Анонс

Facebook: Рибальський базар
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

ПРАВИЛА і ЦІНИ

Водойма Львівського Карпового Клубу

Re: Правила лову на оз.Прилбичі

» 16.06.2011 10:37 am

ЗАТВЕРДЖЕНО

ПРЕЗИДІЄЮ ГО «ЛЬВІВСЬКИЙ КАРПОВИЙ КЛУБ»
ГОЛОВА ПРЕЗИДІЇ________________ СЕНДЕГА Т.Р.

ПРАВИЛА СПОРТИВНОГО ТА ЛЮБИТЕЛЬСЬКОГО РИБАЛЬСТВА НА ВОДОЙМІ «ТЕРНОВИЦЯ»

Дані правила розроблені відповідно до діючого законодавства України та встановлюють основні вимоги до риболовів, що здійснюють спортивну та любительську рибалку на водоймі Терновиця.

ЗАГАЛЬНЕ.

- Основний принцип спортивної риболовлі: спіймав-відпусти.
- Любительське рибальство здійснюється з дотриманням норм, встановлених цими правилами.
- Заїзд на водойму – виключно в світлий час доби - після реєстрації в пункті охорони та оплати.
- До початку риболовлі особа реєструється в охорони на дамбі. В журналі реєстрації особа вказує ПІБ, місце проживання, номер вибраного сектору лову.
- Всі Риболови розписуються в журналі реєстрації, ознайомлень з правилами риболовлі, правил техніки безпеки (поведінки на дамбі).
- Заборонено забирати коропа і амура. Зловлена риба повинна негайно бути відпущена в озеро!.
- Риболовля здійснюється в спеціально відведених місцях (секторах). Ширина сектору – 10 метрів.
- В позанерестовий період риболовля в секторі здійснюється не більше як трьома вудилищами з одним гачком на вудилищі (дозволяється наявність кормушки).
- Монтаж оснастки повинен забезпечити вивільнення риби в разі обриву оснастки (всі з’єднання повинні бути зроблені методом петля в петлю - без завідних кілець, вертлюгів, защіпок, карабінів тощо).
- Встановлена норма вилову на одну особу- 5 кг. Вся риба поза межами даної ваги підлягає поверненню в водойму.

ЗАБОРОНЕНО.

- Розведення вогню на грунті та траві.
- Рибальство з лодки в темний час доби.
- Використання «макушатника» з більше як одним гачком, використання «китайських» кормушок з більше як одним гачком, використання будь-яких інших засобів та систем лову з більше як одним гачком.
- В’їзд автотранспорту в зони рибальства.
- Використання нестандартного освітлення.
- Перебування в секторі в нетверезому стані.
- Шуміти, включати голосно музику, будь-яким способом заважати іншим риболовам.
- Миття автотранспорту.
- Вхід в сектор риболовів без їх дозволу.
- Засмічувати береги водойми сміттям та недопалками.

РИБОЛОВ ЗОБОВЯЗАНИЙ.

- Суворо дотримуватись правил риболовлі.
- На першу вимогу адміністрації пред’явити для огляду оснастки, багаж, транспортний засіб.
- Прибрати сектор по закінченню рибалки, винести сміття.
- Провести зважування всієї виловленої ним риби на пункті охорони.

АДМІНІСТРАЦІЯ ЗОБОВЯЗАНА.

- Всіма засобами сприяти якнайкращому створенню умов перебування риболовів на водоймі.
- Негайно видалити риболова (риболовів) з водойми за порушення будь якого з положень даних правил.

Андрей LV
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 3841

Re: Правила лову на оз.Прилбичі

» 16.06.2011 10:40 am

ЗАТВЕРДЖЕНО

ПРЕЗИДІЄЮ ГО «ЛЬВІВСЬКИЙ КАРПОВИЙ КЛУБ»
ГОЛОВА ПРЕЗИДІЇ________________ СЕНДЕГА Т.Р.

ПРАВИЛА СПОРТИВНОГО ТА ЛЮБИТЕЛЬСЬКОГО РИБАЛЬСТВА НА ВОДОЙМІ «ПРИЛБИЧІ»

Дані правила розроблені відповідно до діючого законодавства України та встановлюють основні вимоги до риболовів, що здійснюють спортивну та любительську рибалку на водоймі Прилбичі з дамби.

ЗАГАЛЬНЕ.

- Основний принцип спортивної риболовлі: спіймав-відпусти.
- Заїзд на дамбу – виключно в світлий час доби - після реєстрації в пункті охорони та оплати.
- До початку риболовлі особа реєструється в охорони на дамбі. В журналі реєстрації особа вказує ПІБ, місце проживання, номер вибраного сектору лову.
- Всі Риболови розписуються в журналі реєстрації, ознайомлень з правилами риболовлі, правил техніки безпеки (поведінки на дамбі).
- Виловлений короп, білий амур, лин, судак любої ваги негайно повертається в водойму з дотриманням всіх застережень.
- Риболовля здійснюється в спеціально відведених місцях (секторах).
- В позанерестовий період риболовля в секторі здійснюється не більше як двома вудилищами з одним гачком на вудилищі.
- У разі вилову коропа, амура, лина, судака –негайно повідомляється охорона, яка забезпечує карповий матрас, на якому проводяться всі маніпуляції з рибою.
- Риболовля здійснюється одним гачком (дозволяється наявність кормушки).
- Монтаж оснастки повинен забезпечити вивільнення риби в разі обриву оснастки (всі з’єднання повинні бути зроблені методом петля в петлю - без завідних кілець, вертлюгів, защіпок, карабінів тощо).
- Вся риба за наявності видимих пошкоджень повинна бути оброблена медикаментозно (медикаменти в охорони).
- Встановлена норма вилову на одну особу- 5 кг. Вся риба поза межами даної ваги підлягає поверненню в водойму.

ЗАБОРОНЕНО.

- Розведення вогню.
- Вїзд автотранспорту на дамбу в зони рибальства.
- Перебування на дамбі риболова та гостей (приїзд-відїзд їх автотранспорту) в темний час доби.
- Використання нестандартного освітлення.
- Перебування в секторі в нетверезому стані.
- Шуміти, включати голосно музику, будь-яким способом заважати іншим риболовам.
- Миття автотранспорту.
- Купання з дамби.
- Вхід в сектор риболовів без їх дозволу.
- Засмічувати береги водойми сміттям та недопалками.

РИБОЛОВ ЗОБОВЯЗАНИЙ.

- Суворо дотримуватись правил риболовлі.
- На першу вимогу адміністрації пред’явити для огляду оснастки, багаж, транспортний засіб.
- Прибрати сектор по закінченню рибалки, винести сміття.
- Провести зважування всієї виловленої ним риби на пункті охорони.

АДМІНІСТРАЦІЯ ЗОБОВЯЗАНА.

- Всіма засобами сприяти якнайкращому створенню умов перебування риболовів на водоймі.
- Негайно видалити риболова (риболовів) з водойми за порушення будь якого з положень даних правил.

Андрей LV
Львівський карповий клуб

Re: ПРАВИЛА і ЦІНИ

» 30.01.2012 02:53 pm

Скидка (пільгова ціна) предоставляется членам ЛКАВ, ЛОФРСУ, а так же пенсионерам.

Андрей LV
Львівський карповий клуб

» 08.04.2012 04:05 pm

Всім привіт. Звертаюсь до всіх з таким проханням.
Прошу всіх (ЛКК. Актив. ФРСЛО) ще раз уважно прочитати правила. ВЇЗД на рибалку тільки через дамбу- журнал охорони- підписи- оплата- риболовля.
Поважайте себе та охорону. Всі питання вирішуються на місці. Кравцов завжди на телефоні. Вживання алкоголю- категорично заборонено правилами. Хто випив- прошу не хамити, а тихенько тверезіти. Я ще раз прошу усвідомити - на ПРИЛБИЧАХ ми відпочиваємо, там тільки позитивні емоції, при вїзді на водойму ми всі перестаємо бути скотами і починаємо любити себе і всіх людей. Ми всіх чекаємо з радістю, постараємось зробити Ваш відпочинок якнайкращим. Але ми не маємо іншого способу впливу на невихованих людей, як заборонити їм рибалити на водоймі. Всі ми - ЛККАКТИВФРСЛО- повинні показувати приклад поведінки. Сезон тільки розпочинається, а скандалів вже десять. НІХТО НЕ Є КРАЩИМ ЧИ МОДНІШИМ ВІД ІНШИХ. МИ ВСІ ОДНАКОВІ І ОДНАКОВО ПОВИННІ ВИКОНУВАТИ ПРАВИЛА. Ні я, ні президія ЛКК, ні Вова, ні Ривак потім нікому не допоможе. Хто в чорному списку охорони- той поза грою. Це ж стосується Терновиці. Прошу Вас - будьте людьми, відносьтесь до інших так, як би ви хотіли, щоб інші відносились до Вас. Вітаю всіх з новим сезоном і бажаю здійснення всіх рибацьких мрій. Тарас Сендега.

terry
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 885

» 13.04.2012 08:42 pm

сьогодні постали нові питання: всі спутніки, пружини, соски- виключно з одним гачком, кубики макухи- з одним гачком. До 10 червня рибалимо на одну снасть з одним гачком.
на дамбу автомобілями не заїзджаємо- або ставимо авто на дорозі за парапетом на дамбі або залишаємо біля охорони.
всім дякую за розуміння. веселих свят.

terry
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 885

» 15.04.2012 11:22 pm

Скажіть будьласка чи буде дозволена цього року рибалка фідером для пересічного рибалки не тільки з дамби а і вздовж берега ? Наперед дякую.

Офік

Повідомлення: 97

» 21.04.2012 08:16 am

Вчора охорона попросила всіх зібратись о восьмій годині вечора, в правилах цього пункту немає і при реєстрації не попереджали, я приїхав на озеро орієнтовно 16.30. На даний час це не проблема а як буде влітку коли кльов може о 20.00 тільки починатися. Дякую.

Tadek

Повідомлення: 216

» 24.04.2012 12:23 am

Взв'язку з постійним виникненням непорозумінь, нагадую: уважно читати правила рибалки! НОРМА ВИЛОВУ РИБИ - 5 кг на одного рибалку! Це правило для всіх - чи то членів любого клубу, чи то гостей водойми! Більше того - члени ЛКК, ЛКАВ, ЛОФРС мусять не то що дотримуватись ПРАВИЛ, а ще й бути прикладом для іншіх.
Нажаль, частішають випадки, коли контролювати приходиться власне клубників...
Давайте будемо людьми і не принижувати один одного перевірками та відговорками: ПРАВИЛА існують ДЛЯ ВСІХ, і якщо хтось вважає, що він понад ними, то ми, зі свого боку, обіцяємо, що так не буде, і наша реакція на такі спроби буде понададекватною - тих, ХТО НЕ БУДЕ ДОТРИМУВАТИСЬ порядку, на водойму більше пускати не будемо.
Давйте не псувати один одному відпочинок або заважати працювати.
З повагою, адміністрація водойми.

Андрей LV
Львівський карповий клуб

» 24.04.2012 09:44 am

Пропозиція на рах.членів ЛКК,ЛКАВ,ЛОФРС,які порушують правила.Як написав Андрій Васильович,що серед членів Лкк,Лкаву і Лофрс є люди які порушують правила і інколи саме їх потрібно контролювати,то пропоную зробити таке:при можливості заносити сюди призвіща людей які порушили правила і незвернули увагу на зауваження.Можна навіть створити окрему тему:'Порушники на водоймі Прилбичі,Терновиця'.І так як усі Ми переглядаємо форум :) ,то думаю людині яка опиниться тут в списку стане ДУЖЕ незручно і людина задумається.Думаю що контролювати такий процес можна,оскільки в журналі реєстрацій мабуть є відмічено членом якої організації є та чи інша особа.Вважаю що без сумніву усі члени ЛКК,ЛКАВ І ЛОФРС повинні давати приклад не лише на Прилбичах,а і на усіх без виключення водоймах...

ВОВА83

Повідомлення: 366

» 24.04.2012 07:38 pm

Чому на Тернавиці риболовля дешевша ?

Fish3r

Повідомлення: 28

» 24.04.2012 07:52 pm

Fish3r написав:Чому на Тернавиці риболовля дешевша ?

вона по площі менша :wink:

volvo-leon
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 745

» 25.04.2012 10:27 am

Хочу нагадати усім членам ЛКК Штраф Заплатять ВАШІ Поручителі і чи зможете ви їм дивитись в очі. ЗАДУМАЙТЕСЬ.

Zan
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 145

» 03.05.2012 11:34 am

Хотів запитатись. Я з трьома друзями хочемо приїхати порибачити до вас. Скільки це буде коштувати якшо ми будемо з 6-8 спінінгами і скільки кг. риби буде входити в цю вартість. Буду дуже вдячний.

med

Повідомлення: 22

» 03.05.2012 12:02 pm

med написав: Я з трьома друзями хочемо приїхати порибачити до вас. Скільки це буде коштувати якшо ми будемо з 6-8 спінінгами і скільки кг.

Не залежно від того, що ви мали на увазі до "вас" (Прилбичі чи Терновиця) до 10 червня, під час нерестової заборони дозволено ловити однією снастю з одним гачком, норма вилову 5 кг.
читайте уважно:
/topic-t5745.html#p69745
/topic-t5745.html#p82697
НАКАЗ про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби
6. Вилов риби в нерестовий період дозволити всім громадянам однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега і тільки на спеціально визначених ділянках згідно пунктів 3,4 цього наказу.

Pavel K
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 2654

» 05.05.2012 12:44 am

Народ,як це не прикро звучить,але хочу написати одну неприємну річ...Бувши в неділю на рибалці в Волі Гамулецькій,розговорився з одним рибачком який розказав мені наступне...Людина склала на мене позитивне враження,тому особисто про нього нічого поганого сказати неможу.Розговорившись на різні рибальські теми ми зачепили тему про водойми нашої області і коли мова зайшла про Прилбичі,то ось що він мені сказав.Цитую: "Знаю,знаю це озеро,колись дуже давно був там,а зараз неприходилось бувати.Кажуть хороша рибалка там зараз,але озеро спортивне і коропа з амуром потрібно випускати.Він сказав ще наступне:"маю швагра з Яворова так він часто там ловить з дамби і деколи коли охорона небачить,то бере собі коропа в БАГАЖНИК :!: " Народ,ось така ситуація,говорю те що чув.Чутки чутками,але думаю що крадіжки риби час від часу всежтаки відбуваються.І як Я зрозумів по розмові,то саме з дамби...Непамятаю хто написав таку ідею,але мені здається що слід заборонити захід людей з дамби вниз,а тільки через охорону і якось це по можливості контролювати.Можливо вздовж дамби паркан якись,...його знає.Незнаю!неприємно все це... :( :cry:

ВОВА83

Повідомлення: 366

Далі

Повернутись в Прилбичі

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей