Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Річковий карп.

Сучасні методи ловлі карпа, спорядження, тактика, насадки та прикормки

Річковий карп.

» 27.07.2007 11:28 pm

Поділіться будь-ласка досвідом полювання на цю рибу в ріці - наживка, повадки, снасті,...
У самого є досвід полювання на озерних карпів та карпів з каналів.
Чув неодноразово, та й сам знаю що річкові карпи (та й будь яка інша риба в ріці) є більш бойовою і потужнішою за лінивих братів зі ставків.
Можливо і місця на Дністрі хтось підкаже. Цікавлять власне великі особини.

P/S. Не для їжі заради...

volvo-leon
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 751

» 29.07.2007 11:05 pm

по перше треба знайти ями.карп не буде триматись на течії,тому ці ями мають бути під берегом..По друге-закорм..Знаю рибака,який тільки пшеницею годує пареною..ловить на горох(мастирка)і кукурудза(баночна)..рекорд-11кг.Також ловлять на макуху,але поводки прижимають гумкою так,щоб коли течія і вимиє гачок з макухи він всеодно буде лежати зверху..Мамалигу-треба вміти приготувати:після звичайного зварювання її ліплять в маленькі шари і варять ще 30 хв як пельмені..вона стає тверда,як камінь..тоді на рибалці розминають і в спутник..стоїть по 6-10 годин...За карпом треба на Дністрі полювати не менше ніж за хижаком..Мої улюблені місця-с.Березина.Поворот біля зупинки(ларьки) ..Це місце вилно з моста через дністер.Від моста м 100.Також хороше місце від Стрийського моста вверх по течії.50м.від залізничного моста.Минулий рік карп на 4,7..піймав не я,але в підсак заводив Я!!!!

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2464

» 29.07.2007 11:17 pm

ryvak написав: ...і в спутник...

Це не спортивно, але в основному дуже дякую за корисну інфу.
Можливо ще самі карпятники викладуть тут пару своїх секретів. :)

volvo-leon
Львівський карповий клуб

» 29.07.2007 11:18 pm

ryvak написав: ...кукурудза(баночна)..

Солодка, солена, виробник (марка),...?

volvo-leon
Львівський карповий клуб

» 29.07.2007 11:30 pm

не спорю,що не"спортивно"...але знайти карпа на ріці-це вже спорт..Поміняй спутник на метод-і вже спорт.Просто кормушка має бути конусом і 1 гачок в вершинку..Кукурудза-бондюєль...Була спроба ловити на бойл,але поки що глухо.Виявляеться,що в ямах дуже великий намул і наживку треба акуратно положити зверху цього намулу..якщо просто закинути-то шансу меньше...спробуй таке-від гачка 3 см дробинка 0.3 гр.а на гачок 8-10 вдягни паралонку 2*2*2 мм.в нього ті паралонки плавають в медовому або кукурудзяному діпі.Потім,надягаючи мастирку заліпляєш цей паралон..це все зменшує вагу приманки при такому ж об*ємі.

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2464

» 30.07.2007 03:38 pm

Ловил на Закарпатье, в низовьях р.Боржава.
Рывак все очень точно описал. Обязательно прикорм, ездили в будние дни кормили, чтоб на выходных посидеть ночку-другую. Бойлов тогда незнали - из насадок самая популярная была мамалыга, чистая, или с макухой, или с медом. Если нужна была потверже - замешивали с яйцом. Но вообще хорошо сваренная и замешанная мамалыга сама по себе достаточно неплохо держится на крючке.

Бонд

Повідомлення: 178

Re: Річковий карп.

» 13.03.2008 07:58 pm

Volvo запитував
Можливо і місця на Дністрі хтось підкаже.

Перераховую за течією - Голешів (вище підвісного мосту до 500м (може трошки більше) є хрест - місце смерті старенького рибачка (тягнув коропа (великого) - не витримало серце) біля ньго і ловити, правда місце рідко буває порожнім), Журавно "Тополі" (або на протилежному березі (правда дуже мало зручних місць)), Лука (дамбочки з бетонних блоків), Старий Мартинів (дамбочки з бетонних блоків, №1-2 вверх за течією від моста), Галич (за містом перед горою в районі розваленої опори мосту (чи чогось подібного)). Всі ці місця дуже популярні серед рибаків і секрету не становлять, дуже важко потрапити на добру точку у вихідний день. Найпопулярніша наживка - кукрудза (баночна, підійде навіть салатна) часом в комбінації з хробаком чи опаришом, часом і з одним і другим, часом ті самі опариш, хробак, часом мастирка, кулеша (крута кукурудзяна каша з крупи грубого помолу). Досвіду ловлі на волосяні оснастки не маю, але думаю що кукурудза на волосі (по декілька зернят) також підійшла б. Найкращий кльов з другої декади серпня по другу декаду жовтня.

Володимир Левінський

Повідомлення: 114

» 18.05.2008 09:50 pm

Типічні карпові ями до 5 метрів під берегом є в районі с.Бородчиці, що нище стику Дністра з Стрийом десь на 2 км - за жд мостом. Місця надвичайно красиві. Наживка, вже вище перечислювали, повторювати не буду. Мій рекорд там 4кг :D Підтримую думку, що карпа річкового і озерного порівнювати важко: тягнеш на ріці кілограмового то саме що на ставку 2-3кг - моя думка! :D :f1:

Spyker

Повідомлення: 94

» 16.06.2008 10:26 pm

Попробуй зїздити на річку Стрипу. Тернопільська обл.Короп там фестовий.... Минулого тижня на 5.7 кг витянув..!

Коропчук

Повідомлення: 15

» 14.07.2008 03:30 pm

Коропчук написав:Попробуй зїздити на річку Стрипу. Тернопільська обл.Короп там фестовий.... Минулого тижня на 5.7 кг витянув..!

Доречі а точніши підкажеш де імено на стрипу зїздети можна і на що там покльовує...

Igora_85
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 22

» 15.07.2008 08:11 am

Лично ловил в Мартынове на волосяной монтаж. Насадка- Бондюель. Волос делал динным порядка 2 см. На него 6 кукурузин. Думаю игра гирлянды и привлекала карпа.

Сергей А

Повідомлення: 370

» 27.02.2009 10:29 pm

для Volvo ,мій добрий знайомий ,доречі теж зі Стрия ,постійно їздить на Дністер в районі с.Колодруби.Ловить коропа 4-7кг.Він працює інженером служби приладів обліку Стрийського РЕМу(контора по світлу).Якщо є бажання можеш підійти до ньго порадитись,його звати Замотаєв Віктор,скажеш від Юри Аскерова зі Львова.

asik11

Повідомлення: 51

» 14.08.2010 01:39 pm

Доброго дня! Я особисто вже десь років 6 їзджу на Дністер в Розвадів на одні і ті ж місця ловлю різну рибу но переважно коропа найбільшого зловив на 2,3 кг попадали і великі екземпляри (поросята :) ) но не міг зупинити катушку (невську), як не за коряги заводив то поводок обривав :? . Ловлю на мамалигу (на засос) і так само на вище згадану баночну кукурудзу. Хотів би взнати чи може хтось з рибаків ловив на Дністрі на кукурудзу ароматизовану і які запахи найефективніші. Наперед вдячний :)

vikhotv

Повідомлення: 24

» 06.07.2017 02:37 pm

Тема вмерла) Треба оживляти! Завжди хотів поїхати на дикого річкогового карпа але річки то великі. Можливо хтось поділиться інформацією свіженькою куди можна поїхати???

prosper

Повідомлення: 47

Повернутись в Ловля коропа

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей