Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Корисні ф-ції

Обговорюємо цей сайт, як його покращити, як працювати з форумом, як розмістити свої матеріали та фото

Корисні ф-ції

» 15.08.2013 09:32 pm


admin
Site Admin
Site Admin
 
Повідомлення: 359
З нами з: 13.01.2007 01:10 pm
Звідки: Львів

Подяки / негативні відгуки

» 15.08.2013 09:33 pm

Подяки / негативні відгуки

Призначення: надати можливість користувачам форуму залишати подяки (позитивні відгуки) та негативні відгуки на повідомлення інших користувачів не створюючи нових неінформативних коротких повідомлень на зразок ”супер”, ”дякую”, ”+100” і т.д.

Кожний зареєстрований користувач може висловити своє ставлення до певного повідомлення залишивши подяку чи негативний відгук. Модератори форуму в своїй діяльності не зобов’язані, проте можуть, враховувати подяки чи негативні відгуки зареєстрованих користувачів. Подяки/негативні відгуки не відміняють функцію ”поскаржитись на повідомлення” – як і раніше, якщо ви бачите що якесь повідомлення порушує правила форуму скористайтесь кнопкою ”поскаржитись на повідомлення” щоб привернути увагу модератора.

Обмеження:
Лише зареєстровані користувачі можуть переглядати та залишати подяки чи негативні відгуки
Залишати відгуки можуть користувачі які зареєстровані на форумі більше 4 днів і написали більше 4 повідомлень
Користувачі можуть залишати не більше 10 подяк чи негативних відгуків протягом доби
Подяки та негативні відгуки дозволені лишу у тих розділах форуму де це має зміст (наприклад залишати відгуки на повідомлення в розділі куплю-продам не є можливим)

Перегляд подяк та негативних відгуків
Кількість подяк та негативних відгуків для певного повідомлення виводиться в лівій нижній частині повідомлення. Переглянути детальний список користувачів які подякували чи залишили негативний відгук на повідомлення можна натиснувши на кнопку ”переглянути” поблизу лічильників. Якщо відгуків немає – то лічильники та кнопка ”показати” не виводяться.
Переглянути кількість відгуків які залишив чи одержав певний користувач можна на сторінці з інформацією про користувача (якщо клікнути на нік користувача на любій сторінці).
Переглянути список всіх подяк та негативних відгуків можна тут (за допомогою полів в верхній частині сторінки можна відфільтрувати відгуки які ви хочете переглянути)

Відправка подяки чи негативного відгуку.
Відправити відгук на повідомлення можна за допомогою двох кнопок зі знаками плюс (відправити подяку чи позитивний відгук) та мінус (відправити негативний відгук) що розташовані в лівій нижній частині повідомлення. Зареєстровані користувачі також можуть скасовувати (видаляти) свою подяки чи негативні відгуки за допомогою таких самих кнопок плюс та мінус але на яких в нижньому правому куті розташований червоний хрестик (показуються лише кнопки для дій які дозволені в даний момент).

Кожен користувач може налаштувати форум таким чином щоб одержувати приватне повідомлення у разі коли до повідомлень де користувач є автором додаються чи видаляються подяка чи негативний відгук. Це можна зробити зайшовши в Панель керування - Налаштування форуму - Загальні налаштування і виставивши ”так” навпроти ”Повідомляти мене про додавання/видалення подяк чи негативних відгуків”

Для блогерів:
Для користувачів які ведуть блоги і хочуть в своїх блогах ділитись інформацією з цього форуму додані дві кнопки в нижній правій частині повідомлення. При натисканні на одну з цих кнопок відкривається вікно редагування повідомлення з відповідної системи ведення блогу в яке автоматично вставляється до 500 символів з повідомлення форуму. Також перед натисканням на кнопку можна відмітити частину повідомлення – тоді саме відмічений текст вставиться в нове повідомлення в блозі. Пам’ятайте, що авторські права на повідомлення форуму належать їх авторам – тому не забувайте вказувати автора інформації (будьте чемні).

admin
Site Admin
Site Admin
 
Повідомлення: 359
З нами з: 13.01.2007 01:10 pm
Звідки: Львів

Re: Корисні ф-ції

» 08.08.2014 09:13 am

Чим ми не користуємось:
Вибірковий перегляд тем -
.JPG

Аватар користувача
Pavel K
Львівська обласна федерація риболовного спорту
 
Повідомлення: 2644
З нами з: 12.02.2007 09:10 pm
Звідки: Львів, Cихів O67927O677


Повернутись в Правила форума, питання про роботу сайта, пропозицій про вдосконаленняХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей