Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

"Лісівник"Сокальський р-н

де були? які трофеї добули? звіти, фото

"Лісівник"Сокальський р-н

» 22.12.2013 09:34 pm

mVmmRSfiLk4.jpg
Ніка
LRxL8mT3_KI.jpg
перший постріл
Iis6WF-ZY_E.jpg
світанок
Не знаю чи можна це назвати звітом,більше схоже на розповідь про один день,нехай кожен сприймає як хоче...

Я люблю всі види полювання,але найбільше часу віддаю качиному,з собакою побродити по мілким старицям затянутих

ряскою,постояти на утрінніх та вечірніх зорях.В пятницю загальні збори,перевірка

документів,зброї,боєприпасів,обмундирування.Все готово,усе справне,Лягаю спати.Рання побутка о 4 00,наша команда в складі

двох членів,я і моя дратхарка Ніка вирушає в Угіддя ,за чудовим відпочинком.

Ареали які ми задумали бороздити знаходяться на території "Лісівника",не подалік міста Белза.Років 15 назад це була система

міліоративних каналів,тільки грунти там торфові,не знаю по якій причині,але ті торфи загорілись.Цей пожар тривав близько

чотирьох місяців,все навкруги мало такий вигляд ніби після ядерної війни,кругом диміло був жахливий сморід,тільки де не де

острівки живої природи.Вирішенням проблеми стало рішення перекрити річку Солокію,через канали затопити все навкруги.Так і

утворились Водно-болотні угіддя з оригінальною назвою "Торфи". Всі мої починання в мисливській справі проходили саме в цих

торфах,правда по різних причинах я не полював тут близько 10 років.Нічого подумав по памяті оприділю куди нам податись.Ми

на місці.Темно хоч в морду бий,дістаю ліхтарик,зорієнтувався куда нам і вперед,правда дорога до найблищих плес була зовсім

не такоя як в памяті,вся заросла кропивою і якоюсь рослиністю що так гарно моталась на ноги,ніби спутувала їх.Ще в шумному

підході я почу як не далеко піднялись качки,значіть дичина є-це радує.Ось довгоочікуване плесо,ліхтарем обсвічую

територію,умовно намічаю лінію дальності пострілу. Кінець жовтня, вітерець

який подував легенькою сирістю,ранок прохолодний не дає просебе забути,заставляє переступати з ноги на ногу.Шелест

очерету,запах торфового болота так вдарило мені в голову,що я не замітно повернувся в те минуле,коли я десятирічний

пацанюра з Батьковою іжевкою,в Його ж забродах так само стояв в болоті вислухуючи різкий розріз повітря качиними

крилами.Тоді мені рушниця здавалась як якась гармата,імені дуже кортіло поносити її в руках,памятаю момент,стою в воді і

чую.що чобіт мій диравий і крижана вода ламає кістки,але я нікому нічого не казав знав,що виженуть додому.Мама побачила

мокрі ноги надавала по за вуха,потім температуа,кашель,от така вона мисливська вдача... Крізь

туман минулого чую знайомий свист,включаю всю свою увагу,але пізно,стайка чирят пронеслась над моїм плесом,поки я

отямився,поки скинув рушницю то вони розтаяли в темряві.Другий наліт не заставив себе довго чекати,пять велетенських

крижнів промайнули поруч з права від мене,в рух пішов манок,качки різко взяли вліво і тянуть мені влоб,вичікую

момент,перший постріл,підранок,пробую на льоту добити другим,марно, вона плавно ткнулась в зарослі метрів сто за

мною.Нічого подумав,я ж не сам думаю Ніка допоможе в пошуках,але не зараз почекаєм щоб розвиднілось.

Пару слів про мою собаку:ця дамочка в мене вже чотири роки,і ніразу не дала засумніватись що дратхар найкраща порода при

полюванні на качок.Правда є в неї два мінуси:На свій екстерєр вона малого розміру,справа в тому що в семимісячному віці

вона наїлась отрути від мишей,ледь її врятували,але більше вона не росла,воно не вплинуло на її роботу,правда в великих

зарослях їй трохи тяжкувато,і другий мінус вона не подає з сухого(куда і впала наша качка)найде потішиться і залишає,ось

чому підранка треба шукати засвітло щоб бачити кожен її крок...Занову стою,по поведінці собаки бачу,що вона щось відчуває,і

справді з лівого боку над самим камишом несеться пара крякв,бачу що пройдуть від мене метрів за 25,вірна

дистанція,постріл,чекаю оплесків,але що це,пара як летіла так і летить,нічого є ще лівий ствол,бах,і знов промах,качки

зробили свічу вверх і напрощання помахали мені крилами.Від стиду в мене кров пройшла з голови в ноги і різко назад.Навідь

Ніка дивилась на мене такими очима,ніби хотіла сказати:"ну ти і мазило".Нічого,заспокоюю себе,ским не буває.Чекаєм.Раптом

перед моїм носом,незнаю як і звідки,знов парочка бомбовозів,беру себе в руки,відкинувши самовпевненість,вицілюю і бю.Качка

зробила,кувирок,потім так гарно зложилась і рухнула в воду.Моя напарниця вже пливе за трофеєм,а я довольний як слон,забув

про другий постріл, е нехай живе.Ніка вже поруч несе в зубах качуху.Я беру її в руку,качина кров приємно зігріває,і знову

понеслися спогади,так само я малим тримав свою першу качку а її кров стікала в мене по руці...Боже,як це було давно.Нема тої

іжовки,і батька не стало,а память так радує душу...В цей день ми добрали підранка,побродили за качками,було пару

підйомі,трохи далекувато.Натрамили на осіні висипки дупеля і бекаса,на сінокосас,ці ж навпвки зривались дуже блисько,а я їх

відпускав не ушкодженими.Ось так промайнув день,приємна втома давала про себе знати,треба збиратись,два чудові трофеї,купа

гарних спогадів,памятьні попадання і промахи,а що ще треба для хорошого відпочинку?!Правду кажуть,що Бог,час проведений на

полюванні,в роки життя не зараховує!Всім хочу побажати таких незабутніх виходів!Ні пуха,ні пера!!!!З наступаючим вас

товариші мисливці!!!!!
Приєднані файли
RKlwbhO4wxU.jpg
трофеї
NeqarHQqpsU.jpg
удача

Rosomaha

Повідомлення: 35

Повернутись в Звіти про полювання, угіддя

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей