Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Ящик-стіл для платформи

Все про донні снасті

Ящик-стіл для платформи

» 01.12.2012 03:25 pm

Давно хотів собі такий придбати - однозначно зручна і корисна річ для длатформи.
Остаточно необхідність мати такий з'явилась після 2 туру ЧУ в Коновці, коли пів туру лив противний дощ з вітром і те, що лежало на класичному столику від дощу не спасала ні парасоля, ні кришка (скористатись якою я нормально не міг, так як на столі було достатньо всяких потрібний і об'ємних речей :D)
Такий ящик випускають декілька виробників. Є вони в RIVE (Euro Bait Box D25), бавиться такими конструкціями і Michael Zammataro (ну той взагалі своїми оч.умілими ручками пристосовує до рибалки багато чого :) ). А от ціни в нас відповідні - 100 ойро за ящик RIVE в розмірі 600х400.
Rive_d25_17.jpg
zammataro_box.JPG

Але щось хочеться зробити собі такий ящик самостійно. Одна проблема - чомусь в нас не можу знайти нічого путного з пропозицій по цим пластиковим ящикам. Одне поки що зрозумів - треба шукати так звані ЄВРО-бокси, вони в типовому розмірі 600х400 або 400х300 і пристосовані до навантажень.
Пошуками його в нас я займаюсь давно, але, то що вдалось найти - це нормальних розмірів ящики з кришкою в Епіцентрі (600х400 і 400х300). Але ціна за ящик 65 грн і кришку, (яка чомусь ще дорожча - 74 грн) та зовнішній вигляд і кривизна цих виробів так і не спонукали мене купити і втілити цю задумку. В інтернеті по Україні теж багато пропозицій по пластиковій тарі, але нічого путного я не знайшов.

Є в мене погляди на один цікавий ящик, фактично готовий - з кришкою, з двома замками і завісами. Виглядає дуже пристойно, але його треба замовляти в Голандії.
Зображення
Один-два ящика замовляти нема сенсу, ціна з доставкою по Голандії і перевезення в Україну вийде не приємною. При більшій кількості можна втиснутись в +/- 250 грн, це вже можна розглядати. Якщо є бажаючі - дайте знати, будем шось думати.

Pavel K
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 2777

Re: Ящик-стіл для платформи

» 01.12.2012 04:05 pm

мені ідея подобається , але якщо його так само доокомплектувати хіба не вийде те саме, я маю на увазі : ящик + три ноги + якесь кріплення , чи пропозиція прикріпити його до того таки столика ?
:?

Назарко

Повідомлення: 37

» 01.12.2012 04:51 pm

готовий також долучитись до пропозиції стосовно замовлення даного ящика, але при умові, що хтось доробить мені її під престонівську платформу.... так як у самого руки не із того місця ростуть :oops: ... усі витрати та клопоти по тюнінгу готовий компенсувати... дякую

jedi

Повідомлення: 132

» 01.12.2012 05:28 pm

є декілька варіантів готових перероблених (чи дороблених) ящиків. ну, для прикладу:
A1.jpg
A2.jpg
A3.jpg
A4.jpg

Все це спокійно купляється в Praktiker, але, як на мене - це не кращий варіант, бо це просто ящик на регульованих ніжках...

Бачу два рішення під платформу
1. Два довгих тримача для парасолі, які кріпляться до дна ящика на ширині, яка відповідає відстані між задньою і середнтою ногою. Одночасно, в один з тримачів можна кріпити парасолю при потребі.
2. Повторити варіант кріплення RIVE (там дві ноги, третя - сама платформа). По центру одне кріплення, фіксується на середній нозі платформи (можна коротке для парасолі), паралельно задній стінці квадратну дюралеву трубу з випуском і кріплення для ніг. Ноги можна замінити тими ж дюралевими трубками 16 мм, вони просто опора.

Сам розглядаю 1-й варіант, а це до вартості +/-150 грн, ну і дві маленькі підставки з фіксацією для кришки - + ще 40-50 грн або задіяти меблевий фіксатор для барних дверей. То вже як в кого вийде :)

Для маленького ящика 400х300 можна взагалі кріплення на одну ногу зробити
B1.JPG
B2.JPG

Pavel K

» 01.12.2012 06:31 pm

Назарко написав: якщо його так само доокомплектувати хіба не вийде те саме, я маю на увазі : ящик + три ноги + якесь кріплення , чи пропозиція прикріпити його до того таки столика ?

Назар, він має кріпитись да платформи, на штатні ноги (f,j yjue). Варіант окремого розташування біля платформи просто не розглядається. Але навіть якщо купити дві окремі ноги і три кріплення (з тих, що в тас продаються під 25 мм ногу), то разом з вартістю ящика вийде значно дешевше, ніж готовий RIVE.

Pavel K

» 01.12.2012 07:43 pm

Назарко написав:мені ідея подобається , але якщо його так само доокомплектувати хіба не вийде те саме, я маю на увазі : ящик + три ноги + якесь кріплення , чи пропозиція прикріпити його до того таки столика ?

Ноги в любому випадку докуповуються окремо. :) І навіщо три ноги? :russian
А кріпити ящик до столика це як? :D

volvo-leon
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 751

» 01.12.2012 08:04 pm

переконаний малось на увазі до платформи чи крісла....

jedi

Повідомлення: 132

» 01.12.2012 08:15 pm

volvo-leon написав:
Назарко написав:А кріпити ящик до столика це як? :D

мабуть Назар мав на увазі прикріпити ящик на звичайний столик такого типу:
ЗображенняЗображення
Але так нема сенсу...

Pavel K

» 01.12.2012 09:27 pm

ясно, просто слово кріпити тоді тут не той-во :roll:

volvo-leon
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 751

» 27.12.2012 12:24 pm

Нарешті ящики добрались до Львова :)
Маю на руках декількі ящиків у розмірі 600х400х120 і два 300х400х120. Від попереднього варіанту (сірі AUER) відмовились, взяли оригінальні вироби Georg Utz Group, система RACO. Власне ці ящики в світло синьому кольорі для виготовлення своїх Rive Euro Bait Box D25/D36 використовує RIVE.
Колір: чорний ящик, темно-сіра кришка. Якість суперова, ящик суцільний без отворів і перфорації, кришка щільно прилягає, все рівненьке і аккуратне. Ціна цілком влаштувала, навіть не зважаючи на те, що ящик і кришка куплялись окремо.
Фото маленького ящика (у великого все таке саме)
IMG0.jpg
IMG1.jpg
IMG2.jpg

Pavel K

» 22.03.2013 09:04 pm

Ящичок хороший. А де можна його знайти?

Fishinglover