Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Нестандартні саморобні оснасткі

Все про донні снасті

Re: Нестандартні саморобні оснасткі

» 29.05.2008 12:32 am

а в сеточку засыпал овсяные хлопья

А какой диаметр "очка" в сеточке? :)
Підскажіть будь ласка, яку фідерну оснастку вибрати на зарозшому водойомі- трава кропивка.

Можеш вибирати любу, але не трубку, проте на крючки потрібно надіти кульки пінопласту, шоб наживка не зникала в водорослях. А найкраще шукати місця вільні від рослинності. :)

Spyker

Повідомлення: 94

» 29.05.2008 03:56 pm

Дякую! :) попробую патерностер. В неділю їду на рибалку на приватний ставок на якому ще не рибачив, але є інформація , що він мілкий макс. глибина 1.5м. та зарозший- вже піднялася трава кропивка.

vurozub1

Повідомлення: 10

» 29.05.2008 04:00 pm

В траве, фидером, только намучишся- надо или програбить место лова, или засыпать, например песком(это достаточно эфективно) или ловить на поплавок с глубины за вычетом полной или части высоты растительности. Да, крючок действительно желательно закрывать, но если поклевки осторожные то хотябы опарышем, хлебом...Удачи.
Ну...за рыбалку :booze:

Игорь

Повідомлення: 178

» 18.06.2008 09:07 am

Їздив в Устя:течія швидка,дно-глина.За годину важка годівниця загрузає дуже міцно.За три години вночі,поки спав,загрузла намертво,жилка 0,5- обрив.Порадить хтось щось :?:

стрик

Повідомлення: 42

» 18.06.2008 01:38 pm

Относительно заиливания кормушки, или груза есть следующие методы:
- вытаскивать за течением с разносторонними смычками
- применять более легкий пригруз(максимум 100гр. пусть сносит потихоньку)
- кормушку применять из пластика или капроновой антимаскитной сетки, можно и метала но желательно легкую, груз V образной формы с двумя супинаторами(они будут разсекать поток воды и не дадут заилиться), кормушка, как парус, будет постепенно перетаскивать Ваш груз и таким образом приманка, которая на поводке, будет соответствовать среде перемещаемой в толще потока воды.
- при таком способе ловли должен быть четко обозначен район(линия ловли) и места заброса, (аналогично ловле в проводку но без ручного сопровождения удилища) с учетом сноса корма и определения его шлейфа,кормушки и насадки. А оставлять на длительное время заброс, при таких условиях возможно только с помощью грузил с проволочными зацепами(такие продаются для морской рыбалки, но длина зацепов должна быть наибольшей) это точно даст Вам более комфортные условия ловли в быстром течении со значительным наносом. :rrr: Удачи :!:
НУ...за рыбалку :booze:

Игорь

Повідомлення: 178

» 18.06.2008 02:54 pm

Я думаю що нема змісту залишати кормушку на такий довгий час, все рівно корм з неї вимивається течією швидше ніж за годину, якої б консистенції він не був. На Дністрі я з успіхом використовував свої старі попротирані (але обов'язково прані :D ) шкарпетки. Нибаваєш їх кормом, на сам низ камінець грам на 100-150, зав'язуєш і пару таких "бомб" трохи вище (на пару метрів) точки ловлі так щоб ширина "запахової" :) смуги склала 1,0-1,5 метри.
Такий спосіб десь тут хтось вже описував.

volvo-leon
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 751

» 18.06.2008 11:39 pm

А чого тебе примусило в Усті ловити на мертву кормушку??? Там кормуха від грузила мусить бути не менше 30 см,а то і 40-бо іл засосе точно.Кращий метод: скользящий груз до 40 грам( бо кидати на центр немає змісту-ями під берегом),потім на шнурі 40см кормушка типу коромисло(пружина).Але прив"язуй не за центр,а за край,бо при центрі вона крутиться.Точно знаю,що там мало місць для ловлі кормушкою-соскою(грузило з якого торчить пружина).І найкращі улови там на скользящий груз-оливку і 40-50 см.повідок з виповзком.А місце тупо прикормлюй з берега.Головна ідея-це маскування.Місцеві діди так сидять,що поки не кашляне хрен вичислиш :D

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2464

» 19.06.2008 02:55 pm

Всім дякую за поради!В Усті був вперше,тож лапав на ті снасті,які мав.Думаю,лапати краще дійсно без годівниці,відстань дозволяє годувати з берега. Ще раз всім дякую :)

стрик

Повідомлення: 42

» 11.11.2008 03:27 pm

Volvo!А я то думаю что мне все время на Днестре вечно какие-то тряпки за крючки цепляются,теперь знаю чьих рук-это дело!раз туфлю поймал-подумал volvo новый способ прикармливания пробует! :lol:

yurecc

Повідомлення: 11

» 11.11.2008 04:08 pm

Докази в студію!!! Я тряпки не використовую, і тим більше туфлі. А шкарпетки тільки з мінімумом хімії, інших не ношу. :)
Це я так себе відмазав... :oops:

volvo-leon
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 751

» 23.07.2009 08:04 am

Вчора був на рибалці і побачив ось таку оснастку на коропа (так ловлять місцеві).....
китайський телескоп 4-5 метри...
основна жилка 0,4-05... поводки 0,22.....добре хоч гачки овнер стояли (правда не всі :lol: )....
насадка картопля.... на кінці жилки грузик 15 грам....
найбільше гачків нарахував 7 штук...(цю оснастку вони називать "дорожка")....
Саме цікаве, що після вдалої підсічки вони зразу забігають в воду до лінії камишу (зумовлено кількістю гачків)....

IMG_4061.jpg
IMG_4062.jpg

RIS

Повідомлення: 133

» 23.07.2009 08:30 am

:D Це все від ліні.Просто лінь дивитись за покльовкою і час від часу перезакидувати-а нафіга?якщо там 7 гачків...добре що не 10 :D На кожну снасть можна піймати.Але все залежить що ми вкладаємо в це поняття-прийшов і витягнув?тоді така снасть підходить.А коли треба полювати за рибою-то 1 гачок,1 наживка,прикормка і очікування!

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2464

» 23.07.2009 09:40 am

ryvak написав::D Це все від ліні.Просто лінь дивитись за покльовкою і час від часу перезакидувати-а нафіга?якщо там 7 гачків...добре що не 10 :D На кожну снасть можна піймати.Але все залежить що ми вкладаємо в це поняття-прийшов і витягнув?тоді така снасть підходить.А коли треба полювати за рибою-то 1 гачок,1 наживка,прикормка і очікування!

Так прикол в тому що вони сидять і при покльовці підсікають....самопідсікання непроходить (хіба інколи :lol: ).....

RIS

Повідомлення: 133

» 05.08.2009 01:00 pm

а, я тоже так ловив колись сома канадського))), це класно, бо сом - донна риба)), але погано шо завжди (я ловив на хроба) хроб був надгрижиний, і тре було міняти вейсь час(, але нічо зловив так 3 сомиків на озері - кульпарківська - симоненка і ше якась я забув яка вул, було класно! :)

Entey

Повідомлення: 50

» 14.09.2009 10:54 pm

стрик написав:Їздив в Устя:течія швидка,дно-глина.За годину важка годівниця загрузає дуже міцно.За три години вночі,поки спав,загрузла намертво,жилка 0,5- обрив.Порадить хтось щось :?:

Видивився в неті такий спосіб: Кормушку брати квадратну і на грань, протилежну тій, що зі свинцем, кріпити (клеїти) прямокутник з плаваючого матеріалу (твердий пінопласт, вспінена гума така,як на караматах або дешевих літніх шльопках). Таким чином кормушка наближається до стану суспендера-менше тисне на дно і заодно снасть робить чутливішою.

oleh

Повідомлення: 826

Поперед.Далі

Повернутись в Донка, фідер, пікер

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей