Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Гамаліївка

Про озера і ставки Львівської області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Каталог водойм по районам
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись, а їх авторам може бути закритий доступ до форуму.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: Гамаліївка

» 01.04.2011 10:31 am

Всім привіт! Сьогодні також був в Гамаліївці, вирішив відкрити літній сезон в перший день нерестової заборони… :D І поки бонусний карась та краснопірка сиділи в комишах і роздумували клювати їм чи не клювати, мені вдалося видурити на шматок сала ось цього представника родини сомових.. :shock: Добре, що трактор був поряд, ато я б його сам не витягнув з нори, де він мешкав :o Тракторист з радістю зголосився допомогти і спільними зусиллями, схопивши сома за вуса ми витягнули його на берег… :lol: Ловив в забродку, леска 0,12 (ще СССР-івська), гачок № 5, сало – пів кіло (шкода сала, но шо поробиш). Як доказ, фото трофею зі мною і трактористом додаю.. :lol:
До-речі в Гамаліївці почали будувати якийсь завод чи то АЕС (добре видно на задньому фоні), а чого сом такий великий – не маю уявлення.. :wink:
Приєднані файли
Som2.JPG
Вітаю всіх рибаків та любителів природи із 1 квітня :))

Pizza

Повідомлення: 11

» 21.05.2011 07:33 pm

Привіт рибацькій братії :wink: Були сьогодні з колегою в Гамаліївці з 7 до 12 год. Жара страшенна. Перепробували все що мали: силікон, вертушки, воблера і як результат ... ні одного удару, тільки один шнурок провів віброхіст до берега. Місцеві, чоловік з 10, сиділи з поплавчанками, ловили на хробака та манку плотву і карася, в декого було по 2-3 карасика і декілька плотвичок. Але незважаючи на повний 0 по рибі відпочинок вдався :D : спина згоріла і приємна втома в ногах :lol: :lol: :lol: .
Буду вважати що мій перший виїзд на воду з спінінгом вдався :lol:
PS: а може то я ще хижака ловити не вмію :wink:
PSS: з два десятка щупачків, стайки окунців та карася просто грілися собі на сонечку і не реагували на жодну приманку
PSSS: по берегах бачили штук 40 мертвого, скалічиного чи хворого окуня :? . Пояснення я не знайшов :?

bodja1715
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 130

» 20.06.2011 06:00 pm

Щойно з озера з масою позитивних емоцій...!!! Такої рибалки давно не було... стільки покльвок і виходів щуки Я вже давно не мав неговорячи про окуня!!! Приїхав на озеро близько 05:00 год.сильний вітер хвиля вже думав що дурно вставав зпозаранку але з третього чи четвертого забросу окунець... появився інтерес і я продовжив але не тут то було, промахав спінінгом ще десь до 08:00 жодного удару одне розстройство і з пять залишених приманок в очереті через сильний вітер...Після чергового зацепу вже думав збиратись і йти додому, але думаю,ще пару раз кину,ставлю твістерок білого кольору з головкою два грама прохожу пару метрів далі по берегу ,закидую легенький удар і окунець на гачку, і пішло поїхало :f1: ловись рибко велика і маленька...!!! :D З десяти забросів один максимум два залишались без уваги риби, всі остальні приносили позитивний результат і це при тому що заброси при такому вітрі з головкою два грами получались максимум 15м від берега може трошки більше!!! До 10:00 було виловлено приблизно 45-50 окунців і чотири щучки грам десь 300-400 з яких одну довелось забрати ,дуже глибоко заковтнула, одна щучка чуть більша за попередні після свічки вже майже під бурегом зійшла,і була ще одна, Я так думаю, що це була щука і не мала, після удару спінінг скрутило і ще три секунди потужних ривків і все скінчилось і твістерок залишився в чиїсь пащі, може якщо б поставив поводок все булоб інакше але щанси були не великі бо кидав між камишами у вузький прохід навряд чи те що там було на гачку так просто дало б мені провести себе до берега через вузенький прохід...!!! Заміниши твістерок на зелененьий продовжив рибалку але покльовок стало менше, а може це через те що знявся ще сильніший вітер і трошки під іншим кутом, хвилі стали більші майже як на морі Я вирішив що на сьогодні досить...!!! Усім вдалої рибалки !!!

cosmos

Повідомлення: 15

» 20.06.2011 09:22 pm

Сьогодні прохдив медогляд по роботі :D ....і тут звонить друг каже я сьогодні в 11-00 буду ,давай в Гамаліївку махнем ...от ми спонтанно поїхали ...були в 12 приблизно на озері,на КПП сказали, що до пана Помідора їдем сторож любязно пропустив і дорогу показав , по дорозі зустріли 1 рибака то він мав в одноразовому кульку на око до 20окунів і 2-3 щучки 200-300грам, ловили суто на мепси 1 і 2 розміру як результам близько 20 більших окунів і 1 щучка на 400грам (не було чим витягнути тройнік, бо так спішив шо щіпці і розжим не взяв тому прийшлось взяти її),було втоплено 2 щучки на лодонь і близько 10 спортивних окунців також було багато сходів і ударів ,риба брала дуже в'яло,на протязі дня дув сильний вітер,активності хижака не було видно, 2 раза приходилось йти до машини, а то падав сильний дощ,але рибалкою задоволені від 0 відійшли....ше був випадок як йшло 2 місцевих з граблями (сіно перегортали чи що вони ними ще роблять ) і кажуть хлопці що клює,а ми та так трохи є ,а вони кажуть платіть мол по 20грн ,я кажу їм у відповідь тут ніхто не платив ніколи тд тп , 1 з них каже то є власність ТЕСу вони тут зарибили,я кажу шо вони хижака не запускали,він каже що як не будете платити то не будете ловити і пішли......ми продовжили ловити до 18-00 і поїхали додому і нічого не платили ,назад верталися через Запитів дорога там трохи погана (дно можна як згори їхати зачіпити )але їхати можна
Приєднані файли
4.jpg
3.jpg
ТРОФЕЙ
2.jpg
1.jpg

kuzyaguar

Повідомлення: 158

» 23.06.2011 10:39 pm

Свіжа інформація з водойми.
Сьогодні на озері ввечері 19-30 в присутності телебачення (12канал), всього керівництва рибінспекції(або майже всього) було перевірене озеро на наявність сіток. Дві лодки лише один раз пропливши кругом озера знайшли близько 500м сіток з вічком 25-50-60. В яких було більше 5-6кг риби, це і щуки в 1кг, окуні, плотвиці і краснопірки. І це лише при тому що кожна з лодок пройшла лише по одному колу від Запитова до насосної і назад. Все починалось з того що телебачення приїхало записувати матеріал про наше незадоволення ставленням власника водойми до НАС. НА акції було присутньо більше 15 місцевих мешканців(рибалок), 3 зтелебачення і 4чи 5 з рибінспекції. Вже на водоймі ті, що прийшли завчасно повідомили що бачили як перевіряли сіті, і це серед білого дня. І тут постає питання якщо ВОНИ вже в денний час сибі таке дозволяють, то що відбувається вночі? От такі справи...
Не будьте байдужими прийдіть і поставте свій підпис в неділю ранком.
Приєднані файли
002.jpg
ще кусочок сітки
001.jpg
один з фрагментів сітки 150-200м

Boss123456789

Повідомлення: 175

» 08.07.2011 10:37 pm

були також сьогодні на озері з 15-30 до 19-00 зі сторони Запитова ,то Вова спортивного окуня тягав раз за разом ,ми ловили суто на вертушки 1+,2 розміру спочатку зловили 5 маленьких і 1 в районі 150-200грам потім кльову не було до 6 повний 0 , тоді перейшли на 2 берег то за 45 хв зловили 10 штук і всі трохи більші ніж Гамаліївський окунь (напевно Вова весь виловив :) )
P.S сбіруліно рулить :super1
Приєднані файли
3.jpg
2.jpg
1.jpg

kuzyaguar

Повідомлення: 158

» 16.07.2011 08:25 pm

Подсадил я Танюшку на "сбирулино" :)
Что такое работа двух сбирулино при наличии рыбы - это через час можно заканчивать рыбалку. :)
Вот так у нас и получилось, взяли немного крупненького на жарёху и домой. Горбаля не нашли :)

11.jpg
12.jpg

Обалдел от наглости браков, сети стоят прямо под берегом. Только покромсал одну, тут на глазах ставят пацаны другую. Немного прикололся, представился рыбоинспектором, прочитал лекцию и дал нож для уничтожения.

13.jpg
14.jpg

Вова
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3280

» 30.07.2011 08:20 pm

IMG_1329.jpg
Тоскливо в выходной дома сидеть и я не взирая на надвигающиеся тучи рванул на Гамалиевку. :)
Решил не баловаться поклёвками окуня и соорудил снасть на щучку - сбирулино с вертушкой. С дальняка взял 6 шнурков. Всю рыбу отпустил за исключением одного шнурка, отдал местному, уж очень настойчиво он ловил в проливной дождь. :)

Вова
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3280

» 01.08.2011 10:13 pm

Може хтось подумає що я ненормальний,але сьогодні поїхав в Гамаліївку,незважаючи на таку жахливу погоду всежтаки поїхав,бо по різних обставинах небув на рибалці 2 тижні і вирішив хочаб помахати спінінгом і заодно випробувати нові воблери недавно подаровані мені знайомими поляками.був з сусідом,ловили десь з 11.30 до 18.30,правда сусід поіхав одразу на озеро,а я вирішив пройтися по річці від траси до водосховища :) на річці неловив дуже давно,а вирішив піти на річку,бо батька напарник по роботі недавно зловив там 4-ри щупачка,два майже по 1кг(що нетипово цього року для Гамаліївки,бо попадають постійно одні шнурки),один 300грамовий і один зовсім маленький шнурочок.Річка сильно заросла,хоча є багато непоганих місць.Поки дойшов до озера зловив лише одного непоганого окуня на вершушку і одного шнурка на віброхвост(приблизно такого як вище на фото у Вови),сусід за цей час зловив близько 10ти окуньків.дойшовши на водойму ловив за допомогою поплавка сбіруліно,без якого тепер на рибалку зі спінінгом виїзжати небуду,ловлю з ним 2-й
раз в житті,річ незамінна і дуже хороша,дакую людям які виклали на форумі інформацію про цю цікаву річ.Може хтось і неповірить,шкода немає доказів фото,але в таку погоду як сьогодні до 18.30 я зловив ще
46 окунів,ловив на маленький твістер білого і салатового кольору,сусід тільки на мепси,зловив штук 20.правда окунь зловлений на річці був найбільший,на днях знов махну поки є вільний час :) З повагою,Вова

ВОВ@Н

Повідомлення: 56

» 09.08.2011 07:56 pm

Був в неділю на озері, вперше цього року.
Пробував ловити з допомогою сбіруліно всіх типів (плаваючі, тонучі, суспендери), однак безрезультатно.
Можливо неправильно змонтував.
Однак без улову не залишився:)
Взяла щучка на 2 кг і пару матросиків.
0201111123.jpg

Rossteg

Повідомлення: 19

» 22.08.2011 10:04 pm

Також в неділю 21.08 вперше завітав на озеро з сім'єю. Враження від відпочинку неоднозначні. З одного боку - досить близько, більш-менш чистий берег і відсутність трави у воді. З іншого боку - голий бетонний берег, де ніде сховатись від сонця, яке разом з поривчастим вітром обпекло до пухирів (ноги нижче шортів, руки, обличчя); кльов також був відсутнім (правда ми досить пізно приїхали - 11-00) майже весь день. на останніх двох закиданнях витяг 2 краснопірки - одна на долоню, друга вдвічі менша. То було вже під вечір, як найшли хмарки. Ловив на донку з ковзаючою кормушкою "метод" і одним повідком на жилці - випробовував безпечну для риби снасть :D Це була моя друга рибалка з інерційною радянською котушкою на озброєнні, тож десь до середини рибалки навчися таки закидати в одному напрямку, майже на одну віддаль і без борід :oops: Правда встиг уже на той час відбити собі пальці на руках :lol:
В кормушці - пшоно з соняшниковим насінням і різними ароматами (часник, ваніль, мед, коріандр). на гачку - пшениця. Не знаю, закономірно чи ні, але обидві краснопірки взяті на коріандр і ще було десь 3 покльовки на нього ж, але запізно підсік. По інших ароматах - нуль повний.
Рибалки поряд ще зранку взяли 4 щучки (одну один сусід і ще 3 - інші) А вдень - теж нічого. Лише під самим очеретом в тіні час від часу витягався з води мікроокунь в палець.

Враховуючи крутий берег і відсутність тіні біля води зробив висновок - озеро суто рибальське, ніякого сімейного відпочинку на березі (принамні сумісного з рибалкою) не може бути - постійна лише біготня за дітьми, щоб не скотились у воду чи не втрапили під машини, що їдуть дамбою (чи щоб не кидали каміння у поплавки :) )
Може наступного тижня спробую відвідати озеро сам і зраненька - ще потренуюсь вправлятись снастями :) .

ПС: в черговий раз задоволений гачками Хаябуса від Голден Кетч - одна з краснопірок була зачеплена за бік, ближче до спини і добре втрималась на гачку й дісталась на берег, хоч і начепила на себе жмут травички.

yu-web

Повідомлення: 43

» 23.08.2011 10:55 am

ідскажіть ,хто знає ,як там справи по ловлі мирної риби?

Мирна риба в озері присутня, але є багато нюансів. Вчора приїхавши на водойму,хотіли половити карпа, почали вибирати місце. На протязі 15 хвилин до нас підплили на моторці та посилено почали " Бороздити " обране нами місце кошками, буцімто шукали сітки. Місцевий рибалка розповів, що так відбувається у кожного хто хоче ловити карпа. Тобто працівники " водокачки " кожного вечора розлякують рибу в зоні лову катерами. Зрозумівши, що порибачити спокійно не вдасться ми поїхали на іншу водойму.

fantom

Повідомлення: 122

» 24.08.2011 11:26 pm

Доброго вечора! Зі святом всіх! був в Гамаліївці 23.08 з 16-30 до 19-45. Ловив з Боку Запитова з лівої сторони. результат не дуже втішний..5 окунців по 100 грам десь. Кльов був до 18-00. Після цього жодного удару.

diesel27

Повідомлення: 2

» 29.08.2011 07:39 am

Вдалося вчора вирватись для опробування нового спіна. Ранок був багатообіцяючим, хмарним. На водоймі уже з самого ранку було чимало рибацюг, що пробували фарт на живця :f1: . З перших запливів мого хардкора зі сторони Запитова - щупакабра на 1,300 кг. До 11:00 на берег попросились ще 4 шт, при чому окунь ігнорував будь-що :?: . Лише коли добряче пригріло сонце, полосаті бандюки почали гризти мого твістера. Бачив, як місцеві хлопаки з човна біля очеретового берегу насмикали на крупні вертухи непоганих щуків товарного вигляду, 9 шт. - усі не менше 1 кг. Одним словом, вдалось відвести душу і заспокоїти ломку :D .
Результат - 5 щупачків, з яких залишено лише першу, найбільшу, та близько двох десятків полосатих "звірюг", які теж були втоплені.

alex_fisher

Повідомлення: 135

» 30.08.2011 11:27 pm

Був сьогодні на озері, рибалка по окуню просто супер, остаточночно освоїв снасть сбіруліно, дійсно дієва річ, проте є і негатив, повз берег зі сторони запитова бачив дуже багато мертвої риби таке вреження склалось, що там попрацювали електроудочники, шляк би їх трафив,нелюди :evil: скільки ловлю в гамаліївці, а такого звірства ще не бачив... кожні два метри дохла риба і це тільки та що всплила, нема слів на таке блюзнірство, нелюди. Рибалкою незадоволений бо настрій сіпсували уроди-електрики... ну як їх виловити, як притягнути до відповідальності, ось де руки опускаються.... :(

west

Повідомлення: 132

Поперед.Далі

Повернутись в Озера та ставки Львівщини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей