Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Кораблик для завозу прикормки

Сучасні методи ловлі карпа, спорядження, тактика, насадки та прикормки

Кораблик для завозу прикормки

» 24.10.2013 09:58 am

Поділіться досвідом щодо корабликів для завозу прикормки. Хто, які використовує? Фірми, моделі, ціна-якість.

turncoat

Повідомлення: 75

Re: Кораблик для завозу прикормки

» 28.10.2013 10:52 pm

turncoat написав:Поділіться досвідом щодо корабликів для завозу прикормки. Хто, які використовує? Фірми, моделі, ціна-якість.

трохи погугли- тема розвинута. наприклад- http://www.carper.su/forum/showthread.php?t=4635&highlight=%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D0%BA

terry
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 763

» 01.11.2013 12:35 pm

Перелопатив google, прочитав не мало статей, форумів і т.п., і зупинився на фірмі Carpboat.
Як на мене у них співвідношення ціна-якість найкраще (бюджет в районі 5000 грн.). Гарантійний сервіс фірми Carpboat працює на відмінно, ще ніхто не скаржився.
Також, хочу зазначити, що при купівлі будь-якого кораблика, краще одразу додатково брати запасну (оригінальну) батарею, а для щасливих власників кораблів з ехолотом , не поскупіться на додаткову кнопку відключення ехолоту, яка значно збільшить час роботи кораблем. Щодо системи GPS, то усі відзначають, що вона є дуже не точною (похибка навігації складає мінімум 5-10 метрів).
Особисто весь сезон користувався коробликом AMINA РК4Э. Працює, везе, скидає без зауважень. Правда, 2 рази пропадав зв'язок між корабликом і пультом, з’являвся знову через 1 хв., після маніпулювань кнопкою вкл.-викл. Проте, не розглядаю даного виробника за відсутності надійного сервісу гарантійного обслуговування, так як і у фірми CARP ACADEMY.
Хотілось би розвинути дану тему та почути відгуки власників корабликів.

turncoat

» 01.11.2013 04:16 pm

terry
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 763

» 01.11.2013 06:08 pm

Як на мене Аміна, Карпбот, Карп Академі, одного поля ягоди.
Тільки в Сarpboat гарантія 18 місяців тобто купивши весною , матимеш гарантію на два сезони, а це суттєво.
Навігація це дуже класна штука, завоз вночі, туман.
Відштовхуючись від двох показників, ехо+ наві можна точно завозити оснастку.

Ось який цікавий :)
Після навігації можна ставити вже таку штучку :)
А це, Жан Кусто вітдихає :D
Vdrone BaitBoat
1
2
3

Тарас Трескот
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 936

» 04.11.2013 08:17 pm

У мене Carpboat Gamo,тобто камуфляжного окрасу,юзаю вже другий рік,жодних проблем не було,єдине акумуляторні батарейки які ідуть в комплекті бажано поміняти,бо у мене під час зарядки з них витекла якась рідина і загадила пульт і заряду вони не тримають,коротше фуфло,а новий набір хороших акумуляторів для пульта і ехолота 8+8 це кругленька сума.Carpboat найкращий варіант з доступних за свою ціну,відпрацює як слід.але я люблю більш надійні речі що стосується карпової снаряги і зараз мрію про Navigator,супер надійний, працює в будь-яких умовах,не боїться повних занурень у воду,коротше над ним не трясешся :) так як над іншими екземплярами навіть з цієї цінової категорії,пустив його на воду і на душі абсолютний спокій коли на дистанції за сто метрів його починає накривати хвиля чи ще яка напасть :) Ось цей шедевр інженерії http://www.youtube.com/watch?v=DVDLNOVm9oM
http://www.visvinder-oost.nl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=41&category_id=13&option=com_virtuemart&Itemid=25&lang=en

romanKRT
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 226

» 25.03.2014 01:11 am

До чого техніка дойшла :D
і ще трохи

Тарас Трескот
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 936

» 25.03.2014 01:42 am

Тарас*SOLO* написав:До чого техніка дойшла :D

А РИБА ДЕЕЕ... :lol: Це звичайно все дуже прикольно,але є свої нюанси :) , я наприклад на цей сезон вирішив відмовитись від кораблика,(ну може крім якихось безвихідних випадків),хочу половити як слід,відточити техніку,бо з цими гаджетами можна зовсім розлінитись і здеградувати як рибак,кораблик в "господарстві" річ потрібна,але використовувати його слід тільки в тих випадках коли закиданням ніяк(вітер,дистанція,ловля під кущами) принаймі такі висновки я зробив після трьох років користування.Воно все прикольне і супер-круте,але тільки поки у вас його нема :D

romanKRT
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 226

» 06.03.2015 12:14 pm

добро дня. вирішив на цей сезон придбати собі кораблік. підкажіть будьласка чи хтось щось знае про таке http://jabo.kiev.ua/kupit-radio-lodku/korablik-dlja-rybalki/jabo-2bl.html. як себе поводить як єхолот і чи варото роздивлятися цю модель.

Wanderer

Повідомлення: 8

» 06.03.2015 02:28 pm

Не варто, ... ось тут детально описано
http://www.sportfishing.ua/communities/community_9137/comm_blog/48086.html

turncoat

» 10.03.2015 01:11 am

turncoat написав:Не варто, ... ось тут детально описано
http://www.sportfishing.ua/communities/community_9137/comm_blog/48086.html

дякую за відповідь.дуже сподівався що с часом вони доробили цю модель, нажаль ні. буду шукати щось інакше.

Wanderer

» 10.03.2015 08:42 am

Якщо необмежений бюджет то можна і на англійські кораблики оком накинути. А якщо хочеться - дешево та сердито, то потрібно шукати у Львові гурток авіамоделістів. Хлопці повинні зробити до толку. Головне в кораблику(аля хендмейд) система вигрузки.
Пізніше виставлю фото свого монстрика :D Особливо не вдавався в деталі, щоб з нього топ модель зробити. Так що завчасно прошу, не судити суворо...Фарбуванням та ущільненням корпусу займався сам, то можливо є недоліки... 8)

shalun_99

Повідомлення: 236

» 10.03.2015 01:22 pm

shalun_99 написав:Якщо необмежений бюджет то можна і на англійські кораблики оком накинути. А якщо хочеться - дешево та сердито, то потрібно шукати у Львові гурток авіамоделістів. Хлопці повинні зробити до толку. Головне в кораблику(аля хендмейд) система вигрузки.
Пізніше виставлю фото свого монстрика :D Особливо не вдавався в деталі, щоб з нього топ модель зробити. Так що завчасно прошу, не судити суворо...Фарбуванням та ущільненням корпусу займався сам, то можливо є недоліки... 8)

буде цікаво подивитися. кажуть у нас хлопці на родіоиринку також хендмейд роблять. неможу іх знайти.

Wanderer

» 15.03.2015 08:06 pm

доброго дня. Хочу придбати кораблика "carponizer" без ехалота! підскажіть будьласка хтось може мав такий в наявності чи користуується? як себе поводить на рибалці? дякую!

zigmantas

Повідомлення: 70

Далі

Повернутись в Ловля коропа

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей