Анонс

Ласкаво просимо на форум любителів активного відпочинку!

ФішингКлад: 26.11 - 10.12.2018 р. Конкурс МОЯ ТОП-ТРІЙКА ВОБЛЕРІВ
Пінгвін: Лід - де і який: Сезон 2018 - 2019
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Змеи

Про подорожі з наплечником і наметом Українськими Карпатами, маршрути, звіти

Змеи

» 12.05.2013 11:44 am

Зображення

<iframe width="640" height="480" src="http://www.youtube.com/embed/YfL_s0hLmEA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Карпатский питон

Из сел Воловецкого района. Ехал себе тракторист на окраине села по горной дороге, глядит, на дороге бревно необычного цвета. Добавил он газа и... переехал бревнышко. А то вдруг скорчилось в конвульсиях, потом выпрямилось и... разбило зеркало заднего вида в кабине. Вот так вот закончилась в лесах Закарпатья жизнь существа, очень похожего на... питона. Новость быстро облетела все село. Все, у кого были мобильники с камерами и фотоаппараты, ринулись в лес на "фотосессию". Те, кто поспокойнее, "существо" измеряли. Длинна "змея" - 4 метра 70 сантиметров. Толщина в самой толстой части - 30 сантиметров. Позвонили в Ужгород. Судя по рассказам жителей села приехала "женщина с биофака", посмотрела, покачала головой и сказала, что это "Карпатский питон", про которого, к сожалению, не знает ни интернет, ни мои друзья-ученые.
Востаннє редагувалось МАЗАЙ в 12.05.2013 11:54 am, всього редагувалось 1 раз.

МАЗАЙ

Повідомлення: 39

Re: Змеи

» 12.05.2013 11:49 am

Зображення

Зображення

Желтобрюхий полоз (Coluber Caspius).или желтобрюх, достигает более 2 м длины и считается самой крупной змеей в Европе.
Очередная жертва автодорог. Итак ,столь редкий в наших местах вид, занесённый в Красную книгу, задавлен за селом Гнутово. По дороге на дачу, я видел как он выполз на обочину, но не смог остановиться, так как за мной с горы неслись две машины (но полоз об этом не знал). Жена воскликнула... какая большая и красивая змея с жёлтым брюхом, толстая как питон... Как было обидно, спустя сутки ,обнаружить полоза засыхающим на асфальте.
Куда не едешь- всюду сбитые кошки, собаки , змеи, ёжики и даже птицы. Спешка на дороге сейчас ,забирает очередные жертвы!

МАЗАЙ

Повідомлення: 39

» 17.05.2013 07:52 pm

http://www.wz.lviv.ua/life/122936 :o Не знаю кто как, а я их боюсь ужасно.

ялок 33

Повідомлення: 233

» 17.05.2013 10:43 pm

Після цього хлопчика зі Сколе, гадюка вкусила хлопчика зі Львова (сина мого сусіда) учень 2-го класу. Все відбувалося в одному з сіл Жовківського району де гадюка грілась на сходах одного з приватних будинків, який був без госпдарів. Короче багато писати не буду, говорив з батьком сьогодні, права нога спухла як колода до самого паха (укус був біля мізинця правої ноги) зачіпило нирку та печінку, але вроді за 6 днів вже сьогодні яд перестає прогресувати. Ви думаєте що у Львові є вакцина... НЕ МАЄ! Привезли з іншої області, але сенсу колоти вже не було, пройшло багато часу а вакцина дієва до 2-х годин після укусу. В "Чорнобильській" лікарні , чомусь дітей везуть туди безперервно для розрідження крові ставлять крапельниці з "Гіпарином". До ЄВРОПИ нам точно як до ... Так що вважайте на дітей і на себе.

mark0098
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 144

» 18.05.2013 11:59 am

Жодна з гадюк, які проживають на території України для здорової дорослої людини смертельної небезпеки не представляють, а от за дітьми треба приглядати. І що б там не говорили, отруту з ранки необхідно відсмоктати(якщо відсутні ранки чи ерозії в ротовій порожнині і зразу же спльовувати). Також однією із складових є велика кількість рідини, в ідеалі чай-чим більше ми будем наводнювати організм, тим швидше отрута вийде і зникнуть явища інтоксикації. Отрута всіх гадюк має гематотоксичну і місцеву некротичну дію(руйнує клітини крові та тканини в місці укусу). І взагалі слід памятати, що гадюки кусають в крайньому випадку, їм легше втекти, ніж використовувати отруту в цілях самозахисту, тому треба дивитися під ноги і попереджати дітей.

Opium

Повідомлення: 79

» 18.05.2013 12:48 pm

Opium написав:Жодна з гадюк, які проживають на території України для здорової дорослої людини смертельної небезпеки не представляють

Це ти загнув, якщо організм слабкий, сердцеві хвороби, ниркова недостатність та подібне- укусом нехтувати неможна. Мене кусала малесенька гадючка, і та в кінці літа, нууу... нічого особливого, слабкість в нозі, підвищена температура... і так 3 дні. А навесні, треба бути дуже уважним.
Єдине що хочу всіх попросити: Хто ДУЖЕ боїться змій, і тільки побачивши змію, починає закидувати її камінням, бити палкою та подібне- купіть собі мозги, або сидіть вдома і не вилазьте туда де є зміі. Кілька раз бачив як дибільні батьки кидають в звичайного вужа каміння і дітей того вчать- був в шоці.
В Україні проживає усього 10(!) видів змій, в наших областях взагалі 4 чи 5, можна вже вивчити які з них отруйні, а які прості вужі та полози... і в любому випадку нема жодної причини вбивати змію.

seadoo

Повідомлення: 200

» 18.05.2013 01:55 pm

Ну так я ж чітко написав-для ,,здорової дорослої людини''(якими і являється більшість рибаків), тому якщо вас в повному здоров'ї вкусить наша гадюка в ділянці руки чи ноги, підстав для кіпішу немає, ніхто не вмре-це точно :) А люди з різноманітними захворюваннями, діти, вагітні, особи похилого віку підлягають набагато більшому ризику, і тут можливий летальний наслідок. Нехтувати не можна, і слід звертатися до спеціалістів-нехай не буде сироватки, але гепарин, і дезінтоксикаційні розчини дадуть свій ефект. А засоби першої допомоги-такі, як наводнювання організму і відсмоктування отрути з ранки повинен знати кожен. І ще одне-ні в якому випадку не можна припалювати ранку і накладати тугу повязку чи джгут-як вже говорив-отрута чинить місцеву некротичну дію і гемолітичну, а перетиснувши кінцівку вище місця укусу ми ще більше погіршуємо циркуляцію крові в ній, відповідно тканини більше ушкоджуються, утворюються мікротромби, виникає більший набряк. Це не отрута кобри чи інших аспідових з нейротоксичною дією, де слід перешкодити поширенню отрути по всьому тілу з наступною зупинкою серця чи дихальної діяльності.

to Seadoo-я нічого не загинаю, і інформація не з повітря взята-цікавився зміями серйозно, спілкувався із спеціалістами, в тому числі медиками, та і сам без 5 хвилин лікар :)

Opium

» 18.05.2013 03:17 pm

Не знаю чи в тему, але відпочивав з сім'єю на р. Ріка у Нижньому Бистрому в Закарпатті, отож, під час прогулянки побачили ось таке чудо, що вигрівалось на асфальті прямо на дорозі :shock: , котре побачивши (скоріш почувши :) ) дітей, чкурнуло в траву
Приєднані файли
DSC01121_1.jpg
Востаннє редагувалось Vlad_Yu в 18.05.2013 08:26 pm, всього редагувалось 1 раз.

Vlad_Yu

Повідомлення: 85

» 18.05.2013 07:30 pm

Opium написав: в ідеалі чай-чим більше ми будем наводнювати організм, тим швидше отрута вийде і зникнуть явища інтоксикації.

на рахунок чаю та кави не згоден, чай навмаки підвищить серцебиття, самі напевне знаєте вони містять кофеїн, що в свою чергу приведе до швидшого пошитення отрути по організму. Тому краще пити звичайну воду. Ще нарахунок висмоктування:
Відсмоктування отрути ротом чи медичними банками є малоефективним заходом допомоги, адже отрута знаходиться на значній глибині у тканинах, що пояснюється довжиною отруйних зубів гадюки – у дорослих особин вона складає 1,2-1,5 см. А зважаючи на еластичність тканин людського тіла, які змикаються після укусу, то відсмоктування отрути взагалі не дає жодного результату, хіба лише психологічний.(з інтернету)
ще можу додати, що у нас 5 видів гадюк: Гадюка звичайна , Гадюка степова, Гадюка Нікольського, Гадюка Ренарда та Гадюка носата. Якщо не можете відрізнити по кольору що за змія зверніть увагу на її очі, у всіх гадюк вузький зрачок, як у котів, у решти він круглий, які є не отруйними

Bellicose

Повідомлення: 178

» 18.05.2013 08:22 pm

Ну каву звісно не можна, а чай має бути неміцним-він чинить хороший сечогінний ефект, та і стимулюючий не помішає, плюс ще одне-якщо пити його гарячим, людина починає потіти, що призводить до додаткового виведення токсинів гадюки з потом :!: (ми ж п'єм чай у великій кількості при грипі та інших вірусних захворюваннях, коли виражена інтоксикація і навантаження на серце-допомагає ж). Зубки у наших гадюк, які рідко виростають до максимальних розмірів-не такі уже й довгі, і тим більше не завжди вони заганяють їх на максимальну довжину. Відсмоктувати отруту слід тільки, якщо зуби здорові і немає поранень у ротовій порожнині-ефект буде, нехай незначний, але частково отруту вдасться видалити-робити треба зразу після укусу, а не за пів години чи годину. А взагалі-якщо знаєте, що можете стикнутися з цими плазунами-будьте уважними, вдягайте відповідне взуття, особливо весною при продиранні через кущі та високу траву. Якщо побачили змію-просто обійдіть, в більшості випадків змії самі уникатимуть контакту з людиною, і користуватимуться своєю зброєю тільки в цілях самозахисту :!: П.С. Відомості не з інтернету-а зі слів людей, які мають справу з укусами змій на практиці та наукової літератури. В кожного свої думки з цього приводу, але практичний досвід найбільш важливий, так як ідеться мова про здоров'я людини, а можливо і життя. А теорія і практика в подібних випадках зачасту розходяться, на жаль.

Opium

» 19.05.2013 12:18 am

Bellicose написав:ще можу додати, що у нас 5 видів гадюк:

Ну я писав про Карпати і західні області, наскільки я знаю носата і ренарда в нас взагалі не водяться, сам зустрічав тільки гадюк звичайних решта рідкісні дуже., бувало бачив дуже великих особин, сантиметрів по 70...

seadoo

» 19.05.2013 12:31 am

Vlad_Yu написав:Не знаю чи в тему, але відпочивав з сім'єю на р. Ріка у Нижньому Бистрому в Закарпатті, отож, під час прогулянки побачили ось таке чудо, що вигрівалось на асфальті прямо на дорозі :shock: , котре побачивши (скоріш почувши :) ) дітей, чкурнуло в траву

Це вам пощастило сфоткати Гладуна- безногу ящірку, це взагалі не змія.

seadoo

» 19.05.2013 03:43 pm

Ось такого красеня я піймав в Лапаівці біля озера.Більшого ше не бачив.Вуж непостраждав і поповз назад у рівчак,іх там дуже багато було,вибрав найбільшого :D
Приєднані файли
042.jpg

Iyrec05

Повідомлення: 139

» 19.05.2013 05:51 pm

Більші є. :). Був років 15 тому в Добротворі на каналі і попав на їх ... незнаю, шлюбний сезон напевно :)
За день штук 150 напевно побачили.

bodja1715
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 135

» 24.05.2013 05:22 pm

Открыл сегодня газету почитать, а там снова змеи :o

ялок 33

Повідомлення: 233

Далі

Повернутись в В Карпати з наплечником

Хто зараз онлайн