Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Перлина Полісся озеро Нобель

Озера та ставки Рівненщини де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Перлина Полісся озеро Нобель

» 23.05.2007 03:28 pm

Озеро Нобель розташоване у Рівненській області, Зарічненському районі- 150 км від м.Луцька. Озеро карстового походження. Максимальна глубина близько -17 метрів. Наявність риби: щука, окунь, судак, плотва, лящ, краснопера, сом, йорш. карась (червоний карась), карп. Піщані. похилі береги. прозора вода. Впадає притока річки Стохід, витікає річка Прип'ять. Є три необжиті острови. Риболовля безкоштовна.
1.jpg
2.jpg

костя

Повідомлення: 18

» 23.05.2007 04:08 pm

Населений пункт с. Нобель. Даному селу нещодавно виповнилось 915 років. Це кордон із Білорусією- 60 км від м.Пінск. Зі Львова близько 320 км. Маршрут: Львів-Луцьк-Любашів-Нобель. Іншої дороги я не знаю, можливо є і ближча.

костя

» 23.05.2007 05:30 pm

Це озеро знаходиться точно в Рівненськый області, Тому що в даному селі проживає мій кум! В якого можна взяти човни з мотором (тільки з собою треба мати бензин). Про поїздку туди можень якось домовитись. Тільки після відкриття сесону. В минулому році я з друзями там часто рибачили. Найбільша щука мною була спіймана на на 7 кг. ( фото далі буде). Там ідеальні місця для відпочинку та риболовлі!

костя

» 24.05.2007 10:31 am

Подтверждаю- в Ровенской :!: , единственно доехать до Нобеля лучше через Волынскую обл. (дорога лучше). Место и рыбалка супер и на самом озере и на втекающей и вытекающей реках. Народ воще изумительный :D , как во всем глухом полессе.
Да, надо брать с собой бензин и водку - самая конвертируемая там валюта :mobile: . Ехать не меньше как на 3-4 дня. Основной способ рыбалки на щуку - троллинг (воблеры), но местные и на колебалки неплохо ловят :f1: .

And

Повідомлення: 40

» 24.05.2007 10:47 am

На Нобелі виплмваєш на притоку річки Стохід,- можна заблудитись. Назва річки"Стохід-сто ходів" відповідає дійсності. До того ж очерет близько 4-ьох метрів. Місця! Супер! :)
Мої досягнення на Нобелі: Щука 7 кг. Кінець листопада 2006 року.
1.jpg

костя

» 23.07.2007 11:19 am

Привіт всьому чесному рибацькому народу!
Перш за все хочу пояснити що в рибацьких рядах я людина нова і можна сказати що вперше виїхав зі спінінгом на рибалку. Було вирішено зі співробітником їхати на о.Нобель. 21.07 в мене робочий день до 14-00, відповідно в цей час тільки виїхали. Дорога: Львів-К.Бузька-Радехів-Горохів-Луцьк-Любешів-далі саме цікаве (не памятаю назви проїздних сіл) закінчується через 4 км. асфальт і починається бруківка, кілометрів 30 !!! (схожої що у Львові на вул. Богданівський). Туди прибули десь 20-00, заїхали в село зустріли місцеве населення і з одним мужиком (мєстним браконєром) домовились за лодку. Поставили палатку, поїли і... на рибалку. Помочили силікон, покади блсни... і нічого - почало темніти , почалась гроза, вітер, змокли до нитки, ледве доплили до берега. Зранку біля шостої - знову в лодку і давай обловлювати озеро.. і знову нічого. Тут і почав згасати інтузіазм і ми зрозуміли що нам бракує ще досвіду і треба в когось вчитись. Но плести до берега ще не було бажання і ми старано випробовували різні приманки. В результаті зачіпили чиюсь сітку (там їх ставлять багато) ну і як результат забрали звідти запутаного окуня :P Далі біля острова в мене в рух пішла мідна Ango-1 (якщо не помилився з назвою) і як результат окунь десь на грам 300, після декілька проводок і ... тягну першу в житті щуку, радості не було меж. Ваги я не мав ну по довжині вона по лікоть. Після неї ніких уловів не було і повернувшись на берег вирушили додому. Сьогодні точно знаю на обід буде УХА. З вище сказаного можна зробити висновок: брак досвіду, неправильно вибрані місця, і як варіант дуже тепла вода (можливо відіграє якусь роль). В загальному - залишились приємні враження, загорівше обличчя :oops: і приємна втома.
Місцеве на селення досить привітне, розмовляє по білоруськи, лодку позичали в перший день задарма, в другий день ми дали 10гр. З задоволення б поїхав ще раз. :!:

vityok

Повідомлення: 16

Re: Перлина Полісся озеро Нобель

» 30.08.2007 11:12 am

то бажає поїхати на вихідні (24-26.08.) на озеро Нобель телефонуйте за номером 80672400919. Минулі вихідні там непогано ловилась щука. Мій знайомий за чотири дні на спін спіймав 43 щуки та 2 соми. Виїз з Луцька в п'ятницю зранку.

Костя, знайомий перевірений ;) ? Ми були на Нобелі з 18.08 по 25.08. Ха-ха, аж 4 щучки. Правда, по всьому озеру і цілий день ми не гасали, тільки декілька виїздів з ранку і в вечір.

Зараз фото підготую і викладу.

Pavel K
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 2646

» 30.08.2007 01:51 pm

Після довгих коливань їдем/не їдем, можу/не можу аж раптом компанія з 8-ми чоловік таки вирішила поїхати на тиждень, з 18 по 25 серпня на Нобель.

Майже всю дорогу, як тільки ми покинули кордони нашого міста нас супроводжував дощ. То дощик, то злива, то небо все вкрите рваними, важкими хмарами... Але дощ пофігу, компанія вже не раз випробувала на собі різні примхи погоди. Тим більше, що готувались ми саме до дощу, все що потрібно і не потрібно в нас було. Остання зупинка в Маневичах, хліба купити, кави попити, відставшу Октавію дочекатись. Останні кілометри до цілі, серед яких вже відомі 30 км бруківки, яка наче спеціально зроблена як перепона - щоб не їхали :). Витримали. І ми, і машини. Вантаж в WV Транспортер всю дорогу кидався на нас (двоє сиділи в салоні, за перегородкою), як голодний кіт на мишу - все, що майже старанно складали при завантаженні перетворилось в хаос. Минулого року теж так було. Думали на цей раз буде по іншому - фіг там. Як не складай, воно хоче зайняти свое місце, і зовсім не там да було спочатку :).
На початку першої дня підїхавши до нашого берега зі сторони садів ми отримали першу паніку - весь доступний берег був в палатках. Табори розбиті з розмахом, на довго. До нашого минулорічного місця ще треба продиратись через ліс, який весь перекопали протипожежними рівчаками - не кримінально, але машина не пройде без команди "зарити окопи". На душі тривога - а якщо наше місце занято?. Швидко стоп машинам, повисипались з них як піхота на навчаннях і бігом до наміченого місця... Ура! Воно вільне! Лопати в руки і в потрібних місцях все повирівнювали. Заїхали сходу - без буксувань, зрубувань пнів і т.д. :) Ура! Вас вітає перлина Полісся - озеро Нобель! Далі швиденько, поки погода зробила для нас перерву вивантажуємо речі (блін, чому їх завжди так багато?) і розбиваєми табір - п'ять палаток, одна велика торгова в якості кухні, і одна величезна парасоля над нашим столом :)
IMG_1327.jpg
IMG_1357.jpg
IMG_1325.jpg
IMG_1321.jpg
IMG_1319.jpg
IMG_1340.jpg
IMG_1342.jpg
IMG_1404.jpg
IMG_1341.jpg
IMG_1353.jpg
IMG_1361.jpg
IMG_1364.jpg

Pavel K

» 30.08.2007 02:49 pm

Після трудових зусиль по встановленню табору, розтаскувані речей і наведення порядку посьорбали пивця
IMG_1368.jpg

( а взяли ми його, не багато - 6 упаковок про 12 пляшок. Літрових. Тобто 72 літра). Перша думка у всіх була одна - нафіга його стільки :?: . А потім, коли в передостанній день поїхали в магазин і привезли ще 10, бо закінчилось, то висновки були одні - ну ніфіга собі :!: Не хватило... Як то кажуть, "Значит отдых удался :)". Ну, відпочили, облаштувались - пора і про завтра подумати. А для завтра, тобто для рибалки, було необхідно вичистити повність берег від кущів і всякої пакості, під водою дно від трави, до самої бровки. Значить лізем в воду. Купатись? Агащас... Косити! Сябровсеке радіо поголосніше і... "Касів Ясь канюшину..."

IMG_1376.jpg
IMG_1378.jpg
IMG_1377.jpg
IMG_1381.jpg
IMG_1380.jpg
IMG_1382.jpg
IMG_1476.jpg
IMG_1387.jpg

Після такої роботи з води наш табір виглядав ось так
IMG_1388.jpg
IMG_1389.jpg

Pavel K

» 30.08.2007 03:43 pm

Ну, а далі просто фото.
Фейси діючих осіб вищезгаданого балагану:

4.jpg
Наш юнга. Влад, мій малий
5.jpg
Ваня Щитовський. Нік Boss
6.jpg
Степан Наумчик. Нік svatstep
IMG_1419.jpg
Висовський Ігор
1.jpg
Віталій Цибкін
3.jpg
Орест Йосипович
2.jpg
Саша Борисенко. Він же Шура
IMG_1394.jpg
Олег і Іванович
IMG_1407.jpg
Ловись, ловись кажу!
IMG_1493.jpg
Дари лісу :)
IMG_1417.jpg
... пальчики оближеш!
IMG_1397.jpg
Ітам такого добра хватає...
IMG_1484.jpg
А це дари озера...
IMG_1463.jpg
...і це дари озера...
IMG_1450.jpg
... і його гості
IMG_1453.jpg
шо дивишся!? Живу я тут...
IMG_1457.jpg

IMG_1477.jpg
IMG_1470.jpg
А це дари магазину. Теж харашо
IMG_1473.jpg

Pavel K

» 30.08.2007 04:36 pm

В основному підлящик на 500-800 гр. До кіло. В минулому році і клювало жвавіше, і розмір був більше :) - 1.300-1.500. Дуже багато дрібної густирки сідає, ловити не дає. Ну і плотвичка... По хижаку - ні одного окуня, чотири щучки. Але фактично ніхто нормально за хижаком не виходив - декілька разів зранку і ввечері виходили на човнах.

Білу ловили фідером і... хорошим старим способом - на резинку :). Резинка метрів на 100-120 завезена, загодована. Може Ваня (Boss) напише як воно ловилось?
А, Вань? Зображення

IMG_1436.jpg
IMG_1485.jpg

Pavel K

» 04.09.2007 10:39 am

Первые пару дней я практиковался в ловле на фидер. Сначала с берега а потом перешел на ловлю фидером с лодки, так как с берега не каждую рыбку вытянешь (метрах в двадцати от берега она тупо упиралась в свал или недокошенную траву и сходила). В качестве прикормки использовал Фишку. Наживка - пучок червя.
На фидер ловилась мелкая плотва, густира, подлещ до 400гр.
Таки научился ПРАВИЛЬНО ловить на резинку ночью. Ночная рыбалка на Нобеле оказалась просто супер так же как и поклёвки леща.
Начинало брать с половины первого и продолжалось дето до пол второго. На протяжении часа клёв просто бешенный. Неуспевал. Потом затишье дето до трёх. Иногда после трёх и до 5 было пару поклёвок. Потом опять тишина и с шести начиналась жара. Начинал брать подлещик.Кстате ночью поклёвки были исключительно более крупных экземпляров.
В итоге за ночь удавалось взять от пяти до 12 лещей от 600гр и до самого большого 1050гр
Так как днем рыбалки не было решили попробовать потролить. Объехали почти всё озеро окромя одного залива. Метрах в ста от берега на салмо хорнет HP 6sm с заглублением до 3 метров была взята первая щучка. Завесила 780 гр.
Так же были попытки половить вечером на поппер окуня гоняющего малька. Но так ничего и не удалось..........
Востаннє редагувалось Boss в 04.09.2007 04:30 pm, всього редагувалось 1 раз.

Boss

Повідомлення: 165

» 04.09.2007 01:32 pm

... в додаток ми ще пробували на силікон і вертушки...
Думаю, що малька там була така кількість, що йому все інше було як цяцька... :?

Pavel K

» 05.09.2007 09:09 am

Їздив на минулі вихідні (24-26.08) разом з Миколою (Bizba) на о.Нобель. Прибули на озеро десь близько 12.00., 24.08. Розмістилися поблизу русла р. Прип'ять, яка витікає з озера. Поставили палатку, накачали човни, приготували спорядження. Сонце стияло високо тому вирішили трішки до вечора позагаряти, половити краснопірку, плотичку на манку. Близько 17.00 год. випливаємо, половивши безрезультатно на озері я спустився вниз по руслу річки Прип'ять. :f1: На одній із заплав спіймав 2 щурення 350-500 гр., та два окуні 250-300 гр. Одна щучка зійшла, та було ще шість ударів. Ввечері розпалили багаття, випили по чарці Волинської, засмажили у фользі на вуглях рибу, випили гарного пива :booze: , з надією, що хижак завтра буде ловитись краще і більший. Риба запечена вийшла супер!
Прокинувшись на світанку, повні сил на енергії випливаємо, я поставив за вітром на живця кружки. В ліліях бачу як окунь ганяє малька, ставлю попер і відразу результат- два окунька близько 250 гр. Щука чомусь брати не хотіла, хоча на воді ударів було багато. Навіть бачив як два щуренята по грам 250 втікали в різні сторони. Одна щучка десь до кілограма вискочила з води в повний ріст. Перепробував всі можливі наживки-безрезультатно. Вирішив перевірити кружки. З семи поставлених-три перевернутих. Витягую перший-щучка грам 900, другий-пустий(покусана кранопірка), третій-аналогічна ситуація як із другим, явні зуби щуки на плотичці. Поставив кружки знову. Пливучи :diver: до берега поставив воблер Salmo на дорожку. Довго не довелося чекати, удар-витягую щучку близь 1 кг., відцепилась прямо у підсак. Сонце вже стояло високо, було спекотно, тому вирішили вдень відпочивати. У Миколи на попер було два сходи щучки, окуня, та два удари. На жаль нічого не зловив. В мене вже було дві зубатих. Близь шостої перевірив кружки, два перевернутих-плотичка погризана(явні зуби), а щук не має. Вирішив поставити кружки поближче до острова. Поставив перший, другий,-дивлюсь перший вже перекинутий, розмотує лєску, почекавши трішки, витягую-покусана плотичка.
Поставивши останнього кружка дивлюсь третій вже перекинутий, підпливаю-витягую,-поводок як пружина, живця не має :grimace: Стало сутініти, тому повернувся до берега.
Накрили стіл, позапікали рибу, випили-відпочинок продовжувався :booze:
На ранок(неділя 26.08) випливаємо на моторі дорожити (домовився на передодні з місцевими жителями). На озері безрезультатно, виплили на р. Веселуху, притока Прип'яті, перший удар і сход щучки. Через деякий час спіймав на тролінг окуня грам 300 та щучку грам 800. У Миколи жодного удару. Подорожили до 11.00 год.,-потрібно було повертатися додому.Отримавши масу задоволення, гарно відпочивши, повернулися додому. :victory:
Востаннє редагувалось костя в 05.09.2007 10:33 am, всього редагувалось 2 разів.

костя

» 11.09.2007 12:27 pm

В этот-же период (24-26.08) на Нобеле кроме Кости с Мишей было еще 2 "бригады" моих знакомых, результаты аналогичные Костиным - по 2-3 щучки в день, до килограмма. Видать не повезло. :cry:
Костя говорит, что зубы меняла (со слов местных), но ИМХО причина видимо в другом - погода, фаза луны и т.д.

Да простит меня администрация сайта за оффтоп (нет смысла открывать новую тему, а похвастаться охота :lol: ):
Сам был в отруске две недели - рыбачил каждый день на ставках где живет теща (с. Деражно, Костопольского р-на, Ровенской обл.): заслуживают внимания 2 щучки:
30.08.07 - щука 2,9 кг.
Спиннинг - Шимано Форс Мастер, 2.7, 15-40
Катуха - моя уставшая Шимано Нексейв 2 500
Леска - 0,3, Трабукко
Поводок - 0,25, Тритон
Блесна - Кондор, желтая, 21 гр.

31.08.07 - щука 3,516 кг.
Снасти теже
Блесна - Спинекс Атом, Белая, 18 гр.

And

Повідомлення: 40

Далі