Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Зроби Сам

Прути, шнури, підліски, бекінги, інструменти та матеріали, мухобудування

Зроби Сам

» 16.04.2012 11:19 pm

Изучая нахлыстовою тематику - очень интересна и познавательна ветвь саморучно изготавливаемых инструментов и приспособ, на счастье мастерами и изобретателями земля наша славится, да и не всегда есть деньги на то на что мозгов куча.....Кто что подскажите покажите....
для начала пример http://www.mushki.ru/terki/viewtopic.php?t=41&postdays=0&postorder=asc&start=0

Игорь

Повідомлення: 178

Re: Зроби Сам

» 18.04.2012 12:05 pm

Я вже десь писав, та і ще раз повторюся.
Я починав свій шлях в нахлист так само із принципом "все зроблю сам".. Зробив лещата(до речі по тій ссилці є "Тиски от Макс" --не самі естетичні,але до нині робочі), бобінотримач, вузловяз і ще пару приблуд.. Потім помаленько з часом і досвідом почам прикупляти індійські лещата(20дол), бобінотримач(2 дол), вузловяз(2 дол), які коштують - вказано в дужках.. З часом став себе більш краще чутися у вязанні, рука набилася чи що і почав купляти американські інструменти вже не по 2 долари, а по 10-20баксів, причому на ринку всі мої захцянки є - довгі-короткі трубки з керамічною вставкою, з керамічною трубкою, із деревяною декорацією..
Два роки тому наш нахлистовик В., побачивши ті самі тіски, які зробив по вашій ссилці Raven.68 чи у когозь с інших, сам вирішив зробити щось на кшалт Renzetti travel (ринкова ціна - 190 дол.).. Ну і, зробив скілет, а зробити губки такої самої якості як у світового виробника - за перепрошення "всрався".. А я мав бути першим, хто буде тестувати ці лещата.. Словом я чекав рік на результат і повний комплект лещат я так і не побачив... "Халява не вдалася", як то кажуть...
А в мене в той же час індійські лещата вже мали такі потоптані губки, що вязати мушок було більше обузою ніж задоволення. І я вирішився на світовий бренд (до 300-400дол.).
Більше місяця провів в пошуках, запитаннях, бравзання в інтернеті і вибрав Рензетті presentation 2000 (http://www.renzetti.com/images/large/P2000_stand_cClamp_zoom.jpg). Щоб сказати що лещата просто класні - нічого не сказати.. Вони просто супер після 4х років вязання на різному недоброму!! Але щоб це зрозуміти треба пройти і свій шлях...
Тому моя думка тепер така "Робити самому? НІКОЛИ, поки є прекрасні речі на ринку!!
Так, не завжди є на все гроші, і всього відразу накупити теж не потрібно.. все треба робити поступово..і думаю за пару років у вас стільки всього буде, що не буде місця де складати атрибутику вашого нового хоббі)))

Макс

Повідомлення: 179

» 18.04.2012 02:17 pm

Я считаю, что что-то нужно придумывать для улучшения качества и усовершенствования товаров которые уже есть на рынке, а не их повторение в бутерном исполнении. Тогда Ваши творения будут приносить радость.

Если у нас есть хорошие мастера, то подтягивайтесь! Тема на самом деле очень интересная и на своего любителя и как всегда, многих товаров нет на рынке. :D

Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3635

» 21.04.2012 07:56 pm

Макс написав:... А я мав бути першим,... Але щоб це зрозуміти треба пройти і свій шлях...
Тому моя думка тепер така "Робити самому? НІКОЛИ, поки є прекрасні речі на ринку!!...
)))[/
Вова написав:Я считаю, что что-то нужно придумывать для улучшения качества и усовершенствования товаров которые уже есть на рынке, а не их повторение в бутерном исполнении. Тогда Ваши творения будут приносить радость.
...D

Спору нет, каждому человеку, а особенно из рыбаков нужен "свой путь" (ну такая у нас натура), например подлески уж точно сам буду делать, да уже и тренируюсь, :wall правда пока только составные на "кровавых узлах"- только сейчас понял почему этот узел так назвали, думаю до плетеных тоже доберусь, тем более, что в детстве с проволок. в цветной изоляции плетки делали :dance
И всетаки мастерски сделаный инструмент спокойно даст форы"Фирме"главное кто и с каким подходом его делает( я например при изготовлении чего то что не по зубам -ищу мастеров в этом деле), и другое- автомоек куча но собственоручно вымытая машина - самая чистая..хотя тоже мыть ее можно по разному.

Игорь

Повідомлення: 178

» 05.12.2013 02:27 pm

Готовясь к повязушкам,за 5-10 минут сделал узловяз,сложного ничего,экономия гривень 25 минимум.Далее.Получил нахлыстовые тисочки которые крепятся с столу струбцинкой.Захотелось подиум-дабы не портить столешницу.Нашёл подиум от стенда жев.резинки.Подошло идеально!!!! Для веса ложу два маленьких блина от гантелей.

Сергеевич

Повідомлення: 101

» 06.12.2013 12:30 pm

правда пока только составные на "кровавых узлах"- только сейчас понял почему этот узел так назвали, думаю до плетеных тоже доберусь...

Для зручності при в"занні цього вузла зробив таку приспособу.Дуже виручає.
ЗображенняЗображення
DSC04479.jpg
DSC04480.jpg

Ярек133

Повідомлення: 353

» 06.12.2013 12:33 pm

Ярек133 написав:
правда пока только составные на "кровавых узлах"- только сейчас понял почему этот узел так назвали

Поясните ПЛЗ как сим девайсом пользоваться и конечного результата фото (если можно)

Сергеевич

» 06.12.2013 01:13 pm

Узел "кровавый"http://www.myfishinghome.com/knots/blood-knot/images/blood_knot.gif
Звичайно,що відео було б краще для зрозуміння.Але попробую пояснити на фото.При в"язанні цього вузла (хто пробував,буде згідний),завжди не вистачає ще однієї руки :D ,тому тягнемо зубами і т.д.В цій приспособі затискаєм дві жилки між пластинами в різних напрямках,робимо відповідні намотки,поступово затягуємо вузол в різні сторони,і вже в кінці звільнюємо вузол з пластин.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Востаннє редагувалось Ярек133 в 06.12.2013 01:19 pm, всього редагувалось 1 раз.

Ярек133

Повідомлення: 353

» 06.12.2013 01:17 pm

Теперь большое СПС !

Сергеевич

Повернутись в Нахлист

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей