Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Советы поплавочникам

Мах, штекер, матч, болонез

Re: Советы поплавочникам

» 03.02.2010 04:19 pm

різкій підсічці хлист просто буде випльовувати оснастку з води

То як потрібно підсікати щоб таке було :?: зі всієї дурі :) :?: Якщо нормально підсікати тільки кистю руки то насадка ніколи не вилетить з води :wink: Перевірена на свому досвіді :)
До речі таку підсічку і ловлю на хлист, можна відпрацьовувати на наварії весною перед нерестом верховодки, в цей час риба є під берегом на мілині і клює постійно :wink: так що приймайте до уваги :)

ORKO

Повідомлення: 1210

» 03.02.2010 05:25 pm

ну вроде определился, жаль что не нашлись обладатели девайса для характеристики.

Телекоспическое удилище Shimano CATANA BX TE GT 4.0 m

вес 115гр

кольца

Теперь осталось его где то найти.

ПС. Кто подскажет где можно глянуть каталог ШИМАНО. Для проверки правельности характеристик удилищ. А то на каждом сайте по разному вплоть до фотографий. Спасибо!

Дима (Львов)

Повідомлення: 147

» 03.02.2010 09:07 pm

ORKO написав:
різкій підсічці хлист просто буде випльовувати оснастку з води

То як потрібно підсікати щоб таке було :?: зі всієї дурі :) :?: Якщо нормально підсікати тільки кистю руки то насадка ніколи не вилетить з води :wink: Перевірена на свому досвіді :)
До речі таку підсічку і ловлю на хлист, можна відпрацьовувати на наварії весною перед нерестом верховодки, в цей час риба є під берегом на мілині і клює постійно :wink: так що приймайте до уваги :)

Хтось з модних філософів сказав:
(рус)"это моё мнение...и я его розделяю..."
Орест.Напишу одну історію.
На початку двітисячних з*явились в продажу китайські телескопи без кілець,довжиною десь 4-5м.Дешеві(20грн.),тендітні(комель в об*ємі десь 2-3см.) і лапшисті.Купив.Зробив для нової вудки пару оснасток.
Поїхали в Добротвір на затоку від водосховища.Розклав...проміряв глубину...закинув...чекаю покльовку.
Поплавок тик-тик...підсічка...і кінець оснастки замотаний на електричних дротах.Це весь мій досвід ловіння на цю вудку :) :D
Не знаю на яку вудку Ти ловиш :?: Я написав те що знав :?
Для Діми.
Не забувай про вагу катушки.
Доречі,катушка ДУЖЕ ускладнює швидкісну(екстремальну :) ) поплавочну ловлю...

Plitkar
Львівська поплавочна ліга
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 409

» 04.02.2010 11:16 am

Не знаю на яку вудку Ти ловиш

Ну деколи буває що оснастка вилітає з води но це як виняток :)
ЯК на таку снасть ловлю спитай Вову ми раз з ним ловили верховодку і він не зміг зрозуміти як після кожного закиду можна витягати рибу :wink: :)

ORKO

» 04.02.2010 11:25 am

Це значить що вудка в Тебе правильна:)

Plitkar

» 04.02.2010 11:49 am

Це значить що вудка в Тебе правильна:)

Та така як і в всіх сама проста китайозя :)

ORKO

» 08.02.2010 04:50 pm

трішки дурне питання, але тим не менше-
час від часу ловлю на каналі у Бурштині, от цікаво, як можна відсіяти покльовку плотви , щоб тільки клював карась?
приємно все таки боротися із такою сильною рибою :)

Outsider

Повідомлення: 159

» 08.02.2010 05:19 pm

Плотву від карася не відсієш, а от дрібного карася і плотву відсіяти від крупної риби можна :D А крупна плотва це також приємно.

giorgio
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 1308

» 08.02.2010 05:43 pm

Outsider написав:трішки дурне питання, але тим не менше-
час від часу ловлю на каналі у Бурштині, от цікаво, як можна відсіяти покльовку плотви , щоб тільки клював карась?
приємно все таки боротися із такою сильною рибою :)

Відсіяти можна! керосин.... колись читав Сабанеєва що карася вабить його запах, вирішив спробувати, почав використовувати в якості принади просто землю зкроплену керосином, карась добре йде на цей запах! а всю іншу живність він розлякує, НІРАЗУ при викор-ні такої принади небуло покльовкі нічого іншого крім карася.... Після кількох тижнів експерементів відмовився від керосину з етичних міркувань, крім того приманюючі карася не думав що розлякаю все інше.... думаю нормальним варіантом буде мій рецепт - 3-4 літра землі, чарка керосину і 200 гр пареної пшениці (в ідеалі - опариш, але дорого!) така принада створює багато муті і добре тримає рибу на місці.... Удачі! :)

seyvalter

Повідомлення: 272

» 11.02.2010 04:11 pm

Відсіяти можна! керосин.... колись читав Сабанеєва що карася вабить його запах, вирішив спробувати, почав використовувати в якості принади просто землю зкроплену керосином, карась добре йде на цей запах! а всю іншу живність він розлякує, НІРАЗУ при викор-ні такої принади небуло покльовкі нічого іншого крім карася.... Після кількох тижнів експерементів відмовився від керосину з етичних міркувань, крім того приманюючі карася не думав що розлякаю все інше.... думаю нормальним варіантом буде мій рецепт - 3-4 літра землі, чарка керосину і 200 гр пареної пшениці (в ідеалі - опариш, але дорого!) така принада створює багато муті і добре тримає рибу на місці.... Удачі! :)

та може бути і велика плотва, просто коли писав пост, мав на увазі відісів дрібної риби.
на рахунок керосину , то це дійсно трохи не екологічно, як не як- забруднення водойми, і думаю що не на кодній водоймі воно одинаково діє.
думав , що може хтось саме на каналі стикався з такою проблемою і успішно її вирішив
вважаю що кожна водойма може мати свою специфіку, і отже інший підхід
а взагалі цікавить ще одне питання, чув що там є хороший карп і амур- як краще їх ловити, перевага , звичайно донними снастями, на поплавку дуже делікатна снасть, більше кілограма мабуть не витягну(досвіду мало).

Outsider

Повідомлення: 159

» 12.02.2010 05:45 pm

тоді порада проста - прикормка крупної фракції і така щоб не росмокала, я для принаджування ляща використовую паряний горох, так само в нас роблять всі хто сидить "на крупняк" з карпятниками включно! просто, дешево, ефективно!

seyvalter

Повідомлення: 272

» 12.02.2010 06:47 pm

Outsider написав:...та може бути і велика плотва, просто коли писав пост, мав на увазі відісів дрібної риби.

Тут є поради від Олега Толстолужского(збірна України).
Може в нагоді стане...

Plitkar

» 28.03.2010 09:10 pm

А для линя який потрібен поплавок і коли підсікати?ДЯКУЮ.........

nazik199578

Повідомлення: 53

» 16.09.2010 02:22 am

to Nazik199578
В дитинствi я ловив линiв на р. Стрв'яж (Самбiрський р-он). Точнiше ловив карасiв, але попадались i линi :]. Ловив на бамбукову вудочку з саморобним поплавком з гусячого пiр'я. I це iдеальний варiант - линь клює дуже обережно, i дуже довго смакує наживку, тому поплавок треба якомога легший. Пiдсiкав я, коли вiн повiльно (як рак, але не так нагло:) починав вести поплавок вниз i вбiк.

vrzzz

Повідомлення: 77

» 03.04.2011 01:24 pm

Бачив як колись один рибак ловив на спутнiк, тобто наживка гуля з кашою (пружина), але не в натяжку i звоник, а поплавок. Подiлiться фотками або малюнками як виглядаэ така снасть :notknow :wall

Talyan

Повідомлення: 29

Поперед.Далі

Повернутись в Поплавок

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей