Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Гамаліївка

Про озера і ставки Львівської області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Каталог водойм по районам
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись, а їх авторам може бути закритий доступ до форуму.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: Гамаліївка

» 20.03.2010 08:31 pm

Добрй день.
Приїхав з водосховища повний нуль(1 окунь)я думав що я один так розтроївся , але рибалки сьогодні не було нівкого кого я бачив,але всерівно ліпше ніж лижати в дома на ліжку і жаліти що не поїхав.
IMG_2313.JPG
Таких як ми небагато
IMG_2307.JPG
Хтось так і не дочикався кльову
IMG_2286.JPG
Я з татом

nazik199578

Повідомлення: 49

» 25.03.2010 10:18 pm

Доброго вечора. Я сьгодні приїхав (на велосипеді) на водойму 17-00 із спінінгом і за дві години полоскання Л44, блесен 00, великої Глорії 4, та малих твістерів отримав (але невпевнений) два легких ударчики.

Тепер щодо доїзду із сторони Запитова. Доїхати до самої водойми машиною малореально (хіба в наявності якась нива чи ще щось 4х4) принаймі я б не ризикнув проскакувати цих 2метри болота щоб менше іти пішки. Максимум куди можна доїхати машиною це до замуленого моста (другий міст від села до водойми) а там метрів 300-350 пішки, правда коли спускатися з горба на поле є трошки болото але я вважаю що воно досить просто проїжджається. До самої водойми можна буде гарантовано доїхати коли висохне болото на другому мості а отже нескоро.
Про заборону ловити рибу чи перебувати на території нічого нечув. В звіті є фото дороги з горба на поле і моста до якого можна доїхати(хоча дощик все може змінити і машину прийдеться залишити в селі).

Тепер про те як я буду ловити найближчим часом. Береться удочка 5м чи може хто має довшу і ставитися наживка (мотиль чи опариш) на глибині 30-80 см (як коли) в самому камиші між тростиною (де є місце для поплавка 15-20см хочаб) поводок ставлю мінімум 0,14. І таким методом попадається, краснопірка ,карась, карп, верховодка(чи щось дуже подібне довжиною близько 20см) ну і звичайно окунь.
Приєднані файли
196_011.jpg
я там де мілкий окунь повинен бути але неклює
192_110.jpg
Захід сонця
190-01.jpg
Захід сонця
184_00.jpg
Міст до якого можна доїхати, але незнаю чи його можна проїхати (:
181_001.jpg
Спуск в поле

Boss123456789

Повідомлення: 175

» 05.04.2010 08:26 am

Був на рибалці 3-04-2010, десь з 14-00 до 18-00.
На водойму приїхав так пізно оскілики їздив із спінінгом на інше озеро в Запитові (там є багато маленької щучки від 10-30см видно як вона плаває, а велику сіточники напевно виловили оскільки сіті ставлять досить часто а озеро невеличке) розловлювати воблери дамікі пірамі 55, 70 та 90, два менших розловив за 3 години 2 щучки одна 15 см інша десь 20-25см (будуть на фото) ось так розпочато сезон спінінга. (Вступ про іншу водойму тут оскільки заводити нову тему про неї недоцільно бо ловлять там дуже рідко, якщо так неможна то наперед вибачаюся ).
Батько був десь з 11-00 до 18-00, кльов був досить хорошим часто покльовував окунець на червяка між карасиками. Коли я прийшов до батька то він вже мав кілька краснопірок та окунів та здається 5 чи 6 карасів. До 18-00 я зловив 6 карасів і декілька окунів. Вдома улов заважив майже 5 кг : 18 карасиків (десь 150-300г), 24 окуні (стандарт 40-50г) і 3 краснопірки. Ловили в камиші глибина періодично мінялася в проміжку 40-90см, карасик чомусь активніше клює дуже далеко від берега (як для 5м удочки) вже майже на виході з камиша на чисту воду (позначив на фото, в густішому камиші нефотографував оскільки самому побачити поплавак в ньому важко).

!!! Пишу ще про рибалку сьогодні батько був з самого ранку до 14-00 зловив десь 15 краснопірок і кілька окунців казав що обійшов багато камишів і що кльову нема.

Ще раз розказую для тих хто неуважно читає форум як добратися до водойми. Якщо добиратись маршруткою та краще їхати в Запитів ніж в Гамаліївку трохи дорожче (здається на 1гр) але йти в двічі ближче, маршрутки їдуть з АС-2 через кожні 10-15хв можна їхати будь-якою маршруткою Буськ, Броди, Запитів вартість 3-гр до запитова . Машиною на озеро непускають(тобто на саму дамбу невиїдете) доведеться залишити машину або з сторони Гамаліївки на прохідній біля брами, або якщо їхати з сторони Запитова в полі тут залежно від погоди до самого озера можна доїхати лише літом коли сухо( а інакше десь за 200-300м від озера або в селі за 500-600м). На каринці фіолетовим позначено трасу на Київ червоними кільцями автобусні зупинки (якщо виходити в Запитові то в центрі (великий зелений магазин з лівої сторони перед ним за 300м церква з правоїсторони) сходити вниз вулицею що зразу за зупинкою(а не тою що перед зупинкою, болота менше) в Гамаліївці зупинка одна) і направо, зеленим позначено шлях який необхідно пройти пішки з маршрутки чи проїхати на машині. Червона лінія на середині озера для масштабу вона має 400м червона коротка доки можна доїхати машиною. Зигзаг червоного кольору сторона де в нерест ловити неможна

Щодо доїзду то вже хтось машиною доїжджав до другого моста, але там трохи виникли проблеми коли розвертав машину (10м до моста ще трохи волого).
Пс: Запитів в верху картинки Гамаліївка ліворуч внизу.
Приєднані файли
zaputiv-0LL_01.jpg
Як доїхати до водойми
210_01.jpg
більша щучка
209_01.jpg
менша щучка
215-01.jpg
міце де ловив карася

Boss123456789

» 14.04.2010 12:34 pm

Вчора зранку (о 08.00) по справах був недалеко від водосховища - не втримався - заскочив "на годинку" :D.
Погода була суперова - сонечко, туман, практично штиль.
Ловив виключно на МДЖ зі сторони Гамаліївки (йти десь далі не мав дуже часу).
Першим ділом заджигував вагітну рачиху (чи правильніше сказати ікряну). Якщо раки вже лазять із ікрою, то вода достатньо прогрілась - може і карась нереститись...
1.jpg
2.jpg
3.jpg

Після виловленого рака близько 20-30 хв не міг підібрати проводку :? - покльовки йшли, але риба не засікалась.
Коли підібрав що воно хоче (і піднявся несильний бічний вітерець) - почався буквально жор окуня. Кожна 2га проводка закінчувалась реалізацією. Окунець попадався не крупний - до 70 гр, хоча двічі поряд мене був бій серйозних окунів - не менше 300 гр :shock:.
Найкраще в мене працював МДЖ на відкритій воді - подалі від комишів. Причому, однаково добре працював увесь відкритий берег (ну принаймі 100 м берега точно).
За 2,5-3 годинки що я провів на озері було виловлено-відпущено реально більше 50-60 окунців (точно не скажу - не рахував).
Приємним було те, що в стіні комишу бачив декілька щучок-однорічок - значить щука нереститься, зимує, а отже, її може побільшати... :wink:
shuk.jpg
gliser.jpg

Smutok

Повідомлення: 697

» 19.04.2010 10:46 am

В суботу (16.04) близько 8ї ранку приїхав на водосховище.
Погода була сонячна, прохолодна із сильним та холодним північно-західним вітром (не характерним для Гамаліївки).
Машину залишив серед поля, біля інших 4х ТЗ.
На краю поля помітив рибачка який намотував круги :?:. Спершу я подумав, що людина може хроби шукає, але коли підійшов блище, виявилось що це наш брат - спінінгіст Костя, під ніком кочевник :D...
Поздоровкались і пішли разом шукати щастя на воді ;).
Зі сторони Гамаліївки Костя практично відразу витягнув окунька, а я мав лишень декілька невнятних тичків (ловили на МДЖ) :?. Зустрічний вітер посилювався, ми вирішили пройтись вздовж сторони із камишів на запитівський берег.
Поки йшли - регулярно кидали в проходах комишу - результату жодного.
На чистому березі від Запитова (без комишу) кидали все близько 1-1,5 год., аналогічно невтішний результат - тільки обірвав декілька головок.
Вирішили йти до стіни комишу... Відразу почались покльовки стандартного окунця. Окунь стояв паралельно стіні комишу на віддалі 15-25 м від берега (проте, зрідка і під-самим берегом проскакував окунець).
В одному із проходів на максимальному вибросі 2гр отримав хорошу покльовку - за декілька хвилин активна щупакабра готувалась до фотосесії :).
Протягом усієї ловлі вітер лишень посилювався, ловити на надлегкий МДЖ було вкрай важко, але реально.
Правда, зі сторони Гамаліївки, навіть закинути далі 15м не вдавалось, проте, і там проскакували тички і дрібний окунець.
Близько обіду ми завершили ловлю і повернулись на Львів.
П.С. Загалом, було виловлено по 1,5-2 десятки спортивних окунців кожним та одненька щучка. Жодна риба не постраждала, навіть, намагались використовувати безбороді гачки щоб не сильно їй губи рвати.
1.jpg
3-4.jpg
3.jpg

Smutok

» 09.05.2010 08:56 am

Рибалив 5-05 з 18-00 до 20-50. Кльов був дуже слабким, а покльовки нерегулярними. Хоча кльов був поганим повезло зловити 3 окуні за 3 роводки і покльовку на четвертій проводці. Таким чином з сторони Запитова вдалося зловити близько 2-х десятків окунів (точно вже непамятаю)

Рибалив 7-05 вечором з 17-45 десь через годину після закінчення дощу. Почав від виходу з сторони Запитова і потроху пішов до спаду. Так потроху міняючи кольори твістерів 1" на 2г до 19-10 немав жодної покльовки (навіть підозри на покльовку) і вже почав думати що піду додому з «0» бо такого давненько небуло (якщо нерахувати ту рибалку на якій ловив з шнуром). Перша покльовка як і риба (окунець 30-40г) була зловлена десь посередині між кутом і спадом в 19-15. Ура початок є, але нетак все відбулося кілька кидків і глухо. Наступна покльовка була вже близько 20-00 і вона була якась дуже млява, тому вирішив поставити 3/4" на 1г (бо далеко кидати нетреба було, але це вже звірство на 5-25г ставити 1г приманка майже невідчувається а покльовка практично непомітна (відчувається як збільшення ваги на спінінгу або легка потяжка) ) і, о чудо, перший кидок і рибка, другий і 4 окунці розміром з палець приплило за фіолетовим твістером під сам берег. Так кілька штук було зловлено на фіолетовий, повністю чорний і світлокоричневий (майже жовтий) з чорними цятками твістери. З такими перестановками кольорів приманок біля 3-х крайніх камишів від спаду було зловлено 15 окунців з яких 5 розміром з палець були відпущені та кілька зійшло біля самого берега.
Близько 18-10 на озеро приїхав джип (здається Тойота Рав4 попередньої моделі чи щось дуже подібне нанього) початку поїхав в сторону платного озера а потім повертався назад і десь за 50-100м до виїзду з озера зупинився. Ну думаю дивляться собі щось і нічого асобливого, але чути якісь незрозумілі хлопки. Потім вже коли він поїхав і зпинився на самім мості над спадом і хлопки повторилося я зрозумів, що ці хлопки це звуки пострілів по чайках і качках, навіть було чути як летіла куля з специфічним шиплянням і вдарялася в воду. Спочатку ніхто з машини невиходив а через 10-20 пострілів з машини вийшло двоє і продовжило свою чорну справу так вони зробили ще близько десятка пострілів і поїхали. Прада вже за кілька хвилин вони повернулися і знову почали стріляти зротивши ще близько 20 пострілів вони поїхали (десь 18-50) і більше неповертались. Стріляли напевно з якоїсь малокаліберноі гвинтівки бо звук постріла був досить тихим. Ось так декому і по греблі їздити можна і качок з чайками стріляти.
А стосовно браків то і в цих два дні біля річки весь час перебувало 3-4 особи ну + місцеві кілька осіб ставлять 10-15м на резинці.
Приєднані файли
 сонця.jpg
захід сонця 7-05-2010

Boss123456789

» 25.05.2010 06:14 pm

Вчора після невдалого виїзду в Сулимів та Нове село, заїхав на безвідмовну Гамаліївку :).
Погода була вітряна, хмарна із перемінним дощиком. Біля берега в багатьох місцях піднялась трава - рибалити не зручно. Окунь клював слабенько, але клював ;). В основному я ловив в проходах комишу зі сторони впадіння р.Яричівки - лишень з того берега потужний вітер дув в спину даючи змогу пуляти 2гр...
okun.jpg

Як результат 2-3 год боротьби із природою було виловлено близько 10ти окунців, з яких одненький близько 350-400 гр.
Проходив біля ставків брака-Михайла - дійсно вода валить через його дамбу (так йому і треба), на дамбі розкинуті сітки - типу ловить ту рибу що з його ставка виходить із водою... Хоч поки свою рибу ловить - не буде може в водосховищі браконєрити :roll:...

Smutok

» 26.08.2010 12:01 pm

Вчора маючи вільну годинку ввечері заскочив на водосховище в Гамаліївці.
Метою виїзду була перевірка стану води в озері та активність водних мешканців, а також, бажання зробити низку цікавих світлин :).
Отже, приїхав я близько 19ї. Машину поставив в полі поблизу меліоративної канави (дорога в полі підсохла, можна заїхати під саму канаву). Склав УЛ-комплект і поспішив до води....
Погода спершу була досить сонячна, вітряна, але проблем із забросом 2 гр приманки при бічному вітрі я не мав. Вода досить тепла, цвіте сильно :( (стан води можна оцінити на світлині із окунем), проте, дохлої риби поблизу берегової лінії я не помітив (що не може не радувати :)).
Виловивши декількох окунців стандарного розміру та йоршика вирішив прогулятись по берегу в напрямку понтонів.
Okun'.jpg
даті на фото не вірити, був невірно виставлений час - якраз мінялась доба :)
Yorz.jpg

Наблизившись до понтонів я, несподівано, був буквально атакований агресивно настроєним охоронцем, який усіляко намагався мене прогнати рибалити десь подалі від понтона, викрикуючи що рибальство тут заборонене і озеро взагалі знаходиться в оренді :!: :shock:. Запал охоронця і його наглу впевненість вдалось швидко придушити знанням своїх прав та правил спортивної ловлі на водоймах Львівщини :). Однак, впродовж всього часу що я неподалік понтонів ловив-відпускав окуньків (на його нереальний подив), охоронець постійно скиглив та погрожував мені розправою від імені заступника начальника Львівської рибінспекції Корзяка Михайла (див інфо нище). Так розумію, бажання відігнати мене саме від понтонів було зумовлене тим що сторож пильнував свої сітки... Щоб остаточно заспокоїти чоловягу прийшлось пояснити що я юрист ( :roll: , :oops:) і про свої права та його повноваження знаю більше за нього.
Коли бажання спокійно порибалити пересилило бажання посперичатись із неосвідченим охоронцем, я перейшов подалі в напрямку Яричівки.
Буквально через 15-20 хв, до мене підїхав бежевий універсал (здається Сітроен) із якого виліз чоловяга у формі і почав в агресивному тоні розпитувати чи я дійсно юрист і що мені відомо про Корзяка Михайла. Відразу здогадавшись що це він, а саме так і було, я спокійно підтвердив що "юрист", а п. Михайла особисто не знаю і ніц сказати не можу :D ...
Розчарований покриватель браків із бубонінням чогось нехорошого в адресу всіх юристів, грюкнувши дверима поїхав в напрямку приватних ставків...
Ось такий в мене вийшов "спокійний" і "не напряжний" виїзд на Гамаліївку у вечері буднього дня...
18 серпня 2010 05:59 pm Re: Питання до рибінспекції, дії інспекторів.

Гамаліївка.

16.08.2010 в 5 утра был задержан при проверке сетей заступник начальника Львівської рибінспекції - Корзяк Михаило с сыном.
Задержание проводил - заступник начальника природокористування (Львівська міська рада)- Козамир Михайло.

Вот такие печальные новости поступают - те кто должен бороться с браконьрами, попадаются сами. :?

Щоб розвіятись і відволіктись від нехороших думок про безпредел і корупцію у всіх гілках держнагляду - зробив низку панорамних світлин та вирушив домів :)...
Panorama.jpg
Sunset.jpg

ПСи: Шкода, що дійсно немає кому пожалітись на безпредєл і немає від кого чекати допомоги - всі всіх покривають та відмивають :?, а де незалежна журналістика, політичні партії та громадські об'єднання, що декларують захист прав всіх і вся :?: - їх запалу лишень на прогулянки по проспекту Свободи із стягами та плакатами у святкові дні і хватає :? ...

Smutok

» 11.09.2010 10:41 pm

Був сьогодні з ЛЁХА25 ,окунь брав погано :cry: .Десь біля 9-00 зловив щуку на зелений твістер 1.4кг :roll: і після обіду на 0.5кг,а окунів всього 5 штук :cry: .

025.jpg4.jpg
045.jpg 5.jpg
049.jpg6.jpg

vova...

Повідомлення: 1

» 13.09.2010 10:35 am

Побували і ми з братом також 11.09 на даній водоймі. Приїхали в обід годинка 14:00, і рибачили десь до 18:30. Ловили з лодки. Зловили 56 окунців і 2 шнурки по грам 300 а може й більше. Ловили на силікон фосфорного та жовтого кольорів.
Приєднані файли
12345.jpg
трофейний риб
02101.jpg
такі окунці клювали
Востаннє редагувалось F_O_XX2009 в 19.09.2010 10:01 pm, всього редагувалось 3 разів.

F_O_XX2009

Повідомлення: 35

» 28.10.2010 10:22 pm

Всім доброго вечора. З 12.00 до 14.30 були сьогодні з mark на водоймі. Як завжди за останні місяці авто поставили ближче метрів 500 від брами спорядились і в перед.
DSC00370.JPG
без чбіт ні ні

Одразу скажу вітер був південний, що одразу позитивно вплинуло на політ приманок. Я почав з МДЖ, а mark з вобів. За 30хв. в mark щучка 20см в мене 0.
DSC00371.JPG
перша
DSC00372.JPG
теж вона

Бачу, що з МДЖ діло не йде теж переходжу на воблери. За хвилин 10 в мене теж олівець.
DSC00373.JPG
друга
DSC00374.JPG
це вже моя

Окуня ходили шукали, але так і не знайшли.
Зате ця поїздка (хотілося б написати ну за цей невеликий час і рибу бачили, і відпочили, і погода супер ) дала нам тему для роздумів. За годину після нашого приходу побачили, що по греблі в бік ставків вище описаного ПАНА рухається автокран, вантажний автомобіль-тягач з металоконструкціями, УАЗ (санітарка) та WV Т4. Перша думка в нас була, що цей «пан» щось надумав в себе робити, але коли ми підійшли ближче до впадіння ріки (в пошуках за окунем) то вся ця техніка стояла біля залізного мостика! Незрозумівши , що робиться продовжували рибалити біля них. До нас підійшов один з них і спитав чи бере. Ми йому у відповідь а що це буде? ШЛЮЗ!
Коли йшли до авто я зробив фото mark на фоні робіт… В слід почули та вони нас на фотоапарат зняли, ти бачив ти бачив…
DSC00375.JPG
х..й зна що роблять

Виникають в нас такі питання (до рибінспекції та природоохоронної прокуратури) та відповіді:
1. Для чого в річці (яка на підвладна «Теплокомуненерго») потрібен шлюз. Хто фінансує всі ці роботи та чи є неохідні дозволи, проект на виконання цих робіт.
2. Хто буде регулювати рівень води в ріці (яка на підвладна «Теплокомуненерго).
3. Думаємо, що все це робиться з однією метою (піднімати рівень води в ріці та збільшувати площу дзеркала наповнючи ставки цього «пана»).
4. Думаю, що Природоохоронна прокуратура за зверненням та підписами членів ЛКАВ зробила б перевірку даного факту.
П.С. сівши в машину думаєм а ну давай підїдем до брами. Включили «дурака»:
- А шо вже пускаєте чи як?
- Ні не пускаєм у відповідь.
- А шо то там кран робить?
- Це хлопці з насосної шлюз роблять.
- З насосної?
- Так бо весною риба йде на нерест в ріку, а вони хочуть щоб ставі.

Ось так…….

mark0098
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 140

» 13.12.2010 04:25 pm

Спеціально пів-дня не писав звіту, чекав що принаймі один із тієї сотні рибалок що були в неділю в Гамаліївці на водосховищі черкане хоч 2а слова... не дочекався :?.
Все по-порядку.
Із самого ранку я, Петро (RIS), Антон (antonio) відвідали Сулимів.
Орієнтовно біля 10ї ранку приїхали в Гамаліївку. Погода досить приємна - похмуро, трохи вітряно, зате не холодніше -2-3 градусів, лід 12-15 см :).
Народу було не менше 100 чоловік (принаймі, на панорамці половини озера нарахував 73 пінгвіна). Люди досить рівномірно були розкидані по всій акваторії групками.
Ми рушили в добре знайомі нам місця. По дорозі (льоді) проходячи повз рибалок були приємно вражені кількістю і якістю уловів. Практично усі із певною періодичністю витягали із лунок окунців від 40 до 300 гр :shock:...
Знайшли улюблене місце, засверлились і почали успішно ловити досить крупного окуня, рідше крупну плотву. Принаймі, нашій компанії за період 10-16.00 попався лишень один анчоус менший 40 гр (це приємна новина).
me.jpg
Ulov.jpg
частина мого улову за період 10-15.00

Закинули 5ть жерлиць - не було жодної покльовки за день. Групою жерличників поблизу нас був виловлений-замордований шнурок на 250-300 гр :?.
Кльов окуня практично не припинявся цілий день, невеличке послаблення спостерігалось лишень в обід і то, на 1-1,5 год :). Близько 14ї душевно пообідали, попрікалувались із різних рибальських девайсів, зокрема, прута "кабелас" :D.
О 15й потрохи надоїло рибалити - почали збиратись домів, але не вдалось :)... Визирнуло на пів-годинки сонечко і почався реальний жор окуня і плотви. Причому плотва влітала досить немалого розміру, а декілька штук, хлопці банально не змогли вивести до лунки :shock:...
RIS.jpg
Петро
antonio.jpg
Антон із частиною улову
plotva.jpg

Близько 16ї таки вдалось зібратись і виїхати на Львів :).

ПСи: Деякі роздуми із побаченого на водоймі і прочитаного (правильніше не прочитаного) на форумі.
Шановні рибалки, усім приємно читати звіти, а особливо, черпати корисну інформацію із форуму про уловисті місця.
Чому ж ні одна людина із більше ніж 100 чоловік що були на водоймі (лишень за один день) не ниписала за цілий тиждень ні рядочка звіту про ситуацію на водоймі (стан льоду, кльов і т.п.)??? Не хочиться вірити, що всі на ничку собі ловлять і лишень кепкують із дурнів що їздять десь за 40-70 км заради значно скромніших уловів...
Я розумію тих людей хто приховує інформацію про місця із трофейними екземплярами, рідкісними видами (форель, харіус), чи маленькі за площею водойми у яких після єдиного звіту на сайті не залишиться нічого живого :?.
Але ж який сенс приховувати інформацію по великих за площею водосховищах перенаселених окунем (не надто рідкісною чи трофейною рибою)??? :roll: Ніхто із тих "хижих рибоїдів" не задумувався, що можливо, завдяки звітам із Гамаліївки за останній рік там суттєво поменшало браків, збільшилась кількість щуки (принаймі шнурків, якщо їх за зиму не витовчуть гіпер-активні жерличники), збільшилась кількість крупного окуня (можливо, завдяки виловлюванню його надлишку як на змаганнях організованих ЛКАВ, так і рибалками протягом року)...
Не жлобтесь, діліться інформацією із іншими рибалками - і будуть ділитись із вами!!!
(пробачте за текст що не має прямого відношення до звіту)...
ПСи2: Наступний раз вивішу фото машин тих рибалок що були на водоймі, принаймі, будемо знати хто тупо черпає корисну інформацію нічого не залишаючи взамін :D...

Smutok

» 15.01.2011 04:30 pm

Були согодні на даній водоймі незважаючи на погодні умови :kz . Приїхали заскоро - 07:20, ще було темно, зачекали, розвиднілось десь у 08:00, перевірили лід - 8 - 10 см, і до роботи :f1: . Кльов ніякий :cry: - до 13:30 було зловлено з 20 окунців, 5 йоржиків, 2 плотвички

P.S. Будьте обережні річка яка впадає в водосховище розмерзлась повністю!
Приєднані файли
5.jpg
Улов напарніка
2.jpg
Мій улов
1.jpg
Зимова жаба

F_O_XX2009

Повідомлення: 35

» 29.01.2011 07:53 pm

29.01 субота . Погода прекрасна, сонце ,повний штиль. Лід сухий товщиною 20 см. Народу по всій водоймі чоловік 150. В основному увсіх результат приблизно такий же.
IMG121-01.jpg
Процес.
IMG117-01.jpg
Ось він Гамаліївський "монстр".
IMG115-01.jpg
Теперішній основний розмір.
IMG118-01.jpg
Результат.

jura56

Повідомлення: 62

» 01.04.2011 12:15 am

50.jpg
71.jpg

Сегодня решил провести последний день перед нерестовым запретом на водоёме.
Погода была изумительная, с утра - полный штиль, вот только гуляния рыбы практически не было заметно.
Опытные рыболовы забрасывали поплавочные снасти прямо в камыш и время от времени следовали поклёвки краснопёрки, а иногда и бонусного карася.

72.jpg
73.jpg

Сбирулино - почти поплавочная снасть, но закинуть в камыш без зацепов не возможно, вот я сосредоточил внимание на поиск рыбы и подбору к ней ключика. Что я только не перепробовал, даже Гамалиевский ручейник оказался без внимания рыбы, всё говорило о том, что она тихо сидит в камыше и ничего её не интересует.

75.jpg
76.jpg

Но потом место рыбы было ещё обнаружено в ближайших водорослях и предпочла она муху (спайдер), при каждой проводке следовала поклёвка краснопёрки, а иногда и окуня. В целом поймал около 3-х кг.

И когда я уже попаду на жор трофейной рыбы?, а то, что не рыбалка - всё приходиться рыбу выдуривать :)

Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3280

Поперед.Далі

Повернутись в Озера та ставки Львівщини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей