Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

с.Майничі, Самбірський район

де були? які трофеї добули? звіти, фото

с.Майничі, Самбірський район

» 30.08.2012 11:36 pm

Відкритя чекали довго всі. І от воно прийшло :yahoo: Приїхали ми на Майницьке болото ще в 15:00, поки розкинули палатки, натаскали дров, оглянулись вже була 16:30 старші мисливці вже і :booze: деякі навіть встигли :diver: :swim: . Кажу зразу такої кількості качви я не бачив давно. Охота обіцяла бути видовищною, але не тут було, мего :hunter почали лізти в болото разом зі своїми чотирилапими ще за півтори години до відкриття. Тут то все стало ясно , почали підніматись хмари качви і дружно валити на запасні аеродроми. До відкриття з водоплаваючої залишились самі сміливі пернаті. І от довгоочікуваний перший вистріл, другий, третій і як результат десь не десь пролітала перната а дякуючи нашим доблесним зенітчикам ще й високо, як результат від 18:00 до 22:00 на трьох мисливців по одній качці, і це ще нам повезло, багато так і не дістали "нащадків" Гагаріна. Я незнаю як там в тих хто поліз в болото, тому що їм багато народу побажало "здоров"я", та дякуючи зенітчикам, які качку не підпускали на воду до 23:00, зранку була ще видовищніша :hunt , всього 1 крижень і того збили зразу. Так що дорогі наші зенітчики, якщо такі читають цей форум, всі вам бажають міцного здоров"я і дякують за "ПРЕКРАСНЕ" і головне " РЕЗУЛЬТАТИВНЕ!!!" полювання!

MiwaHunter

Повідомлення: 196

Re: с.Майничі, Самбірський район

» 31.08.2012 09:01 am

Відкриття у всіх практично відбувалось по цьому сценарію. Наступні виходи будуть кращі, не розчаровуйся з полем! :?

Fedia

Повідомлення: 738

» 13.08.2015 02:20 pm

І цього року я святкував відкриття на цьому болоті. Практично все відбувалось по сценарію який описаний вище але було декілька цікавих моментів. Тож приїхали, дзьобнули поцуцуть, отаборились і на номера. Перший вистріл єгеря, качка починає літати я піднімаю фузею, хлоп і перша качка починає різко зкидувати висоту, впала на водну гладь камнем і лежит, а оскільки пса не було а лодку забрали то чекаю поки віддадуть, бо купатися нехочу. Десь за дві години летить іще 2, бах-бах :hunter впала в траву, але ні я ні сусідський пес її не знайшли в тих травах, ну і чорт з нею, одна ж вже є :) . Тут ідутьь з лодкою я лишаю рушницю батькові і гребу до качки, підпливаю а вона :shock: , полетіла :( . Ну що ж я знову без качки. Ще було багато промахів а може ті качки бронежилетів понадягали :? , і дзвінок від повара що все вже готове і стине, іду я до поляни качки летять, швиденько скидую рушницю вистріл і о чудо впала, роздягаюсь і пливу вже сам поки не передумала, перша вже в руках :D . Ну що ж надіємось що зранку буде краще. Ніч пройшла біля вогню під байки старих мисливців і :booze: . В 5-й ранку я проснувся під слова з сусідньої палатки " Катя, дай ще посплю!" Я встаю іду дивитись до Міська що за Катя, ввечері ще не було, відкриваю палатку а там сусідська молода лайка ( 8 міс) забігла і його "писок" облизує, а він спить і з просоння Катю відмовляє від вранішніх ласок :lol: :lol: . Ну взяв я рушницю і пішов на дамбу, тілько вийшов, летить, трах-бах впала, 5 метрів від мене в траву я скоренько до неї а вона вже десь накивала ластами ( підранок :? ) і пес тоже не поміг. 2 години льоту не було взагалі, і знову летять, прицілився трісь і ще одну посадив на воду, а вона ще жива ( крило перебив) ну думаю так як з першою не буде, роздягаюсь і лізу вже з рушницею по неї, залишилось ще зо 2 метри і вона пробує злетіти але відпустивши з 10 метрів я її вговорив зупинитись ще одною порцією дробу 8) . Пізніше були збори додому. А кінцевий результат на 3-ох, вісім збитих і тільки 2 знайдених. Незнаю в чому була причина, але навіть пси непознаходили їх в тих травах :?

MiwaHunter

Повідомлення: 196

» 13.08.2015 07:50 pm

ну і чорт з нею, одна ж вже є

після цих слів звіт став не цікавий, зі всією повагою ,але так до здобичі чи про здобич говорити не вартує.Завжди старайся добрати підранка і буде тобі фарт Діановський успіхів.
З полем, з святом, побачимось :wink: :?

Fedia

Повідомлення: 738

» 13.08.2015 11:03 pm

З Полем і відкриттям полювання!!Успіхів і залікових Вам трофеїв в відкритому сезоні!!

Арго

Повідомлення: 3816

Повернутись в Звіти про полювання, угіддя

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей