Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Золочівський став

Про озера і ставки Львівської області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Каталог водойм по районам
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись, а їх авторам може бути закритий доступ до форуму.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: Золочівський став

» 06.03.2018 11:15 am

:russian фак, нiфiга не ясно. Так, how much is the fish?

Dum.ok

Повідомлення: 21

» 06.03.2018 11:57 am

Ціни на мертву рибу в рибному терміналі на Шуварі. Чуть дорожче в Ашані.

РИБОФАН

Повідомлення: 36

» 11.03.2018 11:55 am

РИБОФАН написав:Відповідь видно - Рибальство на водоймі здійснюється на загальних підставах згідно державних правил.
Писанина для тих, хто зобов'язаний це читати, або хоче щось узурпувати. Для рибалок завжди ласкаво просимо.

У мене є конкретне питання до вас пан РИБОФАН, згідно тих же державних правил, за які ви згадуєте вище.
Отже, мене цікавать чи користуються якимось пільгами при оплаті риболовлі, або чи мають право безоплатно ловити рибу члени УТМР, які отримували відповідні посвідчення у Львові та оплачували внески також у Львові, а не в Золочеві?

RYM

Повідомлення: 171

» 30.04.2018 06:18 am

Карась прокльовує в основному вночі,хороших розмірів,по карпу пока повний 0

Роса

Повідомлення: 7

» 03.05.2018 09:34 pm

Був у вівторок, 1 травня з 08:00 до 13:00. В мене та більшості сусідів клювала лише плотва, іноди прийнятного розміру. Карася мали в невеликій кількості переважно "нічники", про коропа взагалі 0,0. Оплата у порівнянні з минулим роком поки що незмінна.

neoatheist

Повідомлення: 19

» 08.05.2018 09:49 am

Прохання надати інформацію по любительській риболовлі для гостей (не членів УТМР) на цьому ставі в нерестовий та звичайний сезон у 2018 р.. Оплата, кількість снастей. І ще, я завжди їздив громадським транспортом і виходив на станції Ясенівці вроді і потім направо йшов до озера (трохи далеченько). Це те саме озеро?

Mukolka

Повідомлення: 4

» 14.05.2018 12:47 pm

Описане озеро і є Золочівський став.Йшов тим самим маршрутом.

behterev70

Повідомлення: 135

» 16.05.2018 10:42 pm

Mukolka написав:Прохання надати інформацію по любительській риболовлі для гостей (не членів УТМР) на цьому ставі в нерестовий та звичайний сезон у 2018 р.. Оплата, кількість снастей. І ще, я завжди їздив громадським транспортом і виходив на станції Ясенівці вроді і потім направо йшов до озера (трохи далеченько). Це те саме озеро?

На попередній сторінці вказано телефони людини з адміністрації. Зателефонуйте - він нормально спілкується. А так, в нерестовий період, наскільки пам*ятаю, однин патик - для гостей (2 - для своїх), оплата - 30 чи 40 грн (на рівні минулого року, бо поки що збори не відбулись)...
ЗІ З приводу Ясенівціів - все правильно.

neoatheist

Повідомлення: 19

Поперед.

Повернутись в Озера та ставки Львівщини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей