Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Свірж

Про озера і ставки Львівської області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Каталог водойм по районам
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись, а їх авторам може бути закритий доступ до форуму.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: Свірж

» 20.07.2015 10:57 pm

Був у суботу на своєму улюбленому "акваріумі", який, до речі, ніхто не спускав :) . Рибалка вартує 100 грн - входить 2 кг карпа/амура/толстолоба (карась, підлящик, окунь - безкоштовно). Зловив 4 карпика 600-800 г, 2 підлящика, 1 карася та 1 бонусного окуня (150 г +/-, для мене це дуууже великий), котрий спокусився на "жменю" хробака на фідер. До речі, 2 карпика взяв на "Адерівські" бойли, що придбав у Паші "Адреналін" (вітання :) ) Вибачайте, що без фото. Наступного разу виправлюсь. Рекомендую дану водойму та її власників (не в цілях реклами, а від щирого серця). Всім гарної :f1:

ABV
 
Повідомлення: 18
З нами з: 11.05.2012 12:52 pm

Поперед.

Повернутись в Озера та ставки ЛьвівщиниХто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей