Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Бейткастинг для новичков

Спінінгуємо з мультиплікаторною катушкою, снасті, техніка і тактика

Бейткастинг для новичков

» 29.11.2011 11:29 pm

Учебные ролики от Петра Пискорского (Piotr Piskorski) по анимации приманок Salmo

Зображення

:idea: Ролик: Salmo Slider

Зображення

:idea: Ролик: Salmo Sweeper

Зображення

:idea: Ролик: Salmo Jack

Зображення

:idea: Ролик: Salmo Fatso

Пресса

Повідомлення: 791

Re: Бейткастинг для новичков

» 30.11.2011 01:10 pm

http://rybak.in.ua/forum/32/13307-------.html

Тоже неплохое видео :wink:

Andrej.w

Повідомлення: 17

» 09.02.2012 02:03 am

Глибина(ключове слово) розуміння джеркової ловлі і проведення паралелі з іншим популярним стилем лову в статті російського колеги Олексія Демидовича.
http://www.jerkbait.ru/stati-otchety/stati/dzherk---eto-takaya-igra.html
п.с. Рекомендовано для ознайомлення ДО початку освоєння джеркового напрямку у риболовлі(ІМХО). :!:

RAT

Повідомлення: 571

» 27.04.2012 11:46 am

Кілька аргументів на користь недешевих моделей при виборі "бюджетного" мультиплікатора- http://turbotwister.ru/blog/blog/pochemu-nelzya-pokupat-byudzhetnyj-mult/ :!:

RAT

» 17.03.2013 02:21 am

Відточена техніка кидка далеко не проста справа як на перший погляд... :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=_D0wszKOdt0

RAT

» 21.03.2013 02:59 pm

Тарасе (RAT), а як тобі отаке тренування і "стрільба по мішенях"? А ці закиди... заворожують!
Ой... сорі... Всім байкастерам вітання! В цьому сезоні (надіюсь) спробую себе в статусі "новачка". Обіцяю не надоїдати з питаннями, які можна обгуглити. :wink:

Петрович

Повідомлення: 1032

» 21.03.2013 04:03 pm

Вітаю. Обмежуючись в рамках теми по коментарях, дозволю собі зауважити що перше відео варте уваги з огляду на специфіку лову у вузькому коридорі очерету, або ж на зарослих берегах річок. Таких "некомфортних" для закиду умов лову у нашому регіоні достатньо і практика виконання власне такого типу закидування незавадить. Відверто кажучи не вразило наступне відео, схоже скоріше на цирковий номер і практичне застосування для рибальства мінімальне. На третьому ролику демонструється виконання однієї з технік закиду при корректному навантаженні бланку і як результат його робота по катапультуванні приманки(вантажа). Насправді кастингові прути, які відпрацьовують таку пластику руху вартують чималих капіталовкладень і не бюджетного рівня. Успіхів у освоєнні снасті. З пов.

RAT

» 20.05.2013 05:07 pm

...
Востаннє редагувалось Петрович в 19.04.2015 06:54 pm, всього редагувалось 2 разів.

Петрович

» 20.05.2013 09:31 pm

Петрович, і шо то тільки людям на старість років в голову не стріляє!? І ти за мульт взявся? :roll:
Але фраза про "невки і прототим мясорубок" мало мені сльози не вишибла! Ностальгія, однако!
Успіхів в новому починанні!

Пструг

Повідомлення: 363

» 21.05.2013 03:11 pm

Петрович написав:Бачу тема притихла... Але я не допущу цього! :lol:

:D
Петрович написав:Так, я міг прийти на зустріч з бувалими, попросити покидати але ризикувати за чийсь кошт дорогим спорядженням... не для мене.

Це помилкова думка... Спільні "покидухи" дозволяють вживу отримати практичні поради і наглядні рекомендації по техніці закидування і налаштувань мультиплікаторних котух. Крім того, відчути тактильно широкий спектр прутів і типів мультів про які можна почути чи побачити на просторах "І-Нету". В реаліях пошкодтити бейткастинговий комплект пратично неможливо(звісно, якщо не ставити перед собою такої цілі :wink: ), а шнур чи флюр з моно завжди були і є витратними матеріалами і "глибоко переконаний"(улюбл. фраза П.Порошенка) бейткастер завжди готовий змиритися з їхньою втратою. Як результат спільних "покидух"- розуміння доцільності придбання відносно не дешевих(середньої цінової категорії) мультів для роботи з приманками нижче 10гр і ретельного підбору прута(збалансованого комплекту вцілому) для оптимального комфорту роботи снастю.
Петрович написав:Чесно кажучи в цій ситуації я би поміняв шнурок на тонший, бо тягнути легкій приманці канат- напряг.

Це правда, але у даному випадку заміна можливо НЕ дасть очікуваний результат з мультом, який конструктивно призначений під інш. діапазон ваг і діаметр шнура. Для таких завдань(нижньої планки ваг по закиду) використовують "Курадо" в 50-му розмірі в бюджетному варіанті.
Успіхів у освоєнні. :) З пов.

RAT

» 21.05.2013 03:18 pm

Пструг написав:... і шо то тільки людям на старість років в голову не стріляє!? І ти за мульт взявся? :roll:
Але фраза ....
...."никому не поздно и никогда не рано" (с) (к/ф "Кавказская пленница") :D :wink:
Це пройде з часом, або ж.... "затягне" по самі.... назавжди. :roll: З пов.
п.с. Модератори каюсь... :oops:

RAT

» 21.05.2013 03:38 pm

RAT написав:
Петрович написав:Чесно кажучи в цій ситуації я би поміняв шнурок на тонший

Це правда, але у даному випадку заміна можливо НЕ дасть очікуваний результат з мультом, який конструктивно призначений під інш. діапазон ваг і діаметр шнура.

"Попытка - не пытка! Правда, товарищ Берия?" (Й.В. Сталин) :lol:
А я впертий і губити нема що. Поставлю 0,14 і скажу про "Фе" чи "Гуд".
Єдине яку пораду я послухав то "якщо і бюджетник- то як мінімум Абушка. Все ж відомий бренд і що небудь робити не буде!" (T.RAT) :wink:
Надіюсь на "можливо що дасть" але сильно впиратись не буду, прийдеться пересідати в важчий діапазон ваг.

Петрович

» 21.05.2013 04:12 pm

"Впертий"- це власне те що потрібно для успішного освоєння бейткастингу. :) Спробуй поставити "Fire Line Braid"(просто "брейд" без всяких там "словосполучень") в діа. 0,14-0,16 повинно змінити картину у кращу сторону...
Так, вказана "Абуха" бюджетник, але кожна модель має своє цільове призначення і тільки віднедавна бренди почали проектувати мульти конкретно під шнур. До цього часу, як правило, всі мульти були "заточені" під моно(флюорокарбон) і власне ця модель передбачає основну роботу з моно(фл.) і може на тонких шнурах давати т.зв. врізки і псувати нерви, оскільки бігунок кладе виток до витка. В бувшому соцтаборі поширена думка мотати шнур на мульти, які розроблені під моно/флюр і це нормально на фоні умов лову і видового складу рибних запасів. На мою думку будь-який "БлекМакс" починає впевнено(комфортно) працювати від 10гр. при "ідеальних" складових(відп. прут, шнур(моно, флюр), вправність бейткастера- т.б.м. "поставлена" техніка закиду). Нормальний агрегат, часу потрібно трошки більше- не все одразу. :roll:
Доволі поширена помилка початківців- спроба застосувати мульт який конструктивно "запрограмований" виробником під конкретні завдання як універсальний з відповідними наслідками(поломкою і т.п.) і розчаруваннями ба, навіть відразою до бейткастингу вцілому.
Для мене(в моєму розумінні) мульт- інструмент(один з багатьох) на столі в операційній, який призначений для конкретної цілі, стерильний(чистий) і справний. :!:
Надодаток, щоб "опускатися" нижче 7гр по вазі приманух потрібно бути морально(ловити "піпісонів"), фінансово(ключове слово) і технічно(до автоматизму відточена техніка закиду) готовим. Тільки у такому випадку все піде відносно швидко і гладко в освоєнні і прийде насолода від процесу лову. Я особисто, відверто кажучи, не готовий(по трьом аспектам) до такого "переломного" моменту :) , мені вистарчає 7+++... :wink:
З пов.

RAT

» 04.06.2013 10:46 am

RAT написав:
Петрович написав:Чесно кажучи в цій ситуації я би поміняв шнурок на тонший, бо тягнути легкій приманці канат- напряг.

Це правда, але у даному випадку заміна можливо НЕ дасть очікуваний результат з мультом, який конструктивно призначений під інш. діапазон ваг і діаметр шнура.
Обіцяв відписатись про свої муки в пізнанні свого мульта.
Поставив вчора 0,14 і сьогодні "ні свєт, ні заря" по дорозі на роботу заскочив на перехрестя Стр-Наукова. Для початку ставив 10гр, політ до 30м і не далі :? .... Такого результату я добивався і при 0,25. :( ...Зменшивши вагу до 5гр (нижній тест палки) почались муки з перебіжками, затягування осі зменшували відстань і пулялка була архінекерована. Максимум витиснув 20 метрів але про точність закиду мову вести було недоречно. Нажаль часу було обмаль тому на цьому і закінчив.
Як кажуть в Одесі "Такі так!" :lol: і ваші передстороги були слушні, рипатись по малих вагах не варто хоча БУДУ і надалі, але це якщо умови по рибу і відстані будуть відповідати. Всім дякую.

Петрович

» 04.06.2013 12:33 pm

Петрович написав:... рипатись по малих вагах не варто хоча БУДУ і надалі,....

Щоб подолати настирливість і для чистоти експерименту можна спробувати замінити спін з зсунутим в нижньому діапазоні тестом, оскільки даний не грузиться на повну. :roll: Крім того, стрій "Mod.-Fast" суб"єктивно краще відпрацює закид легкої приманухи і з "компактами" дальність повинна дещо збільшитися, але ... не потрібно себе обманювати- для мікронів підхід до вибору снасті повинен бути ретельнішим. Розумію, свої "граблі" якось легше "ставлять відмітину" на чолі(в мене аналогічно). :D З пов.
Востаннє редагувалось RAT в 05.06.2013 10:54 am, всього редагувалось 1 раз.

RAT

Далі

Повернутись в Бейткастинг

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей