Анонс

Facebook: Рибальський базар
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Прикормлювання зимою. Чим, як, скільки

Все про зимову рибалку: зимові вудки, ящики, шнури, мормишки, балансіри, бури, пешні, жерлиці

Прикормлювання зимою. Чим, як, скільки

» 12.02.2013 06:40 pm

питання до мормишечників,хто підгодовує рибу мотилем.? наскільки це оправдано не вспортивній рибалці.? ато начитався я про мормишку -спорт і експерементую з кормовим мотилем.але підгодовую тільки перспективні лунки , :?: поки що нерозумію скільки тим рибам мотиля сипанути щобб не пережерлися і щоб жлобом невиглядати :?:

Gerba

Повідомлення: 85

Re: зимние удочки

» 12.02.2013 07:25 pm

я цього року вперше попробував підгодовувати кормовим мотилем. Спочатку знаходив рибу (перспективну лунку), витягнув пару хороших окунів і кинув пучок мотиля. Йшли покльовки і я періодично кожні 20-30хв підкидував по пучку. Не знаю що там робилось на дні, але ефект був. Окунь стояв біля мене і покльовки йшли одна за другою. Чи то я стаю знайшов - чи то рибу зібрав сказати точно не можу. В процесі цього мене оббурили зі всіх сторін - але клювало лише в мене. З тої лунки я підняв тоді 90% улову (десь 3 кг хорошого окуня >100гр, дрібний не клював). Другий раз подібна ситуація. Приїжаю в обід на лід, стаю неподалеку від рибалок в яких вже не клює (клювало зранку). Видурюю одного матроса і зразу сиплю пучок мотиля. За 40 хвилин з лунки беру десь 20 хороших хвостів і все. Потім пішов дріб. Знайомий біля мене не годує і ловить лише одного зачотного тигра. Висновок - я знову зібрав біля себе стаю. Тому скажу що все таки ефект є.

Назар Непийпиво

Повідомлення: 126

Re: зимние удочки

» 12.02.2013 07:55 pm

Назар Непийпиво написав:Знайомий біля мене не годує і ловить лише одного зачотного тигра. Висновок - я знову зібрав біля себе стаю. Тому скажу що все таки ефект є.

Ну якби з цього не було ефекту, то чого б спортсмени годувались? :D
Gerba написав:питання до мормишечників,хто підгодовує рибу мотилем.? наскільки це оправдано не вспортивній рибалці.?

Можу так само навести приклад, крайня рибалка в Грушеві. Біля дамби, на ямі. 6 лунок приносять періодично то окунця, то плотвичку. Одну загодовую з дна кормушкою, другу (сусідню) кормушкою в пів-води. З неї відразу починає ловитись в "льот" плотвичка. Чим нижче пробивалась мормишка - тим крупніша. Через пару годин з цих лунок почав ловитись підлящик. З інших лунок рідко плотвичка. Але годувати можна як і робочу лунку, так і просто "пусту", але в перспективному місці. Однозначно при відсутності кормового пресу (як на змаганнях - всі кормлять і всі лунки) підгодовані лунки будуть працювати краще. на мілинах 1-1,5 м можна і пучком зверху, глибще - кормушкою. Бо мотиль розлітається великою плямою

Pavel K
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 2654

Re: Прикормлювання зимою. Чим, як, скільки

» 12.02.2013 09:42 pm

Купляю порцію мотиля ,штук 50 грубших хвостів в одну мотильницю\насадочну\ ,всі інші в кормову,цього мяса хватає на одну рибалку.питання це мало чи багато . :?: Ну і для порівняня цікаво як затарюються наші спортснени на змагання?

Gerba

» 12.02.2013 10:28 pm

Gerba написав:...Ну і для порівняня цікаво як затарюються наші спортснени на змагання?

Зажирно кормити лунки насадочним мотилем, ой як зажирно :)
Спортсмени - мормишечники, фідеристи, поплавочники купляють кормовий мотиль. Він же прикормочний, він же лиманний, він же корм для акваріумних рибок. Дуже дрібний мотиль, від 5 до 15 мм. Придбати можна в магазинах зоотоварів (частіше під замовлення), на Краківському. 1 кг в ціні від 40 до 65 грн. 1 кг вистарчить на 4-5 рибалок, на довше без періодичного промивання не дотягне. Зберігається в холодильнику закутаний у вологі газети дуже добре. Можна 1 кг на двох-трьох ділити.
Докладніше :arrow: /topic-t208-135.html#p108715
Насадочним крупним мотилем теж прикормлювати можна, інколи і треба (частково роздавивши), але для звичайної рибалки то все ж таки зажирно...

Pavel K

» 12.02.2013 10:40 pm

Gеrbа написав:...ну і для порівняння цікаво як затарюються наші спортсмени на змагання? Якщо мова йде саме про змагання з лову риби на мормишку,то : За один тур змагань (2,5год) дозволяється використати прикормки та насадки не більше (загальний об'єм) 0,5 літра для водойм без течії,1 літр для водойм з течією. Зазвичай замовляється 1кг мотиля,якого 'з головою' вистарчає на два тури (5год.),ще й залишається :)

ВОВА83

Повідомлення: 366

» 12.02.2013 11:17 pm

Pavel K написав:
Gerba написав:...Ну і для порівняня цікаво як затарюються наші спортснени на змагання?

Зажирно кормити лунки насадочним мотилем, ой як зажирно :)
Спортсмени - мормишечники, фідеристи, поплавочники купляють кормовий мотиль. Він же прикормочний, він же лиманний, він же корм для акваріумних рибок. Дуже дрібний мотиль, від 5 до 15 мм. Придбати можна в магазинах зоотоварів (частіше під замовлення), на Краківському. 1 кг в ціні від 40 до 65 грн. 1 кг вистарчить на 4-5 рибалок, на довше без періодичного промивання не дотягне. Зберігається в холодильнику закутаний у вологі газети дуже добре. Можна 1 кг на двох-трьох ділити.
Докладніше :arrow: /topic-t208-135.html#p108715
Насадочним крупним мотилем теж прикормлювати можна, інколи і треба (частково роздавивши), але для звичайної рибалки то все ж таки зажирно...

Дякую!сказати чесно відкрив америку для себе.Завжди думав що мотиль один аїх два вида.І що до Краківського кого питати на рахунок кормрвого .?\пташників,акваріумників,рибаків\

Gerba

» 12.02.2013 11:38 pm

Акваріумістів звісно, він же корм для акваріумних рибок :)
Тільки не бери відразу порційно (продають порціями як корм), а питай, в кого купити кіло можна. Ну і домовляйся

Pavel K

» 12.02.2013 11:57 pm

Раз почали цю тему, то є сенс поговорити про Жидкая прикормка зимой
Сама тема дуже цікава, враховуючи як простоту подачі рідкої прикормки, так і її відмінності від просто насипаної в лунку сухої сіміші.
З того, що пробував я в сухому вигляді - не всі прикормки добре підходять для сухого прикормлювання, так як довго не змочуються водою і мають багато різної плаваючої "тирси", на відміну від простого паніровочного сухаря.
А от попередньо замочену до супового стану треба попробувати.
-прикормка1.jpg

Pavel K

» 13.02.2013 12:01 am

З панірувальними сухарями - зрозуміло, тепер зимову від Flagmanа- Мотиль пробую, але шоб аж такого ефекту то не бачу. Ваші спостереження і оцінка?
Павло, а скільки таких "бутликів" треба з собою таскати на світловий день і як часто "підливати" лунку?
"По приезду на водоём прикормка храниться за пазухой".... літрушка прикорму за пазухою?

Петрович

Повідомлення: 1018

» 13.02.2013 12:14 am

З сипучками треба обережно. Не на всіх водоймах вона працює, а на деяких просто вбиває лунку і надовго. В основному з ними розрахунок простий - або втримати під лункою плотву (фактично - під льодом, бо піднімає її наверх і у дна вона не ловиться), або натягнути через деякий час під лунки крупнішу білу рибу (підлящика, густирку, ляща). Я мало кормлю сипучками і в мене результати їх використання теж не завжди єфективні. В Наварії, Оселі, Млинках - працює. Але при глибині більше 2 м ефективність "присипання" лунки гірша, ніж кормушкою на дно

Pavel K

» 10.12.2013 11:43 pm

Я неизменно преклонен мелкой кормушке которой закидываю мелкого мотыля на дно. По окушку помогает.

ДмитрийАлекс-ч

Повідомлення: 27

Повернутись в Пінгвін

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей