Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Навколоспінінгові ромови

Родбілдерський спінінг, Ремонт спiннiнгiв, Кращі години лову, Сезонна ловля спінінгом ...

Re: Поможіть в виборі снасті для початку: спінінг, катушка і т.д

» 30.05.2013 12:42 pm

Taras_K написав:
Переплати за бренд в професійних риболовних товарах якшо є -то рідко.

Тарас, я тебе як дописувача дуже поважаю, за "трєзвость мислі", але тут не погоджусь на 110%.
Весь професійний ряд товарів- переплата за бренд. Наприклад:
Десять силіконок вонючих (любої людської фірми Рейнс або Кейтеч)- 80грн.... це 10 нещасних хробаків собівартість яких меньша ніж ціна їх упаковки...
Наприклад: Дайва Єкзіст Гіперкастом- 8000грн. Набір кількох алюмінієвих та пластикових запчастин, перемежованих підшипниками....
Наприклад: 100м шнура- 500грн.... це взагалі без коментарів... виходить що собівартість 2 метрів шнура- доллар! Хто в це вірить- дуже наівні люди...
Пласмасовий воблер- 300грн. :) суперпластмаса?
І так любий товар,і топові лінійки, і бюджетні....
Так що переважно ми платимо саме за бренд...
Або ось так наглядніше: можна купити катушку за 10$ а можна за 1000$, це дорожче в 100разів(!), але якість другої катушки ніколи не буде в 100 разів вища від першої. Мізерний приріст якості непропорційний здуттю цінника- це і є переплата за бренд.

seadoo

Повідомлення: 200

» 30.05.2013 03:11 pm

seadoo написав:
Або ось так наглядніше: можна купити катушку за 10$ а можна за 1000$, це дорожче в 100разів(!), але якість другої катушки ніколи не буде в 100 разів вища від першої. Мізерний приріст якості непропорційний здуттю цінника- це і є переплата за бренд.
[/quote]
5 балів! Супер сказано. Таку лаконічну і чітко сформульовану аргументацію рідко коли зустрінеш. (Я так розумію, що сума 10$ - умовна, я б використав для наведення прикладу 100$)
До слів seadoo додам: катушка за 1000$ не прослужить стільки само скільки десять катушок по 100$. Від юзання кайфу більше, надійності більше, так, але не в 10 раз (так я собі міркую).
В теорії ціноутворення є навіть правило - покращив характеристки на 50% - ціну накидай на 100%;
покращив на 100% - ціну ап! на 200%, і т.д. це так згрубша.

Пструг

Повідомлення: 363

» 30.05.2013 04:23 pm

SWAN
Для тех кто в танке:
Мы не охаем и ахаем по поводу дороговизны, а обсуждаем ценообразование и "стоимость БРЕНДА". Все тут ловим Лумисами и Дайвами...
Твой праведный гнев понятен, думаю с переплатой за Бренд ты знаком не по наслышке... С таким-то колличеством Стелл и Экзистов :)
.
пс: На счет секонд-хенда и женщин не понял, к чему такие излияния? :)
Востаннє редагувалось seadoo в 30.05.2013 04:28 pm, всього редагувалось 1 раз.

seadoo

» 30.05.2013 04:36 pm

в різницю між катухами за 100 і 1000 зе закладені зусилля по вдосконаленню (інженерні розробки, патенти, експериментальні зразки і т.д) Принцип безінерційної катухи відомий давно і всім, тому випустити таку річ в хорошій якості-для виробника не проблема і тут дійсно первинне питання собівартості. А для вдосконалення цієї речі потрібні інтелектуальні зусилля багатьох дуже компетентних людей (від професійних рибалок і аналітиків до технологів і інженерів)-вони і є значною часткою в тій різниці між дорогою і недорогою катухами. Власне цим і займаються дорогі бренди. Ну, і звичайно ж задоволення від досконалої речі-за нього треба платити.
До слів seadoo додам: катушка за 1000$ не прослужить стільки само скільки десять катушок по 100$. Від юзання кайфу більше, надійності більше, так, але не в 10 раз (так я собі міркую).

... а можна замість трактора купити 200 лопат і найняти на сезон 200 студентів. І випити ввечері буде з ким і задоволення від спільної праці більше, ніж від потіння в кабіні і цілоденного гуркоту. Це я до того, що такі порівняльні методи не зовсім коректні.

oleh

Повідомлення: 826

» 30.05.2013 04:53 pm

oleh написав: дуже компетентних людей (від професійних рибалок і аналітиків до технологів і інженерів)

Буду відвертим: вважаю тих кого ви перелічили дармоїдами і паразитами, такою собі псевдороботящою коростою.... крім інженерів (справжніх).
Професійний рибалка- це взагалі що за професія така? Маячня.
to: swan:
На ул-касте собрались "ценители" в крайне узком кругу. И если ты давно "читаешь" тот форум, то должен знать что увы их склоки и раздоры не миновали.
Да и мы тут говорим о рыбалке а не ".....о том как красиво смотрется на берегу"... Или "....Леша себе виндинг-чеки поставил не титановые а алюминиевые, капец просто...."
так что сравнения неуместны...
Востаннє редагувалось seadoo в 30.05.2013 04:56 pm, всього редагувалось 1 раз.

seadoo

» 30.05.2013 04:54 pm

seadoo написав:
Taras_K написав:
Переплати за бренд в професійних риболовних товарах якшо є -то рідко.

Тарас, я тебе як дописувача дуже поважаю, за "трєзвость мислі", але тут не погоджусь на 110%.
Весь професійний ряд товарів- переплата за бренд. Наприклад:
Десять силіконок вонючих (любої людської фірми Рейнс або Кейтеч)- 80грн.... це 10 нещасних хробаків собівартість яких меньша ніж ціна їх упаковки...
Наприклад: Дайва Єкзіст Гіперкастом- 8000грн. Набір кількох алюмінієвих та пластикових запчастин, перемежованих підшипниками....
Наприклад: 100м шнура- 500грн.... це взагалі без коментарів... виходить що собівартість 2 метрів шнура- доллар! Хто в це вірить- дуже наівні люди...
Пласмасовий воблер- 300грн. :) суперпластмаса?
І так любий товар,і топові лінійки, і бюджетні....
Так що переважно ми платимо саме за бренд...

Не згоден повністю!
Адже не можна просто так взяти і випустити, скажімо, ту ж катушку. Щоб її випустити з заводу - треба спочатку її розробити/ Так само і вудилища і будь-які інші предмети. А вартість години роботи японського інженера навіть тяжко собі й уявити. Саме тому, що в вартість виробів включені науково-дослідні і інженерні, конструкторські (одним словом "Design") роботи, ціна така висока. А великі і багаті компанії, типу Симано, Даява, можуть собі дозволити вливати величезні кошти в ці галузі, тому вони й є попереду усіх. Китайські ж фірми просто тупо копіюють, наскільки це можливо, тому вартість дослідницьких і інженерних робіт в них "мінімальна".

І на рахунок
можна купити катушку за 10$ а можна за 1000$, це дорожче в 100разів(!), але якість другої катушки ніколи не буде в 100 разів вища від першої
... Хотів би я побачити, скільки б "якісно і нормально" прожила катушка за 80 грн на якомусь тяжкому фідері грам до 200 і при ловлі крупної риби в порівнянні з морською стеллою... Або старою салтігою...

І ще чуть інформації для роздумів на підтвердження моїх слів... американський бомбардувальник Northrop B-2 Spirit...
Cогласно утверждению представителей ВВС, стоимость первых 10 самолетов составила 33,2 млрд. долл. (по курсу 1991 г.). Стоимость следующей пятерки обошлась налогоплательщикам еще в 6 млрд. долл. Правда, остальные 60 оценивались "всего лишь" в 21,6 млрд. долл., что позволяло "удержать" цену одного бомбовоза ниже магической отметки в 1 млрд. долл.

І про F-22...
На сегодняшний день, самолёт F-22 является самым дорогим истребителем, стоящим на вооружении, в мире. Себестоимость производства одного самолёта оценивается в 146,2 млн долларов (на 2008 год), а полная цена с учётом всех косвенных затрат и при ожидаемом объёме производства — 350 млн.
Иногда об F-22 говорят, что он «на вес золота»[44], что буквально соответствовало финансовым рынкам на февраль 2006 года — стоимость 19,7 тонн чистого золота (вес пустого F-22A) в этот период составляла те же 350 млн долларов.

StriDer
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 291

» 30.05.2013 05:08 pm

Суть разговора потеряли....
Вот Strider например с радостью платит японским инженерам :) и думает что это нормально. А я не думаю.... И например считаю что купить Калдию за 200$ - это ОТЛИЧНЫЙ выбор. А купить Экзист за 1000$- бахвальство.

seadoo

» 30.05.2013 06:27 pm

seadoo написав:А я не думаю.... И например считаю что купить Калдию за 200$ - это ОТЛИЧНЫЙ выбор. А купить Экзист за 1000$- бахвальство.

правильно що не думаєш, мені теж абсолютно пофіг скільки там платять японському інженеру, це мене абсолютно не турбує :) і яка собівартість тієї катухи мене не хвилює :)
Мені здається що я вже це писав, але повторюсь :)
вже досить давно ціноутворення на будь-які речі не залежить від їхньої собівартості :) ціну диктує Покупець, і якщо є люди для яких ціна на Екзіст в 1000 баксів нормальна, значить ця катуха коштує цих 1000 баксів конкретно для тих людей. Якщо ж для тебе це "бахвальство" то це лиш твоя особиста думка :)
Ринок регулює себе сам, є попит на катухи по 1000 баксів буде і пропозиція, не буде задовільняти виробника обєми продаж катух по 1000 баксів, він розширить модельний ряд і будуть катухи по 200 баксів :)
Бо по твоїй логіці, навіть середньостатистичний рибак тієї ж Америки, скаже що 200 баксів на катуху чи 20 баксів за воблер - це "бахвальство" :)

tosi

Повідомлення: 1419

» 30.05.2013 07:35 pm

Я особисто не готовий платити напр. за катуху більше 300$, але це не означає, що я купляю нормальні речі, а ті хто ловлять ванквішами або стеллами-лопухи, що ведуться на бренд. Ніхто ж не стане спорити, що стелла краща за наскі, але більшість вважає, що лише на трошки. Але є люди, для яких і різниця в ціні-це "трошки", або принаймні не так багато, щоб відмовити собі в задоволенні. Так само, як дехто вважатиме, що наскі-це переплата за бренд, а Абу гарсіа нічим не гірша.
Писи:вважати науковців, експертів та дослідників, чиїми інтелектуальними зусиллями розвиваються технології в нашій улюбленій справі,-неробами і халявщиками, це ДУЖЕ помилково-в усіх галузях економіки перед ведуть країни, де робота цих людей стоїть біля витоків будь-якої справи.

oleh

» 30.05.2013 08:37 pm

Професійний рибалка- це взагалі що за професія така? Маячня
...точно така ж , як професійний футболіст, наприклад. Виробники спортивного взуття (теж недешевого, бо брендового) рахуються з їх думкою і з задоволенням приймають консультації. І платять. Хоча, звісно, можна і в кедах мяча поганяти...

oleh

» 30.05.2013 09:14 pm

SWAN написав:"Супер сказано"...Мерседеси,Ауді,Вольво....г...но,хороший одяг,взуття,аксесуари ...теж(дорого)...."хай живе" секонд-хенд і краківський базар!..І з гарними жінками,мати "справу"....для чого?..різниці ж немає...

Якщо бути уважним, то я наголошував, що порівнюю для прикладу катухи 100$ і 1000$. А це цінові сегменти "midprice" і "superpremium". Про сегмент Краківського і секонда мова не йшла.
Критерій "дорого-дешево" теж не показник; пропрацювавши 15 років на кілька відомих і поважаних міжнародних компаній-виробників (не на останніх посадах), розкажу (за пивом), як запускається на ринок і позиціонується нова марка, у вищий ціновий сегмент, з додатковим бюджетом на підтримку, але з тими самими характеристиками, що і існуюча марка. Навіть "цільову аудиторію", себто покупця називають "brand-oriented", себто ті хто орієнтується в першу чергу на бренд.
Спеціально для любителів автомобілів: порівняйте характеристики, додаткові опції і ціни на машини максимальної комплектації - Ауді А6 і Нісан Теана, "навароти" майже ті ж, а ціна в 2а рази...
Снобізм коштує дорого, однако....

Пструг

» 30.05.2013 11:19 pm

SWAN написав:Вже нікого не дивує спорядження гірськолижника(...аматора,що виізджає в гори 5-15 разів за сезон).Це і лижі,черевики,термобілизна,костюм,шолом,окуляри,рукавиці....
Це зручність,комфорт і безпека....
А добре "екіпірований" рибак викликає,як мінімум заздрість...

А це вже, мені здається, зовсім не коректне порівняння. В гірських лижах(я не говорю про банальне "слизгання" в Буковелі) без ТОПОВОЇ моделі лиж і решти амуніції, я в "цирку" на Брескулі просто зірвуся на скали і ніякі вдягнені шоломи, "черепахи", біпери не поможуть, і зпід розталого снігу зявлюся тільки в середині червня (хто їздив той зрозуміє про що йдеться) Тут чітко розумієш за ЩО платиш і що ЦЕ важливо, без цього ти труп чи не труп, це дійсно питання безпеки. В спінінгуванні пріоритети не аж так гостро ставляться.
ПС Щоб не дратувати модераторів припиняю участь в дискусії.

Пструг

Re: Навколоспінінгові ромови

» 21.06.2013 10:01 pm

якої фірми спінінг краще Graphiteleader чи Major Craft ?

andriy9823MEGZZNR

Повідомлення: 4

» 21.06.2013 10:20 pm

andriy9823MEGZZNR написав:якої фірми спінінг краще Graphiteleader чи Major Craft ?

тої якої купиш :lol:

mark0098
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 144

» 21.06.2013 10:21 pm

якої фірми спінінг краще Graphiteleader чи Major Craft

І в однієї і в другої фірми є топові (елітні) та бюджетні моделі. Залежить шо з чим порівнювати і конкретно які моделі. В обох компаній є спіцннінги для внутрішньо-японського ринку і такі шо виробляють лише самураї. Є серії які роблять в Китаї по ліцензії. Якщо узагальнювати - то Graphiteleader загалом трохи дорожчий бренд. Чи кращий - мабудь не взявся б порівнювати так взагальному. Варто зупинитися на порівнянні якихось моделей чи принаймні серій.

Taras_K

Повідомлення: 254

Далі

Повернутись в Спінінгові балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість