Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Своїми руками.

Мах, штекер, матч, болонез

Своїми руками.

» 17.11.2011 05:48 pm

Цікаве відео про поплавки змайстровані своїми руками
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=Sc-VxYYQelo&feature=player_embedded#!
Може в нас хтось має таку практику?

Plitkar
Львівська поплавочна ліга
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 409

Re: Своїми руками.

» 17.11.2011 06:22 pm

Робив поплавки років 5-6 назад, от щось такого типу як на фото, використовував пінопласт, антенка - бамбук, покривав епоксидною смолою, і фарбою, тоді ще лаком не покривав.

Відео цікаве, впринципі можу так само зробити, маю бормашинку, буде не важко :)
.jpg

Avtor
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 255

» 19.11.2011 05:25 pm

Й сам колись робив поплавки (сусід навчив), та от біда: сусід - ювелір, і поплавки в нього рівненькі, маленькі і візуально гарні, а в мене цегла - цеглою :oops: . Цей сусід давав мені постійно 2-3 поплавка на рибалці, досі є невеликий запас :P . Робив він їх з твердого пінопласту, антена з сірника чи трубочи від вушних паличок. Особлива прикмета цих поплавків в тому, що поплавок приблизно грузопідйомністю 5 грам могла злегкістю потопити люба синявочка розміром з сірничок :!: :f1:

yurgenpidgoru

Повідомлення: 36

» 21.11.2011 11:17 pm

Plitkar написав:Цікаве відео про поплавки змайстровані своїми руками
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=Sc-VxYYQelo&feature=player_embedded#!
Може в нас хтось має таку практику?

Відео цікаве, та чим замінити такий "шуруповерт" :?: , дрелька буде занадто потужна, та й такого діаметру дротик туди не встановиш, а звичайний шуруповерт заважкий теж. І що тепер робити :?: , в кого які ідеї, чим це замінити :?:

Котовський

Повідомлення: 5

» 22.11.2011 12:02 am

На відео використовують бормашинку, дешева китайська коштує 150гривень, серед найкращих вважають Dremel та Proxxon, але це вже в районі 1000наших...

nazaruch

Повідомлення: 260

» 22.11.2011 03:21 pm

А я думаю, що цю бормашинку можна замінити звичайним електричним моторчиком, який живиться від батарейки :roll: , потужності хватить точно, та що це за "різак" :?: , невже прийдеться робити його самому :?: , чи всеж можна його десь купити :?: , а також: де взяти таку фарбу :?:

yurgenpidgoru

» 22.11.2011 03:59 pm

В магазині Юний Технік, що на вул. Руській є і бор машинки (мініатюрна ручна дрелька із регулюванням швидкості обертів), і набір насадок як для свердління так і для наріз та поліровки матеріалу, коштує набір в районі 80 грн., дуже зручна чір не тільки для виготовлення поплавків, а й для людей які люблять робити цікаві речі своїми руками. Сам таким користуюсь. Ручний дриль чи як він правильно називається, китайского і не тільки виробництва коштує від 150 грн. і вище.

west

Повідомлення: 143

» 22.11.2011 05:03 pm

Всім доброго дня! Можливо це незовсім стосується даної теми, але судячи з розмов вище, я відповім :)
Можна використовувати бормашинку такого типу як на фото 3 (в районі 500 грн),і набір насадок, фото 2 (все придбав роки два назад, повністю задоволений :D )
Навіть в цій бормашинці неможливо зажати дротик товщиною 1 мм, але є вихід, показаний на прикладі фото 1 (я так сверла тоненькі зажимаю), якщо хочимо зажати дріт в 1 мм, то сверлом в 1 мм робим сквозну дирку в маленькому деревяному бруску, ножем приблизно вирівнюєм його (товщиною в залежності куди будем зажимати) просовуєм в цю дирку дріт, і можна приклеїти його на супер клей (щоб не прокручувався), тепер можна спокійно зажимати дротину в бормашинці (чи в іншому інструм.) і точити поплавки :)
2 yurgenpidgoru
А "різак" :D що на відео, продається в канстоварах.
І не обовязково щоб це була саме така фарба, я от думаю використовувати акрилову фарбу DECOLA, вона швидко сохне і водою розводиться, і покривати лаком також на водяній основі, думаю для поплавків цього буде достатньо.
Приєднані файли
2.jpg
1
1.jpg
2
.jpg
3

Avtor

» 22.11.2011 06:35 pm

!!! Акриловий лак (на водній основі) не підходить!!! Якщо зауважили він такий як молоко. При висиханні він стає прозорим, але якщо виріб занурити у воду на довше він стає білого напівпрозорого кольору - як молоко. Я колись полакував кілька поплавків таким лаком. Гарно получилося, але за пів дня у воді біліють. Як висохне знову стає прозорим.
Попробую ще разок занурити їх після річної просушки. Вже більше року не використовував їх.

giorgio

Повідомлення: 1308

» 22.11.2011 06:52 pm

Тоді яку же фарбу використовувати :?: . Бачив різнокольорові лаки в одному магазині на Личаківській, та вони не фарбують, а лише додають кольори насиченості :(

yurgenpidgoru

» 22.11.2011 09:03 pm

giorgio написав:!!! Акриловий лак (на водній основі) не підходить!!!...

Дякую, тоді буду автомобільним покривати, тим що і воблери. На рахунок акрилового на водній основі не знав що біліє в воді :wall , ще не купав :?

yurgenpidgoru написав:Тоді яку же фарбу використовувати :?: ...

А фарбу можна ту що я й написав, DECOLA, їй то вже точно нічого не буде, головне лаком добре покрити :)

Avtor

» 23.11.2011 07:48 am

Підскажіть де можна запастися пінопласто на поплавки?Побачив відео і мене також заінтригувало,хочу також попробувати.

rom-an

Повідомлення: 83

» 23.11.2011 08:54 am

На відео поплавки виготовляють не з пінопласту, а з бальси. Дуже легкого, м'якого і відповідно легкообробного дерева.
З пінопласту великої щільності, який би був придатний для виготовлення поплавків, таким способом працювати значно важче. Так само як і з звичайним винним корком. Робив поплавки і не раз. З пінопласту і корка спосіб практично той самий, тільки такої токарної простоти обробки не буде :) Тіло на металевий штирь треба приклеювати на час обробки і попередньо давати форму, обстругуючи ножем. Потім в звичайну електричну дрель і шліфувати наждачним папером. Відповідно легко робиться будь-яка форма, симетрична відносно осі і будь якаго розміру.
Ну а бальса - то бальса. В авіамоделюванні використовується постійно, там і брав (правда, давно це було). Де зараз взяти - не цікавився...

Pavel K

Повідомлення: 2777

» 23.11.2011 08:57 am

http://prodam.lviv.slando.com.ua/lvov/balza-balsa-po-samym-nizkim-tsenam_P_39064922.html
Можна звернутись сюда, обрізків в них я думаю багато.

Pavel K

Повідомлення: 2777

» 23.11.2011 10:11 am

rom-an написав:Підскажіть де можна запастися пінопласто на поплавки?Побачив відео і мене також заінтригувало,хочу також попробувати.

Запастись щільним пінопластом можна в будівельному магазині.
444.jpg
штукатурна терка

З цього матеріалу я вже давно виготовляю мікро поплавки на "веховодочну снасть".

nazaruch

Повідомлення: 260

Далі

Повернутись в Поплавок

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей