Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Басівкутське озеро

Озера та ставки Рівненщини де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Басівкутське озеро

» 24.12.2012 01:25 pm

Дивно, але жодної згадки про наше велике міське озеро тут немає :)
Рукотворний ставок, в якому мешкають всі відомі мені риби нашої місцевості. Дивно, але жителі міста Рівне не дуже полюбляють там рибалити і вбачають краще податися за тридев'ять земель, щоб злапати якогось карася. Коли під боком така краса :roll:
Буквально вчора там був, рибалок повно. Кльов відмінний!
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Так що будете в Рівному — заходьте :D

stal1n

Повідомлення: 143

Re: Басівкутське озеро

» 24.12.2012 09:55 pm

і я там колись часто на вихідні виходив на лід.... зимою там рибаків завжди багато... озеро в межах міста і без риби тяжко вернутись...
1@17.01..jpg
ностальгія

pomanselvestp

Повідомлення: 93

» 07.06.2013 01:35 pm

освіжу наше міське озеро весняно-літніми звітами :)

спочатку звіт з 22/05/2013
на мулистому дні вдалося розкачати карасиків
на дальняку вговорив одного підлящика
Зображення

Також з дальної дистанції клювала плотва
Зображення

На ближній я годував мегаміксом шоколадним і рибалив пікерком, а на дальній годував пшоном з купою різних додатків(спасибі Сашка!) і ловив інлайновим методом

Загалом клювало добре, особливо карасикі
Зображення

Рекомендую нашу Басалупу всім, хто хоче рибалити фідером. Рибка ще якась, та є :)
Зображення

Запис про це в щоденнику

наступний звіт за 25/05/2013
плотиця
Зображення

снасть
Зображення

погода
Зображення

карасик (їх було багато)
Зображення

ще плотвиця (їх було не багато)
Зображення

напарнички
Зображення

сусіди
Зображення

місце
Зображення

додому
Зображення

результат
http://www.youtube.com/watch?v=mCwyOJJ-a88

надіюсь вам сподобався мій звіт :)
P.S. всі фотографії зроблені ось на цей об'єктив, 1978 року випуску:
Зображення

stal1n

» 25.06.2014 06:42 pm

Звіт з рибалки Басів Кут, 12.06.2014

Компаньйони: Слава Воронцов.

Погода: зранку на небі було трішки хмар, але потім вони щезли. Температура +20 (потім ще вища). Вітер спочатку відсутній, а потім західний, помірний 3 м/с. Тиск повільно падав 743 мм.рт.ст..

Рівень води: норма.

Час ловлі: 05:30-10:20.

Місце: метрів 300 за бетонним полукругом (на виступі в східній частині озера).

Вартість рибалки: тут ловити безкоштовно.

Зловлено:  до десятка плотвиць, 12 підлящів і одного ляща на півтора кілограми.

Наживка: опариш.

Прикормка: Traper Leszcz special з атрактантом Traper Leszcz.

Снасті: пікер, фідер.

Знову в мене на вихідних справи і сімейні турботи, а дні стоять гарні. То ж не гаю час і обираю собі рибалку перед роботою в будній день. На цей раз зі мною погодився їхати Слава. Ще мав бути мій колега Діма, але спочатку йому було дуже зарано, а потім взагалі влом.

Отже, будильник на 04:00. Мій залізний кінь спакований ще з вечора, по дорозі ловлю ротом кілька мошок, чомусь їх багато стояло в повітрі. І ось в 05:00 ми на заздалегідь обраному місці. Дуже добре, що воно вільне. А поряд сидів мій хороший рибалка знайомий. Це добре, разом завжди веселіше. А ще це було добре тим, що він мав підхват. Забігаючи наперед: після цієї рибалки я більше на Басік без підхвата не піду :)

Зображення

Точку лову обираю собі одну в 20 метрах, іншу в 30. Спочатку Слава почав несамовито жбурляти до протилежного берегу, але я його вмовив кидати саме в потрібно ложбинку. З якої я вже встиг дістати пару плотвиць.

О 06:20 Славік заробив перше клювання на цій рибалці — доволі пристойний підлящ. До речі, перший в його житті, тому він буде вкрай щасливим. Зважування показало 990 грам.
Після цього й в мене почали клювати підлящики, але меншого розміру. Взагалі у нас клювало доволі стабільно і Басік радував нас мірним підлящиком.
Зображення

Єдине, що засмучувало, то це були прибережні водорослі. Через них я втратив мінімум 5 риб :(
Потрібно, щоб хтось розчистив це неподібство! Я б з радістю зробив би це й сам, але немає коли. Хіба ночами.

І в нас і в нашого сусіда рибка клювала стабільно. Хоча мені все-таки здалось. що в нас були в основному лящі і дуже мало плотви, а в сусіда навпаки.
Зображення

Що дивно: жодного карася ми не спіймали. Зате попався карпик(негайно втоплений!) і великий рак! Обидва клюнули ще до того, як почали попадатись підлящики.
Я пробував ставити в якості наживки і кукурудзу і гнойового хробака, але смикала якась дрібнота. А от на опариші клювали підлящики.

Зображення

Славік поїхав о восьмій тридцять ранку на роботу, а я ще лишився. Кльов потихеньку почав затухати.
Вже хотів йти додому в 10:00. Лише докидаю, думаю, корм. Закинув підряд кормака з чотири, і тут підійшов мужик якийсь. Ми з ним говорили про якісь ехолоти й рибалку на річках Стохід і Припять. І тут дивлюсь, а мій пікерок в дугу гнеться. Я його на себе, і відчуваю: є Він.
Я його і так і сяк, і під водоростями він в мене був. Намучився я хвилин з вісім і все таки пробив через ті водорості на поверхню.
Справжній мій басівкутський Лящ. Тепер я точно щасливий рибалка :) Я мріяв про цю рибалку ще з минулої осені, коли вибирав собі велосипед. Що отак отак от приїду на басік і злапаю якоїсь рибки перед роботою, в ідеалі лящика. Мрії збуваються.

Зображення

Також варто відзначити, що під час цієї рибалки телефонувала моя дружина з істерикою. Діти плачуть й вередують, вона нічого зробити не може все з рук валиться, і вона теж плаче. Будь проклата моя рибалка і всі рибаки на світі.
Це мій останній виїзд на рибалку, далі або розлучення, або життя без рибалки. Як це вже дістало :)

Цей же запис в мене на бложику зі всіма фотографіями: Лящі перед роботою. Звіт з рибалки Басів Кут, 12.06.2014

stal1n

» 08.07.2014 01:08 pm

Лящі перед роботою. Звіт з рибалки Басів Кут, 24.06.2014

Компаньйони: Слава Воронцов.
Погода: зранку на небі було трішки хмар, які акуратно закривали сонце, через що було холодно. Потім світило вже сонце. Температура +18. Вітер спочатку відсутній, а потім західний чи північно-західний, дедалі сильніший і сильніший 6 м/с. Тиск 739 мм.рт.ст..
Рівень води: норма.
Час ловлі: 05:00-10:30.
Місце: метрів 300 за бетонним полукругом (на виступі в східній частині озера).
Вартість рибалки: тут ловити безкоштовно.
Зловлено:  9 лящів, кілька плотвиць. Загальна вага майже 9 кілограмів.
Наживка: опариш, хробак.
Прикормка: Traper Leszcz special з атрактантом Traper Leszcz.
Снасті: пікер, фідер.

Перед роботою знову з Славою вирішили наловити лящів і відвідати Басівкутське озеро з фідерами.

Ставлю будильник по-раніше, на 03:09, бо переживаю не зайняти улюбленого місця. Поки поснідав, поки зібрався і спакував все на велосипед, то на водоймі був вже о 04:20. Дуже добре, що місце таки було вільне. А вже через хвилин 15 почали з'їжджатись рибалки.
Кльову сильного, як такого, і не було.
Все розпочалось класично: спочатку пару плотвиць, і потім зрідка покльовували лящики.

Зображення

Цього разу ловив двома фідерами приблизно з однієї відстані в 25 метрів. На одному поставив хробака, при чому спробував цього разу модерний спосіб насаджування: два прокола і ще додатковий шматочок хробака, який не дасть злізти з гачка основному :) На другому фідері три опариша. Жодних додаткових спреїв не застосував. Сиджу собі, дивлюсь на кінчики і тут гарна, впевнена, сильна й хороша потяжка до води на фідері з опариком. Красава, справжній лящ. Справжнє задоволення від виважування і фото на пам'ять.

Зображення

Через 20 хвилин ще одна супер покльовка, але на цей раз на оті хробаки. Лящ ще більший, йо-ма-йо. Невже це я на Басівкуті? Невже це я тягаю таких лящів, про які раніше лише в фільмах про рибалку дивився? Красавчик. Ну в сенсі, не я а лящ :)
Зображення

Я опущу всі ті моменти, які ми пережили під час виважування і широкорозриті очі та роти й надмірні розпитування всіх сусідів. Ми просто самі не вірили у власне щастя.

Після сьомої ранку таких монстрів за 2 кілограми більше не клювало, але зрідка покльовували мірні підлящики по грам 500-600. Що дивно, чомусь не було жодного карася. Хм, невже прикормка така цілеспрямована?
Зображення

Потім приїхав мій колега з роботи Діма, і він теж повірити не міг, що тут така риба і така рибалка. Добре, що він мені привіз замок до велосипеда, щоб прищебнути біля офісу. А то прийшлось би мені їхати ще й додому, бо свій я забув.
Кльов по-троху почав затихати, але повністю не припинявся: час від часу підлящики дуже впевнено клювали. Я при черговому закиді якимось дивом скинулось кілька петель шнуру з фідеру і вони заплутались на другому кільці. Стався відстріл снасті, добре, що хоч саме вудилише ціле. Потім я іншим фідером цю ж годівничку з повідком випадоково виловив з води. Круто, вцілів мій гачок камасан! Тепер їх ніде тут в Рівному вже не купиш :(

Зображення

Час швидко спливав, і ми почали по-трохи збиратись на роботу. Складно я вам скажу потім виконувати свої рутинні обов'язки після такої казкової рибалки на міському озері в рідному Рівному.

Зображення

Відео рибалки: https://www.youtube.com/watch?v=NqW2WCnNQak

Дружина моя була дуже здивована, що ніякої риби додому я не приніс. Я ж їй пояснив, що риба не їжа, а риба друг.
Басів Кут розкрився для мене в плані ляща повністю. Тепер хочу розкусити Шпанівського лина. Як знайти потрібний ключик, а?

Цей же запис в мене на бложику зі всіма фотографіями: Лящі перед роботою. Звіт з рибалки Басів Кут, 24.06.2014

stal1n

» 05.11.2014 09:52 pm

Прикормка:
Зображення
Насадка:
Зображення
Первая поклевка:
Зображення
Рабочее место:
Зображення
Собственно , процесс:
Зображення
Улов :
Зображення
Потеплело и рыбка вновь подтягивается в прибрежную зону. Активность подводных обитателей очень низкая , необходимы тончайшие снасти . Опробовал поплавок PT SERIES 4 - 0.6g от PRESTON , для подобных условий подходит отменно - тонкая и чувствительная антенна , сигнализирует любое касание насадки рыбой.
Сессией доволен , получил порцию позитива и непременно в ближайшее время повторю.

chinta

Повідомлення: 194

» 09.11.2014 10:17 pm

Теплая погода в выходной , гладь воды на любимом водоеме и любимое занятие - вот оно счастье.
На дистанции 45 метров , пятью кормушками сформировал кормовое пятно. Основа прикормки Flagman " Плотва Холодная вода черная " с добавлением сухой добавки от VDE " Rotaugen Special " и флуоресцентного печения от фирмы TRAPER. С первых забросов активна уклейка , уверенно загибает " квивертип " фидера .
" Отвожу душу " , поимкой до десятка рыбок с высоким темпом забросов. В какой-то момент настает продолжительная пауза в клеве . Но вот долгожданная потяжка кончика удилища и на другом конце снасти " заходило " что-то посущественней . На точку ловли подошла неплохая плотва , хоть поклевку приходится выжидать ,но вываживать ее куда приятней , чем худющую уклею. Все плотвички - недомерки немедленно отдаются на пропитание , местному коту - попрошайке , у него сегодня тоже счастливый день.
Рыбалка удалась , причем не без небольшого бонуса , в виде упитанного подлещика. Сегодня всем , кто ловил рядом , удалось выудить эту рыбу и получить " заряд " позитива , перед началом рабочей недели.
Зображення
Зображення
[URL=http://www.radikal.ru]Зображення[/URL

chinta

» 22.03.2015 01:42 am

Половил на городском озере . Прикормку от компании Flagman увлажнил слабо , чтобы " комочки " начинали распадаться в момент погружения . Докармливал небольшими порциями с интервалом в 5 - 10 минут , создавая и поддерживая мутное облако из кормовой смеси .
До полудня , северный ветер и низкая температура . Рыба малоактивна , ловятся мальки окуня и редкий бычок . Ближе к обеду меняется ветер на западный и значительно теплеет . В прибрежную зону выходит уклейка и " встает " на мое кормовое пятно . Поклевки уверенные , на каждой проводке удается подсечь рыбу .
Активная ловля маховым удилищем " special alborella " от Colmic , доставляет удовольствие .
Уклейка предпочитает парочку мотылей на крючке . Оптимальный горизонт ловли , в 15 - 20 см от дна ( глубина места ловли 1,3 метра ).
Использовал крючки AMI SUEHIRO R 305 № 16 от компании MILO , отличные изделия - рекомендую .
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Дорогие друзья , убедительно прошу не мусорить на берегу водоема . Забирайте с собой использованные пакеты , бутылки , пачки из под сигарет . С окурками я не знаю , надо что-то придумать . С каждым годом ситуация усугубляется и уже сейчас кругом "свалка" . Это наша с вами земля и только мы можем о ней позаботится .

chinta

» 22.03.2015 04:22 pm

По просьбе коллег - рыболовов , небольшое уточнение к моему отчету о ловле уклейки .
Вода еще достаточно холодная и уклейка близко в берег не подходит . Обычно я использую специальные уклеечные ( special alborella ) удилища в длине 2,5 - 3,5 метра , но в данном случае использовал 4,5 метровый бланк . Для ловли мелкой рыбы я отдаю предпочтение поплавкам Didier Delannoy S18-216 от французского бренда RIVE , с отгрузкой от 0,2 до 0,8 грамма . В этот раз , ветер был на столько сильный , что легкие оснастки оказались бесполезными . Для комфортной ловли пришлось оснастить удилище поплавком G-Tip 3 Pole Float 1.5 грамма от английского Drennan . Оснастка смонтирована на основной леске Match Winner диаметром 0,14 от Daiwa , поводок Colmic xilo толщиной в 0,104 . Подобную комбинацию , чаще использую на водоемах озерного типа для ловли рыбки по крупнее ( карась , подлещик ... ) у дна .

chinta

» 29.03.2015 12:36 am

Провел чудесный день на городском озере . Сегодня сделал ставку на ловлю плотвы . Прикормочную смесь замешал на основе Flagman Secret Roach Black серии GOLD с добавлением темного грунта . В качестве крупной фракции , использовал пеллетс . Прикормка понравилась - отличная физика и стойкий аромат , да и рыба от нее в восторге . Удалось поставить на кормовую точку приличную плотву , некоторые экземпляры приятно удивили . " Влетела " парочка подлещиков , ну и конечно изредка на падении перехватывает уклейка .
Ловил полным штекером - 13 метров . Глубина 1,6 метра , весь поводок лежал на дне . Насадка - два мотыля . Поклевки затяжные и вялые , большинство на " подъем ".
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

chinta

» 10.04.2015 11:59 pm

Половил штекером на городском пляже . Сильный порывистый ветер в лицо , волна . Немного поработал с прикормкой в надежде привадить рыбу покрупнее . Надежды оправдались . Клев сегодня вялый , но шесть " клевак " крупняка удалось добиться . Три обрыва поводка 0,08 , три рыбы удалось завести в подсак и 10 плотвиц перехватили насадку на падении . Крупная рыба на прикормке стояла , но брать мотыля и опарика не очень хочет . Необходимо поработать с насадкой - может пеллетс насадочный или паста .
Какой то мужик , подошел спросить как клюет и наступил на подсак . Подсаку - " каюк " , мужик извинился . Придется покупать новый - " гонка вооружений ".
Зображення
Зображення
Зображення

chinta

» 13.04.2015 07:47 am

Вчера с Романом тестировали место проведения фестиваля . Погода летняя : + 24 и совсем небольшой ветерок с запада . Птицы поют , травка " зенелеет " - красотища .
Рыба активна . На глади озера в хаотичной последовательности , видны круги от всплеска подводных обитателей . Иногда видно , как поднимая брызги атакует хищник . В прибрежных камышах хрустят деловитые ондатры , видно готовятся к новому сезону . Весна набирает силу .
На дистанции пяти метрового маха , ловится приличная плотва . Под самым берегом много малька величиной с мизинец . Пробовал ловить в 12 -13 метрах от уреза воды , поклевок меньше , но рыбка покрупнее .
Использовали прикормку Flagman : GOLD Secret Roach Brown и Плотва Холодная вода черная . На светлую смесь рыба отреагировала быстрее . Темная собирает плотву не так быстро , но со временем по эффективности они сравнялись .
Мотыль у плотвы и подлещика , насадка номер один . Пробовали насаживать на крючок опарыша - поклевки реже , но рыба все равно ловится . Одной уклейке без разницы , что у вас на крючке . Атакует она жадно в заглот , но ловить ее надо в пол воды . Я думаю , вода немного прогреется и предпочтение у рыбы будет в сторону опарыша .
Ловили не долго , но поймали сравнительно много рыбы . Поклевки активные , в основном антенна поплавка уходит под воду . Крючок с насадкой в одном сантиметре от дна или слегка его касается . Поплавки грузоподъемностью в 1 - 1,5 грамма в самый раз . Ромин поплавок ( PT SERIES 1 от PRESTON ) два раза пыталась съесть щука , так он ей понравился .
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
P.S. Купил новый подсак , в замен варварски поломанному . Выбрал модель покрепче с " ангельской " надписью POWER , что означает сила , мощь . Таким можно черпать водоросли в поисках " золотого ключика " на болоте у черепахи Тортиллы .
Зображення
Зображення

chinta

» 09.05.2015 11:53 pm

После полудня , порыбачил на пляже . Рыбаков рядом нет , все попрятались по камышам .
Водичка потеплела , даже были купальщики . Решил сделать ставку на растительные насадки .
Замешался на полкило Flagman GOLD Secret Roach Black и грунт . Отдельно подсыпал распаренную перловку и Пеллетс Flagman Кукуруза 6мм , а также рубленный червь и немного кормового мотыля . Кормил небольшими порциями , на протяжении всей сессии . Рыба собралась быстро и ловилась стабильно . Приятно удивил размер , от 100 грамм и поболее . В улове много плотвы , подлещики , карпик и один окунь - все вместе до 10 кг .
Насадка - распаренные зерна перловки , дипованные сиропом Scopex от SONUBAITS . Животные насадки рыба атакует вяло , приходится долго ждать поклевку .
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

chinta

» 21.05.2015 11:53 pm

Когда подходил к озеру , рыбаки разбегались - говорили сегодня не клюет . Солнышко жарит - отдыхающих много . Примостился на пляже . Рядом купаются , но рыбу это не пугает она исправно ловится на прикормленной точке . Подходил Misha77 , дал ему половить штекером . Освоился быстро и поймал пять достойных плотвиц - говорит понравилось .
Кормил прикормкой GOLD Secret Roach Brown от компании Flagman . Плотву " поставил " быстро и держал на точке всю сессию . Было пару пауз , на одной взяла крупная рыба . Порвала резиновый амортизатор (№4 0.87mm ) и " сперла " всю оснастку . Теперь мой поплавок PT SERIES 1 от PRESTON путешествует по " Басику " .
Сегодня лучшая насадка - ароматизированная перловка .
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

chinta

» 20.08.2015 08:32 am

Вчера решил попытать счастье на нашем озере Басов кут . Настроился ловить леща на фидер . Корм подготовил заранее - около 4 литров . За основу использовал Carassio серии PRO Competition от FLAGMAN и немного добавил Flagman Secret Roach Brown серии GOLD . Ароматику модернизировал добавив сироп-атрактант "Лящ Плюс" от компании RostFishing , весь флакон .
Зображення
Ранним утром на водоеме , а там уже вовсю " лещарят " друзья - рыболовы . " Яблоку негде упасть " , но все же сдвинулись и выделили мне местечко .
Зображення
Зображення
Зображення
Рыба капризная и поклевки очень осторожные . Удалось выудить полтора десятка пристойных плотвиц и более десятка подлещиков 300 - 500 грамм . Рыбалкой доволен - задуманное сработало " на все сто " .

Зображення
У Валика , дикая утка пыталась " стырить " подсак . Провели разъяснительную роботу , простили и отпустили .
Зображення
Зображення

chinta

Далі

Повернутись в Озера та ставки Рівненської області

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей