Анонс

Дорогі Друзі, вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Кубок ІФФРС з фідерної ловлі - Касперівське вдсх. Лисичники

Кубок ІФФРС з фідерної ловлі - Касперівське вдсх. Лисичники

» 03.10.2011 08:05 am

П'ятниця. Від'їзд
Зранку 30 вересня, як і домовились в 7 годині збираємось на Енергетичній, куда вже звезено більшу частину речей команд і де все це треба буде закидати в бус. Першими були Рома з Дімою, які зустріли нас вальяжно розсівшись в кріслах, прямо на тротуарі біля брами :D . Ну а чого стояти, правильно...
Поки всі поз'їзжались, поки загрузились, кави попили, побалакали про дороги і кардинально поміняли маршрут доїзду :) Вирішили Їхати через Тернопіль. Небо похмуре, повітря холодне, а настрій у всіх бойовий.
IMG_1847.JPG
IMG_1848.JPG

Закидали речі в два буса і по машинам. І тут починаються маленькі несподіванки... спочатку вертаємось до Віталіка, бо забули одну дуже потрібну річ. Як виявилось, не забули, вона була в машині :) . Виїзжаємо на окружну дорогу доганяти караван, який мав нас чекати на заправці. Ну як і водиться, почались розмови про рибалку, прикормки, снасті... І тут при слові садок лице Віталіка міняється :o , нога автоматом скидує газ і далі пара слів, які тут писати не треба... Садок... Весь чехол з садком, ситом, м'якими відрами для прикормки і іншими потрібними речами знову ж таки не попав в багажник. Забули... Ну, якщо відра і всякі там дрібниці можна знайти і позичити у інших, без довгого садка там робити нема чого і запасних з собою ніхто не возить. Розворот, газу і знову додому. По дорозі дзвоним Араїку, щоб не чекали нас і їхали, ми доженем.
8:15 повторно виїзжаємо на окружну і вперед, доганяти наших. Далі все було добре :) Стрияни вже добрались до місця майбутніх змагань починають тренування. Павло повідомив, що франківці таки привезли нам прикормочного мотиля , який ми тут взяти не змогли і його хватить на всі команди. Розказує, яка там краса і як там класно, що в Лисичниках на потрібних поворотах розвішані біло-червоні стрічки, що дощу немає... Ну вже добре :) , хороші новини одна за одною. Їхати веселіше і нас чекають в Озерній. Вперед, доганяти наших і швидше, швидше на Касперівське водосховище :)
На повороті на Дзвиняч почекали Тадека з Араїком і рушили в Касперівці. По дорозі, чим ближче до водосховища- тим гарніше. Каньйони, скали, вже з осіннім забарвленням ліси - краса неймовірна. Трошки блуканули в Касперівцях, без пригод проїхали по "маячкам" Лисичники і ми на місці.
Зустрічі з знайомими, привітання і бігом до води, дивитись де і як нам завтра змагатисьі дивитись на красу Касперівського водосховища.
IMG_1856.jpg
IMG_1870.jpg
IMG_1910.jpg

На секторах вже тренування повним ходом, стрияни теж тренуються і відома нам інформація підтверджується - велика верховодка, просто таки гігантська, плотва різнорозмірна, але переважає таки тяжка 150-200 гр. рибка є і ловиться :). Пройшли по берегу, подивились - сектора всі різні, а зона "В" взагалі жесть. Кущі, очерет, обривистий берег. Вздовж всього берега багато сміття, шувару і ряски. Сміття там таки не просто багато, а дуже багато. Сильно псує загальну картину водосховища :? Подивились, поговорили, отримали потрібну інформацію. Треба нам табірними справами зайнятись і теж потренуватись. Взнаєм, що палаточне містечко тільки на базі перед в'їздом на сектори і поставити їх в іншому місці просто не реально - дорога, з одної сторони сектора і вода, з другої - гора і ні одного рівного місця. Їдем на базу, димвимось будинок і кімнати, будем думати... Приймаєм рішення таки ставити намети, як і планували і вибираємо рівне місце майже біля самої води. Поки розбирались з речами, ставили намети і більш менш приводили все в порядок часу на тренування лишилось зовсім мало. Зробили дуже просто - не їдем на зони а тренуємся прямо тут, не території бази. Бо все що потрібно - перевірити заплановані прикормки і подивитись на нюанси кльову місцевої рибки :) Так і зробили.
Далі було жеребкування зон, вечірні посиденьки, перебіжки з спінінгами по берегу(не безрезультатно - Тадек взяв щучку, насмикали і окуня) , приїзд останнього екіпажу - команди Західний Буг. Не знаю, як хлопцям вдалось по темному не заблукати в тих Лисичниках, але вони приїхали :) Видно Вадім дуже добре орієнтується в сільських лабіринтах

Pavel K
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 2644

Re: Кубок ІФФРС з фідерної ловлі - Касперівське вдсх. Лисичники

» 03.10.2011 10:44 am

День перший
Ранок почався як завжди. Гаряча кава, прибирання бардаку і до роботи. Розбити прикормочного мотиля, зробити згідно запланованого складу прикормку (використовували Traper), закидати потрібне в машину і в 7:00 на жеребкування. Вчорашнє жеребкування зон - в мене "А", у Віталіка "В". Жеребкування секторів - А12 і В18.
IMG_1851_1.jpg

Віталік в самому кінці, край зони. В мене сусідом Араїк, вже веселіше буде :).
Розходимось по секторам, вигружаєм в мому секторі речі і Віталік їде в самий кінець, в свій сектор. Перший огляд мого сектора - наче все добре. Платформу доведеться поставити передніми ногами у воду, кущі і гілки не заважають, боїх просто немає. Швиденько поставив платформу, навісне, трошки дозволожив прикормку, склав прути.
IMG_1853_2.jpg
IMG_1854_3.jpg

Приходить суддя і каже, що старт переноситься на пів години - в зоні "В" багато роботи по підготовці секторів. Ну лишній час не перешкода, нічого страшного. Обстукую свій сектор, знахожу початок ракушки/камінчиків, бровочку. Виставляюсь прутами на однакову дистанцію, роблю монтаж. Використовував звичайний патерностер, зв'язаний прямо на шнурі. Відвод під кормак 10-12 см, під поводок 6 см і ставлю прозорий фідергам 0,6 мм довжиною 10 см. Без вертлюжків, карабінів і інших елементів. Кормушка Feedersport напряму петлею у вушко вертлюга, без карабінчика. Поводок 0,118 60 см. Наче все зроблено, поводків запасних багато, чистити нічого не треба. Поки є час - йду прогулятись по всім зонам і зайти до Віталіка, подивитись що там в нього. Віталік з підручного "сміття" у вигляді декількох дошок зробив собі зручну "сижу" :) , в нього теж все нормально. А от деякі сектори в зоні "В" просто таки жесть, не позаздриш. Народ шось рубає, ріже, косить, вириває, чистить... Попахали добре.
Повертаюсь в свій сектор, пересипаю частину прикормки в таз, закріплений на платформі (відро під ноги не ставлю - не зручно і нагинатись треба. Зробив собі кріплення і купив простий пластиковий тазік "модного" синього кольору :D ). Зверху насипаю жменю прикормочного мотиля і пінкі. Все готово, все є. Єдине, що забув поляризаційні окуляри. Погано, бо сонце буде навпроти. Ну забув і забув. Кепку нижче на лоб і є як є.
Старт. 5-6 маленьких кормаків підряд і перша тяжкенька плотва. Далі пішло діло. Плотва в перемішку з верховодкою. Коли брала верховодка - набивав кормак сильніше і на другий заброс ще була половина кормака. Були паузи в кльові і як правило наступним був окунець. Все йшло добре, поки не піднявся сильний вітер в середині етапу. Він був і на початку, але не заважав. Сильний боковий вітер хитав фідер і витягував більше "пузо" при забросі. Доводилось пробивати вітер силовим забросом і опустити фідер. Крім того піднімав на воді дуже мілку рябь, яка тут же ставала великою сонячною плямою і кінчика не було видно зовсім, очі вилазили від вдивляння. Перший раз пожалів, що в поєднанні з платформою і фідер армом не поставиш мою любиму "мішеньку" перед кінчиком. Переставив фідер на ліву сторону - трошки легше. На останній годині в мене почались катаклізми. Вітер став таким, що я умудрився шість раз підряд (! :o ) обривати поводок під час забросу. Закид, виставився - і тиша. Вимотую - нема поводка. Поки я допер :woodpecker: , чому і як я їх обриваю, втратив купу часу на пусте очікування покльовки і власне, заміну оборванця. Став закидати різким маятниковим забросом і все стало на свої місця, але темпу вже не було. Бабах! Все, фініш. Бонусів в мене немає, плотва, верховодка і окунь. Збираю речі від'єдную садок від платформи, ставлю на тичку. Йду в зону "В" назустріч процесу зважування.
IMG_1915_4.jpg
IMG_1901_5.jpg

Дивлюсь через плече на результати - ух ти, Віталік поки що тримається третім з вагою 3960. Але по переду ще половина секторів і що в них за улов - невідомо. Закінчіють зважувати зону. Віталік п'ятий. Я з вагою 4225 гр. четвертий в зоні і програв Кості Бородайко 40 грам - в нього 4265 гр.
Все, збираємось, пакуєм речі в машину і на базу. Треба трошки відпочити, поговорити і проаналізувати свої дії. Далі був класний організований обід, - борщик, шашличок і до шашличка. Душевна компанія :)
Суддя Юрій зачитав результати, першу десятку в особистому і командному заліку.
94891310.jpg
IMG_1936_6.jpg
IMG_1924_7.jpg

Pavel K

» 03.10.2011 03:01 pm

Таки так, Вадік таки класний водій :super . Нема часу багато писати, скажу просто - франківцям велика дяка за організацію змагань. Приємно було познайомитись з новими "братами по зброї (фідеру :) )". Мені так взагалі повезло просто неймовірно, на першому етапі я працював з Ігором Веселовським плечем до плеча :D - наші сектори поряд. Робота фідером відомого майстра спонукала мене до активної ,темпової ловлі.Але малий досвід участі в змаганях таки дався в знаки - в перший день я в зоні був лише на десятому місці з результатом 2,755кг. Другий етап просто провалив , прикормка працювала добре а реалізація була на низькому рівні, треба було врахувати глубину близько 6-7м ,вчасно поміняти товщину поводка з 0,1 на 0,12 після того як стались два прикрих обрива гачків підлящиками (сусід з права таки добув кілька підлящиків,наші точки були навідстані небільше 10м.- судячи з цього я зробив такий висновок). Також не зміг витримати темп , через довге падіння кормака і зведеня ківертіпа в робоче положеня . Як результат 1,500 в другому турі. :( Але висновки зроблені, ждем наступних змагань :f1: .
Ось ссилка на фотографії які я зміг зробити між турами і після них http://photo.qip.ru/users/imark68.qipru/3963101/?sort=pos .

Imark

Повідомлення: 31

» 03.10.2011 05:09 pm

День другий.
Ранок почався в 5 годині. Добре що не як вчора в четвертій :) Вдалось поспати трошки більше і без ранкової музики забутого і включеного біля колиби радіо. Кава, ранкова метушня, жужжання шуруповертів, речі таскають. Всі готуються, пакують машини.
Збір в 7 ранку і жеребкування секторів, яке відбулось по вже звичній схемі, зі зміною зон між учасниками команд. Мені випадає сектор В14, Віталіку А16. Виїзд на сектори, в 7:30 вхід в зони. В мене сусідом з права Ігор Маркевич і ми сідаєм по краям секторів - я в ліву частину, Ігор в праву свого сектора.
IMG_1943.jpg

Просто між нами здоровенна кам'яна брила, вузька ділянка берега і купа сміття, в якому ставати зовсім не хочеться. Сектор нормальний, кущі далеко і по бокам, але по заду крутий схил, треба буде закидати обережно. Ставлю на сам край берега платформу, підклавши під передні ноги якусь дошку. По звичній схемі розкладаюсь, але пам'ятаючи вчорашній вітер добавляю до фідер арма ще одну ногу і ставлю її під кутом, щоб стримувала бокові хитання при поривах вітру.
IMG_1945.jpg

Домовляємось з сусідами про напрямки закидів, щоб не робити це після старту :). Починаю простукувати сектор, знахожу дальню бровку і ближче від неї той самий початок твердого "кам'янистого" дна. Ігор виставляється ще ближче, а от два сусіда з ліва значно дальше. Ну, будем шукати рибку... На водосховищі майже штиль. Все сміття, яке плавало біля берегів за ніч розтянуло по всій поверхні водосховища. Просто тьма пустих пластикових пляшок абсолютно не радують око :?.
IMG_1944.jpg

Кінець зони "А" і частина "В" - на поверхні води великі полоси ряски. Вона ще далеко, але ранковий вітерець потихеньку жене все це в сторону нашого берега.
За 10 хвилин до початку судді сповіщають, що старт знову переносится на пів години, хтось не встигає дочистити свій сектор. Беру фотік в руки і знову йду по секторам, час є і можна пройтись, поговорити з нашими, подивитись хто де стоїть та й пофотографувати. Наближається час старту, вертаюсь в свій сектор і ще раз перевіряю чи все підготував, дозволожую прикормку. Ну наче все готово і я теж готовий. Забиваю кормак, надіваю опарика... Старт :rupor
Порція годівничок в точку. Тишина. Ще пара-трійка швидких забросів - тишина. Рибка явно не активна і вода значно холодніша, ніж вчора. За пів години в мене аж дві плотвички. Верховодка при забросі теж не смикає. В Ігора теж не густо, а в сусідів зліва взагалі тишина. Ще пів години - ще трійка хвостів :? Дзвоню Віталіку - справи трошки краще. Десяток плотвиць, але така сама прошена рибка. Активності в порівнянні з вчорашнім днем немає і в додаток до цього в них щільним товстим килимом затягнуло ряскою всю прибережну воду. Сходи риби.
приймаю рішення відтягнути точку трошки ближче. Не знімаючи кліпсу підмотую 5 метрів і ще раз кліпсую. Порція швидких перезакидів на новому місці і потихеньку починає брати плотва. Підсилюється вітер, але не такий злючий. Ставлю середній 42 гр кормак і сиплю корм в точку. Плотва крупнішає, окунь бере дуже рідко і починає прострілювати верховодка. Міняю поводки, діпую насадку, комбіную. Мотиль працює, але його відразу підбирає мілка плотва. Ставлю довгий поводок, 2 білих і червоних пінкі і мотильний діп. Поступово точка активізується, паузи зменшуються, рибка тяжчає. Сусід зліва акуратно виводить лящика. Через 5-6 хв другого, трошки меншого підляща. Так, це вже не добре. На його дальню точку стала тяжка риба. Нічого не міняю, продовжую ловити плотву і (значно рідше, ніж вчора) попадається велика верховодка. Темпу немає, але є вже якась стабільність в кльові. Пару раз обриваю поводки при забросі, зачіпляю за траву на схилі. Пробую спреї і і нші діпи, але краще за все працює 4 кольорових пінкі і мотильний діп. Декілька разів виймаю крупну плотву, навіть не побачивши нормальної покльовки. Короткий смик і все. Виловлюю майже підряд 4-5 невеликих краснопірок, які чіпляються на льоту, під час падіння кормака. Пробую робити короткі підтяжки через хвилинну паузу. Допомагає. Таке враження, що плотва ігнорує нерухому насадку і підбирає її відразу, як тільки вона зрушиться. На останній годині мав шикарну м'яку потяжку з випрямленням кінчика і нереалізував. Здається, що просто "дав по губам". Сигнал "Фініш!" застав мене на пів дороги з останньою рибкою, яка наче знала, що в садок не попаде і злетіла з гачка відразу, тільки я її висмикнув з води :) Судді починають зважування з крайнього сектора нашої зони, встигаю швидко розібрати удилища, поскладати речі. Моя черга на зважування - 3275 гр і я знову 4-й в зоні. Не так, щоб добре, але і не погано :)
Віталік в своїй зоні 9-й і ми врезультаті п'яті в командному заліку.

Pavel K

» 03.10.2011 11:22 pm

протоколи особистого і командного заліку

1.jpg
2.jpg
3.jpg

Pavel K

» 04.10.2011 06:57 am

IMG_1877.jpg

:arrow: Жменька фотографій з Касперівського водосховища
Від себе в першу чергу хотів подякувати всім, хто знайшов можливість і час відвідати ці непрості і цікаві змагання. Велике окреме дякую командам "Яворів International" i "Tandem Feeder" за те, що перевезли речі половини команд :) Команда ''NON STOP'' взагалі монстри, стільки незручностей в доїзді і від'їзді подолати, щоб участь прийняти. :appl .
Думаю, що ніхто не пожалкував про те, що був на цих змаганнях, було на що подивитись і було в кого повчитись. І водойма мені сподобалась, треба туда ще разок махнути :)
.jpg

Pavel K

» 04.10.2011 10:09 pm

Сездим, 100-пудов!!!!!! Мне понравилось!!!!! ( Вадим) :f1:

шеф

Повідомлення: 37

» 04.10.2011 10:39 pm

:D Здрас-сти вам тут на форуме!
Я ж говорил, шо Человек хороший :hoop:

Pavel K

» 04.10.2011 10:54 pm

Привет!!!! теперь буду свами,если, не возражаете :oops:

шеф

Повідомлення: 37

» 05.10.2011 12:40 pm

Більше ніхто не має бажання написати звіт :writer ? мені здалось, писати є про що... :yes:

Pavel K

» 05.10.2011 07:39 pm

Протоколи по зонам, 1 і 2 тури.
A1.jpg
Зона А 1 тур
A2.jpg
Зона А 2 тур

Зони В будуть трошки пізніше, бо виклали однакові файли

Pavel K

» 05.10.2011 07:52 pm

День 1-ий
Розпочалися змагання Заклiпсувався на середнiй дистацiї почав ловити, пройшла година часу я побачив буквально декiлька тичкiв кiнчика, у всiх в садку вже була риба , Один я “курю ” перейшов на ближчу дистанцiю картина та сама , закидую фiдер на 15метрiв вiд берега , одразу покльовка , не вiрю своїм очам наступна порцiя прикорму пiшла у воду, знов не клює, вiдiйшов вiд фiДера щоб замочити нову прикормку , звертаю увагу на те що снасть рiзко загнуло пiдходжу, пiдсiкаю , виводжу маленького 650грамового сазанчика , 11 30 в мене в садку 1-ша риба , в надiї на те що в мене в секторi стоїть карпик мiняю поводок на 0 18 роблю 3 перезакиди з довгими паузами , бачу що дiла не буде ставлю 0.13 60см поводок, опариша обїдає,а я не бачу покльовки через вiтер , якось з горем по полам стала в мене плотва на прикормку пробую набирати темп , але покльовки не частi вистрiл вага 1125 . мiсце 15 . За обiдом звертаюсь до Пашi (Lviv team) за консультацiєю , розумiю що дещо робив не правильно ! Наступний день настрiй в мене над бойовий хочеться доказати шо всетаки вмiю ловити рибу ! одразу шукаю бровку клiпсуюсь одразу клiпсуюсь на ближнiй дистанцiї, з першого закиду ловлю плотвичку, все пiшло набираю темп ловлю двох ракiв =)) дальше пiшла верховодка i плотва, стає окунь кидаю на 3 оборота катушки дальше знову стоїть верховодка , починаэться вiтер мiняю кормак з середнього 42гр на маленький, для того щоб його менше здувало вiтром , беру фiдер iз тоншою ниткою для того щоб зменшити “пузо ” пiд час закиду… чучуть дозволожую прикормку щоб ї не здувало хвильою…. вистрiл вага 3620 я 4-тий можна сказати шо роздiлив це мiсце з Тарасом ( 2.Яворів International )вiн вiдстав на 60 гр , собою майже задоволений ! темп витримував, треба попрацювати на 99% реалiзацiэю . Окрема подяка командам
1. Lviv Team, Львів
Козишкурт Павло
Чикита Віталій
2.Яворів International
Палян Араїк.
Попівняк Тарас.
3. Західний Буг, Сокаль-Червоноград
Мазурок Юрій
Маркевич Ігор
6. Flagman Team Львів
Давидов Діма
Боровець Роман

ВАДІМУ прівєт ....

Суховецький Ростик

Повідомлення: 69

» 05.10.2011 08:39 pm

Перше що ви побачите під"їжджаючи до Лисичників це величезний каньйон з одного боку покритий скелями, а з протилежного густим лісом, всерелині цього каньйону далеко далеко внизу знаходиться те що завжди приваблювало людину - величезне водяне плесо, яке здається розрізало гору навпіл. Ця краса не залишила нікого байдужим, і не зважаючи на далеку дорогу всі в першу чергу побігли до води, покинувши справи тривіальні на пізніше, щоб насолодитись вічним.
Франківці вже тренувались і відразу було помітно що рибка клює дуже бойко тільки но фідер торкнеться підставки, ми ж знайшли наших стриян, які добрались швидше і вони щедро поділились тим напрацьованим що встигли до цього часу. Стало зрозуміло що клює верховодка і плотва і все вирішить темпова ловля. Також на всіх справили враження сектора, адже після наших озерних змагань де берег пологий вони виглядали дуже крутими. Це був для мене урок номер один цих змагань, я довго вагався що брати платформу чи крісло, але тепер сумніву не було - тільки платфома. Вона давала велику перевагу в комфорті ловлі, а це багато значить в швидкій ловлі 5 годин підряд. Далі всі пішли подивитись як ловить легенда фідерного спорту Ігор Веселовський, він сидів поряд з своїм напарником по команді Олегом Левицьким і висмикував рибку за рибкою. Я ж звернув увагу що Олег ловить на пікер і в дуже гарному темпі, беру це на озброєння і моєю основною бойовою одиницею стає Шимано Нексейв ВХ вінкельпікер з тестом до 40 грам. Відразу зазначу що це дозволило мені половити в гарному темпі без будь якого дискомфорту - це був урок номер два, хороші снасті це третина успіху.
День перший - назву його " Під знаком окуня"
Попадаю в хороший сектор де не було дерев, отже не тратив час і сили на прорубку, трішки почистив камиш перед собою і сектор готовий. Через крутий берег я не міг поставити крісло, отже вирішую сидіти на кульку з бушлатом, на Пашиних фото видно кульок на вирубаній сходинці, ще раз згадую про платформу, ну думаю нічого прорвемся. Прикормка ВДЕ Боб Над актів фідер + Турбо блек + Біт додаю всяких штук від ВДЕ кормового мотиля , за який особлива подяка Ігору Веселовському, і вирішую додати ще різнокольорову пінку ще й ріжу хробака, я думав що чим більше тим краще і спочатку так і було. Ловити почав в дуже гарному темпі, тягаю плотву і верховодку, але ближче до 11 год темп пропав і все частіше почав попадатись окунь. Спочатку я не розумів що діється адже прикормка явно працювала, але коли кльов пропав на 15 хв я насаджую хробака і відразу ловлю окуня, за ним ще і ще і коли в чергового окуня разом з моїм хробаком випадає з рота два червоних пінка я все зрозумів. Така кількість живих компонентів поставила на прикормку окуня, який вигнав з точкт всю верховодку і плотву, а окунем на 50гр я не міг перебити 150-200гр плотву. З результатом 2800 закінчую тур 8 в своїй зоні.
День другий - " Мій день"
Відразу зазначу що я закічив тур 5 в зоні з результатом 3560, але самою ловлею я був дуже задоволений, мені получилось все що я запланував. Прикормку використовував туж саму, але добавляв тільки кормового мотиля. Почав ловити без стартового закорму вимотуючи перші десять кормушок на рахунок 20. Покльовка була на другому закиді і ловилась рибка цілий тур, старався тримати темп і якщо на рахунок сорок не було покльовки робив перезакид. Поводки використовував 0,1 і 0.128 з гачками № 14. За весь тур тільки два рази попив водички, але переможець в зоні Олег Левицький наловив понад 6 кг і на моє пряме запитання, Олег ну як так можна, скромно відповів - " Не знаю просто ловив". Ось що значить перевага в класі, і є наглядний приклад скільки ще треба тренуватись і працювати над собою.
Також хочу від себе зазначити дуже хорошу дружню атмосферу, яка була в лагері на протязі всіх змагань, подякувати всім за допомогу і підтримку, своєму напарнику Араїку за його нескінчений оптимізм і гумор, франківцям за класні змагання і чудові обіди. Окремо від команди Яворів інтернешинал подяка Павлові Козишкурту - ти молодець що зумів нас зібрати на такі цікаві змагання, справжній керівник фідерного напрямку, так тримати.
Наразі все, якщо щось пропустив питайте, до зустрічі на рибалці.

Tadek

Повідомлення: 215

» 05.10.2011 09:53 pm

акож на всіх справили враження сектора, адже після наших озерних змагань де берег пологий вони виглядали дуже крутими. Це був для мене урок номер один цих змагань, я довго вагався що брати платформу чи крісло, але тепер сумніву не було - тільки платфома. Вона давала велику перевагу в комфорті ловлі, а це багато значить в швидкій ловлі 5 годин підряд.

І це, як не крути таки правда практичного досвіду. Не хочу нікому нав'язувати платформу як неодмінний атрибут спортивного фідера. Це справа власна. Але крісло не для спортивного рибальства - це факт. Взагалі то, по великому рахунку треба мати і крісло, і платформу. Всю периферію (обвіс) можна використовувати і там, і там, маючи один комплект. Але крісло - для "вільної" рибалки, за своїм особистим сценарієм. Хочу - ловлю. Хочу - відпочиваю. А от темпова, спортивна, та ще й змагальна рибалка - це зовсім інше. Тут по-перше величезне значення має ергономіка свого робочого місця - мінімум лишніх рухів і втрати часу. Комфорт - вторинне і платформа особливо комфорту не добавляє... Я б сказав інше - на платформі особливо не розслабишся, весь час в "тонусі" :). Хоча я, як тільки буде можливість, до платформи обов'язково примастирю спинку. Спину шанувати треба :)

Pavel K

» 29.01.2012 06:14 pm

Пару фоток з Касперівки.
http://araik11.io.ua/album505313

araik11
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 242

Повернутись в Звіти