__1.jpg

Вся риба зловлена на рідж 35Ф. треба тепер його вдома лишати :D , жодної рибки не постраждало.З повагою
Пи.Си. Здивувала відсутність людей на річці при такій погоді і .....відсутність сміття :) може дійсно не все так безнадійно!!!!!

Romko

» 02.06.2008 11:26 pm

Веренські перекати сьогодні виявились щирими...
жерех попався "голодним" після підйому води,тому Сальмовського Тіні прийшлось виймам з жабер... :( в рідну стихію господар перекату - білше не потрапив... :(
Р.S...пофік,що вода підмучена...жерех активний :!: хоча візуально, себе не проявляє...Луміс 842, як завжди - не підвів... :)
.2.06.2008р.jpg
Жерех,2кг.800 гр. Верин 2.06.2008 р.

Остап

Повідомлення: 246

» 05.06.2008 11:51 am

Махнули по роботі на Веринські перекати у складі: Я, всім відомі Олег Ривак та Володимир Зарума, а також, молдодий спінінгіст Шпунт. Десант висадився на берги прадавнього Дністра близько 7-ї вечора. На диво сіточників не було, лише дідок з маленьким екраном смішив верховодку та з десяток полавочників. Дністер ше був троха високий (на сантиметрів 15-20 вищий за свій спокійний стан) і трохи мутнуватий. Ривак тестував новий ульталайт (маловодої секретної фірми) та не менш секретні приманки :D і поліз на облюбований ним міні острівок де мав би товкти жерех, однак чомусь вчора не товк :D . Все що вдалося втовкти «патріарху львівського спінінга» одного міні-клена та кілька матросиків. Найбільше поталанило Володі. Напередодні куплений у Карасі 70-сантиметровий плаваючий Рідж став у нього фаворитом. Першим на нього спокусився понадкілевий голавль.
Image00001A.jpg
Перший боєць
Потім косоокий люрс почав дивувати ще більше. На нього раз-по-раз почали чіплятися от такі «крокодили»
Image00003A.jpg
зла крокодила
.Я пробував діставати кастмастером якусь б’ючу під другим берегом «живность». Утім, вдалося спокусити лише кілька матросиків на чорного «лонга» півторачку та трьохсотграмового клена, який зненацька вискочив з води за два метри переді мною. У це місце одразу ж полетіла всім відома народна приманка 44-го розміру…..Як і Володин лобстер та всі недомірки, мій поплив до своїх родичів. Близько 9-ої над нами нависла чорна хмара. Ми сховалися у машині Олег незважаючи на грозу яка невпинно наближалася до веронських перекатів і далі виманював свого жереха…….Утім напевне був не його день. Відтак почалася злива ..і ми злиняли додому….Хотілося більшого, але дякуєм Дністру і за те!!!

Taras_K

Повідомлення: 254

» 09.06.2008 11:08 am

Заїзджав в пятницю із 6 до 8 і в неділю в аналогічний час. В п¨ятницю на рідж 46 МДР взяв голавліка на 350-400 гр, ще одненький, десь до 1 кг - зійшов (через ненайкращі поради декого із форумчан що-до відпускання фрікціона :evil: . Затягуйте потужче - нікого не слухайте!!!). Були потужні удари по чабіку, але фіш не засікався :? . Ще мав під-берегом схід судачка на 500 гр (риба брала в¨яло - засікалась за край губи...).
В неділю Дністер виглядав на мертвий... Ні сплеску, народу НЕМЄРЯНО всі активно ловлять крупного облизня :D !!! Риба не реагувала на воблери і вертушки зовсім, проте, виручив старий добрий джиг :). Почали регулярно попадатись окуньки по 200-250 гр. Брали жадно - в заглот 5ти сантимитровий твістер на 4 гр голівці. Як завжди в таких випадках, мав лише 2і важчі голівки і за годину їх посадив в сітку серед Дністра :evil:. Якийсь придурок натягнув 20 м сітки паралельно берегу. Мєсний казав, що сітку там ставлять регулярно - наступний раз обовязково витягну (але хай вода прогріється краще :)).
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg

Smutok

Повідомлення: 774

» 14.06.2008 02:07 am

були з Олегом 11.06. Погодка так собі, як завжди місцеві "рибалки" з сітками) за 3 год я Клена на 1.186гр на йозурі 33 ,ну а Олег відірвався на піскаріках) кожна проводка піскарік) це треба булол бачити) кста на воблер, назву незнаю) но воб убойний)) мб Олег виставить фотки з піскаріками) но судака щось невидно :?
1.JPG

shpynt

Повідомлення: 50

» 19.06.2008 11:41 am

На днях заїзжав на Верин.
Даю лише фотозвіт без коментарів, щоб не нервувати деяких надто вразливих форумчан :).
1.jpg
Майже "большеротий"...
2.jpg
3.jpg
Хоче риба гламура...
4.jpg
-1...
5.jpg
десь 0.8 кг
6.jpg
the next...

Smutok

Повідомлення: 774

» 26.06.2008 02:01 am

Був вчора 25.06 у Верині . На перекатах дуже часто кидалися середні і великі голавлі, біля того місця, де я стояв вони періодично скакали прямо за 3-5 метрів біля мене. Видовище суперове!!!
За 5 годин рибалки мав 4-5 нереалізованих ударів і 3 сходи після 1-3 метрів виважування, хз шо таке, вроді і гачки Овнер не тупі на воблерах стоять, певно шось пороблено… :( Шо то ше може бути? Кілька голавлів таки вдалося витягти, всі були відпущені, крім одного, якому гачок виколупав око. Ще зловив одну скажену верховодку на Л-44 :D
Була одна супер-покльовка, я підсік і мою Мегу 2-12 скрутило в дулю :!: і риба почала інтенсивно з легкістю змотувати шнур, а фрикціон був затягнутий тугенько, на допустимий для вудилища максимум!!! У мене виникало інстинктивне бажання затягнути його ще, але тоді, думаю, вудилище тільки б бздинькнуло, ще й би по лобі мені дало. Боролись ми так (чи то я боровся, а риба прогулювалась) близько хвилини, за той час вона змотала мені коло 15-20 метрів шнура, а я ж в паузах зміг підтягнути її до себе не більше ніж на метр. Зовсім не міг керувати рибою. В той момент навіть троха жалів, що у мене в руках не Ленінградський спін, де усе вирішує сила. В якусь мить в руках відчулося противне, всім знайоме полегшення і я витяг сам воблер. Гачки на ньому не були розігнуті. Ноги трусились ще пів години. :D
Місцеві природолюби позагороджували річку сітками вздовж і впоперек, а де не поставили сітки, там з якимось волоками ходять попід берегом і в садках носять величеньких риб.
Ще бачив прямо під ногами як кілька 30-35-сантиметрових голавлів намагались влаштувати оргію і зовсім мене не соромились, хотів це дійство на відео зняти, але не встиг.

Minero

Повідомлення: 159

Далі

Повернутись в р. Дністер

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей