Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Став на кольці Калуша

Озера та ставки Івано Франківської області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Став на кольці Калуша

» 30.11.2012 11:56 pm

Цей став добре видно з дороги, він по правій стороні як їхати з долини, на початку Калуша.Чий став незнаю, грошей там ніхто не збирає, завжди на водоймі присутні рибалки, то з поплавком, то з спінінгом. На рахунок яка там риба є - я не знаю. Особисто я з братом та дружиною, по дорозі в Івано-Франківськ, зупинилися для розвідки на даному ставку. Там було десь до восьми спінінгістів, та їх улов я не бачив і нізким не спілкувався. Почали рибалити і ми, та активного кльову хижака ми не побачили. Десь за годину я витягнув шнурка приблизно на 150 грам на Меппс Блек фурі №3. Пофотографувавшись випустили зубату на волю і поїхали геть.
0141.JPG
0140.JPG

Сірьога

Повідомлення: 21

Re: Став на кольці в Калуші

» 03.12.2012 10:27 am

ось їхав вчора в франківськ,та бачив з автобуса як рибалка витягнув якусь рибину,напевно щуку.Я ще здивувався,бо вже падав мокрий сніг,а хижак гуляє

Сірьога

Повідомлення: 21

Повернутись в Озера та ставки Ів. Франківської області

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей