Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

"Права" для судовождения

Про надувний човен, електродвигун, двигун внутрішнього згорання, GPS навігаію, карти, ехолот

"Права" для судовождения

» 06.06.2007 10:40 am

Собираемся на открытие рыбалки поплавать на моторе - нет "Прав" для судовождения. Их выдает "Головна державна інспекція України з безпеки судноплавства", у нас есть их представительство, но вчера узнал, что стоили права 640 грн., сейчас стоят около 1000, а паралельно узнаю, что знакомому "решают" за 350.
Как у Вас с этим вопросом? :?:
Возможно кто-то может помочь с получением прав в Вашем регионе (имеется в виду конечно не за 1000)! :!:
Буду очень благодарен!

And

Повідомлення: 41

» 06.06.2007 12:09 pm

К счастью для проверки прав на воде нужна водная милиция, которой, к сожалению (а может и наоборот) у нас нет...
поэтому никто из моих знакомых этим вопросом никогда не заморачивался, все плавают и ловят...
:D :D :D

mishka

Повідомлення: 659

» 06.06.2007 02:47 pm

mishka написав:К счастью для проверки прав на воде нужна водная милиция, которой, к сожалению (а может и наоборот) у нас нет...
поэтому никто из моих знакомых этим вопросом никогда не заморачивался, все плавают и ловят...
:D :D :D

Спасибо конечно за идею, но все-таки хотелось бы знать на какие нормативные документы ссылаться (в инете пока ничего не нашел) в случае если подъедет инспектор по безопасности судновождения (а что подъедет вполне вероятно – у него там дача и я видел вчера его в магазине - покупал снасти).
Можно конечно и просто послать :twisted: , но не хотелось – бы, вдруг придется эти «права» все-таки делать, а это его компетенция.

And

» 06.06.2007 04:19 pm

Очень рекомендую проштудировать http://fishing.kiev.ua/vb3/ Там тема билета, прав, где и как делать, кто может проверить и кого послать поднимается каждый сезон :)

Как минимум, будет понятие, кто есть враг, есть ли он вообще и нужны ли для вашей лодки/мотора водные права и судовой билет. В любом случае, кататься на КВХ или по Днепру без бумаг рисковано. А вообще-то любое плавсредство должно быть зарегистрировано и иметь бортовой номер. А это уже не мало. Нам это действительно не нужно, если кататься по нашим лужам. А вот понадобиться на большую воду - будем тож репки чесать... :?

Pavel K
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 2563

» 07.06.2007 09:35 am

Pavel K написав:Очень рекомендую проштудировать http://fishing.kiev.ua/vb3/ Там тема билета, прав, где и как делать, кто может проверить и кого послать поднимается каждый сезон :)

Спасибо, многое почерпнул, но нигде так и не нашел в чьей компетенции проверять эти "права".
2 - И нигде не нашел какие права имеет инспектор по безопасности судовождения по отношению к нам рыбакам на плавсредствах, должен - ли он быть в сопровождении сотрудника водной милиции при проверке документов.

ЗЫ. Из других источников узнал, что через Киев – «Держ. Рыб. флот инспекцию» можно сделать «права» в районе 100 грн., может кому пригодиться - держите связь с рыбнадзором

And

Re:

» 13.07.2008 12:26 pm

Pavel K написав:Очень рекомендую проштудировать http://fishing.kiev.ua/vb3/ Там тема билета, прав, где и как делать, кто может проверить и кого послать поднимается каждый сезон :)

Как минимум, будет понятие, кто есть враг, есть ли он вообще и нужны ли для вашей лодки/мотора водные права и судовой билет. В любом случае, кататься на КВХ или по Днепру без бумаг рисковано. А вообще-то любое плавсредство должно быть зарегистрировано и иметь бортовой номер. А это уже не мало. Нам это действительно не нужно, если кататься по нашим лужам. А вот понадобиться на большую воду - будем тож репки чесать... :?

Доречі якщо любий плав засіб має мати свій номер це що получається якщо я візьму на рибалку матрац або круг надувний в цему випдку мене можуть покарати :D
А взагаліто потрібно реєструвати маленькі надувні лодки? Доречі якщо я буду на воді в лодці резиновій :f1: без номеру і реєстрації яке покарання з сторони закону мене очікує?

Igora_85
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 19

Re: "Права" для судовождения

» 14.07.2008 04:05 pm

Колись права видавав ГИМС(державна інспекція маломірних суден)...знаходилась на вул.Личаківській 5 в дворі...я ще здавав на права у 93 році на почтку в.Франка коло Араксу...
на скільки памятаю,човен довжиною до 2,8 м і двигуном до 5 к.с. раніше не підлягав реєстрації...ак ,зараз-точно не знаю...

Остап

Повідомлення: 247

Re: Re:

» 17.07.2008 10:48 pm

Igora_85 написав:

Доречі якщо любий плав засіб має мати свій номер це що получається якщо я візьму на рибалку матрац або круг надувний в цему випдку мене можуть покарати :D
А взагаліто потрібно реєструвати маленькі надувні лодки? Доречі якщо я буду на воді в лодці резиновій :f1: без номеру і реєстрації яке покарання з сторони закону мене очікує?

Для повного усвідомлення правил реєстрації плавзасобів є інтересна дискусія http://fishing.kiev.ua/vb3/showthread.php?t=42,з якої багато чого стає зрозумілим. :woodpecker: :boat1

Арго
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 3820

» 20.07.2008 04:53 pm

Не розумію тих людей які купили лодку і мотор за 2-3 тис у.о., а шкодують 150у.о щоб зареєструвати їх :oops: . Кожен транспортний засіб повинен бути зареєстрований в т.ч. і лодка. Реєструє водний транспорт "Інспекція головного державного реєстратора флоту". У Львові вона знаходиться на вул. Науковій (номер не пам"ятаю) в районі магазину "Нептун". Кого цікавить ось номер моб. 8096-3887520 Юрій Максимович - інспектор. Він все вам скаже що потрібно реєструвати (згідно чинного законодавства України) і які документи потрібно. А вам вже вирішувати!!!

Tarik_V

Повідомлення: 4

» 21.07.2008 01:18 am

Знаходиться на Науковій (в Мене в дворі :) між 59 і 61) - з Кульпарківської - 1-й поворот направо ( зразу за тролейбусною зупинкою) - по правій стороні дитячий майданчик, а зліва - побачите синє Renault Kangoo з наклейкою "SOLO fishing" - навпроти нього - повертаєте наліво - 20метрів і прямо впираєтесь в потрібне приміщення :D :) .
PS: Лодка ( навіть без транця під мотор) - потребує реєстрації- якщо вантажопідйомність більше 250кг; Права і реєстрацію плавзасобів - має перевіряти Рибінспекція - в нас поки халява - але чув що на Волині дуже чітко - нема документів або прав - на арештмайданчик в Луцьк - а потім їзди і забирай.

reno72

Повідомлення: 143

» 17.11.2008 10:18 pm

Не тільки в Луцьку на Дністровському водосховищі теж можна попасти в неприємну історію. Але у нас на Науковій зробити права тяжка справа дятько гроші любить недуже тому я робив регістрацію та права в іншій області. Думаю з кожним роком буде дорожче і важче зробити права бо регістрація нічого особливого з себе неприедставляє.

Олег

Повідомлення: 16

» 18.11.2008 06:05 pm

Сегодня стал счастливым обладателем прав и еще по старой цене. В связи с кризисом и заботой о трудящихся, сдача снова подорожала. Общая подготовка документов, регистрация и сдача на права заняла 4 рабочих дня. Поездка в Луцк, сдача экзаменов комиссии и сегодня уже будем замачивать. Общие затраты права+ регистрация лодки Бриг Б-460+ мотора Сузуки 25 л/с+ мед.справка 083Ф= 1400 гривень. Юрий Максимович мужик принципиальный, но толковый. Требует только то, что требуют от него. Старается помочь чем может. Так что удачи...

Сергей А

Повідомлення: 371

» 24.11.2008 12:16 am

Сергей А написав:Сегодня стал счастливым обладателем прав и еще по старой цене. В связи с кризисом и заботой о трудящихся, сдача снова подорожала. Юрий Максимович мужик принципиальный, но толковый. Требует только то, что требуют от него. Старается помочь чем может. Так что удачи...

Також отримав права (виписані 11.11.2008р) по старій ціні :D . Тепер залишилося зробити доручення на лодку(в нотаріуса) і мабуть почекати до наступного сезону - в цьму вже не :swim2 - хіба що зими не буде :) .

reno72

Повідомлення: 143

» 25.01.2009 12:52 pm

Шановні судновласники самохідних суден(під вітрилом,бензиновим,дизельним та елктро двигунами)! Для того,щоб упевнено почувати себе на судні в межах Внутрішніх Водних Шляхів України(ставки, водосховища,озера,річки та територіальне море) та за її межами,необхідно мати зареєстрований плавзасіб,не мати протермінований техогляд маломірного судна та на руках мати "Свідоцтво на право керування самохідним маломірним (малим) судном".Вітрильники для початку отримують "Свідоцтво яхтового стернового 3-го класу".Свідоцтва(права) моторників розподіляються на такі категорії: -До 30 к.с.(включно);-До 50 к.с.(включно);-До 75 к.с.(включно);-Більше 75 к.с.(для гідроциклістів).Рекомендую Вам перейти на обговорення цього питання на цьомуж сайті,тема: "Безпека судноплавства маломірних суден".

Держфлотнагляд
Інспектор Держфлотнагляду

Повідомлення: 64

» 25.01.2009 01:04 pm

До речі,старі права вже не дійсні, перевірка знань з питань безпеки судноплавства проводиться 1 раз на три роки.Але вони підлягають обміну (в тому числі видані ГИМСом за радянських часів)

Держфлотнагляд
Інспектор Держфлотнагляду

Повідомлення: 64

Далі

Повернутись в Човни, мотори, ехолоти, GPS, навігація, карти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей