Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Чергування на клубному озері

Re: Чергування на клубному озері

» 29.04.2013 10:43 am

Ну, ситуація така.
Ми були на ніч з п'тниці на суботу 27 квітня, на 3 полі. Взяли на себе 3 і 4 поля.
За ніч на нас натрапили два мужика які шукали кобилу з лошам яка нібито втікла з села. Втікла, не втікла, але пішли дальше в сторону від берега.
Пізніше в заливі між 4 і 5 полями натрапив на любителя вранішніх прогулок з псами. Незнаю чи то він такого пса має, чи місцеві їх починають натаскувати, але... пес ганяв карася і навіть ловиві мабуть не безуспішно, бо мужик, коли я його попросив піти, щось почав шукати, я запитав що??? він відповів, що пес таки рибу тягає на берег але незавжди приносить йому. Крім того й сам чоловяга ловив руками.
Після короткої розмови, мужик послухав моєї поради і забравши псів пошкандибав у променях місячного сяйва кудись у сторону села (лірика...)
Дивно, що він мабуть мене здалека бачив (бо я ліхтариком далекобійним світив) , але ні не втікав ні не намагався придумати щось. Не скривав, що ловить рибу, але "Я руками ж".
Нічого більше екстраординарного не відбулося.

П.С. на 5, 2 полях були рибаки і ми між 3 і 4. Четверте через свою малодоступність було пустим, можливо тому там і "гуляють місцеві"

giorgio
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 1308

» 29.04.2013 05:03 pm

А навпроти 3 го і 4-го і 5-го поля я маю на увазі з другого берега, хто дивився , хто прогулювався ?

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 1474

» 29.04.2013 05:22 pm

відчергували 27.04. браків нажаль (чи на щастя) помічено не було, тому шкури здобути не вдалося.
на малій дамбі місцеві ловили в "дозволену сторону", човном що залишив Тарас користуватись не довелось, в ночі періодично освітлювали береги прожектором в пошуках якогось руху і робили обходи на іншу сторону, на ранок на протилежному березі з’явилось двоє зальотних на шкоді з вудками - охороні просигналізовано, втручання припинено. більше нічого такого не відбувалось, окрім чудового кльову карася. натягалися вдосталь, чим і вельми задоволені.

фотка називається "ану, хто це там такий ходить...?"
Зображення

DerSieger
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 46

» 29.04.2013 06:28 pm

з пятниці на суботу на пятому чергував я. звечора на малій дамбі навів контакт з місцевими- здали всю кладку. зранку привезли мені молока і сметани- забрали в мене всього карася. на протилежному березі все було стандартно- ніби садить бульбу але з підсаком. прийшлось розтлумачити правила посадки картоплі. карась дійсно терся несамовито. палимо по ночах скати- пострілюємо. ніч за таким заняттям проходить швидко. вночі було тепло. на посту залишив лодку з мотором- так швидше на протилежний берег добратись коли бачиш порушника. охорона всю ніч на воді- посилено бдять.

terry
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 764

» 29.04.2013 08:57 pm

Супер , чекаю з нетерпінняи чергування , може ще і сезон відкрию на Прилбичах .

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб

» 29.04.2013 11:01 pm

Думаю почергувати з 6 по 7 - до змагань - участь не приймаю! Так що чекайте - але договоріться з погодою, бо дуже треба загоріти :D :D :D :D

artcool
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 303

» 29.04.2013 11:26 pm

ОКСИГЕН написав:А навпроти 3 го і 4-го і 5-го поля я маю на увазі з другого берега, хто дивився , хто прогулювався ?

На четвертому секторі стояв Діма (Скольмакс) з Грабинським, потім з суботи на неділю я замінив Діму.В четвертій ночі їздили на малу дамбу.
Прошу активістів та не рівнодушних (хто ловить на фідер) приглядати за місцевими, була спроба поцупити карпа.
Достойні похвали хлопці що ловили на фідер поруч, зловивши коропа, (мали навіть мат) оперативно зробили фото та відпустили.

Тарас Трескот
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 936

» 29.04.2013 11:42 pm

Тарас*SOLO* написав:
ОКСИГЕН написав:А навпроти 3 го і 4-го і 5-го поля я маю на увазі з другого берега, хто дивився , хто прогулювався ?

На четвертому секторі стояв Діма (Скольмакс) з Грабинським, потім з суботи на неділю я замінив Діму.В четвертій ночі їздили на малу дамбу.

+ на 2-му полі був свідомий народ...
всі стараються - молодці!
сьогодні зняли одну сітку на Прилбичах - оперативно: 15 карасів і 4 карпи....тільки 5 карасів взв'язку із пошкодженнями пішли на вечерю..всі решта повернулися на волю..охорона працює!

Андрей LV
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 3716

» 30.04.2013 06:44 pm

Андрей LV написав:сьогодні зняли одну сітку на Прилбичах - оперативно: 15 карасів і 4 карпи....тільки 5 карасів взв'язку із пошкодженнями пішли на вечерю..всі решта повернулися на волю..охорона працює!

В каком месте стояла?

IGOR UZ
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 223

» 05.05.2013 02:02 pm

Всім привіт вернувся з чергування , поділюсь деякими враженнями .
Перше і саме важливе , чергування з рибалкою поєднати не можливо . Треба або ловити рибу або чергувати , саме більше що в мене получилось , так це періодично ловити карася , на один фідер і то я рахую це не правильно . По друге з берега не продивляється мала дамба . Для себе я опрідилив , саме краще вийти на берег , за останнім туалетом , метрів триста - чотириста вверх і звідти як на долоні видно і малу дамбу ,і притилежний берег , всі підходжи до води всі протоки аж до острова ,і зліва як на долоні залив між 5 і 4 полями сховатись майже не можливо. Ну а коли туман , і погана видимість то ноги в руки і пішов по кругу , в мене виходило десь година до свай і назад. Але під час нересту карпа треба робити пости з обох берегів , бо люди голодні , нахабні , злі полізуть точно з острогами і вилам , треба цього не допустити .
За час чергування грубих порушень не було , три рази на малій дамбі питались ловити з забороненої сторони , на 4 му полі три рибалки , ловили без дозволу , ну і ввечері коли я притягнув треллер на дамбу , мною і охороною був спійманий хапуга , рибаком його язик не повертається, який хотів вкрасти карпа 2-3 кг якого він зловив з зеленки на дубіну - крокодила . Слава богу карп живий і здоровий повернувся в рідну стихію. Моя думка на вихїідні , коли багато рибаків , не задіювати охорону на роботи , або підсилювати охорону додатковими силами ,я думаю навіть одна рибина яку збережа додатковий охоронець, відбиває розходи на його зарплатню, бо такі випадки крадіжки риби , ловлі на два і більше гачків , на дві і більше вудочок . не поодинокі . Ще дуже боляче дивитись, що лишається після цих горе рибаків на березі , таке враження що він навмисне це сміття привозить з собою , одним словом жах . Ось такі думки вголос , у кого є думки на цю теми дзвоніть пишіть будемо приймати рішення разом .

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб

» 06.05.2013 03:15 pm

Хочу написати декілька слів на рахунок крадіжок коропа на Прилбичах. Вчора зустрівся з друзями з Яворова почали говорити за рибалку і який я був здивований коли почув, як вони розказували як вихваляться місцеві "рибаки", що їм вдалося вкрасти коропа з водойми :( . Нажаль це не поодинокі випадки, по їхніх словах такі історії чують дуже часто. Найлегше вкрасти рибину з трави подальше від охорони.
Цим повідомленням ніякому разі не хочу нікого компрометувати, це просто інформація для роздумів. Дійсно боляче чути такі речі про улюблене озеро, так як сам приложив деякі зусилля до розвитку водойми.

Bogdan

Повідомлення: 86

» 06.05.2013 11:35 pm

Дякую що переймаєтесь цією проблемою . Я пропоную в закритій гілці тільки для членів карпового клубу обсудити цю проблему , може щось придумаємо разом. Проблеми є їх треба вирішувати , а крім нас ніхто не це вирішувати не буде.

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб

» 06.05.2013 11:56 pm

До тих пір, доки не буде чіткого зонального чергування, всі балачки про "видурив", " сусід на глухому березі добув", "вициганив там, де охорона не бачить..." і т.д. можуть бути як гіркою правдою, так і паскудним наклепом. Говорити про це безглуздо, запобігти - можна. Потрібна інша схема чергування і відповідальність.

Pavel K

Повідомлення: 2777

» 07.05.2013 01:02 am

Понятно, что проблема как минимум потенциально существует, понятно, что нужен иной подход...
Но, честное слово - иногда хочется взять и запретить рыбалку ВООБЩЕ - пусть потом тех "героев", которым "удалось" тиснуть карпа ищут те, кому не удалось попасть на рыбалку из-за : а) болтунов; б) воров..
Просто жалко нормальных, порядочных рыбаков...
Это менталитет, к сожалению, но, думаю, что нормальных людей всё-таки больше..но где же тогда они?что - кому то удалось вынести карпа так, что б НИКТО не видел? Или всё-таки кто то промолчал?
Есть повод для раздумий. Извиняюсь за спонтанность - пишу с озера, готовлюсь к завтрашним соревнованиям.
Мы всё равно победим! :f1:

Андрей LV
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 3716

» 07.05.2013 01:19 am

Павло, ось тому й писав, маєм дуже активну "банду" фідеристів. Поспостерігав роботу одних...круто рибачать, думаю місцеві поруч швиденько фідери купуватимуть :)
Хлопці, хто не байдужий приглядайте з місцевими......подивіться що зробив трьохрічний контроль за озером. Риби стало неймовірно багато, карась виріс, навіть за "перестройки" ніхто не йшов з такими уловами...
p\s а що буде через декілька років... Андрій давай наш звіт з Франції :)

Тарас Трескот
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 936

Поперед.Далі

Повернутись в Львівський карповий клуб

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей