Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Фарби для прикормки. Варіанти, результати, огляд.

Все про донні снасті

Фарби для прикормки. Варіанти, результати, огляд.

» 03.02.2013 09:16 am

Думаю, всі знають - колір прикормки має значення. Яке - окрема тема. Цікаві результати тестування виходять з фірмовими барвниками від брендів і їх побутовими замінниками.

Для огляду цитата і відео:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vCv3W3IxcZ8
на досуге решил провести обзор красок для прикормки.
в обзор вошли: sensas,traper,browning,пищевой краситель,краска для строительных смесей. на мой взгляд из брендовых красок победил трапер, но если брать общий результат то я отдал бы предпочтение краске для строительных смесей

Такий самий експеримент про безпосередне порівняння барвника і будівельної сажі, його результати глянем тут, на Харківському фідері.

Почалось це з відео Олега Боєва Фидер в центре города, про затемнення прикормки і використання сажі в якості барвника на 10 хв.

Ну, цікаві результати і висновки :)

Pavel K
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 2777

Re: Фарби для прикормки. Варіанти, результати, огляд.

» 03.02.2013 12:46 pm

Якщо будівельна сажа то якого виробника і цікаво чи кожна сажа без запаху :?: :)

Офік

Повідомлення: 100

» 03.02.2013 12:50 pm

От того не знаю. Мала б бути без запаху зовсім, її здається додатково чи знежирюють, чи прокалюють. Це ж фактично мілкодисперсний вуглець. Ясно, що продукт не дорогий, але від неякісного продукту ніхто не застережений, може бути і перепалена гума в додатку...
Але використовується і в поліграфії, ось для прикладу, знайшов фото етикетки
Зображення
Зображення

Можна по госту глянути, що там з нею роблять і які вимоги :)

Pavel K

» 03.02.2013 01:00 pm

Упаковка велика зараза десь би дістати трошки і протестувати з замоченою прикормкою :)

Офік

» 03.02.2013 01:08 pm

Фіг його знає, того технічного вуглецю різного багато хто виробляє і видів його теж ого...
Кременчугский завод технического углерода

Кременчугский завод технического углерода — высокопроизводительное предприятие с современным уровнем технической и технологической оснащенности. Широкое использование контрольно-измерительных приборов и средств автоматики дает возможность на 98% автоматизировать технологический процесс.
История создания предприятия ведет начало с 1965 года, когда была введена в строй первая очередь завода. Строительство второй очереди было начато в 1967 году и закончено в 1971 году.
За счет расширения производственных мощностей, технического перевооружения основного оборудования и внедрения новых современных технологических процессов производства завод превратился в одного из ведущих производителей технического углерода в пределах бывшего СССР и крупнейшим на Украине.
Вырабатывается 12 марок технического углерода. Технический углерод N539, N550 , N339 , N330 , N375 , N220 , N660 вырабатывается согласно требований ASTM 1765, технический углерод П514 , П324, П234, П245 согласно требований ГОСТ 7885-86 и технический углерод П324 согласно требований ТУ У 6-001520.52-083-97.
Используется при производстве шин, резино-технических и электротехнических изделий, резиновой обуви, а также полиграфии и металлургии.

Я от думаю, а чи варто тим ризикувати... весь сезон прикормку псути, якщо фігню якусь купити і додавати.
Нам на двох банки чорного барвника траперовського вистарчає на весь сезон (ясно, враховуючи і наявність відразу чорних сумішей).
Тобто, затемняти будівельною сажею прикормку можна, веде вона себе так само, як і барвник з брендової баночки... Залишилось тільки в реальних умовах порівняти і в риби спитати :)

Pavel K

» 03.02.2013 01:09 pm

Офік написав:Упаковка велика зараза десь би дістати трошки і протестувати з замоченою прикормкою :)

так тестували вже в прикормці, хіба мало? Думаю, в прикормці і у воді всі себе вести однаково будуть. На рибі треба тестувати в порівнянні :wink:

Pavel K

» 03.02.2013 01:38 pm

Напевно ти правий Павло,всетаки спеціалізована фарба вже випробувана виробником,та і ціна питання не така вже і велика щоб весь сезон ризикувати уловом :)

Офік

» 04.02.2013 12:00 am

В мене з будівництва залишилось 2 мішечки фарби. В сезон спробую - відпишусь. Але, як на мене - вони всі з одного мішка. Ніхто з рибальскою фарбою не напрягався - бо була-б золота! :D

anubis06

Повідомлення: 57

» 04.02.2013 12:28 am

Якщо мова про сажу то чому не заморочуватись і не попробувати перетерти і просіяти золу (після шашлика наприклад).
Також згадав - в зоомагазинах продають спеціально для попугайчиків теж... золу.
:)

volvo-leon
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 751

» 04.02.2013 08:16 pm

я думаю,що неварто ризикувати з будівельними красками золою і тому подібних,якщо є гроші на брендову прикормку то і на краску можно знайти :? :?:

roman!

Повідомлення: 12

» 04.02.2013 08:25 pm

Тут питання стоіть скоріш за все розібратись, чи та брендова прикормка не є та сама сажа :)
А от всяку там золу з вогнища чи деревне вугілля я б не ризикнув точно...

Pavel K

» 04.02.2013 08:44 pm

[quote="Pavel K"]Тут питання стоіть скоріш за все розібратись, чи та брендова прикормка не є та сама сажа :)
не судіть строго,але я недумаю що іноземні виробники собі теке дозволили,а вот у нас все можливе :) Хіба..... незнаю :?:

roman!

Повідомлення: 12

» 05.02.2013 07:30 pm

Pavel K написав:А от всяку там золу з вогнища чи деревне вугілля я б не ризикнув точно...

По крайній мірі хімії там не є стільки скільки, на мою думку її є в тих нехарчових будівельних барвниках і т.п..

volvo-leon
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 751

» 05.02.2013 07:56 pm

Валер, тут ти трошки помиляєшся. Не на рахунок, скільки хімії могло б бути в будівельному пігменті (а якщо мова про сажу - то теоретично це має бути чистий вуглець), а в золі і вугіллі. Зола (той сірий попіл, що лишається після сгоряння дерева) попадаючи у воду утворює ... блін, не знаю укр. назви - щёлок(рос). Це сильнолужне середовище, ним замість мила користуватись можна :). А незгорівше вугілля може місти в собі всякі смоли, дьогті і іншу "нерибальську"дрянь... Ну і пахне воно, пахне. Золою можна круто поміняти Ph прикормки.
Я згоден, що сажа по якості і очистці може бути різна, але з вогнища... ну його точно :)

Pavel K

Повернутись в Донка, фідер, пікер

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей