Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Клубний одяг. Кепки, толстовки, футболки...

Клубний одяг. Кепки, толстовки, футболки...

» 19.10.2013 08:22 pm

На мою думку нам бракує символіки в рядах :)
Як на рахунок розробити макет і виготовити???
Чи є взагалі бажаючі насити одяг з символікою ЛКК? :)

deconight
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 79

Re: Клубний одяг. Кепки, толстовки, футболки...

» 19.10.2013 09:05 pm

Кожного року для команди- збірної ЛКК робимо комплект. Загально для клубників ще не робили- але це не проблема- потрібно тільки бажання. І гроші.

terry
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 763

» 19.10.2013 09:22 pm

Ото ж бо)) Тут і хотілось би побачати бажаючих клубників) Грошей воно тягне не більше ніж пачка добрих бойлів... але от попит невідомий :)

deconight
Львівський карповий клуб

» 19.10.2013 09:56 pm

Супер, думаю багато одноклубників схоче мати.
Якщо збереш бажаючих, та найдеш якісні речі на яких можна вишити, то вперед :super1
Зараз вже маємо погоджені лого
Знайшов людей де недорого вишивають, у них є все переведено в потрібний формат.
Збирав кошти та возив туди. (конт. тел О9З І4О8899 Ігор)
На сьогодні є два варіанти, золото-срібло, багряне-золото.
Перший багатіше виглядає.
На рукавах: прізвище ім'я,прапор чи тризуб.
Зима довга, можем обговорювати :)
DSC_0029.jpg
IMG_7788.jpg
104.jpg

Тарас Трескот
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 936

» 19.10.2013 10:54 pm

Тарас*SOLO* написав:Супер, думаю багато одноклубників схоче мати.
Якщо збереш бажаючих, та найдеш якісні речі на яких можна вишити, то вперед...

На мою думку, найкращим варіантом було б: дізнатися вартість нанесення нашивки, симфоліки + віднайти хорошої якості футболки чи поло (адже більшість носитця в тих футболках не знімаючи протягом всього змагання і в дощ і в сонце, під впливом чого, гам...ним речам швидко настане капець), тоді народ буде знати реальну вартість кінцевого продукта. А потім вже нехай реєструються бажаючі: прізвище на нашивку та розмір футболки чи поло + 100% проплата на картку тій людині, що буде цим займатися. І в кінцевому результаті всі бажаючі будуть в однакових за стилем і виконнаням футболках і фірмочці буде цікавіше і комфортніше виконати габаритне замовлення...

Valldemar
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 132

» 19.10.2013 11:08 pm

ну прізвище на футболку то таке, на вимогу :) А от розробити єдиний клубний макет здалось би, щоб потім можна було б тільки визначитись з розміром та певною річчю і пустити в роботу.

До речі, Тарас, також маю знайомих які виготовляли толстовки та футболки одному з відомих львівських байкерських клубів. Правда там друк... вишивка краще і довговічніша)

deconight
Львівський карповий клуб

» 20.10.2013 04:38 am

Valldemar написав: віднайти хорошої якості футболки чи поло (адже більшість носитця в тих футболках не знімаючи протягом всього змагання і в дощ і в сонце, під впливом чого, гам...ним речам швидко настане капець)

Це саме основне не брати дешеві речі, бо позпираються, та швидко зносяться. Вишити коштує як дешева футболка, приблизно +-60грн.
Колір самий практично-рибацький хакі
Футболки з комірцем гарніше виглядають, та не розтягується горловина.

Тарас Трескот
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 936

» 20.10.2013 09:48 am

Саме просте- поло футболки та бейсболки. Підтримаю Тараса- так як ми вважали - ми це все вже маємо готове- тільки вишивати- і все готово. Якщо щось інше- обговорюємо.

terry
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 763

» 20.10.2013 10:34 am

ось вам зразок того, що ми колись робили, що і було використано на футболках у повідомленні Тараса:
Graphic20.jpg
УВАГА!!! Використовувати лише з дозволу президії клубу!!!
На мою думку пора вже для "команди ЛКК" зробити щось нове (по дизайну - ідеї є :D )
Зразу кажу!!!
робити щось єдине - як на мене немає сенсу. Переважно всі мають команди, і кожен хоче якось виділитися. Таким чином завжди на першому місці ставиться лого команди. Приналежність до клубів є, так би мовити - другорядним, але бажаним, а то й обов'язковим.
Не буду вам давати підтвердження вишукуючи фото з нету. Ну і пояснювати принципи і ази рекломно-піарного "мистецтва".
На тій футболці Лого ЛКК є саме таким, бо ми робили футболки не для всіх, а саме для "Команди Львівського Карпового Клубу", ну але це зрештою не забороняє комусь їх носити. Тоді вони були такими, завтра будуть інакшими - це нормальні речі. Але головним залишається правило!!! Лого клубу, чи клубів має бути на видному місці та таких розмірів, щоб добре розрізнялося.

Щодо виконання - це вже питання смаку. Поясню.
Виконання є чотирьох (загально поширених) типів. Вишивка, шовкодрук, наклейка (для тканини) і можна нанести самому (спеціальні фарби).
Перше - найдовговічніше. Але з мінусів це - підкладка з внутрішньої сторони футболки для вишивки, яка, якщо підберуть дешеву, буде трохи натирати. А також неякісні нитки будуть брудитися. Переводиться в програму повністю з кожною заміною будь чого. (програма мусить вирахувати кількість стібків вишивки і їх положення)
Друге - по вічності на 2гому місці, якщо правильно дотримуватися правил експлуатації (прання). Достатньо корелівського файлу. Але мусять робити лекало, яке можна використовувати багато разів, тобто для конвеєрного типу.
Я людина креативна, тому постійно щось міняю. Два наступні способи покажу наявно.
2.jpg
3.jpg
4.jpg
1.jpg

На перших фото наклейка. Це найпопулярніший тип нанесення, через свою відносну дешевезну, але й так само практичність. Хоча щодо довговічності - все залежить від "приклеювання". Якщо робити термопресом - практично впаюється в тканину. Якщо робити праскою самому - треба старатися, але всерівно дрібні деталі можуть з часом відходити. Хоча моя футболка пережила вже два сезони.
І останній спосіб - для повного креативу (останнє фото). Треба лише трафарет. Я його роблю з оракалу (плівка для рекламних цілей). Він добре тримається на тканині як трафарет і легко знімається. Коштує практично копійки, а малювати можна різними кольорами - як душа забажає. Але тут треба бути трохи художником бодай в душі'. А також продаються гелі контури для тканин. Після підсихання треба пропрасувати і все. Тримається навіть краще ніж наклейка.
Наразі я цю футболку вже ношу просто так. На наступний сезон хочу щось міняти.
Востаннє редагувалось giorgio в 20.10.2013 11:29 am, всього редагувалось 3 разів.

giorgio
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 1309

» 20.10.2013 10:47 am

десь в мене були ще й бейсболки, але не можу знайти.
Єдине нагадаю, що вишивка на бейсболках йшла шевроном, оскільки саме лого буде надто малим для вишивання на б-ці. Здається на той час це було технічно неможливо. Або робити на все чоло :) , а це не гарно виглядало

giorgio
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 1309

» 20.10.2013 01:58 pm

Спробую на днях побавитись в корелі. Можливо шось цікаве вийде:)

deconight
Львівський карповий клуб

» 20.10.2013 04:35 pm

Готовий брати - 2 хвутболки на себе і одна для жінки!

artcool
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 303

» 20.10.2013 10:17 pm

artcool написав:Готовий брати - 2 хвутболки на себе і одна для жінки!

А от і перше замовлення)) я сам би дві взяв))

deconight
Львівський карповий клуб

» 20.10.2013 11:50 pm

.... я думаю вартує затвердити (принаймні на цей сезон) єдиний шаблон і пустити його в тираж, щоб просто народ не переробляв під свої потреби. Клубне то клубне! Я не бачив клуби де у всіх різні формати одягу (максимум нік або ім`я) :D

deconight
Львівський карповий клуб

» 21.10.2013 06:12 pm

deconight написав:Чи є взагалі бажаючі насити одяг з символікою ЛКК? :)

мне две пожалуйста две...

egoist

Повідомлення: 156

Далі

Повернутись в Львівський карповий клуб

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей