Анонс

Facebook: Рибальський базар
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Безмотилки.

Все про зимову рибалку: зимові вудки, ящики, шнури, мормишки, балансіри, бури, пешні, жерлиці

Re: Безмотилки.

» 18.12.2012 10:36 pm

Pavel K написав:Це часом не "лесоткі"? :)

:) так Паша, вони :) Майстер мені особисто відсипав :)

tosi

Повідомлення: 1418

» 19.12.2012 10:26 am

Толя, а кивочків він тобі не відсипав? Я б взяв один на подивитись і спробувати зрозуміти який він має бути. Бо просто не уявляю собі, як треба поставити руку, щоб зробити високочастотну гру на кивку з досить важкою і не маленькою мормихою :)

Pavel K
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 2654

» 19.12.2012 01:54 pm

Я якось бачив у одного рибака, цікаву удочку з металевим ківком з противовагою, яка пересувалась по ківку і цим самим можливо регулювати частоту , дуже цікавий ківок . Щоб було зрозуміло , згадайте як у школі металевою лінійкою бавились, затискаючи її до столу і пересували її міняючи довжину при цьому тембр брязкоту мінявся . Я думаю для безмотилки це можна застосувати .

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 1608

» 19.12.2012 02:21 pm

задавшись пошуком "кивок з грузиком" надивився тако-ого :o Хоча шукав класичне розташування металевого кивка і пересувний тягарець на ньому.
от це вже мені зовсім не зрозуміло, з підшипниками...
111.jpg
000.jpg
222.jpg

Pavel K

» 19.12.2012 02:35 pm

Паш, в мене є звичайний металевий (плоский, а-ля пружина від гидинника) кивок з кембриком на ньому...
так от розташування кембрика на кивку впливає на амплітуду (відповідно і на частоту) коливань, проте є проблема в тому що той кембрик в процесі проводки сповзає......

Роман Грицевич

Повідомлення: 185

» 19.12.2012 02:57 pm

Дістав вчора свої металеві плоскі старі кивки. Буду "підганяти" під безмотилку.
на http://harp.valor.ua є цикл статей про безмотилку, може кому почитати захочеться:
"Безмотылка" - первые шаги. Часть 1
"Безмотылка" - первые шаги. Часть 2
"Безмотылка" - первые шаги. Часть 3
"Безмотылка" - первые шаги. Часть 4
"Безмотылка" - первые шаги. Часть 5

Pavel K

» 19.12.2012 10:00 pm

Паша, всі прихильники ловлі на голого, тих що я знаю, використовують лавсанові кивки.

tosi

Повідомлення: 1418

» 19.12.2012 10:22 pm

читав що безмотилка в стоячих водоймах менш ефективна,а тому чергую мотилку з безмотилкою,хто що може сказати на цю тему,просвітіть будьласка вкого є досвід.

Gerba

Повідомлення: 85

» 25.12.2012 11:21 pm

Мужик вразив своєю колекцією безмотилок (на 8:55 хв) :shock:

Петрович

Повідомлення: 1018

» 05.01.2013 12:52 am

Gerba написав:читав що безмотилка в стоячих водоймах менш ефективна,а тому чергую мотилку з безмотилкою,хто що може сказати на цю тему,просвітіть будьласка вкого є досвід.

при нормальному кльові (жор) немає значення мотилка - безмотилка, лише різниця в затраченому часі на одягання мотиля. при слабшому клоьві, має значення чи риб хоче мотиля через смакові вподобання, чи ведеться на той чи інший колір, тоді й обираю мотилку чи безмотилку.
Маю трохи ще радянських мормишок, і жовтих, і білих їх тюнінгую кольоровим бісером, пізніше сфоткаю та викладу.

luha

Повідомлення: 42

» 14.01.2013 11:10 am

цікаво було б подивитися на ваші мормихи.І ще питання про високі частоти ,вповітрі все ОК,у воді наступає такий момент коли мормишка зависає\невстигає опускатися і випрямити лєску\ чи означає це що для кожної ваги мормишки єсвоя максимальна частота,чи я щось не так роблю.?

Gerba

» 14.01.2013 04:06 pm

luha написав:при нормальному кльові (жор) немає значення мотилка - безмотилка.... при слабшому кльові має значення чи риб хоче мотиля через смакові вподобання, чи ведеться на той чи інший колір, тоді й обираю мотилку чи безмотилку.

Майже завжди починаю з безмотилки (2-3 варіанти по кольору і розміру), далі не витримую і кортить кинути цю цунку і айда далі... Але про всяк випадок беру "мотилку" і ... безмотилка змотується само- собою. Купу відео надивився і пробував в практиці різні види проводки але ні...В цьому сезоні на "без" жодного тичка... :cry:
Чи я теж щось не так роблю? В ємності з водою ніби все гарно грає .... :?

Петрович

» 14.01.2013 06:01 pm

Петрович написав:
luha написав:при нормальному кльові (жор) немає значення мотилка - безмотилка.... при слабшому кльові має значення чи риб хоче мотиля через смакові вподобання, чи ведеться на той чи інший колір, тоді й обираю мотилку чи безмотилку.

Майже завжди починаю з безмотилки (2-3 варіанти по кольору і розміру), далі не витримую і кортить кинути цю цунку і айда далі... Але про всяк випадок беру "мотилку" і ... безмотилка змотується само- собою. Купу відео надивився і пробував в практиці різні види проводки але ні...В цьому сезоні на "без" жодного тичка... :cry:
Чи я теж щось не так роблю? В ємності з водою ніби все гарно грає .... :?

\безмотилка змотується само -собою\Нерозумію це що окрема снасть.Я ж навпаки роблю мотилем нащупую рибу якщо риб активний то 2-й риб зїдає мотиля і цяж мормишка відправляється в лунку гола і ловить рибу. коли риб перестає брати підсаджую мотиля. Спочатку на безмотилку було багато холостих покльовок.почав робити паузу під час покльовки\даючи рибі краще взятти залізяку\ і все ста ло на свої місця. Ага іще майже завжде проводку починаю зпостукуваня по дні. найефективніше на водоймі де ловлю..

Gerba

» 14.01.2013 09:55 pm

Gerba написав:Нерозумію, це що окрема снасть.Я ж навпаки роблю мотилем нащупую рибу якщо риб активний то 2-й риб зїдає мотиля і цяж мормишка відправляється в лунку гола і ловить рибу

Я зрозумів твоє здивування, може я і неправий. Просто для мене безмотилка-це цяцька прикрашена як на парад, і має працювати сама. Можливість підсадити мотиля звісно ж є але не практикую чомусь. А мормишка- скромна і сугубо гра мотилем. Чому змотую? Як правило готових в "роботу" тримаю 4-6 вудочок з різною амуніцією. Зміна патичка займає 1-2хв..
Чому взагалі цікавлюсь темою безмотилки? Деколи просто невстигаю купити мотиля або надіюсь що мій ще живий в холодильнику... А безмотилка- як альтернатива + спортивний інтерес.

Петрович

» 14.01.2013 10:39 pm

Петрович написав:
Gerba написав:Нерозумію, це що окрема снасть.Я ж навпаки роблю мотилем нащупую рибу якщо риб активний то 2-й риб зїдає мотиля і цяж мормишка відправляється в лунку гола і ловить рибу

Я зрозумів твоє здивування, може я і неправий. Просто для мене безмотилка-це цяцька прикрашена як на парад, і має працювати сама. Можливість підсадити мотиля звісно ж є але не практикую чомусь. А мормишка- скромна і сугубо гра мотилем. Чому змотую? Як правило готових в "роботу" тримаю 4-6 вудочок з різною амуніцією. Зміна патичка займає 1-2хв..
Чому взагалі цікавлюсь темою безмотилки? Деколи просто невстигаю купити мотиля або надіюсь що мій ще живий в холодильнику... А безмотилка- як альтернатива + спортивний інтерес.

На скромну мормишку одіваєш бісер і експерементуєш. Вмене 6 вудок і на любу можна спіймати без мотиля.І подумай може цяцька прикрашена як на парад відлякує рибу.Потрібно знайти баланс розмір :колір:гра.Якщо яскрава білша морм..... буде стрибала якбожевільна :::риба 00:

Gerba

Поперед.Далі

Повернутись в Пінгвін

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей