Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Результаты первого заседания нового президиума

Законно ли данное решение?

Да
15
27%
Нет
40
73%

Всього голосів : 55

Re: Результаты первого заседания нового президиума

» 23.03.2012 08:19 pm

StriDer написав:Ти висвітлив результати тренерського штабу на етапах Форелевої ліги, чомусь забув показати, які місця займав Мельник Андрій.

Відмінний гравець далеко не завжди може бути відмінним тренером.

Андрей рыбу ловит классно - я с этим и не спорю...
Но как главный тренер он мог бы выбрать себе помощников и посильнее - которые знают не только теорию, но и практику...
Отличный игрок не всегда может стать хорошим тренером - тут ты тоже прав....
Но плохой игрок вообще не имеет шансы стать нормальным тренером ( разве только "по блату" )

А оценивать их тренерскую работу я могу и просто как гражданин Украины.
Сборная Украины по береговому спиннингу не показывает никакого прогресса на ЧМ уже много лет подряд.
Ты сравнивал с футболом? Хорошо, если футбольная сборная любой страны будет показывать результаты ниже среднего, то какая участь ждет тренеров такой команды?
Может есть смысл попробовать поменять тренерский состав для улучшения результатов?

В любом случае в Польшу вы едете без Овелек - врядли судебное решение будет вынесено до ЧМ...

Прокоп

Повідомлення: 3

» 23.03.2012 11:53 pm

Це дуже специфічне питання.Виносячи його на форум ви зразу наражаєтесь на емоції.Емоції -це не логіка.Питання легіонерства стоїтьь зараз в цілому світі.Воно двояке.Відкриваючи дану тему ви хочете почути як до вас відносяться інші?Хочу вас запевнити що такий підхід веде до деградації особистості! Вам,як зрілій ,впевненій в собі людині ,має бути глибоко по барабану що про вас каже будь хто.Адже ви живете і реалізовуєте себе в даний момент життя не для того що про вас подумають інші.Якщо ви щось вмієте і робите це "не спустя рукава" -вас завжди знайдуть люди яким ви потрібні.Поняття патріотизму тут відсутнє! Не буду надалі вдаватись в дебати про закони життя і сенс життя кожного,попросту попрошу адміна знести на х... цю тему.Вона не дає позитиву для даного форуму.

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2464

» 24.03.2012 12:47 am

ryvak написав:...Вона не дає позитиву ...

:D :D :D

volodya

Повідомлення: 74

» 26.03.2012 09:09 pm

Судячи з цього відео, проблем в збірній не було. Де же все таки собака зарита.

Лошара

Повідомлення: 133

» 27.03.2012 01:23 am

10:53 и 11 минуты очень наглядно показывают как это все начиналось)))

Toha

Повідомлення: 17

» 27.03.2012 02:41 pm

Toha

» 28.03.2012 09:29 am

StriDer написав:def
Про зраду я дав свої пояснення, повторюватися не буду.
Додам лише те, що до поїздки на ЧС були лише чутки про те, що брати О. тренують білорусів. А як можна реагувати на чутки, якщо немає підтверджених фактів? Ми до останнього вважали, що чутки так і залишаться чутками, і ми не побачимо О. в іншій команді. Але сталося те, що сталося.
Нікому ж не заборонено їхати за свої кошти поза складом офіційної делегації і допомагати своїй команді там на місці. Але що вибрали брати - всім відомо...

Особисто для Вас, StriDer, з приводу зради, бульбашів, чуток, коштів та всього іншого (останні три повідомлення Олега, Мітюрича, Мацуєва) - http://kharkov-fishing.org/forum/okolosportivnaja-zhiznj/perve-reshenija-novogo-prezidiuma/100/

def

Повідомлення: 15

» 03.04.2012 01:28 am

Toha

» 03.04.2012 11:39 am

В футболі є така фраза "Браво федерация" (але це сарказм). Мені здається що і в цьому випадку вона буде доречною.
Вибачаюсь що вліз - так як не є спортсменом, але слідкую за гілкою з початку і не втримався. Хоча впринципі для нашої держави таке не дивно - беззаконня і шкурні інтереси завжди на першому місці.

Після подібних ситуацій і не тягне навіть мріяти про спорт, і в звичному житті досить негатива.

Taipen

Повідомлення: 552

» 04.04.2012 12:53 am

От про це я і попереджав...Ти,головне,не звертай увагу на всяке ге...яке часами лізе у всіх галузях реалізації людської.Можу тебе запевнити,що поки я очолюю ФРСЛО,то таке ге.. не буде попадати на її членів (на мене буде,але я швидкий і ізворотлівий :D ),а на вас ні.Тому,якщо є бажання зреалізувати себе в спорті-то вперед.Вже вдруге прошу знести це болото з нашого форуму,але напевно підносить рейтинг...

ryvak
Львівський клуб активного відпочинку
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 2464

» 04.04.2012 02:26 pm

Цю ситуацію не варто кожному спортсмену приміряти до себе. Я не думаю(принаймні сподіваюсь, що такого не буде), що хтось з львів"ян буде виступати в українській, потім в чужій збірній, і після цього знову рватись в нашу...

StriDer

Повідомлення: 291

» 20.04.2012 10:30 am

http://kharkov-fishing.org/forum/okolosportivnaja-zhiznj/perve-reshenija-novogo-prezidiuma/240/

Toha

Поперед.

Повернутись в Львівська обласна федерація риболовного спорту

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей