Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Прошу совета

Сучасні методи ловлі карпа, спорядження, тактика, насадки та прикормки

Прошу совета

» 23.01.2013 12:25 pm

Прошу совета.
Карпа и амура ловлю давно, целенаправленно крупного, мой рекорд 12,3 кг. Ловлю на все, в том числе и на бойлы. Но бойлы использовались эпизодически, и конечно же не осознано, разных производителей. С этого сезона хочу конкретно попробовать бойлы, но вот вопрос с чего начать. Общие вопросы и теории мне известны, но хочется конкретного совета для того что бы начать движение по этому пути.
Производителей много, вкусов и ароматов море и купить все слишком накладно, но всегда есть то на что надо обратить внимание в первую очередь, то есть тот минимальный набор, с чего собственно можно начинать движение.
Итак, прошу Вашего, пусть даже субъективного, совета о составе начального джентльменского набора.
1. Бойлы тонущие ( 2-3 вида)- производитель, вкус-запах, размер.
2. Бойлы POP-UP ( 2-3 вида)- производитель, вкус-запах, размер.
3. ДИП, 1-2 запаха (производитель).
4. Прикормки и душистые добавки к ним.
5. Ну и может чего забыл.
Ловил в основном суточными сессиями на условно диких водоемах, но нацелился и на спортивные. На суточных рыбалках интернет подталкивает к Richworth, но мнений много. Хотелось бы услышать мнение и о наших производителях ("Трофей", "Rocket baits, и т. д.). За любой совет и критику заранее благодарен.
Ну вот вроде бы так. Жду. Сезон то на носу, снасти все собраны, подготовлены, а со жратвой не определились.

corso

Повідомлення: 3

Re: Прошу совета

» 25.01.2013 08:17 am

Цікаво невже ніхто із досвідчених карп*ятників неможе написти на які бойли в нього йде найбільший улов?...самому було б цікаво почитати думку профі...а то експерементуєш з тою оснасткою а результати залишають бажати кращого!

Smixotylka

Повідомлення: 41

» 25.01.2013 09:44 am

Можуть, але не треба цього робити. Дадуть пораду, в тебе не спрацює. Хто винен :D
Більшість з них ловить на самокати, а з серійних бойликів чітко картина всерівно не намалюється. Так як вона міняється не тільки з року в рік, а і від рибалки до рибалки. Сьогодні суперово ловилось на це, а через тиждень - ні. А осінню вистрілили забуті бойли, які весь сезон не ловили... А "трускавка" від того виробника класно працює на цій водоймі, а от від іншого - ні. І т.д...
Напишуть тобі, що по статистиці в сезоні 2012 року на Прилбичах класно працювали такі то і такі. Накупиш, попробуєш раз-другий - а воно не їде...

Pavel K
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 2777

» 25.01.2013 09:51 am

когда амур берёт - он берёт на всё
конечно же, на что-то лучше, на что-то хуже..но на всё
тут больше нужно внимание на оснастки обращать внимание

Андрей LV
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 3716

» 25.01.2013 11:04 am

Поради ніколи не бувають лишніми, навіть якщо і порадять те на що ловилось на Прилбичах минулого року а цього брати не буде...не біда, Прилбичі не одна водойма з рибою на Львівщині...на інших буде ловитись. Порадьте на які смаки варто звернути увагу весною...смердючки чи фруктові смаки чи можливо конопляні і кукурудзяні?...в якій кількості годувати. На що ловити на приватних ставах де годують комбікорном і макухою, а бойли риба там бачить 3-4 рази на місяць...яку наживку вибрати на *дикому* озері чи робити там масований закорм чи наоборот закинути смердючку і добавити паро бойліків на пва...тай взагалі в кожного риболова є декілька любимих бойлів магазинних в яких він завжди впевнений і на яких він виловив неодин десяток рибин...Порадьте...бажаня вчитись хоч відбавляй!! :D
Востаннє редагувалось Smixotylka в 25.01.2013 12:15 pm, всього редагувалось 1 раз.

Smixotylka

» 25.01.2013 11:45 am

Так є ж купа фільмів та статей в неті. Але черпати треба інформацію розумно, а то , як було сказано , задавить інформація. :D Я б радив,почати з річворда , смаки банан, ананас. Діаметр 12-16 - сніговик з поп-ап в тих же смаках, можна зі скопекс. Оснастку треба підбирати під умови (є в неті повно). А далі , два уділіща на цей варіант , а ще два ,експерементуйте та порівнюйте.

Кот Баюн

Повідомлення: 319

» 25.01.2013 12:13 pm

Першому за пораду дякую...хто ще що скажить?...якщо можна більш конкретно на який став яку приманку і яку комбінації робити.

Smixotylka

» 25.01.2013 12:23 pm

Smixotylka написав:?...якщо можна більш конкретно на який став яку приманку і яку комбінації робити.

Ну нескаже тобі цього ніхто. У кожного свої вподобання і смаки, і повір у більшості людей ловлять різні бойли. Взагалі я думаю, що що ловить той бойл - у який вірить сам рибак.
От наприклад, я незловив жодної риби на річворд (чесно :) ) і про що це говорить? Річворд фігові бойли? Думаю, що ні, просто вони мені неподобаються і все, я не вірю в них.

Андрій К.

Повідомлення: 148

» 25.01.2013 09:47 pm

Був на зустрічі із чемпіонами... всі питання відпали, все пояснили просто, доступно і подали на блюдечку))...молодці!!

Smixotylka

» 26.01.2013 12:31 am

Чи можна трохи пригоститись з вашого блюдечка :lol: Нажаль не зміг підїхати чи можете описати найцікавіші і найважливіші тези?

romanKRT

Повідомлення: 226

» 26.01.2013 01:01 am

Smixotylka написав:Був на зустрічі із чемпіонами... всі питання відпали, все пояснили просто, доступно і подали на блюдечку))...молодці!!

От чому я завидую початківцям - що не скажи все завжди ясно, навіть коли сам не до кінця розумієш на практиці теорію, або практику в теорії :D :lol:

giorgio

Повідомлення: 1308

» 26.01.2013 05:37 am

Юра,ну не дуже критикуй Андрія :yes:
Він дійсно стояв на передовій, та задав більше всіх питаннь, які його цікавили.

Тарас Трескот
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 936

» 26.01.2013 10:17 am

Тарас*SOLO* написав:Юра,ну не дуже критикуй Андрія :yes:
Він дійсно стояв на передовій, та задав більше всіх питаннь, які його цікавили.

я не критикую, я себе згадую :D

giorgio

Повідомлення: 1308

» 26.01.2013 11:01 am

romanKRT написав:Чи можна трохи пригоститись з вашого блюдечка :lol: Нажаль не зміг підїхати чи можете описати найцікавіші і найважливіші тези?

Викладуть відео там і будуть всі важливі тези, самому цікаво подивитись бо прийшов аж по шостій, скорше робота не пускала, та те що я хотів почути я почув, а що ні то після загальної розповіді підійшов і запитав!...Щераз велике дякую чемпіонам...чекаєм продовження!
Востаннє редагувалось Smixotylka в 26.01.2013 02:07 pm, всього редагувалось 1 раз.

Smixotylka

» 26.01.2013 11:14 am

Послухати поради, подивитись фільми це звичайно дуже корисно. Але, щоб навчитись ловити рибу треба виїхати на водойму і працювати, працювати і працювати.

Євген Янчук

Повідомлення: 160

Далі

Повернутись в Ловля коропа

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей