Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Лід - де і який: Сезон 2021 - 2022
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Перлина Полісся озеро Нобель

Озера та ставки Рівненщини де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Re: Перлина Полісся озеро Нобель

» 14.09.2007 12:24 pm

vityok - від усіх рибаків дякую за запрошення :booze: (а то 2 рибачки, яких я рахував за друзів, з’їздили на Нобель на бусі і навіть нікого не попередили. :( За що були покарані поганім кльовом).

Для тебе є така невтішна інфа з Нобеля: повернулась знайома компанія (були один день – вівторок), улову ноль.

ІМХО- трошки ще ранувато.
Але якщо твердо вирішили їхати – ні хвоста, ні лузги :victory:

And

Повідомлення: 40

» 11.10.2007 06:15 pm

Привіт Всім! Перепрошую що з запізненням але розкажу як я з'їздив. Виїхали зі співробітником 15.09 зрененька. по дорозі ще заїхали у Волинській області на досить велике озеро є виднілось з дороги, рішили для перепочинку помахати прутами, як результат - зацеп який чомусь по трошки витягувався - сітка :twisted: ! В ній тостолобік десь під кілограм і карась. Сітка була "конфіскована" як трофей по боротьбі з браконєрством :lol: . Нобель (до якого ще треба було доїхати 30км. неможливою бруківкою) зустрів нас дощем і вітром. Так як лодки своєї не було довелося плавати на місцевих плоскодонках :boat1 при сильному вітрі. Повірте - тренажерний зал відпочиває :exercise: , руки потім відвалювались а хвилі такі були що на березі потім хотілось землю цілувати :swim2 . За півтора дні була спіймана одна щука де 1.2кг. :huge , зате місцевий з яким я познайомився ще в першій поїздці, за пів пляшки коняку :bala виніс всю рибу з морозілки :laugh2 . Хоч без трофеїв, зате повні вражень повернулись додому.

vityok

Повідомлення: 16

» 12.10.2007 09:22 am

для vityok
На Нобелі потрібно знати де ловити. Щука стояла під самим берегом в ліліях. Зараз лілії впали потрібно шукати бровки,-вона пішла на глибину. По центру озера іде коса, глибина 2.5-3 м., там і потрібно ловити. Щука стоїть такими ніби п'ятачками,-спіймав одну там обов'язково спіймаєш декілька.

костя

Повідомлення: 18

» 17.10.2007 09:01 am

для vityok
На ці вихідні буду на Нобелі, якщо бажаеш приєднуйся. На моторі плавати там класно, але не завжди ефективно. Я віддаю перевагу веслам. Знаючи місця де тримається щука,-там і риболовлю. А на моторі перепливаєш з місця на місце, не завжди добре обловлюєш перевірені місця. Якщо в цих місцях не бере,-випливаю на річку Прип'ять, там є по обидва боки заплави. На даний час там впала лілія,-місця для щуки супер.

костя

Повідомлення: 18

» 24.10.2007 08:47 pm

От і збулося, попали ми того року на Нобель. Враження різноманітні від поганих (дорога +1 колесо-) до хороших(природа, рибалка, відпочинок).
Виїхали із Львова в 01-00г. 20/10/07 в Луцьку забрали (Костю). перед Нобелем влетіли в яму два колеса зпущені, диски погнуті, поставили запаску, друге вирівняли диск накачали і підкачували аж до Львова, але в 08-00г були на Прип'яті. Погода була холодна вітер північний, Сергій (VIRUS), наш суісд Юра, та Костя накачали лодки і пішли :boat1 добувати хижаків :f1: (правда перед цим ми випили за рибалку :booze: ), я ліг спати в машину :sleep: так як я ловлю білу рибу, і було дуже холодно.
Результат суботи: Костя 7щук ( з трьох ми зварили юшку :cook: ) Сергій 1 щука, Юра 0, я ловив на каналах на поплавок теж 0.
Ночували в хаті, в Кості там є знайомі :bala , Костя зварив юшку , посиділи добре :booze:, Зранку всі знову на рибалку. В неділю вітер стих зовсім, вийшло сонечко тому і хижак брав гірше Костя 2 щуки, Сергій та Юра 0 ,я зловив два підлящика та декілька плотиць. дві досить пристойні.
Постааюся скинути фотографії.

TVG
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 86

» 25.10.2007 09:59 am

Вітаю з більш-менш вдалою поїздкою.
Хочеться почути відповіді на наступні запитання:
1) в яких місцях озера по карті зловлено щук (конкретно про рельєф дна, наявність очерету тощо);
Nobel.jpg
Nobel.jpg (19.54 Кб) Переглянуто 10215 разів

2) які з приманок було використано;
3) довжина та вага щук (хоча би приблизно) ?
Востаннє редагувалось Abenader в 19.02.2008 06:00 pm, всього редагувалось 3 разів.

Abenader

Повідомлення: 28

» 25.10.2007 08:25 pm

Як я вже писав, що ловлю білу рибу, так, що де вони ловили щук краще напише костя, знаю, що Сергій (VIRUS) зловив свою щуку тролінгом десь посередині озера, Юра гріб :boat1, а він ловив. Знаю, що блесни, воблери, попери не працювали ловили на сілікон,вроді :oops:, але це краще знає костя бо він був їхнім наставником. Про розмір риби можна судити по фотографіям, які я надіюсь викладу.

TVG
Львівський карповий клуб

» 25.10.2007 09:46 pm

Пробую викласти ці фото я робив совїм телефоном ще є фото зроблені Юриним фотоапаратом.
DSC00058.jpg
Це щука яку зловив Сергій.
DSC00057.jpg
Таким нас зустрів Нобель в суботу.
DSC00056.jpg
Вітер був дуже холодний, північний.

TVG
Львівський карповий клуб

» 25.10.2007 11:05 pm

Це фото із фотоапарата:
DSC00061.jpg
Костя приготовив юшку за своїм рецептом
IMG_0105.jpg
Це витік р.Прип'ять з оз. Нобель
IMG_0110.jpg
місця де водиться щука і не тільки.
IMG_0111.jpg
Таке холодне озеро було в суботу...
IMG_0115.jpg
без капюшона не витримували і години (VIRUS).
IMG_0120.jpg
Ця щука хоче з'їсти рибку з нашої емблеми.
IMG_0123.jpg
Ми їмо юшку зварену Костею
IMG_0126.jpg
Це погода в неділю хижак не йшов.
IMG_0128.jpg
З човна природа там ще гарніша.
IMG_0130.jpg
Але незважаючи на поганий кльов хижака в неділю Костя зловив ще дві щучки.

TVG
Львівський карповий клуб

» 31.12.2007 08:20 pm

Сьогодні натрапив на оновлені супутникові фото частини оз. Нобель. Координати озера для Google Earth - 51°51'43.71"С/ 25°46'26.19"E
Nobel_Full.jpg
Nobel_fragment.jpg
Тут ми відпочивали у 2006 і 2007 роках

1:100 000 Ukraine map/M-35-4

Pavel K
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 2646

» 24.03.2008 11:45 pm

6-ой рік їжджу працювати в Зарічненський район. Обїздив весь район. Порибалити є де, адже в районі крім озера з проточною водою Нобель, є ще купа озер карстового походження по типу Шацьких. Рибалити найкраще на річках, або в витоці з Нобля Прип'яті, Стоході. Минулого року ми з місцевими взяли карпа на 11.5 кг. Правда на сітку. :( Браконєрів повно. Там на початку теми хтось невірно сказав про річки. В оз. Нобель впадають і витікають 2 річки Стохід і Прип'ять. Найдивніше те що вони в озері міняються місцями. В 2005 році місцевий рибгосп востаннє затягував сітку. Улов 4.7 тонн риби. Щуку місцеві ловлять здебільшого троллінгом, або на живця. Крім щуки в ходу лин, лящ ну й ще сом. Сом теж на витоці ріки там є ямка. Заїзд зі Львова найкраще по маршруту Львів-Луцьк-Любешів і на Кутин. Посередині між Любешовим і Кутином і правда починається те що вони називають сошш. Дорога викладена камінням, швидкість 30 км/год і в зуби потрібна боксерська капа. Остання заправка в Любешові. На озеро найкраще заїжджати мимо колгоспного двору через сад не вїжджаючи в село, яке до речі розміщене на півострові, але там не проблема і зняти хату. До речі на самому вїзді знаходиться база відпочинку Рівненської меліорації. Маючи в районі знайомих можна навіть домовитись про проживання на базі, в самому селі є шкільний гуртожиток. Правда закритий, але ліжка там є. Гуртожиток зразу за сільрадою. Купатись краще на Засвєцькому, кілометр від села. Воно як Шацьке і нікого навколо нема. Деколи після роботи заїжджаю покупатись то мона на голяса. :D Спінінгом почав бавитись з минулої осені, так шо ще не дуже його там випробовував, думаю тижня через 2 поїду на місяць два в район. Вже дзвонили, кликали.

Pykuj

Повідомлення: 3

» 28.03.2008 12:15 am

Нерестова заборона закінчується як по всій Україні. З берега ловити можна спокійно, на резинку не практикував. Машина по тій дорозі проїде будь яка, правда потрібно буде їхати максимально обережно. І ще одне і я думаю найголовніше. Район і озеро розташовані в третій чорнобильській зоні.

Pykuj

Повідомлення: 3

» 28.03.2008 12:40 pm

"...Район і озеро розташовані в третій чорнобильській зоні", яка закінчується у східній частині Волинської області.

Abenader

» 13.06.2008 10:38 am

Ось тут є деяка інформація (від Кості): http://forum.fishing-ua.com/showthread.php?t=1290&page=2.

Abenader

» 20.06.2008 09:12 pm

Були 06 червня, за три дні зловили десь під 15-17 щук і 3 окуні під 1 кг.
:f1: Перший день на тролінг лише одненька :( , а в інші дні на чорний силікон всіх інших наловили.
Ловили в лататті одразу ж навпроти церкви, на Припяті нічого :) , а так головне добряче відпочили, ось збираємося на 27-31 червня надіюсь буде добре

Ttaraskin

Повідомлення: 1

Поперед.Далі

Повернутись в Озера та ставки Рівненської області

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей