Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Фідерний напрямок

Re: Фідерний напрямок

» 11.08.2012 01:40 pm

Цікава вийшла дискуссія при голосуванні за водойму для КО 2012 р. Думки були різні, але у більшості спортсменів, членів ЛОФРС вони були близькі за змістом і аргументація також.
Отже, прийнято остаточне рішення - Грушів, завадівське водосховище.
Основні аргументи перераховувати не буду, виїх можете самі прочитати в темі /25-26-t6085.html і зробити висновки.

Які висновки зробив я і на що це вплинуло (на майбутне).
Перш за все, хочу сказати, що спортсменів, які приймають участь у наших внутрішніх змаганнях і виїзних у сусідні області стало багато. Нас більше 30 фідеристів, членів ЛОФРС і, звісно, до думки цих людей я, як керівник напрямку не прислухатись не можу. Але ми маєм таку не зручну річ, як наші обласні водойми. Вони мають суттеве обмеження в кількості учасників, яких можна там розмістити для змагань в більш-менш рівних умовах. А бажаючих позмагатись в нас стає все більше. Тому, на наступний сезон 2013 року:

- участь у змаганнях, які носять статус рейтингових, відбіркових - а це Чемпіонат області і Кубок області, можуть приймати тільки члени ЛОФРС, а також запрошені з інших областей спортсмени, які є членами обласних ФРС;
-приорітет на участь у виїзних змаганнях згідно запрошень від сусідніх ОФРС також мають члени ЛОФРС, так я ці змагання для спортсменів будуть також впливати на рейтинг;
- до участі в рейтингових змаганнях допускаються тільки зформовані команди-двійки, в яких мінімум один з учасників є членом ЛОФРС, але приорітет у реєстрації мають команди, в яких два учасники є членами ФРС. Це стосується і "змішаних" команд, в яких учасники мають членство в різних обласних федераціях.
- рейтингові змагання не будуть проводитьсь на водоймах, які мають статус спортивних карпових водойм або за своїми характеристиками до них наближені.

Для вісіх інших бажаючих прийняти участь в змаганнях, але які не є членами ЛОФРС будуть проводитись окремі змагання, які будуть мати статус Фестивалів і будуть проводитись за спрощеними правилами. Ці змагання будуть проводитьсь в один або два тури, але в один день і на водоймах будь якого типу (в тому числі і на "карподромах"), таких як Миклашів і Прилбичі. Прийняти участь в таких змаганнях можуть всі бажаючі і без вікових обмежень

Pavel K
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 2646

» 11.08.2012 02:59 pm

Хто має ще якісь думки стосовно вищенаписаного, прошу висловлюватись.
Цікавить ваша думка стосовно тренувань. А саме, чи треба вводити обов'язкове тренування в п'ятницю?

Pavel K

» 11.08.2012 03:37 pm

Думаю на наступний 2013 рік в зв'язку з такими нововведенями бажаючих вступити в ЛОФРС значно побільшає :) Паша,на рахунок обов'язкового тренування в п'ятницю думаю не у всіх вийде,всетаки в багатьох п'ятниця-це робочий день...!

ВОВА83

Повідомлення: 370

» 11.08.2012 04:06 pm

підтримую вова83 в багатьох п ятниця робоча :(

Назарко

Повідомлення: 37

» 11.08.2012 04:26 pm

умаю на наступний 2013 рік в зв'язку з такими нововведенями бажаючих вступити в ЛОФРС значно побільшає :) Паша,на рахунок обов'язкового тренування в п'ятницю думаю не у всіх вийде,всетаки в багатьох п'ятниця-це робочий день...!

Розумію. В декого і суботи робочі.
Але рейтингових змагань в нас всього два - ЧО і КО. Думаю, на дві п'ятниці вирішити це питання можна.
Стотосовно нас стане більше - ну значить буде більше. Будем щось думати, можливо вводити ще якісь поділи спортсменів, можливо ліги...

Pavel K

» 11.08.2012 07:30 pm

Паша , а чому в Грушеві за монахом не можна розбити сектора , я там ніяких пріоритетів не бачу , а людей учасників було б більше. Чи я може чогось не знаю.

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 1670

Re: ІІ відкритий Кубок ЛОФРС, 25-26 серпня

» 11.08.2012 10:43 pm

всім привіт.
висловлю свою думку.......
я далеко не спорцмен-рибак..... і якщо чесно, наразі, туде не прагну....(просто люблю :f1: , :beer на :fish і т.д. і т.п.)
але :!: :!: :!:
змагання рейтингові..., тому (ІМХО :!: ) перевагу в прийнятті рішення (щодо водойми) мали б, мати перш за все, ті -хто реально на ЩОСЬ претендує....
а всі інші... (попробувати, ближча дорога, навчитисмь досвіду........) - чекайте фестивалів.........

дайте можливість СПОРЦМЕНАМ показати своє Я - всеж таки, ВОНИ - то НАША ГОРДІСТЬ :!: :!: :!:

Роман Грицевич
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 187

» 12.08.2012 09:44 am

Буде розрив зони ловлі, а це дає перевагу крайнім секторам на розриві. На рахунок тренувань в п"ятницю то я ЗА. Це дасть можливість краще зрозуміти водойму перед самими змаганнями і внести певні корективи а також притягнути більше риби в зони ловлі, відповідно змагання будуть цікавіші і з більшими уловами.

Tadek

Повідомлення: 215

» 12.08.2012 10:02 am

чи треба вводити обов'язкове тренування в п'ятницю?

Я чесно кажучи нерозумію поняття "обов'язковості" тренування. Це вже самому спортсмену вирішувати для себе, треба воно йому чи ні. Хіба що дійсно, як написав Tadek ритягнути більше риби в зони ловлі,,.

:)

volvo-leon
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 744

» 12.08.2012 10:40 am

Підтримую vоlvо-lеon,звичайно тренування безпосередньо перед самими змаганнями це тільки плюс для спортсмена по зрозумілим причинам.Але на рахунок 'обов'язковості'??Особисто для себе планую провести тренування за тиждень до змагань,так як з п'ятницею буде проблематично,думаю і не тільки мені,хоча можливо Я і неправий...Думаю якщо вже і вводити обов'язкові тренування на наших внутрішніх змаганнях ЧО і КО,то зробити це вже в наступному сезоні-2013.

ВОВА83

Повідомлення: 370

» 12.08.2012 03:52 pm

Да-уж... дискуссия нехилая!!! Я, лично, голосовал за Грушев - весьма прикольно (многому научился). Тарнавица тоже классный водоём!!! Вопрос в том кто на какую рыбу ставку ставит! Это касается и того и другого озера. И надо вспомнить цель соревнований.... кроме рейтинга - популяризация фидерного направления. Так-что надо и этот момент учесть!

IgorV

Повідомлення: 42

» 12.08.2012 07:32 pm

Тренування роблять обов"язковим тільки з однієї причини - щоб були закормлені всі сектора, якщо якась команда не може приїхати на тренування то за них хтось має закормити їхні сектора, це загальноукраїнські правила. Чому так роблять, уявіть що тренувалась половина команд а решта ні то на змаганнях половина секторів будуть в виграші за рахунок більшої концентрації риби в них. Цього робити не можна тому тренування в останній день роблять обов"язковим або забороняють взагалі.
Ця наша дискусія про сезон 2013 року.

Tadek

Повідомлення: 215

» 12.08.2012 10:03 pm

Хлопці, скажу і я свою думку.Більшість по своєму праві і неправі. Я проти поділу на "новачків" і костяку учасників,
але пріоритет повинен бути, так,як новачок сьогодні поспілкувався і зник, а певна кількість спортсменів приймає
участь у внутрішніх і відкритих областних змаганнях і враховувати це потрібно, правий Валєра,тобто люди,
перевірині часом.
Тепер стосовно водойми:дискусія ведеться,ніби це олімпіада раз в чотири роки.На мою думку, відрибалили на
Тарнавиці, потім на Грушеві і третя водойма-річка, плюс виїзд і тоді результат в рейтинг.
А взагалі,дискусія нездорова. Є федерація з планом проведенння змагань (час+місце),а розвели демократію .
Уявляєте таку тему на загальноукраїнському рівні,букв стільки немає.Тему пора закривати для обговорення.

Tar@s

Повідомлення: 121

» 13.08.2012 08:36 am

Враховуючи те,що насправді в п"ятницю половина народу тренуватися не зможе по різним причинам,то що будем кормити сектора в шахматному порядку??Зображення

pavlikua100

Повідомлення: 391

» 13.08.2012 08:54 am

Можем розсістися через сектор

volvo-leon
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 744

Поперед.Далі

Повернутись в Львівська обласна федерація риболовного спорту