Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Ясниський карьер

Про озера і ставки Львівської області де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Каталог водойм по районам
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись, а їх авторам може бути закритий доступ до форуму.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Ясниський карьер

» 05.11.2007 02:02 am

:idea: Видео. Ясниський карьер 1-е озеро
:idea: Видео. Ясниський карьер 2-е озеро
:idea: Видео. Ясниський карьер 3-е озеро

Привіт всім . В Ясницька вже третій рік підряд їду блешнити ... Цього року там був разів з 30 ..... Взяв декілька щук найбільша 1.2 кг .....Але я не про це ..по-перше озеро дуже -дуже специфічне , риби там дуже багато особливо хижака на першому озері від села більше щуки а на третьому великого окуня!!!!!!! За цей сезон бачив найбіший улов місцевого рибалки щука на вигляд десь до 9-9.5 кг. а на третьому на яке я мало ходив були рибалки зі Львова з повним садком окунів грам по 250- 300 найменьший . По-друге кажуть новичкам везе погоджуюсь мій знайомий Андрій сам карповик на протязі з 10-28 вересня маючи в наборі з 5 коливалок і 10 вертушок зловив там 19 щук найменьша грам 800 найбільша 2.7 кг, не рахуючи тих що зійшли .Одну з них я бачив на свої очі .....теж десь під 6-7 кг. Фарт як кажуть не вибирає але як то кажуть фатрить сильнішому :) А озеро реальне бачив там толстолобів які попадались місцевим випадково на сітку десь по 3-3.5 кг............. І короп там є і то дуже великий ... Так що їздити туда всерівно буду ..... ловиться там на все від силікона до воблерів та вертушок :)

IMG_1609.JPG
Перше озеро від села ..Щуче !!!!!!!!
IMG_1589.JPG
середнє озеро .....

v.pavlo
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 291

Re: Ясницький карьер

» 05.11.2007 05:21 pm

Десь два тижні тому я там вирішив трохи по плавати пополювати, підстрелив щучку(малу) то в шлунку була плотвичка. Може тому вона і не хоче там клювати бо є що жерти і так.
А щуки на першому дійсно досить є. Правда великих екземплярів не зустрічав десь до 2кг.
А от на третьому бачив два класні екземпляри. Мені здається що проблема в тому що риба не має де там нереститись (мілин мало) та й на них як правило щей сітки ставлять.Було би добре весною організувати там якесь чергування з спінігом в розумінні виловлювання сіток. Ще одне прохання до всіх хтоїздить туди порибалити, як попадеться рак то ви вже випустіть його. Просто я вцьому році закинув у перше озеро з два десятки, нехай розмножуються. В попередні роки булойого там вдосталь. Карпів скільки пірнав не бачив, з достойних уваги були плотва і окунь(я спочатку навіть подумав що це судак )

Roman R.

Повідомлення: 34

» 08.04.2008 01:15 pm

Здоровенькі були))) Вчора був на Рибі на карєрі. Взагалі ... з 11-30 до 19-00 Повний 0. Взагалі цікаво чи там риба є ...окрім глибини і сміття маєже як в грибовичах. от люди рагулі. В нас у суспільстві дуже велиезна кіськість рагулів страшенна при чому іжіночого роду так само. Шоб приїхати відпочивати... і так засирати територію і землю... я просто шокований. але я не про то.

Люди добрі хтось мені поясне як розрізняти 3 карєри??????? я от скільки був не розумів..

Заїжаю я майже в село .... прямо є знак вїзд заборонено і дальше завод. на право їхати 500 метрів починається село.... є поворот на ліво в селі... заїзд майже на поле і короче полем повертаємо на право підїжаємо з верху до озера біля ліску... .Відповідно машина зверху в низу обрив і озеро. від села рахувати це початок а тамде я був це був кінець ...на початку озера ше був обгороджена частина води червними типу кіосками(не ржіть я на хлопський розум пояснюю) короче біля них дамба яка зєднює це озеро з іншим. ДАлі за тим озером де я зупинився машиною метрів 250-300 з правого боку піз лісом є ше одне озеро....видно нове оскільки вода чиста .... і зарослів мало.... біля нього є величезна гора білого піску.. Дуже був би вдячний .... Підказати яке озеро з них яке??????????????????????? тому шо тяжко зорієнтуватися де щука є а де її нема(((((

EmOne

Повідомлення: 1

» 08.04.2008 03:33 pm

минулого року я там був часто. На першому від села ловив щуку і окуня. Найбільше 3 щуки по 1 кг за 3год. В кінці вересня
під берегом зійшла мамка 7-10 кг(дві ночі спати не міг).Тепер там корабель помпує пісок вода каламутніша набагато.Цього року був 4 рази.Улов -- 3 сітки без риби поставлені робітниками карєру. Коли їх тихо різав дістав кайф як
маньяк Чікатіло. На інших карєрах не зловив нічого, на другому минулого року бачив як охоронець карєру витягнув сіткою
щуку 2-3кг і купу раків, про третій казали що є добра щука і окунь. Якщо хочете ловити напершому - обовязково добрий шнур або беріть кішку.Сітки стоятьвздовж берега на 5-10 м.

Шурік

Повідомлення: 13

» 03.09.2008 09:42 pm

був сьогодні :f1: з 16 до 19 результат 1 щука 800гр в знайомих пару окуніців

1928.JPG
може бути)

diomka

Повідомлення: 1

» 14.09.2008 09:27 pm

Сьогодні відвідали карєр з 11.00-16.00 , погода нормальок , а кльов як завжди вялий . Були на рибалці з Андрієм\шурік\ , Юрою \yura\, та Олег \на сайті не зареєстрований\.Взяли одного щупачка на 900 грам , та щурика на 200 грам , якого відпускати не було сенсу , заглотнув по самі нехочу , порвавши собі зябра . Ще було 3 нереалізованих вихода на різні приманки , воб , та вертушки . Ловили на всіх озерах , кльов був на першому та третьому . Ще бачили рибачків на різних озерах , всі були з уловом , правда без трофейних розмірів .

IMG_6811.jpg
Я та Юрка!!!
IMG_6810.jpg
Олег та його улов !!!
IMG_6804.jpg
Андрій !!!

v.pavlo

» 25.10.2008 11:05 pm

Був на озері у вівторок , щучка на 1.2 кг взяла на мепс аглія лонг 3 номеру , білого кольору , та 2 меньші на лонги 2 номеру мідні , 250-300 гр , відпущені назад у воду . Сорі за фото з хати , на озеро фотік забув .

IMG_7258.jpg

v.pavlo

» 07.11.2008 04:07 pm

ще одне питаннячко: ніяк неможу знайти "універсальну" чи то краще сказати "правильну" приманку для карєру "стріляла" як правило аглія лонг 1+ - 3 номери. Може хтось щось підкаже ато облазиш той карєр, а рибів нема :( сумно!

Буду казати так , це озеро при тому що воно близько від мене десь 22 км від хати стало основним в плані виїзду на рибалки , якщо на інші немає часу ідемо туда . Їздимо туда вже 5 рік планомірно на хижака . Про універсальність приманок сказати можу одне - вона в кожного з моїх друзів своя . Літом там рибалка не дуже , по при велику кількість віддихаючих , та й улов не дуже . Найкращий період з середини вересня і до снігу . На що бере найкраще , та на все , мабуть крім силікона , яким ми чесно ніколи не впираємось .Найбільше на вертушки 3-4 номерів , а деколи навіть 5 але то рідко . Цього року досить непогано на воби юзурі нардкор 1-2 номерів та л66 . А найбільшу рибу ловили на коливалки причому завжди жовтого кольору , це не панацея , але чомусь так ставалось . Цього року я тільки зловив перші риби на 3 озері , там в постах на фото є . А там думаю тільки фантазія і бажання щось та зловити приведе до результату . За минулий рік я на озері був з 25 разів , взяв 3 шнурка по 300 грам , а цього рокупару по 1.5 кг , і ще з десяток до 700-900 грам , так що дерзайте . :f1:
Від себе додам озеро капризне , і при всій величині рибних місць , принаймі де брало дуже мало !!!

v.pavlo

» 03.06.2009 12:59 am

Сегодня проезжал мимо озера и заехал немного покидать спиннинг. Два заброса силикона красного цвета и на берегу вот такой шнурок :)
Отпустил его в озеро и довольный поехал дальше :)

1.jpg

Вова
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3280

Re: Ясниський карьер

» 14.06.2009 12:11 pm

Всім привіт!
Вчора був на карєрі! Погода погана: сильний вітер, свинцеві грозові хмари, а потім щей мілкий дощик!
Загалом обстановка цікава склалась! Малька під берегом невидно карєр ніби вимер!
Але! Підійшовши до одного місця де з татопленого булижника починається крутий обрив з глибиною 2-3метри, я опустив приманку в воду так щоб спробувати як грає і ось на неє із всіх сторін торпедою ринулися окуні які невідомо відкіля взялися :fish попробували що в рот вона їм невлазить і втікли! Потім уже на другому місці таку саму поведінку проявила щучка (швидше щурятко) - із нею я бавився декілька хвилин - дивився крізь воду як вона атакує приманку загалом цікво! Ось і вона!
DSC00352.JPG

Parick

Повідомлення: 120

» 25.08.2009 03:37 pm

Всім привіт!
От розщедрився карєр своїми багатствами поціновувачам його краси і загадковості.
В День Незалежності з ранку махнули ми на карєр і ось що з цього вийшло:

DSC00509.JPG
DSC00510.JPG

Parick

Повідомлення: 120

» 06.09.2009 10:42 pm

Сьогодні разом з жінкою вирішили влаштувати активний відпочинок, тому поїхали на карєр, мета було просто вибратись з міста, трохи відпочити від буднів, підсмажити на вогнещі кілька шампурів шашлику... Я для різноманітності відпочинку ще взяв з собою спіннінг. І ось ми на карєрі, я заметушився розпалювати вогнище, ну а жінці дав спінінг, перед цим пояснивши як закидати як тянути...ну і так далі, аби не сумувала поки я хожу шукаю для вогнеща хмиз. Полазив по кущах прихожу і вмене шок, Мала за 15 хв зловила два окуні :shock: досих пір неможу зрозуміти як це вийшло адже коли я йшов то вона через раз спіннінг закидала і взагалі його тримала вперше. Підсумок нашого відпочинку смачний шашлик, 11 окунів розміру спортсайз, з яких 5 зловила жінка, і маса задоволення та позитивних емоцій.
.jpg
я
.jpg
ось він перший окунь

Maestro

Повідомлення: 51

» 22.09.2009 11:32 am

Дійсно, окунь брав практично у всіх точках - якщо не окунець, то удар хоч був. Часу "впиратись" не було, тому робив по пару забросів з точки. Розмір риб не дуже - близько 30 грам, але поза 100 влітають регулярно.
Щучки невеличкі, але мамки ще є, принаймні були :)

2.jpg
Мертва щука, на око не менше 3 кг...
1.jpg
Перший щурик Олега

StriDer

Повідомлення: 289

» 25.09.2009 01:57 pm

були з Зарумою на тижні.Окунь брав вяло але Вовка видурив щучку з 2 забросу.Я вальнув з десяток окунів на мдж.Сьогодні були зранку.Окунь майже не бере.Діставати треба з глубини.Риба малоактивна.
DSC00032.jpg
DSC00030.jpg

ryvak
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2207

» 09.10.2009 11:45 pm

де ви були на змаганнях? :D Тоді б такий результат :wink:

Блин, на соревнованиях наверное не тот расклад планет был :lol:
Я не только бомбандир окуней, но и Танюня ловит :roll: