Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Платформи

Все про донні снасті

Платформи

» 06.10.2011 06:40 pm

В цій темі пропоную поділитись власним практичним досвідом по використанню платформ , хотілось би дізнатись про фірми виробники , ціни ...

Суховецький Ростик
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 69

Re: Платформи

» 06.10.2011 07:09 pm

Читав на одному сайті, що були хороші знижки на платформи флагман, і платформи кажуть хороші. Діма ти хоть маякни як таке повториться, може на зиму, щоб на другий сезон вже стартувати з платформи.

Tadek

Повідомлення: 215

» 06.10.2011 09:31 pm

починаю збирати стипендію , а є якась ссилочка щоб подивитися на цю платформу?

Суховецький Ростик

» 06.10.2011 10:54 pm

Чув що платформи за кордоном коштують значно дешевше ніж у нас.Я вже дав завдання подивитись мені на платформи і ціни до них у Польщі.На днях по скайпу буду розмовляти з знайомим який проживає в Штатах і є заядлим рибаком.Ціни там значно дешевші(Приміром він передавав сюди шнур powеr prо 40у.о-1000 метрів)Говорив що платформи там популярні і досить недорогі,різниця з нашими цінами досить відчутна.Взнаю щось конкретніше,напишу кого цікавить.Для себе теж запланував купівлю платформи

ВОВА83

Повідомлення: 335

» 06.10.2011 11:18 pm

ВОВА83 написав:На днях по скайпу буду розмовляти з знайомим який проживає в Штатах і є заядлим рибаком.Ціни там значно дешевші(Приміром він передавав сюди шнур powеr prо 40у.о-1000 метрів)Говорив що платформи там популярні і досить недорогі,різниця з нашими цінами досить відчутна.Взнаю щось конкретніше,напишу кого цікавить.Для себе теж запланував купівлю платформи

Це просто даремна робота. Вартість доставки буде такою, що повність "з'їсть" всю різницю у вартості самого виробу. Не морочте собі голову, в нас вільно можна придбати платформи від "наших" торгових марок - це Flagman і GoldenCatch. Ну а якщо задатись ціллю пошукати в Поляндії, то можна пошукати Jaxon, Traper і Robinson
І не рвіть копитом землю, час є, спішити не треба - це не шкарпетки купити :)
Постараюсь найближчим часом детально розповісти про нюанси, які знаю і з якими стикнувся

Pavel K
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 2777

» 06.10.2011 11:52 pm

Також чув що в Поландії(Краків)в магазинах є трапер і робінзон за досить непоганими цінами.Про джексон незнаю.На наступний тиждень швагро обіцяв подивитись в нього і знижки якісь там є.Паша правий,поспішати немає куди це не шкарпетки купити :) Сезон вже закінчується скоро,але до наступного краще готуватись почучуть і дійсно напевне ціни на платформи на зиму мають бути нижчими.

ВОВА83

Повідомлення: 335

» 07.10.2011 03:42 pm

Вже не один рік користуюсь матчевою платформою GoldenCatch. Поки все задовільняє.
Навісне від ГК, Трапер, Флагман, Мавер, Стонфо. Пдійшло все.
В верхньому відділенні оснастки, в висувних ящичках різна необхідна рибальська мілочовка, в нижньому ящику тримачі, рогатки, катушки, гребінки і т.д. Все під рукою і дуже зручно.
Декілька рибалок виїздив без платформи. Не те... :) До хорошого і зручного звикаєш швидко :)

http://www.brik.org/24/showpost.php?p=825208&postcount=142 - тут дуже наглядний і детальний опис платформи TRAPER COMPETITION від спортсмена команди TRAPER Білорусь.

Plitkar
Львівська поплавочна ліга

Повідомлення: 409

» 10.10.2011 08:16 pm

Паша ви скинули ссилку на GoldenCatch там є матчева платформа і проста платформа , так зрозумів що матчеву регулювати можна під умови ловлі? під фідер саме цю треба ? ще будь ласка напишіть на скільки потрібно розраховувати грошей шоб купити то шо треба зі всіма абгрейдами ( аксессуарами) ? і ще де можна її придбати ? :what:

Суховецький Ростик

» 10.10.2011 09:04 pm

По своїй суті всі платформи є матчевими, бо розроблялись для потреб поплавочників. На платформу без регульованих ніжок і педани (площадки під ноги) взагалі уваги звертати не треба, так само як і шукати "спеціальну" фідерну платформу. Отой ящик під кодом 1233300 - це навіть не знаю що :). Для зимової заважке і "модне", для наших потреб абсолютно не придатне. Бо вся перевага платформи як раз в 6 регульованих ногах і можливості все необхідне розташувати поруч і безпосередньо на самій платформі :) Можна придивитись до полегшених варіантів платформи, з мінімальною кількістю ящиків. Тобто достатньо самої міцної рами-каркасу з регульованими ногами, педаною, сидінням і одного единого ящика під сидінням.
З необхідного навісного для початку можна обмежитись столиком з прямокутним лотком для прикормки, тримача садка, фідер арма з хорошою широкою гребінкою. Можна взяти ще 1635652 Емкость для подкормки, яку не зовсім зручно використовувати для прикормки, але з неї виходить чудова "рукомийка." Столик вертушка для стандартних квадратних коробок для наживки і власне самі коробки теж дуже зручні.
Всі інші навісні аксесуари приростають до платформи поступово, з практикою і власне появою власного практичного досвіду. Я і зараз щось намагаюсь переставити, переробити, додати...
про голден питай у Макса в Мисливці, про Флагман сам знаєш.

Pavel K

» 12.10.2011 11:15 am

Доброго дня. Переглядав сайти, знайшов такі платформи. http://www.dragoncarpdirect.com/categories/Seat-Boxes/?sort=featured&page=1

Олег Дрогобич

Повідомлення: 102

» 25.10.2011 06:25 pm

Суховецький Ростик

» 26.10.2011 04:22 pm

Був вчора в магазині ХР на вул. Пулюя і мав можливість в живу придивитись до платформи Traper у стандартному виконанні, а саме Ultra, код 81049.
Kosz_z_platform___ultra.jpg

На перший погляд виконання дуже пристойне, аккуратне і якісне, в таких строгих і "модних" кольорах - червоне і чорне :D . Вартість вказана 2200 грн.
Отже, сам конструктив:
Класичний алюмінієвий горизонтальний рамний каркас, з висувною педаною, 4 ноги на каркасі, дві на педані.
Ноги в комплекті діаметром 25 мм, дві фіксованої довжини і чотири телескопічних (висувається внутрішня частина, труба меншого діаметру). Фіксатор висунутого подовжувача упорний на розклин, не гвинтовий. Не знаю, краще це чи гірше, але з часом ці язичкові клини починають гірше тримати. Гвинт надійніше.
Опори ніг особливо нічим не відрізняються, стандартні з шарніром. Зажими ніг з прижимною пластиковою колодкою (без контакту болта з трубкою ноги).
Педана теж має раму-каркас, не має поперечин. На каркас приклепано профільований алюмінієвий лист з просіченими ребрами жорскості (в середину) і багато просічних круглих і овальних отворів з просічкою назовні. Це запобігає будь якому скользінню вашого взуття по педані, навіть якщо на ній буде болото :)
Ну а далі на раму закріплено самі ящики. Нижня глуха коробка, потім коробка з двома фронтальними висувними ящичками, потім ще одна 4 см і власне сидіння, в каркас якого вмонтовано висувний боковий ящик. Сидіння хорошої якості, з натяком на "анатомічність" :)
Ну і в додаток дуже великий вибір різномінітного обвісу, який треба замовляти.
Бачив в магазині типовий столик з кріпленням на одну ногу, половина сітка, половина - пластикова кювета. Чи було ще щось - не питав.

Що не сподобалось на перший погляд:
Маленька висота нижнього глухого ящика і тим самим менша відстань від поверхні сидіння до поверхні педани. Ну і корисний об'єм цієї скриньки менший, не все покладеш. Коли я на неї сів, то було враження, що сідаю на низьку табуретку, навіть для мого невеликого росту. Це в порівнянні з платформою Голден, до якої я вже звик, різниця сантиметрів 5-6. Звісно, висоту можна додати за допомогою ще одного модульного одинарного (4 см ) або подвійного (8 см) ящичка. Ну але його треба купити, відповідно +250-300 грн.
Затискачі телескопічних ніг не гвинтові.
Фарбування. Фиглядає на порошкове покриття, глянцеве, але якесь тонкувате. На педані і на ногах постирається, ноги можна б було лишити нефарбованими, оксидований алюміній в поєднанні з чорним теж гарно виглядає :).
Ну, кого зацікавило - йдіть дивіться, щупайте. Поки є...

Pavel K

» 12.01.2012 06:31 pm

А як Вам така красуня від Міло :
Зображення

Італійські сайти презентують її як продукт місяця.

А ця була фаворитом минулого сезону :
Зображення

Plitkar
Львівська поплавочна ліга

Повідомлення: 409

» 12.01.2012 08:06 pm

ну це вже повний гламур :)

Pavel K

» 25.01.2012 04:17 pm

якась та платформа за сильно пафосна , мені мій голден більше подобається!

Суховецький Ростик

Далі

Повернутись в Донка, фідер, пікер

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей