Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Волосінь: моно, шнур, флуокарбон

Прути, катушки, шнури, джигові приманки, воблери, оберталки, коливалки,

Re: Волосінь: моно, шнур, флуокарбон

» 13.03.2014 10:16 pm

оброго дня шановні форумчани, перечитав багацько тем на форумі обрав собі для початку комплект палку Favorite Absolute RMS 732L та катушку DAIWA Sweepfire E.
Підкажіть будь-ласка який шнур обрати краще? моно чи плетенку і якого діаметру..
я думав плетенку 0.11 для початку, адже більш ніж впевнений що щупаків по 5 кг тягати я зразу не буду..

Щось в тому роді:
Шнур Spiderwire ez braid 0.12mm 100m Hi-Vis Yellow

Чи не товстий шнур буде або навпаки занадто тонкий? і якщо купити дешеву плетенку за 100 грн чи вона не розлізеться за сезон?
Дорогий шнур зараз не куплю бо кошти обмежені 100-150 грн максимум бо ше треба парочку вобів купити..
Порадьте щось буду дуже вдячний :f1:

Spiderwire не купуй, принаймні у нас. Взяв минулоріч у одному з рибальських магазинів Львівова (не буду називати аби не псувати іміджу) повне "ге". Після рибалки-двох рветься у руках як проста нитка. Явна підробка. Це при тому, що мав справжнього американця такого ж діаметру. Порвати руками було важко. Експлуатував його 2 роки при інтенсивних рибалках. Моя тобі порада, якщо тільки починаєш ловити спінінгом і зокрема на шнур, тим паче катушками за 200-300 грн., не купуй мяких шнурів типу Sunline Super PE. Вб"єш одразу. Візьми собі старого доброго Power Pro січенням 0,1-0,12 чи Salmo Elite Braid аналогічного січення, чи шось інше з старої провіренної дайнеми, і спробуй. Ці шнури жорсткіші за РЕ проте пробачають багато огріхів як риболову так і дешевій катушці. Окрім того, шнур над моно має низку переваг, але має й недоліки, головний з яких ціна. Проте, якщо снасті потрібна чутливість, а ще, якщо ловитимеш на ривкові проводки воблерами та джигом , то шнур - обов"язковий атрибут комплекту. Якщо ж ловитимеш рівноміркою на оберталки чи кренки, можна не запарюватися і ставити моно.
П/С. Де ж ти був у періаод новорічних знижок. Зараз все суттєво дорожче :)

Taras_K

Повідомлення: 255

» 13.03.2014 11:55 pm

оброго дня шановні форумчани, перечитав багацько тем на форумі обрав собі для початку комплект палку Favorite Absolute RMS 732L та катушку DAIWA Sweepfire E.
Підкажіть будь-ласка який шнур обрати краще? моно чи плетенку і якого діаметру..
я думав плетенку 0.11 для початку, адже більш ніж впевнений що щупаків по 5 кг тягати я зразу не буду..

Щось в тому роді:
Шнур Spiderwire ez braid 0.12mm 100m Hi-Vis Yellow

Чи не товстий шнур буде або навпаки занадто тонкий? і якщо купити дешеву плетенку за 100 грн чи вона не розлізеться за сезон?
Дорогий шнур зараз не куплю бо кошти обмежені 100-150 грн максимум бо ше треба парочку вобів купити..
Порадьте щось буду дуже вдячний :f1:

Spiderwire не купуй, принаймні у нас. Взяв минулоріч у одному з рибальських магазинів Львівова (не буду називати аби не псувати іміджу) повне "ге". Після рибалки-двох рветься у руках як проста нитка. Явна підробка. Це при тому, що мав справжнього американця такого ж діаметру. Порвати руками було важко. Експлуатував його 2 роки при інтенсивних рибалках. Моя тобі порада, якщо тільки починаєш ловити спінінгом і зокрема на шнур, тим паче катушками за 200-300 грн., не купуй мяких шнурів типу Sunline Super PE. Вб"єш одразу. Візьми собі старого доброго Power Pro січенням 0,1-0,12 чи Salmo Elite Braid аналогічного січення, чи шось інше з старої провіренної дайнеми, і спробуй. Ці шнури жорсткіші за РЕ проте пробачають багато огріхів як риболову так і дешевій катушці. Окрім того, шнур над моно має низку переваг, але має й недоліки, головний з яких ціна. Проте, якщо снасті потрібна чутливість, а ще, якщо ловитимеш на ривкові проводки воблерами та джигом , то шнур - обов"язковий атрибут комплекту. Якщо ж ловитимеш рівноміркою на оберталки чи кренки, можна не запарюватися і ставити моно.
П/С. Де ж ти був у періаод новорічних знижок. Зараз все суттєво дорожче :)

Катушку я вже обрав, мені Fishkeen порадив, найшов по хорошій ціні Ryobi Ecusima 2000, шнур мені обійдеться я так розумію десь в гриветь 150?
Мені оцей сподобався Berkley FireLine Tournament Exceed 110m 0,12mm 6,8kg green ( http://pike.com.ua/shnur-berkley-fireline-tournament-exceed-110m-012mm-68kg/ )
Повер про коштує від 170 грн а салмо як ти кажеш взагалі найти не можу..(
Читав статтю про шнури для новачків на першому місці був повер про а на другому якраз оцей берклі шо я найшов...

sam3c

Повідомлення: 47

» 14.03.2014 10:50 am

Катушку я вже обрав, мені Fishkeen порадив, найшов по хорошій ціні Ryobi Ecusima 2000, шнур мені обійдеться я так розумію десь в гриветь 150?
Мені оцей сподобався Berkley FireLine Tournament Exceed 110m 0,12mm 6,8kg green ( http://pike.com.ua/shnur-berkley-fireline-tournament-exceed-110m-012mm-68kg/ )
Читав статтю про шнури для новачків на першому місці був повер про а на другому якраз оцей берклі шо я найшов...

Все правильно Тарас написав, підтримую, РЕ ця катушка вбиває моментально ...сам на такому погорів.
А от з шнурами типу Power Pro більш-менш нормально працює (провірено з власного досвіду і не один сезон), єдине відстань від бортика має бути не менше двох міліметрів, і треба слідкувати щоб не було різких скачків між вагами приманок, тоді борід не буде.

RIS

Повідомлення: 127

» 14.03.2014 11:43 am

Все правильно Тарас написав, підтримую, РЕ ця катушка вбиває моментально ...сам на такому погорів.
А от з шнурами типу Power Pro більш-менш нормально працює (провірено з власного досвіду і не один сезон), єдине відстань від бортика має бути не менше двох міліметрів, і треба слідкувати щоб не було різких скачків між вагами приманок, тоді борід не буде.

І як слідкувати за різнимою вагою? тобто якщо я кидаю на 3 грама то після того зразу на 10 не бажано ставити наживку а збільшувати крок по пару грам?
Ну я зрозумів що спайдерваєр краще не брати, візьму або берклі або повер про...
:f1:

sam3c

» 14.03.2014 11:45 am

РЕ ця катушка вбиває моментально ...сам на такому погорів.

Якщо мова про Екусіму, то з вказаним недомотом до бортика абсолютно нормально працював з Санлайн Супер ПЕ 6лб, і нічого не вбивалось, борід не було як в наших умовах, так і на морі з відповідним вітром і видуванням дуги... Ну але то може мені так пощастило, мої екусіми досить давні(років по 5), може зараз щось змінилось...

Fishkeen
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 702

» 14.03.2014 12:19 pm

кщо мова про Екусіму, то з вказаним недомотом до бортика абсолютно нормально працював з Санлайн Супер ПЕ 6лб, і нічого не вбивалось, борід не було як в наших умовах, так і на морі з відповідним вітром і видуванням дуги... Ну але то може мені так пощастило, мої екусіми досить давні(років по 5), може зараз щось змінилось...

В мене теж є дві екусімки, одна краще кладе інша гірше, і теж такого самого віку як і в тебе. Та прикол в тому, що людина початківець і внеї немає ще тої техніки роботи з снастю, а при слабині мякий шнур екусіма ну дуже погано кладе і від цього будуть бороди. Тому щоб убезпечити від розчарування ми якраз і пропонуєм шнури жорсткіші і з завищеним діаметром. Маю двох знайомих починаючих уже два роки :) так от в них такі проблеми часто виникають і я наочно це бачив. При переході на старенький павер вдалось це виправити. Просто не хочеться щоб людина зразу вбила шнур.

як слідкувати за різнимою вагою? тобто якщо я кидаю на 3 грама то після того зразу на 10 не бажано ставити наживку а збільшувати крок по пару грам?
Ну я зрозумів що спайдерваєр краще не брати, візьму або берклі або повер про...

Тут все просто при переході з твічу на джиг чи великих провалах з малого грамажа на більший, треба просто ставити проміжний грамаж, або робити парочку мякеньких закидів (останнє не завжди спрацьовує).

RIS

Повідомлення: 127

» 14.03.2014 12:35 pm

Так я і не сперечаюсь, я ж радив не шнур, а катуху, і те, що вона буде нормально працювати з озвученими шнурами я сумнівів не маю.
А до тонких ПЕ-шок треба прийти з досвідом, згоден.

Fishkeen

» 14.03.2014 01:23 pm

Дякую що всі так перейнялись моєю проблемою вибрати норм снасть для початку)
Хотів запитати чи Екусіма з 1000 шпулею буде норм? на чому скажеться шпуля менша розміром від 2000 наприклад?
І ще питання чи шпулі взаємо замінні, тобто чи зможу поставити на катуху шпулю і 1000 і 2000 ??
Найшов хорошу пропозицію просто але шпуля 1000 і ось не знаю чи варто переплачувати майже 100 грн за іншу катуху зі шпулею в 2000.
і ще раз запитаю для конкретики, шнур брати виключно повер про чи все таки можна взяти Berkley FireLine Tournament Exceed 110m 0,12mm 6,8kg green ?
Він трохи дешевший, чи він теж такої ж жорсткості як повер про?

sam3c

» 14.03.2014 01:37 pm

Яж тобі писав, що 1000 і 2000 відрізняються тільки глибиною шпулі, тому для 110м того шнура нормально буде і 1000. Шпулі в 1000 і 2000 взаємозамінні.

Fishkeen

» 14.03.2014 01:47 pm

ж тобі писав, що 1000 і 2000 відрізняються тільки глибиною шпулі, тому для 110м того шнура нормально буде і 1000. Шпулі в 1000 і 2000 взаємозамінні.

Дякую, тоді замовляю катушку буду чекати а завтра зайду прикулю шнурка і приманок парочку.
Може в неділю встигну на рибалочку кудись махнути ще..
Всім велике спасибі за поради, без вас я б ловив на ліщину з дратвою :D
Але попереджаю зразу я так просто не зникну і буду надоїдати вам як мінімум весь сезон :twisted:

sam3c

» 14.03.2014 08:42 pm

Щодо екусіми, то купував минулої зими, намотав Momoi Ryujin #0.8 (реально десь як super pe #1; дуже мяхкий і гладкий ). Намотку зробив оберненим конусом не домотуючи до краю бортика 2мм. Весь сезон ловив тільки твічом і не побачив жодної бороди, причому досить часто міняв воблери з 4г до 10г.
з пов.

Rolmes

Повідомлення: 74

» 05.04.2014 01:41 pm

Люди не купуйте Spiderwire снур в Флагмані бо це повна срк.....купив 2 рибалкі і шнур ніякий,добре що хоч по знижці брав.....

Тарас 1986

Повідомлення: 63

» 27.05.2014 06:32 pm

Всім привіт!
Що краще взяти:Санлайн Супер ПЕ 8лб.,Еліт Брйд 0.11 чи ще щось таке........ :f1:
Цілі: лайт-джиг,твіч.
Дякую :) :f1:

OlesK

Повідомлення: 77

» 27.05.2014 07:26 pm

Привіт, яку збираєшся використовувати котушку?

Rolmes

Повідомлення: 74

» 27.05.2014 09:57 pm

ривіт, яку збираєшся використовувати котушку?

Екузіму 1000 :f1: :)

OlesK

Повідомлення: 77

Поперед.Далі

Повернутись в Спінінг

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей