Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Хрінницьке водосховище (Хрінники)

Озера та ставки Рівненщини де ловиться риба, як туда добратись, звіти
Правила форуму
В розділах про водойми пишемо тільки звіти. Питання на зразок: хто був останнім часом? чи клює? - в чат на головній. Неінформативні повідомлення будуть видалятись.

Перед створенням нової теми обов’язково прочитайте Про створення нових тем про водойми. Теми які не містять «нормальну» інформацію про водойму будуть видалятись.

Прохання до тих, хто пише звіти - висвітлюйте (по можливості): вартість риболовлі, стан доріг, де саме ловили, час, снасті, прикормка, наживка. Відвідувачі форуму будуть вам вдячні.

Хрінницьке водосховище (Хрінники)

» 22.05.2007 11:37 am

Загальна інформація:
Хрінницьке водосховище створене у 1957 році на р. Стир яка відноситься до басейну Прип’яті з метою забезпечення роботи вбудованої у тіло греблі гідроелектростанції, а також для рекреації та рибогосподарських потреб регіону. Розташоване в адміністративних межах Демидівського району Рівненської області та Горохівського Волинської області. Площа водосховища 2500 га, запроектований об’єм води в 40 млн. м3. Глибина від трьох до семи метрів, на ямах та руслі річки є і більше. За період свого існування водосховище декілька разів спрацьовувалось (спускалось). Так, останній раз, у травні 1989 року в нижньому б’єфі неподалік греблі водосховища було виявлено карстову воронку в діаметрі 25 м та глибиною 9 м, внаслідок чого було здійснено повне спрацювання водосховища до мертвого рівня. І лише в 1999 році після здійснених ремонтних робіт на водопідпірній греблі водосховище було наповнено водою.

Карти:
Промислове рибальство:
В Рівненській та Волинській областях Хрінницьке водосховище є найбільшим штучно створеним водним об’єктом, і з самого початку свого існування є одним з основних рибопромислових об’єктів. В уловах нараховується близько 28 видів риб, які відносяться до 8 родин. В промислових уловах в 1978-2007 роках постійно спостерігались десять видів риб, а саме: щука (Esox Lucius L.), окунь (Perca fluviatilis L.), лящ (Abramis brama L.), плітка (Rutilus rutilus L.), краснопірка (Scardinius erythrophthalamus L.), сом (Siglurus glanis L.), сазан (Cyprinus carpio L.), плоскирка (Blica bjoerkna L.), карась сріблястий (Carassius auratus gibelio L.), лин (Tinca tinca L.) решта ж видів спостерігались в уловах як прилов і їх кількість була не значною. Промислові улови на водосховищі протягом його існування різко коливаються в період до повного спрацювання коли у 1978-1989 роках спостерігались улови від 42,1 тонн до 86,05 тонн в рік та після десятирічної перерви в роботі водосховища у 2001-2006 роках спостерігаються улови від 3,95 тонн до 12,11 тонн. Але незважаючи на скорочення уловів та перебудови у видовому складі іхтіофауни, протягом 1978-2006 років в промислових уловах наймасовіше спостерігались 4 види риб, а саме щука, карась сріблястий, плітка та лин.

Любительске рибальство:
Ймовірно водойма загального користування, тому діють Правила любительського і спортивного рибальства. Любительске рибальство безкоштовне. Підчас весняної нерестової заборони ловити рибу не можна (увага: дати початку і закінчення весняної заборони на вилов риби можуть відрізнятись від звичних діючих у Львівській області - шукайте актуальну інформацію в відповідних наказах регулюючих органів).

Доїзд до водойми:
Зі Львова основний напрямок на Берестечко. Є два основних маршрути:
Після Берестечко на Хрінницьке водосховище можна заїхати з двох сторін:
  • Старики - Перемиль - Гумнище
  • Піски - Демидівка - Хрінники (витік, дамба)
З Хрінників можна проїхати по лівому берегу на півострів (с. Товпижин) і ще далі на другий півострів, аж за Товпижин. По правій стороні з Хрінників Набережне-Боремель-Шибин-Липа (кінець дороги).

Все це добре видно на звичайній двокилометровій карті. Відстань від Львова до с.Хрінники приблизно 120-130 км

Інфраструктура:
Є бази для відпочинку, можна взяти човен. Проте не всюди є нормальні нетікучи човни - бажано дзвонити і домовлятись наперед. Також бажано наперед домовлятись про місця на базах - місцина популярна тому вільні місця знайти може бути проблематично.

• База відпочинку "Мотор" від Луцького авіаремонтного з-ду "Мотор". с. Боремель. тел. (03637) 4-83-52 (комутатор, попросити і з'єднають), або 8-050-1069786 Михайло Миколайович. - 30-70 гр. сутки/койко-місце (холодильник, посуд); хороші лодки, теніс, більярд, мангал і т.д. Непагано відпочивати, є "нетекучи" човни, проте на веслах до плавень та русла - далеченько (окрім Динамівського русла. Але там сітки, сітки і ще раз сітки)
  • База УТМР в с. Товпижин 0968187309 Валєра (Єгер). Базою відпочинку назвати важко, більше це притулок для риболовів/мисливців якім треба лише переночувати. Хоча будиночки і убогі проте для того щоб переночувати - цілком нормальне місце, бажано мати з собою спальний мішок. Є човни, але може не вистачити чи буде "текучим" (особливо проблеми з вільними човнами можуть бути підчас сезону полювання) тому краще домовитись наперед з єгерем. Доїзд поганий. Біля бази зарослі очерету практично по всій акваторії - від берега до берега. Місця для хижака хороші. Для пікніка чи відпочинку з родиною не підходить.
  • База відпочинку “Сигнал”. с.Хрінники. тел. (0362) 23-50-19, 23-52-19, сезонна.
  • База відпочинку “Світлофор”. с.Хрінники. тел. (036237) 5-31-19, сезонна.
  • База відпочинку “Динамо”. с.Товпижин. тел. (036237) 22-24-81, сезонна.
  • База відпочинку “Голуба затока”. с.Грабівець. тел. (03637) 6-11-84
  • База відпочинку "Перлина", с.Хрінники, вул.Зарічна, 6, тел. (03637) 4-60-43, (067) 304-27-10

Додаткову інформацію про відпочинок зі зручностями можна подивитись в розділ туризм Демидівської РДА чи на сайті Інформаційного туристичного центру Рівненщини (дивіться Димидівський район). Приватні особи здають будинки для відпочинку на любий термін, є такі, що і кормлять 3 рази в день, виходить зручніше і дешевше ніж самому скуплятися і готувати. Навіть є дачі з компьютером, ТВ, банею і т.п.

При написанні використовувалась стаття: Характеристика промислової іхтіонофауни Хрінницького водосховища. УДК 639.3. Мосніцький В.О., Куньчик Т.М., Климнюк О.М..
Інформацію надали: костя, And, Pavel K, Юра, Остап, Romko, Petrovich

admin
Site Admin
Site Admin

Повідомлення: 614

Хріники

» 22.05.2007 03:32 pm

Я цієї суботи ( 19.05) їздив в с.Хріники, на водосховище. Ловився непогано окунь, але невеликий 250-300г- ловив на MEPS. Пробував ловити щуку безрезультатно-небачив даже удару. Спілкувався з багатьма рибаками, зараз щука ловиться погано. В основному ловлять в нас зараз щуку вниз по руслу р.Стир (на старіцах). Щука невелика-700-900 гр. В Хрінниках ловив непогано в минулому році, бувало за день по 10-17 штук, найменші були кілограмовки. Ловив там і екземпляри по 6 та 7 кг. Порадивби їхати в. с Хріники, до дамби. Кидати з берегами там непогано і зацепів не має і щука в тих місцях є,-провіряв сам! Щуки там є багато, але треба потрапити на кльов! Відпочинок я думаю вийде гарний!

З білої риби на даний час на Хріниках непогано ловиться густьора, краснопера, плотва. Ловив на манку (тісто), пшеничку, Плотва зараз під берегом,- нереститься! А є ще в водосховищі сом, карп, карась, лин. Їхати зі Львова треба по трасі Львів-Луцьк до м.Горохів. В м.Горохові поворот направо до м.Берестечка. Від берестечка ще 20 км до Хріників.

костя

Повідомлення: 18

» 23.05.2007 12:09 pm

Мої досягнення в Хрінниках. Початок жовтня 2006 року.
1.jpg
Щуки вагою: зліва-6 кг 800 г; справа 5 кг 900 г.

костя

» 13.06.2007 04:46 pm

На вихідні рибалив в с.Хрінники, поблизу бизи мотор. Виїз в суботу 9.06 о 18.00 год, я +троє друзів. По приїзді розбиваємо лагер в дуже гарному, мальовничому місці,- ліс, співають гарно птахи. Швиденько збираємось та випливаємо на водойму,- за п'ять хвилин перший результат,- окунь вагою близько 400г.,через декілька хвилин упіймав щучку вагою близько 800 гр. За вечір упіймав 9 окунів і звичайно 1-ну щучку. Ввечері мені довірили варити уху, а самі зайнялися смажити рибу на вогні. Під чарочку горілики уха та смажена риба видалась неймовірно смачною! :roll: Після чого потягнуло спати :wink: Ранок 10.06. 4.00 год., дружньо всі прокидаємось, п'ємо запашну каву і вперед! :) Пробую ловити на Meps. силікон,-результат-0. Ставлю попер і почалося!!! Чіплялося по два окуння, намагався схопити і третій, але зацепитись не було за що! Окунь від 350 гр,-до 1,250 кг. Близь 10.00 год кльов поступово припинився. За ранок спіймав 47 окунів. Піднялося високо сонце, цілий день провалявся у тіньку. На вечір піднялася гроза, блискало! Якихось два "фізика" додумались виплисти на водойму,-спінінгувати. Гроза була такою, що страшно було на березі стояти, не те що на воді та з карбоном в руках :cry: Тому всі вирішили не ризикувати,-сіли грати в карти. Наступного ранку 11.06 повторити попередній рекорд не вдалося,-упіймав лише 22 окуні. Щука ловилась погано,-сусід упіймав всього дві до кілограма. Поспішали всі на роботу з гарним настроєм, приємними враженнями та добре відпочивши! :D Ловив на попери River2Sea

На жаль свій цифровик я продав, іншого ще не купив. Їду на рибалку то відчуваю велику втрату. Найближчим часом думаю що обо'язково придбаю іншого! Рибу відразу чистили і солили на тараньку, тому що була велика спека - могла швидко попортитись! В ці вихідні в Хріниках поналовлювали окуня майже всі. В Луцьку, в магазині "Клює" спілкувався з рибаком, який казав що за вихідні в Хріниках спіймав окунів загальною вагою 37 кг. Деякі екземпляри були близько 1,5 кг. На скільки це правда не знаю, але можливо!

костя

» 25.06.2007 10:12 am

2.jpg
З 22 по 24.06 були в Хрінниках. Перше,що кинулось в очі - це сильно впав рівень води, орієнтовно на 60 см.(там після нересту запускають другу турбіну на станції) в результаті активної риби було дуже мало. В суботу брав тільки окунь, в неділю, попалась одна щучка до кілограма. Кльов дуже "ніжний", воблери і силікон - глухо, клювало на Aglia Long № 1+,2 і на тандем (два лєпестка)також було пару покльовок на невеличку колєбалку типу мепсівського циклопа, проводка дуже повільна. Такі ж результати у всіх, кого зустрів на водосховищі. Але відпочинок вийшов - супер, природа, юшка, весела компанія чого ше треба для простого людського щастя :D
ПС печений на вуглях окунь - саме то!!!! зтоптали всього :D

Romko

Повідомлення: 257

» 26.06.2007 05:05 pm

Юра написав:Костя, как там дела предстоят с лодками??? В наличии такие всегда имеются или могут быть проблемы??
Еще такой вопрос, может кто подскажет как добраться до базы "Динамо", это вроде где-то возле дамбы.

Обяснить трудновато, но попытаюсь.
Не доезжая до дамбы последний поворот на лево перед дамбой (если ехать из Ровно, из Луцка наооборот за дамбой - первый направо), мостик и за селом выезжаеш на полевую дорогу, км 5-7 по ней. Везжаеш в село и кажысь второй поворот на право, по ней в конец села, за селом дорога поварачивает на лево и до леса. Как ведеш в лес - перекресток, повернеш направо. По левой стороне заборы (базы), едеш в конец. Динамо последняя база.
Небыл там год, встречал не рыбака (бывшего директора Динамо), то он говорил с лодками проблемы.
Если будеш ехать не ночью скину мобилку в личку - буду коректировать движение (ночью доця маленькая - звиняй).
Возможно буду в Хренниках 30 или 1.07.

And

Повідомлення: 40

» 02.07.2007 07:11 pm

Спасибо And.
28-1 были в Хренниках, нашли базу Динамо. К сожалению все базы перегружены, со стороны леса берега заросшие камышом, оч много отдыхающих. Пришлось менять место и переезжать на другую сторону. Озеро оч перспективное, много заливов, корчей и т.п.
К сожалению за 4-е дня рыбалки клева так и не было, словили по десятку окуней весом от 300 - 500 гр. Пробовали оч много приманок, твистера, риперы, попперы, вертушки, калебалки.
Иногда проскакивали поклевки на меппс 1.
Улов был только у тролингистов, регулярно тягали щук на воблеры.

Юра

Повідомлення: 329

Хріники

» 02.07.2007 10:23 pm

Були в Хрінниках з сімєю на відпочинку 28/06/07-29/0/07, велика подяка Кості з Луцька, який нас зустрів і показав чудові місця : :) , та поділився своїм досвідом ловлі на цій водоймі :D .
Правда кльову не було :hook: піймали тільки дрібні краснопірки та підлящики одного линка 150-200гр. та карася гр.400. на юшку хватило, але відпочинок вдався дуже чудовий :f1: :swim: :booze:
1.jpg

Це Костя передає свій досвід моєму синові Сергію він же VIRUS.
2.jpg

Сигналізатори в цей день мовчали і ми вирішили їхати на сома в м. Млинів на р. Іква але про це в розділі про сома.

TVG
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 88

база Динамо

» 13.07.2007 12:40 pm

Юра написав:Народ,никто не имеет телефона на базу "динамо", собираюсь в конце августа-начало сентября на недельку, хотелось бы заранее перезвонить и забронировать домик, а то практика показала, что с местами там трудновато.

Юра! Позвониш (0362)29-23-52 - это УВДовский спортзал, трубку возьмет скорее всего Неля. Поговориш с ней, но лучше всего возьми у нее мобилку Ивана - начальник Динамовской базы.

Пока писал, думаю чо я тебе мозги парю :wink: , короче мобилу Ивана кину в личку.

Насчет лодок там проблема, но если будеш заранее заказывать, то у них есть 5 шт. алюминевых - для своих.
Сам никак не выберусь в Хренники, а хоцца. В принципе могу договорится и на спасательке (другой берег почти напротив Динамо), но у них только одна лодка, так что лучше наверно на Динамо.

ЗЫ. Слухи:
1. На севере области счас берет щука, слышал в магазине, что каких-то 2 урода за 2 дня словили 60 кг. :evil: , нафига им столько.
2. А на Нобеле (родина Кости) на троллинг ловят крупных сомов - 15-30 кг.
Всем удачной рыбалки!

And

Re: Хріники

» 05.11.2007 10:31 pm

Привіт всім був в Хрінниках 4 рази .... принаймі без риби ніколи не був але то все було максимум 24 вересня 2006 року ..... але питання чи є смисл їхати зараз ..бо планується поїздка на ці вихідні вот тільки погода мабуть \чи хтось там ловив в такий час \і на яку базу там краще їхати .....Дякую за інформацію на перід !!!!!!!!!!

v.pavlo
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 296

» 06.11.2007 10:48 am

Всем привет! В воскресенье (05.11.07) в Хренниках были 2 моих знакомых = 6 щук, одна на 4 кг, одна 3 кг, остальные 1-1,5 кг. Ловили троллингом по руслу. Но можно сказать, что они толковые рыбаки или им повезло :D , по тому как у остальных на водоеме было по 1-2 шт. в лодке, правда они видели у одного рыбака окуня на килограмм :o .

Насчет, где остановиться не знаю - сам там давно не был. Говорят хорошая база с лодками «Мотор» - 30 гр. сутки/койко-место (холодильник, посуда); масляный радиатор, телевизор - 5 грн./сутки; лодка – 1,5 грн/час; теннис, бильярд, мангал и т.д. – все по 1грн./час. Телефона к сожалению не имею, но если заинтересовало – узнаю.

Можно и на «Динамо» (посмотри выше – я давал телефон), но там на много хуже.

Удачи!

And

» 06.11.2007 02:31 pm

На Моторі не погано відпочивати та й човни завжди є "не текучі" :) ,але як по мені перспективніші місця на УОРівській базі....з Мотора на веслах до плавень та русла-далеченько(окрім Динамівського русла.Але там сітки,сітки і ще раз сітки) ..... :)....
і як казав Ваня з Динамівської бази:"...хлопці,та не оддохнете ви на Моторі...там все якось під лінійку розкресленно....а у нас-отдохнете....гарантірую...." :D :D :D
ІМХО після перших приморозків, щука там стає джигова.Перевірено.Хоча попадається і на рівномірну...взагалі прошена вона у Хрінниках стала.....кого цікавить дана водойма детальніше -пишіть в лічку....пориюсь у щоденниках-може щось і підскажу... :)

Остап

Повідомлення: 246

» 13.11.2007 12:56 am

Привіт всім .Цієї неділі були в Хрінниках ... Зранку в 6.30 вже на базі Мотор.Погода на ранок була чудова як для цієї пори року трошки вітерець але не дуже сильний .... Зібрались випливли на другу сторону від бази і почали ловити ... До годинки 9.00 нічого не брало навіть натяків на кльов не було десь біля 10.00 мій знайомий ловить окуня на 450 грам .... НУ думаю зараз піде ....Ага за 10 закидів сходить в мене і в нього по окуню і на годинку як обрізало ..... Потім десь в 10.20-10.30 взяла на слайдер 45 грамовий під окунька розмольований .....щучка 4.5 кг .... :) а далі все як на рибалці інколи буває кидаєш кидаєш міняєш все що в коробках привіз а кльов був вчора і буде завтра ..... Нічого сфоткатись було з чим ... Місцеві казали що стало брати гірше ... зато більша .... і окунь до 1 кг попадається регулярно але не всім... Задоволення з рибалки отримали але висновок один на день немає чого туда їхати ...Всі місця що хочеш не проїдеш а 300 км кататись трошки напряжно .... І ще одне може хтось зі мною не погодиться але в Львівській області такого плану озер немає ...я про рибу .... та й про саме озеро теж ...... і про ціни на базах !!!!! Невідомо чи в цьому сезоні ще поїдемо але на наступний сезон думаю буду там регулярно .... :f1: :) :) :)
IMG_3036.JPG
Таких я вже тут ловив тільки не цього разу!!!
IMG_3004.JPG
А приманка то уловиста !!!!
IMG_2992.JPG
Брігада УХ !!!!!
IMG_3019.JPG
Хоч один зловив і то непогано!!!

v.pavlo

» 13.11.2007 11:21 pm

Ну так в неї взагалі небуло майже всіх зубів знизу ... Щучку Ігорко зловив що на фотці з нею а я її тільки руками голими витягнув так порізи ще залишились .... Одним зубом загнало в палець болить до сих пір... Я чесно туда за щукою їхав вот окунь ... в вересні 2006 взяв 45 штук від 350 до 650 грам ото було класс... Не рахуючи сходів ...... а про фотку скидаю можна побачити ... :)
IMG_3032.JPG

Ловили ми напроту бази мотор на другій стороні а коли вертались додому при виїзді на грунтовку були сильні зарослі участки озера і ще про базу УТМР говорили що по рибалці там краще ... Може хтось щось скаже і фотки якісь є ..... я на мене в тих зарослях покраще буде ніж там де ми рибалили :) на перід дякую....
Востаннє редагувалось v.pavlo в 14.11.2007 12:57 am, всього редагувалось 1 раз.

v.pavlo

» 18.11.2007 08:47 pm

УООРівська база дійсно убога,але перед льодоставом по щуці місця перспективніші.....до русла не далеко і якось затишніше....ІМХО....v.pavlo ,якщо з ночовкою їхати на базу УООР-найкращий "сарайчик" :) -єгерський....він самий теплий(пічка перекладена вдало)...:) постіль така,що деколи одітим "в западло" лягати....в останньому доміку на веранді пробитий дах від вибуху 5-ти літрового газового балона,який пацани поза минулої зими "розігрівали" на плиті газовій... :) ...а взагалі-база для екстрималів..... :) :) :)

Остап

Повідомлення: 246

Далі

Повернутись в Озера та ставки Рівненської області

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість