Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Гійче

Про озера і ставки Львівської області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Каталог водойм по районам
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись, а їх авторам може бути закритий доступ до форуму.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Гійче

» 04.05.2013 12:19 am

Розташування: Жовківський район село Гійче

GPS-координати ставів: шорота 50°13'40.57"С
довгота 23°45'44.47"В

Відстань до Львова - до 60 км

Їхати; Львів - Жовква (в сторону Рави-Руської) - Нова Кам'янка (за Лавриковом поворот на право) - далі по головній на Гійче, за селом Буди як виїдете на пряму дорогу за каналом перший поворот на ліво, це 1 км від каналу, і далі по польовій дорозі 3.5 км
Можна ще їхати через Раву-Руську але це на багато більше км получається, а дорога не дуже краща.
Також можна їхати маршруткою з АС-2 Львів-Гійче, але від траси прийдеться пройтись за 3 км.
З низькою посадкою можна троха почухати пузо, особливо після дощу.

Загальна характеристика:
- стави оточені сосновим лісом, природа там дуже гарна
- магазинів, бесідок, мангалів немає
- є де покупатися і позагаряти
- віддих безкоштовний
- підїзд до озера

Риболовля:
Дно вроді піщане. По берегу росте очерет який частенько косять, по всьому озері ростуть лілії.
Ловимо на кукурудзу і хробак, шось інше навіть не пробуємо, бо і так добре клює. Ловити дозволяється тільки з берега і на двох ставах.

1-й "Спортивний" 1 га, глибина від 1.5 до 3м, ціна 60 грн за добу, ловити дозволяється на 2 вудки і 3 гачки. Риба переважно карась, короп до 10 кг, білий амур, і є небагато трофейної щуки.

2-й став 4.5 га глибина 1.5м, ціна 80 грн за добу, так само як і на першому ловити дозволяється на 2 вудки і 3 гачки. Риба короп 1-1.5 кг, амур до 2 кг. Риби тут багато, так що не зловити буде важко. Норма вилову 3 кг, кожен наступний "кг" коштує 35 грн.

На хижака, тільки з берега - 30грн.

Стави орендовані і за ними ретельно доглядають, мусору немає берег чистенький все прибирають.

тел. 097-217-92-41 п. Володимир
Приєднані файли
.jpg
Востаннє редагувалось mclaren в 07.03.2015 12:18 pm, всього редагувалось 2 разів.

mclaren

Повідомлення: 14

Re: Гійче

» 08.05.2013 04:18 pm

Відпочивав з друзями 25 серпня минулого року (День Незалежності вдався :D ) на цих озерах! Краєвид просто надзвичайний! Територія прибрана, було видно, що озера пильновані! Спінінг мав з собою, отож кілька разів кинув. За пів години на мансовський силікон вдалось видурити 2 окунці, але в цей день сильно парило, а через 3 - 4 години пройшла сильна гроза. Дорога польова, якщо застане дощ - не то що почухати пузо, а вибратися буде дуже важко. Якщо взагальному, то місце для сімейного відпочинку - просто супер! Ось кілька минулорічних світлин водойми
Приєднані файли
DSC02594.jpg
DSC02592.jpg
DSC02575.jpg
DSC02573.jpg

Vlad_Yu

Повідомлення: 85

» 10.05.2013 04:34 pm

Відпочивали на озерах з 08 по 10 - півтори доби - в кількості 3 рибаків і 1 відпочиваючого.
Загальна інформація:
1) Дорога пролітає як 10 хвилин, низький уклін mclaren за "за каналом перший поворот на ліво, це 1 км від каналу". Автоматично засік спідометром - акурат між показником 900м і обнуленням непримітний поворот в поле. Якби не це - в житті б не додумався, що цей трактороавтобан може бути фактично дорогою між селами.
2) На берегах немає де сховатися від сонця 99% доби.
3) Відстань до магазину - 3,3 км :D . Їхати потрібно від озера взовж лісу в протилежну сторону від тієї, з якої приїхав.
4) Телефон п. Володимира з попереднього повідомлення правильний і працює - перевірено.
5) Якщо порахувати комарів, які роки зо два тому на стику Стрия і Дністра в кількості 1 млн шт. лізли в ніс, очі, під сорочку тощо, помножити це на 5, а потім ще на 10 - отримаєте кількість комарів на одну людину в проміжку з 20 до 22 години. Ця гудуча пасіка за дві години потроху почала розбирати людей по частинам - руку в одну сторону потягнули, ніс в другу, вуха в верх.
Інофрмація щодо риболовлі:
1) Риба в озері є і багато. Розмір коропа, який ловився - не більше 1 кг, нижня межа грам 100. Карась дуже пристойний - від 200 до 500 грам. Білий амур не попадався, деколи сідає краснопера і окушок. "Обілечуєтся" тільки короп (60 грн - 4 кг), карась - забирай скільки хочеш.
2) Ні садки, ні машину знову ж таки ніхто не перевіряє. І знову ж таки потрібно, бо пакують, виносять і вивозять все під ноль, і комарів також. Тормозів у наших рибиків немає і не буде ніколи.
3) Дно водойми рясно застелене травою, а зеркало - ліліями з попереднього повідомлення, що робить половину клювань не реалізованими. Встигнеш одразу по покльовці "підняти" рибу - дотягнеш до берега, не встигнеш - гаплик.
4) Фідерна снасть з живою наживкою працювала декілька годин на добу, решта часу тільки збирала красноперу. А іншої наживки у нас не було... Хто хоче ловити багато і цілодобово на цій водоймі - пишіть в пп, підкажу.
Результат:
З оплачених 24 кг коропа (2 доби*3 рибака*4 кг) зловлено його приблизно 5 кг, карася десь так само.
Порівнюючи плюси і мінуси цієї водойми - моя думка 50 на 50.

Romanych

Повідомлення: 15

» 10.05.2013 07:35 pm

Їхати потрібно від озера взовж лісу в протилежну сторону від тієї, з якої приїхав.

- я туди тільки так і заїзджав. Один раз виїзджав по намальованій дорозі, - 4-и рази питав у селян в полі - "куди я попав?".
І взагалі, тема Гійче, а на скріншоті карти його нема, - а звідти краший заїзд.

SAS

Повідомлення: 328

» 11.05.2013 12:55 pm

Ці озера дуже добре знаю.Я можна сказати виріс на цих озерах.Рибачив я там часто.На Гійчу був зловлений мій перший трофей це карась на 1.800,там завжди було дуже багато щуки і окуня трофейного.Горбачі на кілю це було нормальне явище,щуку я ловив до півтора кіло. Але це було коли ці ставки були дикими і не поділені на маленькі, взагалі їх там було два, від Рави менший це до піщаної дамби і великий це аж до кута лісу.Знаю точно що два роки назат на так званому спортивному була виловлена щука на 10кг. а ще рік перед тим мій колега виловив на 6 кг на томуж спортивному.Живлення водою по викопаному каналі з Рати,тому напевно стільки хижака.Вода постійно проточна, риба чистенька і дуже смачна.
Комарі насправді там дикі, якщо когось припре в ліс по тяжкому це буде незабутній екстрим, трошки пересиділи і попа буде як друшлак.
Заїжати краще зі сторони села Синьковичі.Це трохи получається крюк правда.Їхати треба на Раву з Рави в сторону Великих Мостів на Синьковичі це від Рави 5км далі тільки вїхали в Гійче на повороті буде зїзд на камяну дорогу по гравійці до кінця, виїзд на польову поворот на ліво, півтора км. і ви на дамбі.
Як що треба розкажу, намалюю можу і за компанію поїхати.

mykhaylo

Повідомлення: 77

» 22.05.2013 06:46 pm

Taras Жовква написав:а як туди маршруткою добратись?

Маршруткою трохи проблематично але можливо.Треба взнати на АС 2 які маршрутки їдуть в Гійче.Це може бути Львів-Гійче,Львів-Забіря,Львів-Волиця треба взнати які саме зарас ходять,але три чотири рази маршрутка іде в сторону Гійче.А дальше все як в першому пості за Будами виходиш і топаєш пішком три км.через поле і ліс.
Є ще один варіант.Їхати на Раву пересідати на маршрутку яка їде на Червоноград(вона їде через Гійче ,що години)а дальше все як в моєму першому пості,на початку Гійче виходиш і по камяній дорозі вперед до перемоги, але там десь кілометрів з чотири може і більше. :D :D :D

mykhaylo

Повідомлення: 77

» 04.01.2014 06:43 pm

Был на этих озерах 02.01.14. Правда пока добрались было уже светло, а мы выучили все окрестные села :lol:
Первое озеро уже было занято. Выставились на втором (которое летом по 60 грн). Как результат аж 1 подьем и ничего!
На мормышку очень редко проскакивал окунишка размером с указательный палец. В общем пролет, хотя местные говорили, что окунь есть крупный.

Коля-Львов

Повідомлення: 9

» 19.04.2014 09:10 pm

ABV написав:Доброго дня!

Прошу проінформувати умови рибалки на 2014 рік, а також чи вже дозволено ловити?

Наперед вдячний за оновлення інформації.
:f1:

Ціни не змінились.Риболовля вже дозволена,якщо будуть питання по озері питайте-я там буваю часто))) :D

zadorozny

Повідомлення: 3

» 10.05.2014 08:22 pm

zadorozny написав:Ціни не змінились.Риболовля вже дозволена,якщо будуть питання по озері питайте-я там буваю часто)))

Доброго дня. Підскажіть будь-ласка, як там з кльовом на цьому озері зараз?
Був минулого року якось з ночівлею (десь в серпні), рибаків було штук 50 і всі сиділи курили бамбук...

Дякую

hdenys

Повідомлення: 4

» 10.05.2014 10:13 pm

Був там 9.05 з 4:00 до 20:00 жодної покльовки в мене і по озеру взагальному, кажуть що на вихідні нема чого їхати на :f1: а от :friday природа сприяє

Roma1n

Повідомлення: 23

» 10.05.2014 10:58 pm

Roma1n написав:Був там 9.05 з 4:00 до 20:00 жодної покльовки в мене і по озеру взагальному, кажуть що на вихідні нема чого їхати на :f1: а от :friday природа сприяє

Найбільша проблема даної водойми це те,що за ніч може впасти рівень води і то суттєво :( А на вихідні це постійно. Краще їхати туди в середу,четвер

zadorozny

Повідомлення: 3

» 11.05.2014 12:32 am

Були там з ночівлею з 1-го на 2-ге травня компанією в кількості 7 чоловік. Приїхали близько 18 години. На жаль, мої місця на Спортивному були зайняті (там якийсь підвипивший олігарх закинув близько десятка спінінгів). Тому ловили на більшому озері. Спочатку на фідер та пікер навіть щось та й посмикувало, але мій малий трохи спав (ми вчимося :D ), а з 9-ої - як відрізало. У колег ситуація така сама.... :( Вночі було реалізовано одну покльовку - коблик :D , а потім сон і випивка змусили задрімати. З 6-ої ранку знов був у строю, але РИБ не хотів нічого. Хоча в обід у кума були 2 успішні карпові покльовки (обидва близько +/-1 кг) і ще одного товариша також кільовка (стандарт якийсь...). Протягом наступних кількох годин було 3 бонусних карасі ( близько 300 г) і так скінчилась наша рибалка в Гійче. Як результат, 3 карпики + 3 карасі + 1 коблик і пару невеликих плотвичок - не густо, як на 7 чоловік, але СЕЗОН ВІДКРИТО!!!

ABV

Повідомлення: 19

» 14.05.2014 06:22 pm

Був на спортивному 13.05.2014 приблизно з 13 до 20.30. Клювало тільки на кукурудзу,опариш, мастирку,перловку, хробак, повний ігнор. Зловив три карпа десь на око від 1- 1,8 кг ще двох хороших тримав, але не зміг вивисти з камишів. Ловив на дві поплавчанки та один фідер покльовки, як на диво були тільки на поплавчанки хоча поводки, гачки прикормка, наживка ідентичні. Що ще хотів додати до попередніх постів, на дані озера на рибалку дійсно краще приїжати серед тижня. Тишина рибаків та відпочиваючих мало, а ще трошки і почнеться купальний сезон і тоді на спортивному де купаються, буде шум гам цілодобово .

sirik

Повідомлення: 10

» 12.10.2014 03:22 pm

Були на озері 11-12.10 тому що по 60 грн. За весь час 1 покльовка у вигляді карася 300 гр. Різні варіанти прикормок, горох, кукурудза, наживка- опариш, червяк, кукурудза, картопля. Схожа історія була 21.09 та тільки тоді жодної покльовки.

Roma1n

Повідомлення: 23

» 05.03.2015 11:37 am

З нового сезону нові ціни. В шапці змінив.

mclaren

Повідомлення: 14

Далі

Повернутись в Озера та ставки Львівщини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість