Анонс

Дорогі Друзі, ласкаво просимо на Форум активного відпочинку!
Лід - де і який: Сезон 2021 - 2022
Пошук по www.active.lviv.ua:
Пользовательского поиска

Запреты, объявления, обсуждения

Запреты, объявления, обсуждения

» 23.04.2007 08:31 pm

Зображення

ЗАПРЕЩАЕТСЯ:
-ловить рыбу в ночное сремя суток;
-разводить костёр не в установленном месте;
-засорять мусором место лова рыбы;
-превышать допустимую норму вылова- 3кг (1 световой день);
-использовать запретные снасти лова (сетки, электоудочки, экраны, резинки, спутники....);
-превышать установленную норму крючков- 5шт;
-пользоваться лодками.

Вова
Львівський клуб активного відпочинку
Львівська обласна федерація риболовного спорту

Повідомлення: 3285

Re: Запреты, объявления, обсуждения

» 12.12.2012 12:42 pm

Отримав інформацію, що на Майдані офіційно було виявлено купу порушень, в тому числі фінансових, розтрату коштів, і т.д., через що Олексія звільнено з займаної посади та можлива передача матеріалів щодо нього в правоохоронні органи.
Хтось знає достовірно, що там коїться?

Віктор Л.

Повідомлення: 222

» 29.02.2016 05:42 pm

Війна за Майдан і Млинки. Ця музика буде грати вічно...
https://www.youtube.com/watch?v=FMbR6mHFQTw

Віктор Л.

» 29.02.2016 08:31 pm

Сюжет заказан. Продажные журналисты его смонтировали, озвучили и показали с той стороны которая выгодна Деминскому. Если кто не знает, хочу вам сообщить что телеканал ЗИК принадлежит Деминскому.
Почему не показали в этом сюжете обьяснения другой стороны? Да потому что им невыгодно.
С помощью телевидения нам опять "пудрят" мозги. Деминский прибрал к рукам военный пансионат, а теперь с помощью продажного начальника КЕЧ хочет прибрать "Майдан"
Кому принадлежит канал зик

ялок 33

Повідомлення: 171

» 29.02.2016 10:40 pm

Добре, а хто хоче прибрати (чи то вже прибрав) до рук Млинки? З осені 2015 року база закрита, озера спущені, працює важка техніка, суттєво міняючи звичний вигляд території. Якщо глянути зі сторони, туди вкладаються серйозні кошти. Може, це не так і погано? До цього гроші збирали за пусті стави з заросшими кропивою берегами. У сюжеті про Майдан і Млинки йдеться паралельно.

Віктор Л.

» 29.02.2016 10:50 pm

відповідь очевидна: дядя Міша та дядя Паша, .... через вже своїх людей....

d.@D

Повідомлення: 44

» 17.03.2016 09:36 pm

Всім привіт. Був сьогодні на Майдані. При мені привезли охоронний вагончик і поставили біля КП :? Тепер 2 поста "один на одному".
Висять таблички МРГ "СТАРИЧІ".
В вагончик поселили одного з охоронців "ІБІС".
Ну і був свідком подальшої тяганини. Міліція, слідчі групи, старі (чи ше не старі) господарі, нові (?) господарі, якийсь чолов"яга з батальйону "ДОНБАС" який зі всіма вітався "Слава Україні" і ів сємкі (я так поняв шо то якийсь за старшого там, бо як тільки появилась міліція, то по звінку ІБІСівця зразу з"явився). Дальше були образи одної сторони на іншу, і постійні заяви "нового" директора "ПОВЕРНЕМО ДЕРЖАВІ РОЗГРАБОВАНЕ". От тільки розмовляв він ше гірше як п. Азаров. Тьфу. Тай дядько той, Іванців, противний до ужаса. В камуфляжі з надписом "ДИРЕКТОР" :lol: Вся та бригада виглядає на шайку злодіїїв, які просто прийшли і хочуть відібрати те, що хтось будував роками. Дозвіл на встановлення вагончика дала Яворівська КЕЧ.

Я не хочу сказати що Майдан це взірець, але там був порядок. Смітники, чисті берега, єгері адекватні, відсутність браків і яка би не була, але якась мінімальна зарибленість була. По крайній мірі по плотві, підлящику там можна було відірватись. Та й ціна тому відповідала. 40грн. Тому вимагати чогось надзвичайного не було за що... Хоча... почув цифру, що за рік Майдан відвідує 15тис осіб. Якщо взяти в середньому по 50грн з кожного, то получається не багато не мало, а цілих 750тис.грн. А ще є членські внески... Витрат я не знаю, але я думаю що вони не тягнуть на 100тис. грн. місяць. От такі то пироги. Нас є*уть, а ми кріпчаєм. :evil:

xfight

Повідомлення: 80

» 17.03.2016 10:58 pm

І, я там сьогодні був. Приіхав десь о 8.30, і перший кого зустрів був охоронець в камуфляжі з шевроном
"ДОНБАС". Спитав куда я іду, взнавши що на рибалку спитав чи є удочки. Я відповів що є, і в свою чергу спитав хто він такий і кого представляє?
Він представився охоронцем, від кого так і не сказав, но почав мені співати як тут скоро буде добре, будуть і мостіки і велика риба і таке інше... Навіть неохота мені передавати всю нашу розмову, одно скажу дуб, дубом. І мозгів немає зовсім.
Я особисто буду дуже шкодувати за ще одним втраченим озером...

ялок 33

Повідомлення: 171

» 18.03.2016 12:40 am

А може ми б ще повоювали за це озеро, а не шкодували вже за його втратою?
Де "громадські активісти", де поросюки, де наші львівські народні обранці? Де вони всі, коли потрібно дати відсіч "безпредєльщику" дИмінському?
Після безнаказаної анексії 4-го озера, яке зараз ДУЖЕ ДОСТУПНЕ широкому загалу, та собака все хоче забрати? Завтра прийде до Вас додому й скаже, що буде наводити порядок.
Обов'язкова присутність паразитів у камуфляжі з шевронами, що має вказувати на справжність намірів? Невже не зрозуміло, що справжні патріоти й захисники України не будуть прислужниками олігофренів (не олігархів) які думають що все можна купити в цьому життя.
Невже серед названих вище тисяч людей, які відвідували дані озера й милувались їх красотами, не знайдеться впливових журналістів, політичних, громадських діячів, справжніх військових, які на високому рівні підтвердять спроби рейдерського захоплення цих об'єктів та знайдуть важелі впливу, щоб припинити це беззаконня?
Клоуни, які намагаються роботи з себе нових господарів ставів, не мають жодних документів на право оренди чи користування. У них лише сумнівне рішення облради про можливість користування МИСЛИВСЬКИМИ угіддями навколо. І це рішення зараз є предметом судового розгляду. До чого тут озера?
Опонентами рейдера дИмінського є лише керівники ВТМР, які не володіють ні фінансовим, ні організаційним впливом. Вони не діють в інтересах інших олігархів, а усіма силами намагаються захистити нашу з вами можливість вільного відпочинку на даній території.
Шановні небайдужі громадяни, колеги рибалки. Якщо ми ігноруватимемо такі випадки, відпочивати будемо вдома в чотирьох стінах.

обурений

Повідомлення: 32

» 18.03.2016 10:26 am

а Ви що забули як забирали у громади Грушевське водосховище? найманці з автоматами по периметру стояли :!: а інші озера... не ма про що казати, в кого є влада, звязки, гроші.... роблять що хочуть, де схочуть,з ким зхочуть і коли зхочуть....

d.@D

Повідомлення: 44

» 18.03.2016 07:29 pm

Bush
Львівський клуб активного відпочинку

Повідомлення: 68

» 18.03.2016 08:57 pm

Оце класно. Невже ще є справедливість на світі :roll:

обурений

» 19.03.2016 02:54 pm

Не має.

Володимир Левінський

Повідомлення: 112

» 21.03.2016 10:00 pm

Заклики «не платити» , ігнорувати правила і т.ін. лунають від представників підконтрольного Димінському штучного об’єднання МРГ «Старичі», їх метою є створення конфліктів для їх подальшого використання в якості підстав, щоб претендувати на це озеро. А далі – доля 4-го. Див вище посилання"Bush" від 18 березня 2016 07:29 pm
ТУТ з фото http://wz.lviv.ua/news/164202-irbis-pryvatyzuvala-30-ha-zemel-mizhnarodnoho-tsentru-myrotvorchosti-ta-bezpeky

обурений

» 04.04.2016 01:02 pm

http://www.fckarpaty.lviv.ua/ua/news/15750/page0.html

Все для блага народу!

xfight

Повідомлення: 80

Далі

Повернутись в Майдан

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей