Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Гамаліївка

Про озера і ставки Львівської області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Каталог водойм по районам
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись, а їх авторам може бути закритий доступ до форуму.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: с.Гамаліївка

» 27.10.2009 12:24 pm

2 Zaya
Рибальство на водосховищі безкоштовне, проте, за прохід на територію водосховища через прохідну гідроспоруд ТЕЦ, охорона просить пару грн (2-3 грн буде достатньо ;)).

25.10 із товаришем цілий день відрибалили на водосховищі. Погода була досить приємна, вітер періодично стишувався до повного штилю.
До обіду кльов був практично відсутній :?. Обплавали більшу частину акваторії озера, роздрочили близько 2х десятків некрупних окуньків... Аналогічна ситуація, схоже, була у всіх рибалок берегової лінінї, частина від безкльов'я перебралась на спад (дамба).
Пообідавши, ми вирішили продовжити риболовлю недивлячись на пасивність риби.
Орієнтовно о 14-15 годині на середині водосховища натрапили на зграю активного окуня, проте, розмір рибок був не особливо крупний 50-80 гр. Ще за пів-години, змінивши дислокацію, потрапили на вихід щуки. За 15-20 хв рибалки було 3ри щучі покльовки дві їз яких вдалось реалізувати (щучки орієнтовно по 800 гр, стальних повідців не використовували, ловили на ФК 0,14 мм). Паралельно зі щучками почався буквально жор окуня, причому, доволі пристойних розмірів в районі 150-250 гр, проте між ними влітали і 15 грамові :). Кльов продовжувався до глибокої темряви...
Риба клювала на мікро-силікон (3/4-1/2 дюйма на 2 гр джиг-голівці) любої розкраски (на фото лишень "машинне масло", бо не було бажання міняти :), напарник з аналогічним успіхом використовував кислотний твістер).
Загальна кількість виловлених (частково відпущених) окуньків об'єктивно перевалювала за 200 шт...
Мораль, на водосховище раніше 14.00 немає сенсу їхати (перевірено останніми 3-4ма рибалками), потрібно постійно активно шукати рибу, окунь вже зібрався в зграї які постійно переміщуються, риба тримається середини (мабуть, через стрілянину мисливців туди вся відійшла :?:).
standart_perch.jpg
perch_norma.jpg
perch_norma2.jpg
pike_1st.jpg
pike2.jpg
big_boy.jpg
micro_perch.jpg

Smutok

Повідомлення: 697

» 02.11.2009 10:52 am

01.11 під-обід приїхали на водосховище, орієнтовно в 12-12.30 вийшли на воду.
Погода була відносно сонячна, помірно вітряна, не особливо тепла.
Рибалок практично не було, ті що були, крутились на спаді (дамба). На воді, недалеко від нас, крутилась ще одна лодка - народ розважався крупними воблерами (здається :)).
Десь в 13.30 взяв першу щучку - чуть більше 1,5 кг... Задоволення від виважування отримав масу :) - ГЛ-841 + 0.14 мм ФК + мікруха на МДЖ (без стального повідка) + без підсака - максимально зрівняли шанси риби і рибака :)...
Орієнтовно в 14.00 була ще одна щуча покльовка - щука зійшла :?. За 15-20 хв клюнула 3тя щучка - близько 700 гр...
Всі щучки клювали на МДЖ "правильно" - не заглатуючи по гланди, а акуратно - підсікаючись за сам кінчик пащі...:).
Окунь брав доволі слабенько, проте, попадався і крупніший (до 200 гр), загалом, було виловлено по 2-3 десятки окуньків на людину. Опис приманок див. в постах вище.
Із заходом сонця температура різко знизилась до мінусової, почали замерзати... і завершили рибалку в 17.30.
Загалом, Гамаліївка радує останнім часом наявністю риби і, деколи, її активністю :).
pike-1.5I.jpg
pike0.7I.jpg

Smutok

» 16.11.2009 11:01 am

15.11 з 12-12,30 по 16... були на водосховищі.
Рибаків на береговій лінії було доволі багато, особливе скупчення народу спостерігалось на спаді (цікаво що там цікавого :)).
Погода прямо-протилежна суботньому раю - вітер, пасмурно, дощ без перестанку :(.
Відповідно, риба клювала доволі слабо. Недивлячись на пасивність риби - відпочили непогано - дружня компанія і "українська із перцем" елімінували негативний настрій від погоди :)...
Ловили на МДЖ - результат близько 25-30 окуньків, серед яких десяток по 100 гр. Також виловили і знищили 100 м путанки. Браки охаміли чисто :?... В путанці крім 4-5ти плотичок і 3х окунців - риби не спостерігалось, зато було навішано 6ть джиг головок з яких 3 шт наших... Фото сітки знизу - хай "господарі" полюбуються (якщо такі обмежані люди заходять на сайт :wink:)...
Anton-net-killer.jpg

Smutok

» 17.11.2009 01:43 pm

Був я з другом на цьому озері у неділю, народу уйма, лодок теж не мало. Річку за дамбою заставили сітами, дві чи три, ще й зночовкою сиділи, все їм мало!!! Я ловив на малька, результат 20 окунів, у друга лише 5. Ще й простиг - ось тепер відлежуюсь в дома. Кльв був слабенький порівняно з попереднім разом!!!
DSC00133 3.jpg
Один з них.
DSC00132 1.jpg
Міша
DSC00131 2.jpg
я
Востаннє редагувалось angajdar в 17.11.2009 02:15 pm, всього редагувалось 1 раз.

angajdar

Повідомлення: 17

» 29.11.2009 02:43 pm

Были сегодня с Андреем ( mark ) на водоёме.

41.jpg
42.jpg

Погода отличная, а вот хищник на корого мы приехали поохотиться вёл себя очень вяло. За всё время, что мы были отловился только Андрей - 11 окуней на воблерки миношки 5см - это скорее профессионализм чем везение, ведь всем остальным и включаяя меня на водоёме - не повезло 8)

43.jpg
44.jpg

Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3280

» 13.12.2009 10:11 pm

Всім привіт! Оскільки я переглянув погоду раніше, і взнав що будуть снігопади, вирішив терміново зїздити в Гамаліївку. І ось в четвер 10 грудня я з напарником Андрієм вирушили порибачити. Приїхали о 7:30 наловили на річці малька, і відправились на озеро... А на воді- повний штиль, риби взагалі не видно щоб ходила, але... все ж таки вдалося витягнути декілька окуньків. Правда доводилось міняти містя і шукати де вони стоять :f1: В результаті в мене 15 штук, в Андрія 10. :wink:
Приєднані файли
DSC02168 1.jpg
DSC02166 2.jpg
Перший окунь Андрія
DSC02165 2.jpg
Востаннє редагувалось angajdar в 19.01.2010 04:19 pm, всього редагувалось 1 раз.

angajdar

Повідомлення: 17

» 28.12.2009 12:30 pm

Із низки озер-ставів, які я встиг відвідати за період льодоставу цього року, найкращий кльов спостерігався саме в Гамаліївці, тому, логічним був виїзд 25.12 компанією 4ри чоловіки саме на це водосховище :).
Зі Львова виїхали в 7,20, приїхали - вже нормально розсвіло.
Погода обіцяла бути сонячна, безвітряна (штиль), із несильним морозцем -2, що нас тільки тішило :).
Вирішили підїхати до водосховища через поле і перейти канал в брід (не хотілось спілкуватись із рагулями-охоронцями, які реально останнім часом заганяються в своїх бажаннях і зробили прохід на територію ТЕЦ приватним із таксованою ціною :evil:).
Не були впевнені в наявності льоду, тому вислали самого легенького із нас і самого сміливого на розвідку із пешнею на лід, а самі залишились чекати його дзвінка посеред поля із ранковою кавою та цигаркою :).
Напарник відзвонився - лід є, можна рибалити...
Переправились успішно - благо бахіли були у всіх і не протікали :) (див фото).
На лід вийшли крім нас 4-х ще двоє рибалок. Ще близько 5ти виднілось біля понтонів...
Проміряли лід - не надто надійний - той що мутний білий - 12-14 см, а прозорий не товщий 6 см...
Вирішуємо не дуже віддалятись і триматись темного льоду...
Закинули 2а десятки жерлиць, правда, не в надто перспективних місях - перспективні були не надійними в цей день :? ...
Поки частина компаній займались жерлицями - інші із успіхом ловили крупного окуня 150-250 гр (я таких із льоду в Гамаліївці вже давно не ловив :)).
Кльов крупняка продовжувався до 9ї години, за цей час кожен встиг витягти до десятка пристойних риб...
Коли кльов послабився - вирішили поснідати в душевній компанії, тимпаче, що для двох учасників вилазки цей вихід на лід був першим у цьому році...
Поки душевно снідали та спілкувались - спрацювала ближня жерлиця. Як результат - 200 гр щурятко :). Вирішуємо щурятко не відпускати відразу, а віпустити разом із окунцями в вечері в один дуже перспективний карасячий ставок (надіюсь карасятники нас потім не закопають :)).
Поснідавши вирішили пройтись далі з метою натрапити на зграйного окунця - так і зробили.
Практично відразу почався хороший кльов окуня. Окунець дрібніший 70-100 гр, але брав активно і жадно... Всі захопились кльовом і лишень час-від-часу переривались на чашечку кави, чаю, горілки :wink:... Погода реально балувала нас - такої приємної погоди на зимовій рибалці не памятаю :D - повний штиль, тепле сонечко, температура +2-4, щей риба клює - ЛЯПОТА :D...
Ідилія продовжувалась до обіду, потім і погода трішки змінилась (піднявся холодний вітерець, температура знизилась до мінусової, стало пасмурно), тай окунець почав брати все дрібніший і дрібніший (зато постійно - недаючи опуститись мормишці на дно)...
Під- вечір ще спрацювали 4ри жерлиці - як результат 2і щучки близько 400 гр, одна близько 150 гр (пішла на зарибок) і одну покльовку не вдалось реалізувати...
Близько 17ї години вирішили завершувати рибалку, так-як нас ще чекало зарибнення ставка дрібним окунем (якого в 4рьох ми навалили більше 100 шт\пів-12 літрового відра) і щучками...
Відпускаємо рибу
g1.jpg
g2.jpg
g3.jpg

Smutok

» 07.01.2010 03:15 pm

Розповідаю що зараз відбувається на озері. Рибалив 1, 2, 4, 6 січня, клює непогано улови складали 60, 80, 120, 145 шт (на двох з татом) відповідно. Тато був ще 3-неділя то зловив 80 штук окунця і щучку на жерлицю десь грам 400. Я 4-го зловив щуку на 1,7 кг, знайимий розповідав що зловив крокодила на 7,1кг. Хоча його ловлю важко назвати спортивною я ловив 6 січня то він поставив я точно не рахував але близько 60 жерлиць на двох з братом, вони зловили тоді три щучки 500-700гр.
967-1-01.jpg

Boss123456789

Повідомлення: 175

» 13.01.2010 11:22 am

Вчора (12.01) із двома співробітниками були на водосховищі.
Погода була тепла, не надто вітряна, дещо сніжна...
Приїхали пізнувато - близько 8.30. Вирішили заїхати через поле - посадили в баюру машину :(... Благо, із дороги нас помітили небайдужі рибачки з чиєю допомогою вдалось таки вибратись (Щира їм подяка !!!)...
Вийшли на лід близько 9.15, відразу вразила кількість рибалок та, особливо, розставлених жерлиць :shock:... В будній день стільки рибалок ще не бачив на цьому водосховищі (40-50 чол), жерлиць же розкинули таку кількість, що наші 10ть штук буквально не було де закинути (правда, ми їх таки пристроїли :))...
Лід надійний більше 20 см, на льоді каша із снігу та води - без бахіл рибалити було би не реально.
Поки розкинули свої жерлиці і шукали місце дислокації активного окуня - вже добігала 10-та година - ранковий кльов провтикали :?...
Окунець клював не тадто жваво, зате вдалось нормально поснідати та поспілкуватись :).
Кращий кльов почався із обіду, коли ненадовго розвиднілось із натяком на сонечко...
Після послідньої рибалки із Андрієм (Plitkar) - зіпсував собі хижачну карму :D. Це я про те, що виловив 2і порівняно крупні плотвички 120-150 гр, раніше плотву в Гамаліївці із льоду ні я ні знайомі не ловили :wink:... Ще 2і аналогічні плотвички вдалось виловити одному із співробітників...
Окунь клював стандартний - 60-80 гр, правда, під вечір попалось пару 100 грамових і один близько 200 гр :)...
За цілий день не було жодного вистріла жерлиць (це при тому, що у якості малька використовувалась 6-8 см плотвичка - ідеальний живець :?). В найблищого до нас супержерличника було декілька підйомів, але щуку він при нас так і не витяг... Думаю, її популяцію там вже нормально скоротили :( ...
Рибалили до 16ї години, бо не були впевнені чи нормально виїдемо із поля, проте, виїхали на дорогу вже без ранкових пригод (врахувавши отриманий досвід).
П.С. Із низки озер-ставків які вдалось мені відвідати цього року - лишень Гамаліївка постійно радує стабільним уловом, правда, риба вже менш активна та більш обережна.
1.jpg
Мій улов (вдвічі більше було мілкого окуня)...
05.jpg
Вигляд озера під-вечір (більшість рибалок вже розїхалось)...

Smutok

» 17.01.2010 10:22 am

Був на рибалці 15-01-2010 якщо дивитись з Запитова то в лівому куті від села. Клювало непогано, яле переважно маленький (якраз на живця)який виконавши свою місію повернувся в водойму , правда попадались і стандортні 40-60 грам. Стояло 20 жерлиць на двоїх, було три підшоми - два реалізовані щучки 300гр та 600гр, меншу хотів випустити як побачив, але тройник дуже міцно засів і невдалося акуратно його відчепити.
Отже загалиний улов 3кг на двох.
Був на рибалці 16-01-2010 якщо дивитись з Запитова то десь посередині між виходом до озера і річкою. Цьго дня було трохи прохолодно, зранку гарний вітерець дув і майже не клювало. Після обіду вийшло соневко і справи пішли краще. Улов 140 штук приніс додому (5кг на двох)+ 20було на жерлицях і ще десь стільки приніс в відерку як живця на наступний раз. З того часу як я був на озері десь від 9-00 знаю про 2 підйоми праподця (на озері !!! ) зловлений ощин щупачок десь до 1кг. Правда коли я зустрів знайомого то в ноьго вже було реалізовано дві покльовки з фото все видно :shock: , обідно мені така не клює. :cry:
Стало цікаво скільки було рибалок на озері ну і порахував виявилось 140 людей десь біля 13,00 год.(а скільки я непомітив)
00004.jpg
Захід сонця
00002.jpg
жерлиця
00001.jpg
Щучки мої 300 та 600 гр.

Фото що суперечить правилам форуму видалено (модератор)

Boss123456789

» 18.01.2010 12:51 am

Добратися просто. Львів- АС2 сідати на будбь яку маршрутку буського напрямку номерів багато наприклад 120. Вартість 3гр до смт.Запитів. Їхати в центр. з правої сторони церква далі центр (зупинка) з ліва великий зелений магазин пропустити важко. Далі зразу за зупинкою вуличкою вниз і направо там озеро видно від зупинки близько 1,5км до озера. Можна їхати і в Гамаліївку але там здається до озера дальше йти і дороги точно я нескажу.

Boss123456789

» 22.01.2010 07:02 pm

Щодо доїзду маршрутками то проблем ніяких неповинно бути. Маршрутів є багото тому інтервал між маршрутками якими можна добратися близько 15 хв. Також маршрутки ходято до самого вечора 21-00 маршрутка 100% буде!

Тепер щодо рибалки:

20-01-2010. Був зліва від запитова в камишах щоб сховатись трохи від пронизливого вітру, було холодновато (-8 -10 градусів) і падав сніг що також не плюс бо руки мокрі. Улов одна щучка на жерлиці 0,7кг та 70 окунців середніх (40-50гр), клюваль гарно але в основному мілкий розміром з вказівний палець який зразуж повертався в ту саму лунку. Такого мілкого окуня було напевно втричі більше. Весь улов виловлений двома людьми.

22-01-2010. Був майже біля самої річки. Клювало погано (набагато менше, ніж в попередній раз, було мілкого окуня ) улов на двох 60 окунців, жерлиці промовчали. Трохи холоднувато йшов з дому було -9, а коли прийшов то вже -13.

Boss123456789

» 25.01.2010 07:00 pm

Доброго вечора.

Розповідаю про кльов на водоймі.
Тато був 24-01-10 десь з 11-00 до 15-30 на водоймі кльов досить слабкий зловив 28 стандартних окунців яких приніс додому, хоча казав що маленький окунець чіплявся набагато частіше.

25-01-10 я вже був з татом десь з 11-00 до 16-10 кльов ще гірший (а може ми нетам ловили), пробували ловити в камишах біля шлюзу. Отже улов 25 стандартних окунців + ще десь 15 малих яких відпустили. Я поставив 12 жерлиць (останню поставив 13-30) на виловленого окуня (великого і малого) жодна неспрацювала.
Коли йшов на рибалку було -21 думав що буде холодно, але вітру практично небуло і сонце гарно пригріло тому так по відчуттях було набагато тепліше ніж при -8 з вітром.
Прийшовши додому 16-45 на градуснику було вже -15 потупліло протягом дня так трохи(а зараз вже є -17).
022.jpg
на дворі -20 вже кілька днів а вода в шлюзі так і незамерзла
011.jpg

Boss123456789

Re: Гамаліївка

» 01.02.2010 04:04 pm

В суботу (30.01) були на водосховищі компанією 6 чоловік.
Метою виїзду був в першу чергу відпочинок та спілкування в дружньому колі.
Заїжали через поле з боку Гамаліївки - прокладали дорогу ми перші, коли вертались - машин вже було 5-6 шт (машини доїжали до самого каналу, але в кого низька посадка краще не пхатись).
Канал місцями надійно замерз - перейшли без проблем.
На водоймі було близько 80-90 чоловік - розкидані групками по всій акваторії.
Вразила товщига льоду - 30-35 см (практично не повний шнек ледобуру), добре що мали на компанію два бури і пешню...
Зранку погода не радувала -4-5 і вітер сильний поривистий, лунки снігом замітало за 5 хв. Кльов був доволі посередній, але, впринципі, нормальний (як для середини зими). Радувало, що особливо дрібний окунець практично не попадався, найменші в районі 40-50 гр, дрібнішого або вибили, або він був не надто активним. Рибу приходилось постійно шукати - з лунки вдавалось витягнути не більше 2-3 шт, з врахуванням товщини льоду - рибалка вийшла "трудова"...
Вирішили пообідати-поспілкуватись в стіні комишу - де вітру поменьше...
В обід вітер стих, проклюнулось сонечко - стало веселіше. Почала попадатись плотва, не те щоб аж дуже, але три штучки вдалось зловити. Під-вечір попалось декілька окуньків близько 150 гр...
О 16.30 виїхали на Львів.
Кожен із компанії хто хотів зловити рибу (бо були і просто відпочиваючі) - її зловив (по кг на людину)...
2.jpg
2_5.jpg
3.jpg

Smutok

Re: Гамаліївка

» 18.02.2010 10:35 pm

Був 17-02-2010 біля самого камиша (того що справої сторони якщо дивитись із Запитова (берег без бетону)) десь метрів 250-300 від берега. На місці лову був 8,35 і почав розтавляти жерлиці. Всього було 21 штука, наживкою виступало 6 карасиків, 4 йоржу (трохи великі грам 30-50, ну що поробиш які зловив напередодні), решта окунці десь порівну маленьких і менших із стандартних. В 9,45 закінчив розтавляти, поставив в два ряди один бія самого камиша (десь 2 метри від камиша) один ряд десь метрів 25-30 від камиша. В 10,10 дуже несподівано для мене спрацювала жерлиця (такої ранньої покльовки ще в мене небуло). В результаті покльока була реалізована і вилолена (на карасика) щучка вагою десь 0,3кг, яка нащастя для себе гарно засіклася і була відпущена назад у водойму, більще до самого вечора (17-10) покльовок небуло. Перед цим 13-02-2010 зловив щучку 0,3кг на окунця на середині о 17,10. На рахунок окуня то клює непогано але дуже важливо знайти де він є. Я під час пошуків зробив 60 лунок зловив 40 окунів стандартного розміру, максимум 7 штук з лунки +маленькі.
Лід дійно щільно вкритий снігом під яким дуже багато води. Місцями від поверхні снігу до льоду 20-25см із них води може бути до 10см, правда є місця де шари снігу трохи промерзли то коли йдеш снігу 3-5см.
101-2.jpg
093--02.jpg
094--02.jpg

Boss123456789

Поперед.Далі

Повернутись в Озера та ставки Львівщини

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей