Анонс

Дорогі Друзі, вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Рейтинг фідер

Анонси змагань з ловлі фідером, обговорення, реєстрація
Правила форуму
При створенні нової теми, будь ласка, користуйтесь наступним шаблоном: <вид змагання> - <статус> - <організатор або місце проведення> - <дата>.
Наприклад : "Короп. Кубок Львова 2008р. Миклашів. 13-18 травня 2008", "Спінінг. Командні з човна. ЛКАВ. Грушів. 18 жовтня 2008", "Мормишка. Тернопільський став. ТФРС. лютий 2008"

Re: Рейтинг фідер

» 06.11.2017 07:56 pm

Йой, я за одне, а ви зовсім за друге)))зі слів на форумі, не до кінця зрозумів який рейтинг, просто не офіційно чи для поїздки на чемпіонати, прочитав що в приклад поставився ірон фіш, і щоб перейняти їх варіант. І в тому побачив різницю, в словах команда та учасники. Тепер з тим все зрозуміло. А хто скаче кожен рік або задумується про це, ну тут це вже особисте питання кожного, команда це не тільки технічні рибаки, а ще в першу чергу друзі товариші яким комфортно і в кайф проводити разом час, які розуміють одне одного з пів слова, і двоє в команді горять одним бажанням, ловити рибку. Но як то кажуть, цілі й бажання в кожного різні і в команді так само.

Petry4o

Повідомлення: 179

» 06.11.2017 08:30 pm

технічні рибаки

Петро, може виявитись, що інших учасників нашої спільноти "технічними рибаками" вважаєш тільки ти. Тому, коли ти так пишеш, зважуй, що це може бути лише твій "портрет"

Yuriy Yuriyovych

Повідомлення: 35

» 06.11.2017 08:53 pm

Юр давай не будем переходити на особистості, не видумуй собі, і не старайся передьорнути мої слова. Під словом "технічні рибаки" і команда з технічними рибаками, якщо тобі не зрозуміло, що цей вислів означає можу не полінитись обяснити. Це команда яка збирається виключно на змагання, тобто це технічно класні рибаки які виступають за якусь команду, але за межами змагань люди не спілкуються, вони образно не товаришують не їздять на рибалки і живуть своїм життям. І мій попередній пост говорив про моє бачення команди, що це дружня сімя. І це виключно моє бажання бути в команді з людиною, з якою я буду в першу чергу другом, з яким буду мати спільні інтереси і однакові погляди на рибалку і команду в цілому. Тут вже хто що хоче сам
А ти про спільноту, про портрети :D :D

Petry4o

Повідомлення: 179

» 06.11.2017 09:05 pm

Стоп Не сваріться. Все буде добре . Юра ти дуже широко і образно мислиш , не всі за твоєю думкою встигають. Просто Петро не зрозумів про рейтинг . Це і моя вина я не так виразився .

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 1628

» 02.04.2018 10:52 pm

Зборами ЛОФРС напрямок фідер від 23.03.2018р прийнято рішення про підрахунок РЕЙТЕНГУ

Положення по опреділенню кращих спорцменів ЛОФРС в напрямку фідер.
1. Мета та завдання
1.1. Пропаганда і популяризація риболовного спорту.
1.2. Визначення кращих спортсменів та команд, підвищення майстерності спортсменів, підготовки їх для подальшої участі у змаганнях різного рівня.
1.3. Вдосконалення техніки володіння сучасними рибальськими знаряддями, виявлення кращих майстрів вилову риби на фідер.
2. Учасники рейтенгу
2.1. До участі в змаганнях в складі команд допускаються особи віком від 16 років.
2.2. Для прийнятя участі у рейтингу особа має бути чинним членом ЛОФРС тобто проплатити внески до початку офіційних змагань ловлі риби фідером.
3.
3. З Змагання які попадають у рейтинг.
3.1. Для оприділення кращих спортсменів буде зараховуватись результат трьох змагань ,двух домашніх і одного виїзного.
3.2. Домашні змагання (КО та 2 етапа ЧО)
3.3. Виїздні змагання (Будь які змагання проведені на території України та за межами Львівської обл. які проведені згідно правил FIPS у два тури і є зарегистровані у Календарному графіку ФРСУ.

4. Визначення результатів
4.1. Всі результати змагань заносяться в таблицю Рейтенг ЛОФРС фідер 2018р.
4.2. Нарахування балів ведеться по всім змаганням де приймали участь члени ЛОФРС
4.3. Бали нараховуються в залежності від зайнятого місця в особовому заліку спортсмена в тих змаганнях які він прийняв по формулі ;
4.4. для домашніх змагань (100/Ку*Зм) де Ку кількість спортсменів приянявших участь у змаганням а Зм це місце яке спортсмен зайняв в особистому заліку даних змагань.
4.5. для виїздних змагань (100/Ку*Зм) де Ку кількість спортсменів приянявших участь у змаганням а Зм це місце яке спортсмен зайняв в особистому заліку даних змагань.
4.6. При умові відсутності спортсмена в змаганнях сума балів за дані змагання нараховується 100 або 150 відповідно до тереторіальності проведених змагань.

5. Опреділення кращих і формування рейтингу.
5.1. Результат визначається способом сумуванням балів трьох змагань.Двух кращих домашніх та одного кращого виїзного.
5.2 Кращим результатом являється найменша сумарна кількість балів, гіршим найбільша сума балів

lhv 2005
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 81

» 26.12.2018 05:17 pm

Рейтинг 2018 рік :f1:
Приєднані файли
Screenshot_7.png

Микола Шиманський

Повідомлення: 46

» 02.12.2019 01:31 pm

А де рейтинг 2019 року , хотілось би глянути ? Ще цікавить хто буде представлять Львівську область в 2020 році на ЧУ і КУ ?

ОКСИГЕН
Львівський карповий клуб

Повідомлення: 1628

» 10.12.2019 07:09 pm

Юра Волков

Повідомлення: 192

Поперед.

Повернутись в Спортивна ловля фідером

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей