Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Навколоспінінгові ромови

Родбілдерський спінінг, Ремонт спiннiнгiв, Кращі години лову, Сезонна ловля спінінгом ...

Re: Навколоспінінгові ромови

» 22.06.2013 12:15 am

Major Craft Volkey Graphiteleader Veloce Neo

andriy9823MEGZZNR

Повідомлення: 4

» 10.07.2013 08:25 pm

Я не дуже посвячений в усі тонкості нанотехнологій виробництва катух та спінінгів, але як інженер конструктор, який проектував різне обладнання призначене для прмислового виробництва, я вважаю що усі посилання на оплату інженерних розробок є трошки перебільшеними або, точніше, некоректно сформульваними. Для прикладу Якась компанія заявляє що, на розробку Девайсу було затрачено 1000000, з них менеджери отримали 900000.(є у мене знайомі що працюють інженерами у Европі). А ще як інженер, можу стверджувати, що розвиток технологій вже кілька десятиліть є розвитком технологій економії, і у більшості випадків ці технології ДУЖЕ шкодять якості.
Для прикладу є у мене катушка Шекспір, алюмінієвий корпус та шпуля, ручка з нерж(правда я її втопив), дужка яку не треба руками скидувати. У мене вона років десь 18. Батько приніс її дому разом з коробкою твістерів, де він її взяв не знаю, але знаю точно що вона була б/у. За усі ці роки катушка жодного разу не розбиралась, безліч разів топилася як у воді так і у болоті. Після усього цього, цепляю важку радянську блешню коливалку, опускаю її на землю, піднімаю спін і без значних зусиль штовхаю ручку, блешня пінімається до самого тюльпана. Таке враження що моторчик стоїть.
От мені цікаво скільки сьогодні мала б коштувати така катуха ???

У сучасні технології я вірю, от тільки використовують їх, нажаль, у першу чергу заради здешевлення а вже потім заради покращення.
Сперечатися чи вартує катушка 1000 баксів це для мене взагалі важкі філософскі роздуми, бо спочатку треба зрозуміти чого вартують 1000 баксів. Для когось це просто денний заробіток, для когось це нова мобіла, але для більшості людей це 2000 батонів хліба, а для певної частини африканців 2000 батонів хліба це -ШІСТЬ РОКІВ СИТОГО ЖИТТЯ. Ту можна би було смайлик вліпити якби не було так сумно.

Ну вибачайте за багато букв, шось навіяло.

potenciometr

Повідомлення: 55

» 10.07.2013 11:26 pm

Вічного, немає нічого! Є певні речі, які служать довго (не маю на увазі катуху Шекспір, так як ні разу її не юзав), але стосовно новітніх катушок - то в них все передбачено, в принципі, до малих деталей. Щодо *теорії економії*, тут, я вважаю 50\50. Пристойні і зарекомендовані компанії, економлять на дешевих серіях рибальського знаряддя, а економити на дорогих девайсах, які відповідно коштують і які висувають компанію на високий рівень, банально - не має сенсу. Прикладів можна назвати безліч, де Ваша *теорія економії* ламається. Але з іншої сторони, є дуже багато компаній і навіть ціла країна - Китай, якій глибоко насрати на патенти, високотехнологічні компанії і т.д. і штампуючи всяку шваль під брендом тої чи іншої високотехнологічної компанії, вводять в оману нас з Вами.
Чим катушка за 1000 баків краща за ту, що коштує 100? Все просто! Перших 200 баксів - бренд, наступні 750 - комплектація, дизайн і відповідно клеймо *Made in Japan*, за яким зараз женуться практично всі( можливо крім Шімано). Останні 50 доларів, на транспортування катушки за 1000 зелених прямо на прилавок магазину, де її і придбають. Особисто мені, приємніше крутити катушку за чотири тисячі гривень, чим за 800. Повірте мені, є велика різниця. Я ще не бачив спінінга за 300 гривень кращого ніж за 2000; це і вага і комплектація і ше дуже багато різних примочок, які впливають на КОМФОРТ ловлі. Але це не означає, що людина, яка по різних причинах, не дала за спінінг 2000 гривень не буде задоволена тим, що за 300. Безумовно буде, але з часом, вона дійде висновку, що її рівень майстерності перевершує можливості спінінга і потрібна нова палочка. Це метод самовдосконалення і через нього пройшло тисячі і тисячі рибаків.
Шановний potenciometr, кожна людини, при наявності великої кількості грошей, має здатнісь до самозадоволення; для одних - це ніч з шлюхою, для інших - це їзда з вітерцем на кабріолеті, а для третіх - це комфортна рибалка. Так побудоване суспільство і що ми би тут не писали, як би не напрягались, нічого не зміниться, на жаль. Голодні африканці це велика трагедія, але я вважаю, що порівняння, яке ви навели - недоречне. З повагою Сава Маркіян

qwertyuiop
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 189

» 11.07.2013 12:37 am

Моє повідомлення ви прочитали досить вірно, але мого ставлення до даної теми зрозуміли не до кінця.

1. Я не заперечую високу якість брендових катух. І не стверджую що їх ніхто не має купувати.
2. При сучасному рівні виробництва та технологій, вартість виготовлення катушки, про яку ви говорите, натягне баксів на 100 з великим натягом.
3. Тепер що до Китаю. Категорично з вами не погоджуюсь. Китайські підприємства виготовляють ту продукцію, яку ви у них замовите. Замовите шмельц, то вони шмельц і зроблять, а якщо замовите якісну річ (аж до точного складу метеріалів) то буде вам і якість не гірша брендової от тільки досить дешевше. Можу навести конкретні приклади але у П/П.
4. Про "кожна людина має здатність до самозадоволення". Я б сказав схильність до самозадоволення, а здатність приборкувати цю схильність має не кожна людина. (це не про нас а так узагальнено).
5. Не розумію чому моє нагадування про голодних людей є недоречним. Ще раз повторюсь, при сучасному рівні виробництва та технологій, голодних людей на землі в принципі не може бути.
6." Так побудоване суспільство і що ми би тут не писали, як би не напрягались, нічого не зміниться, на жаль" якщо ми будемо так мислити то ЦЕЙ СВІТ УПІЙМАЄ НАС УСІХ. Але слова "на жаль" вселяють надію.

Я це пишу не тому, що не можу купити дорогий спін і не тому що жадний, а тому що я так вважаю.
І у попередньму свому пості я написав, що спорити змісту немає і що це питання філософське. :)
Найщасливішою є та людина яка задоволена тим що має. (це про побут) :D

Зповагою до усіх Юрій.

potenciometr

Повідомлення: 55

» 11.07.2013 11:14 am

Шановний Юрій, я все ж таки впевнений, що зрозумів Ваш попередній пост правильно.

1. А хіба я заперечую високу якість дешевих катушок? Ні, є певна кількість рибацьких товарів, які зарекомендовували себе з покоління в покоління. Для прикладу, катуха РІОБІ ЗАУБЕР, якій я довіряю і яку я використовую для Хеві спіннінга, чому? Тому що, це надійність, виносливість і невбиваємість, хоча її ціна, ледве перевалює за 600 гривень; це як автомат Калашнікова. Катушки, які відповідають принципу *висока якість - низька ціна*, на пальцях можна порахувати і компанії, які їх виготовляють, вселяють ДОВІРУ в себе, навіть, якщо в тій катушці 1000 люфтів, висока вага і т.д.
2. При сучасному рівні виробництва спінінгових катушок, потрібні високі технології, відповідно, перед тим як виготовити нову серію дорогих катушок, компанія вкладає гроші в РОЗРОБКУ нових технологій, виготовляє патент і, щоб відмити затрачені кошти, дає певну націнку. Це нормальний маркетинговий хід, яким керуються всі компанії.
3. Ви впевнені, що компанія, яка виготовляє унікальний продукт(будь який), захоче, щоб десь в піднебесній, штампували всяку шваль під її брендом? Ця компанія, витратила величезну суму коштів на обладнання, приміщення, податки, зарплатню, а в кінцевому випадку, сто китайців, сканують її товар десь в підвалі(образно). Я з Вами погоджуюсь, що в Китаї виготовляють хороші речі, практично не відрізниш від оригіналу. Наприкад, компанія Шімано, виготовляє рибацькі катушки середнього і вище середнього цінового діапазону в Тайланді і саме головне, не соромиться писати це на виробах, але первинну розробку технології, дизайну, комплектації і т.д., проводять в Японії!? Чомусь, передові технології, практично у всіх сферах промисловості, розробляють Америка(країна іновацій), Японія і частково Європа. Копіювати - це одне, а придумати мозгами щось своє - не кожному дано.
4. Правильно, схильність. А навіщо її приборкувати? Я вважаю, що кожна людина повинна самозадовольнятись, тому що, в багатьох з нас напружене буденне життя і це все, потрібно компенсувати чимось (приклади в попередньому повідомленні)
5. Недоречне, тому що найдорожчі пент-хаузи Лондона скупили українські мільярдери, гроші в офшори вивозять хто? - правильно, українські мільярдери, а хто облуплює українців до ниточки? - українська *еліта*. Зверніться до пана Ахметова з даною проблемою, йому цифра 2 з чотирьма нулями, не грає ніякої ролі. А є рибаки, які багато років складають гроші на дорогий девайс і хочуть його мати... Я вважаю, для вирішення цієї проблеми, повинна працювати вся держава, а гуманітарна допомога - це показник високорозвиненої держави, якою, ми, на жаль не є.
6. Ви вирізали одне речення, але воно було наведено в контексті поняття самозадоволення. А якщо, говорити в загальному, то особисто я, не прихильник фразеологізму *плисти, як гімно по течії*

З повагою, Маркіян

qwertyuiop
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 189

» 26.07.2013 05:19 pm

день добрий підскажіть хтось яку катушку краще взяти під палку з тестом 7-28 гр передаточне число 6.3 або 8.1 катушка мультіплікатор дякую)

andriy9823MEGZZNR

Повідомлення: 4

» 01.10.2013 10:21 pm

катушка з передаткою 6.3 буде більш силовою,а 8.1 швидкісною. Я наприклад під спінінг major craft corkish ckc-692mh тест 7-28 використовую катушку з передаткою 6.4.1 і дуже задоволений :D

Tarik

Повідомлення: 24

» 03.10.2013 07:39 pm

andriy9823MEGZZNR написав:день добрий підскажіть хтось яку катушку краще взяти під палку з тестом 7-28 гр передаточне число 6.3 або 8.1 катушка мультіплікатор дякую)

Краще це питання задати в темі бейткастинг і бажано уточнити якими приманками збираєшся ловити :)

jerkman

Повідомлення: 402

» 05.10.2013 01:33 am

Дещо про новинку 2014року- вхідне кільце "MicroWave Line Control System" на бланках спінінгових прутів від бренду "BFT" :arrow:
http://www.youtube.com/watch?v=fGC_A8fJNNc

RAT

Повідомлення: 571

» 11.02.2014 12:32 am

RAT написав:Дещо про новинку 2014року- вхідне кільце "MicroWave Line Control System" на бланках спінінгових прутів від бренду "BFT" :arrow:
http://www.youtube.com/watch?v=fGC_A8fJNNc

для чого таке кільце використовується?

marik1607

Повідомлення: 176

» 29.06.2017 02:10 pm

potenciometr написав:Моє повідомлення ви прочитали досить вірно, але мого ставлення до даної теми зрозуміли не до кінця.

1. Я не заперечую високу якість брендових катух. І не стверджую що їх ніхто не має купувати.
2. При сучасному рівні виробництва та технологій, вартість виготовлення катушки, про яку ви говорите, натягне баксів на 100 з великим натягом.
3. Тепер що до Китаю. Категорично з вами не погоджуюсь. Китайські підприємства виготовляють ту продукцію, яку ви у них замовите. Замовите шмельц, то вони шмельц і зроблять, а якщо замовите якісну річ (аж до точного складу метеріалів) то буде вам і якість не гірша брендової от тільки досить дешевше. Можу навести конкретні приклади але у П/П.
4. Про "кожна людина має здатність до самозадоволення". Я б сказав схильність до самозадоволення, а здатність приборкувати цю схильність має не кожна людина. (це не про нас а так узагальнено).
5. Не розумію чому моє нагадування про голодних людей є недоречним. Ще раз повторюсь, при сучасному рівні виробництва та технологій, голодних людей на землі в принципі не може бути.
6." Так побудоване суспільство і що ми би тут не писали, як би не напрягались, нічого не зміниться, на жаль" якщо ми будемо так мислити то ЦЕЙ СВІТ УПІЙМАЄ НАС УСІХ. Але слова "на жаль" вселяють надію.

Я це пишу не тому, що не можу купити дорогий спін і не тому що жадний, а тому що я так вважаю.
І у попередньму свому пості я написав, що спорити змісту немає і що це питання філософське. :)
Найщасливішою є та людина яка задоволена тим що має. (це про побут) :D
Зповагою до усіх Юрій.
100%! Також симпатизую думкам seadoo
SWAN написав: А добре "екіпірований" рибак викликає,як мінімум заздрість...
щас все брошу, и ощасливлю продавцов, шоб мне завидовали))) просто как дитя в песочнице

beaver

Повідомлення: 54

» 21.07.2017 11:54 pm

Люди поможіть! Які хороші і недорогі спінінги до 300 грн.? Пишіть в ПП. Дякую.

Vasyl2628

Повідомлення: 5

» 28.07.2017 12:14 pm

Одинакова довжина і тест.МК волкей і СТ крой авід.Що вибрати? Універсальність,запас потужності

Ruslan100

Повідомлення: 62

» 28.07.2017 02:32 pm

Шо, знову я? :)
Ну і ладно...
Авід універсал з уклоном в джиг,
МК - універсал з уклоном в твіч.
Авід нормально працює з двохкратним перегрузом,
МК сухіший і сильно перегружати його не варто.
Авід - стара генерація, а Волкі - трохи сучасніший
Хзн, різні вони
чіпати катушку, трусити,
коротше, приміряти до себе...
Я так думаю
;)

@doc

Повідомлення: 737

» 28.07.2017 07:35 pm

Волкей в мене є але короткий 6.3f.Я ним задоволений.Потрусити не вдасться бо передадуть поштою.Там довжина обох 2.10.Просто думаю або мати два вовка з різними тестами,або спробувати авід.Муки вибору.Відповідь треба дати напротязі 3х днів.Я в Затоці і тут нема навіть магазинів щоб взяти в руки для порівняння.

Ruslan100

Повідомлення: 62

Поперед.

Повернутись в Спінінгові балачки

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість